Witaj
Gość

Wątek: Sub dla PP  (Przeczytany 3246 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Sub dla PP
« dnia: Grudzień 18, 2006, 04:28:48 pm »
Dość długo zastanawiałam się nad subem dla mojego Hierophanta  :P Doszłam do wniosku, że może zrobić TH:D Co Wy na to?:D O ile się nie mylę to TH ma skila który daje +atk. speed i razem ze statystykami mojego pp wyszłoby około 2k stk. speed. I pomyślałam, że byłby samowystarczalny :) (buffki+dmg+heal (kiepski, bo kiepski, ale...:)))


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2006, 05:15:20 pm »
jesli sie nie myle to na dragonie z subami jest tak, ze tylko mozesz wybrac ze swojej rasy i wtedy mozesz na 1 postaci uzywac skilli obu?(poprawcie mnie jak sie myle) dlatego ja polecalbym ci nekro^^(na full buffach bys mial fajna gre;p, lecz jesli chodzi ci o fighterow)  th oraz he...


ps nie gram na tym serwie!!! kumpel mi o nim mowil!!!


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2006, 06:32:34 pm »
z podstawą PP jesteś "BOGIEM" w tej chwili, ale i masz ogromny dylemat. Tak, czy inak - co byś nie wziął jesteś maszynką do zabiajania.

PP/HE --> to moja specjalność, więc go bliżej opiszę :) 10k hp, 3k cp, +-1k atk speed, +- 4k p atack, kytyki na graczach po 3k w górę :] wszędzie się nim wbijesz.

PP/TH --> podobnież lepszy od HE/PP, aczkolwiek ... w walce na magów na otwartej przestrzeni, zsubowanych magów ... raczej przegrasz

PP/DA --> super sprawa, jako że sam DA ma mały p atak, aczkolwiek po zbufowaniu z jakąś bronią na focusa i zbufowaną panterką daje naprawdę popalić :) Kilka krytyków po 1k pod rząd możesz walnąć, jak nie więcej :)

PP/Necro --> chyba najlepsza kombinacja magów na DN. Jeśli bedziesz dobrze grał to chyba tylko HE/PP jest w stanie Cię pokonać 1 na 1 na otwartej przestrzeni ;)


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2006, 06:37:45 pm »
co bys nie wybral to bedzie ok  :?
nawet pp/wk jest fajny (mimo ze dni jego wielkiej chwaly juz minęły :P) pp/sorcerer,
a szczerze mowiac pp/da jest fajniutki, i podoba mi sie ostatnio ta subka... na statach woja potankujesz sobie poprostu cos na mobkach... a na statach maga... tez nie jest zle wbrew wszystkiemu, dran odnawia sie bardzo szybko i robi duuzo dmg, shield stun jak ktos zablisko podejdzie, shield slam, cancel, return, panterka (z buffami pp jest niezla nawet) i roocik.... a najfajniejsze ze nawet jako pp mozesz latac w heavy armorze = z lucznikami nie bedzie az tak strasznie...
 A jak chcesz cos poteznego i niewymagajacego myslenia to pp/necro albo pp/he (ale juz nie dlugo xaxaxaxa)

btw mam pytanie, widzial ktos kiedykolwiek pp/wl??


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2006, 06:54:20 pm »
Można brać pod uwage że nie jestem zbyt bogata i mam w posiadaniu dc light i ss+3? Nie bedzie mnie stać na kolejną zmianę armora...


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2006, 07:50:33 pm »
wl -> warlord ?

jesli tak to widziałem.
przed update wymiatał -> 6k p atak ... 8k krytyków xD
po update niecałe 2k p atack ... 1,5k atk speed ... po upie go lekko zwalili, lekko xD

co do kaski ... HE będzie drogi :(


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2006, 10:05:06 pm »
PP/WL tez widzialem na dragonie ale szczerze? Teraz suba strasznie slaaaaba. Dla PP najlepszy teraz bedzie SORC, dzis expilem TH/WL w dark omens i nie dalem rady rozklepac Sorca/PP z wrogiego klanu, wiec mowie szczerze PP/Sorc or PP/Necro są najlepsi. Co do TH/PP juz nie są tacy super, chyba ze lubisz walczyc w zwarciu i niechcesz miec problemu z buffkami, ale z subowanymi magami bedziesz miec problem, takze TH/WL i TH/DA jesli beda na buffach od PP sa lepsi niz TH/PP wiec wybor nalezy do ciebie [:
PoZdrawiam.


