Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 379080 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #950 dnia: Lipiec 10, 2009, 07:35:32 am »
hmm.... to czekaj Fro teraz bana dostanie?:< jak Marcin dostał to i Fro sie teraz pewnie oberwie ... eeeh BANuj Koszalek , SOul BANUUUUUUUJ! ciśnij kurwa nie odpuszczaj!...

bo Beatonix to tam... szkoda słow


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #951 dnia: Lipiec 10, 2009, 08:59:23 am »
...Przypie*dalasz sie co kto ma napisane, zobacz jaki nick ma bielak ! Mam wnioskowac po jego nicku ze mu ucielo albo ze lubi lazic po domu w szpilkach ?
....
No taaaaaa,pewnie! ;) Ja tez mam zenski nick i nie uwazam zeby mi cos ucielo.Postacie male w tej grze IMO wygladaja jak geje i  kazda moja postac to babeczka,wiec nie dam Czarnej Elfce nicku Bronek np. ;)
Wątpie żebyś powiedział Fruzi w twarz,ze mu cos ucielo :D ;)

...
Najabrdziej tylko nei pojmuję Fruzi i JennaJ, którzy stają non stop w obronie Pana Białego, ich wielkiego mentora i przywódcy, tak jakby w ogóle nie czytali co on wypisuje.

Jakby to powiedzial Janusz Jozefowicz:
"Naczytales sie jakiś -_-'ół o żabach i teraz na siłę probujesz tym zainteresowac innych" :/
Kto Ci powiedział i po czym wnioskujesz,ze Bielak to jakis moj mentor?Uswiadamiam i wyprowadzam z bledu-kolega z gry to wszystko!

Cytuj
Powiedzcie mi, czy to, że polew ma z was (może bardziej z Pana Białego niż z was...) całe to forum, nie powinno już w tym momencie dać trochę do myślenia?

O to dobre jest. :D
Ty chyba mierzysz w jakis stołek polityka,co?Probujesz wmowic cos komus czego nie ma(tu tez pasuje cytat Janka Jozefowicza :D)Jakoś nie odczułem,zeby ktos sie ze mnie polewał,bo niby czemu mialby to robic i na jakiej podstawie? Jesli tylko dlatego,ze bronie Bielaka,to GZ ;)

Cytuj
Bo jakby zlewało się z niego tylko ludzie z Franz, to jeszcze można by podpiąć pod jakąs "zmowę", ale sami chyba(?) widzicie, że w tym topicu udzielają się ludzie, którzy nawet z retailem nie mają nic wspólnego, albo już zakończyli z nim przygodę i żywo komentują posty Pana Białego.

Hmm...no i co w związku z tym?Co z tego,ze komentują?Forum jest od czego niby?To,ze ktos wypowiada sie tak jak sie wypowiada i Wam to nie pasuje,to juz raczej Wasz problem.Macie jakaś ścinke z Bielakiem od X czasu,stoi on Wam kością w gardle,popekował Was kilka razy po nocach i teraz wielki flejm sie zrobil i wielkie halo o Bielaka. A on gra sobie tylko w L2 w swoim stylu i czy ten temat bedzie mial miliard postow z trescia jaki ten Bielak blee,to i tak nic z tym nie zrobicie. Nie komentuje tego jak sie wypowiada,jak pisze,bo to jego sprawa.Wystarczy tylko,ze Bielak napisze cos w stylu "kmioty barowe",a juz wszyscy sie sadzą,jaki z niego wariat i w ogóle uposledzony czlowiek.Tak na dobra sprawe to niezly z niego prowokator,a i Was latwo wyprowadzic z rownowagi slowami.Coz.... ;)
Z Bielakiem gadam na vencie codzienie.Spoko z niego gosc!

Cytuj
Nie daje to nawet trochę wam do myślenia?

Nie daje
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2009, 09:02:50 am wysłana przez JennaJ »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #952 dnia: Lipiec 10, 2009, 09:48:58 am »
Nudny sie robi ten serial z Panem Bialym w roli glownej :? Wy sie smiejecie, a on ma nie lada problem gdzie uderzyc z jego pt, po tym jak jego wspaniala miejscowka do expa zostala wyczajona. :|


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #953 dnia: Lipiec 10, 2009, 10:45:20 am »
MDH masz jakieś enchanty skilli porządne?

nie :(

Mam troszke podenchantowane ale i tak mam inny ele w weaponie a enchant skilli mam pod inny (zmienialem ele w weap zeby lepiej w mos expac ^^ )
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #954 dnia: Lipiec 10, 2009, 11:08:57 am »
Cytuj
Mam troszke podenchantowane ale i tak mam inny ele w weaponie a enchant skilli mam pod inny (zmienialem ele w weap zeby lepiej w mos expac ^^ )
PvE moar:P Bez sensu, MoS latwo sie ogarnia, nawet jak nikt w pt nie ma darka w broni a dark dla daggera do pvp to pomylka. Watpie by ten boost w pt byl na tyle zauwazalny zeby psuc sobie postac do pvp.
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #955 dnia: Lipiec 10, 2009, 11:33:25 am »
Cytuj
Mam troszke podenchantowane ale i tak mam inny ele w weaponie a enchant skilli mam pod inny (zmienialem ele w weap zeby lepiej w mos expac ^^ )
PvE moar:P Bez sensu, MoS latwo sie ogarnia, nawet jak nikt w pt nie ma darka w broni a dark dla daggera do pvp to pomylka. Watpie by ten boost w pt byl na tyle zauwazalny zeby psuc sobie postac do pvp.

Ja Ci powiem, ze roznice bylo widac i to spora :) a to, ze to porazka do pvp to wiem :P ale planowalem zrobic nobla i troche maina podbic z lvlem zebym mogl jakos walczyc z innymi co maja wieksze lvle :D no im wiekszy lvl tym wiekszy enchant moge latwiej zrobic :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #956 dnia: Lipiec 10, 2009, 11:45:08 am »
PvE 4 a lif3! ;p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #957 dnia: Lipiec 10, 2009, 11:49:52 am »
PvE 4 a lif3! ;p

To jest to, co tygryski kochaja najbardziej !!! :D


btw jakie resisty wsadzic do draco ?:d
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #958 dnia: Lipiec 10, 2009, 01:43:00 pm »
łind i fajer


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #959 dnia: Lipiec 10, 2009, 02:22:03 pm »
łind i fajer

Ty nie no, ja sie serio pytam ^^

myslalem nad fire,water,earth i tu nie wiem...czy dac np wind czy moze lepiej dark/holy (pod archerow bardziej bo ponoc ktorys z tych biora) ??
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #960 dnia: Lipiec 10, 2009, 02:33:43 pm »
Holy i dark są często brane nie tylko przez archerów. Jest praktycznie wybierany przez prawie każdego BD/SWS, a także często tanków i inne postacie, które nie mają enchantów skilli na element (Summonerzy), a nie stać ich na wind/earth.  Jest to również praktyczne ze względu na HB i instancje na kontynencie gracii. Wbrew pozorom holy/dark ma więcej osób niż ci się pewnie wydaje.

Draco w porównaniu do s80 i IC ma 1 slota mniej, więc najlepszym rozwiązaniem jest ndrabianie buffkami resistami i potionkami na resisty zależnie od sytuacji.

Nasze constans na Franz działało o tyle dynamicznie, że SWS i BD w zależności od zaistaniałej sytuacji dawali szybko resisty earth/wind i jeżeli np atakował jakiś SPS, to BD dorzucał aqua guard. Robe userzy zawsze latali z odpalonym earth potionkiem, bo zakładaliśmy, że najszybciej dostaną staba od 150 earth daggera w plecy, a nie stać nas było, żeby we wszystie 4 robe wkładać earth (miał bishop i ja tylko). 

Zawsze możesz mieć 1 częśc draco więcej ze sobą z zapasowym resistem.


Ostateczny wybór należy do ciebie, bo co gracz, to inny styl gry. Ja tylko nakreślam ci sytuację i pokazuję inne warianty pomocnicze w nadrabianiu braków :)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #961 dnia: Lipiec 10, 2009, 02:37:50 pm »
hm..bede sie musial jeszcze nad tym zastanowic ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #962 dnia: Lipiec 10, 2009, 03:19:12 pm »
Tego pve daggera możesz zawsze sprzedać/wymienić na takiego z normalnym ele :)

Z tymi resistami w sumie ciężki wybór. Zależy jeszcze z kim walczysz, gdzie expisz, z kim najciężej na Oly etc.

Fire/Water -> pod większość plebsu
Holy -> pod spooro klas - właśnie głównie łuczników, SWS