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2006, 10:18:03 pm »
niby masz racje, ale th i kazdy inny sztylet raczej przegrywaja pvp z magami, dlatego nie mozna sie spodziewac, ze po subie bedzie inaczej;p

(jesli obie postacie sa po subie - pp/th i pp/nekro(sorc))


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 18, 2006, 11:41:00 pm »
ale th i kazdy inny sztylet raczej przegrywaja pvp z magami, dlatego nie mozna sie spodziewac, ze po subie bedzie inaczej;p
Zownowales mnie tym xD
Jak wiesz do czego sluza skille daggera to nie ma mozliwosci zeby mag Cie objechal... a to ze 90% n00bow daggerem gra na zasadzie backstab blow blow blow... to nie oznacza ze wizard > dagger.
A nastepne, widziales kiedys m. def pw/swsa? xD

Po subie wlasnie jest zdecydowanie inaczej...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 19, 2006, 12:33:17 am »
PP/Necro i co więcej mówić ? ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 26, 2006, 05:29:55 pm »
Dość długo zastanawiałam się nad subem dla mojego Hierophanta  :P Doszłam do wniosku, że może zrobić TH:D Co Wy na to?:D O ile się nie mylę to TH ma skila który daje +atk. speed i razem ze statystykami mojego pp wyszłoby około 2k stk. speed. I pomyślałam, że byłby samowystarczalny :) (buffki+dmg+heal (kiepski, bo kiepski, ale...:)))

PP/TH--> Ich era mineła,choć nie sa tacy źli w pvp,z magami masz  malutkie szanse chyba że uzywasz switcha i gość z targetami się nie połapie :P

PP/SS-->Sam go mam i dla mnie wypas, ludzie mowia buffy mozna kupic ale 2x armor mastery(1,1k p def w robe dc),root po cancelu tez niezly, z wszelakimi th/... bez problemu jedziesz.

PP/Necro--> w pvp  niestety :( SS/PP pokonuje bez problemu przy jego TP (dotego buffniety sumonn na pof-ie sam potrafi zabic) oraz drain/vortex zwracajacy hp......

PP/HE--> poprostu na full-buffie maszyna do miesa, ponad 4k+ patack,spary atack speed.....


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 28, 2006, 11:16:53 am »
z podstawą PP jesteś "BOGIEM" w tej chwili, ale i masz ogromny dylemat. Tak, czy inak - co byś nie wziął jesteś maszynką do zabiajania.

PP/HE --> to moja specjalność, więc go bliżej opiszę :) 10k hp, 3k cp, +-1k atk speed, +- 4k p atack, kytyki na graczach po 3k w górę :] wszędzie się nim wbijesz.

PP/TH --> podobnież lepszy od HE/PP, aczkolwiek ... w walce na magów na otwartej przestrzeni, zsubowanych magów ... raczej przegrasz

PP/DA --> super sprawa, jako że sam DA ma mały p atak, aczkolwiek po zbufowaniu z jakąś bronią na focusa i zbufowaną panterką daje naprawdę popalić :) Kilka krytyków po 1k pod rząd możesz walnąć, jak nie więcej :)

PP/Necro --> chyba najlepsza kombinacja magów na DN. Jeśli bedziesz dobrze grał to chyba tylko HE/PP jest w stanie Cię pokonać 1 na 1 na otwartej przestrzeni ;)


Wszystko pieknie miodnie itp... Ale... ludzie z klanu beda cie meczyc o buffki... jasne to jakby twoj udzial w Pt... aczkolwiek Ja juz nigdy nie zrobie postaci z subem buffera... mialem Titan/Doomcryer... a takze Necromancer/Prophet... >_< Mocne postacie... owszem... ale bufowanie non stop nuzy... teraz chce zrobic postac ktora do bufowania ma daleko
DantuS Necro/PP
Danti Destro/WC :D

NIGHTAMRE RoX...


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2007, 11:21:08 pm »
pp/th rozklepuje magów całkiem nieźle, zdejmujesz mu targeta na dłuższych spella typu cancel ,wiele nuków mu przerwiesz, poza tym m def z pp+magic barrier+mental shield i wychodzisz z bardzo ładnym m defem, a jak już podbiegniesz amen (combat haste+dash+dex z dyes ew. z setu speed ~260)


  • Banned
  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 07, 2008, 08:56:05 am »
Polecam ci Glada. Jest lux


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: Sub dla PP
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 07, 2008, 10:47:42 am »
Polecam ci Glada. Jest lux

To się nazywa refleks  :P
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer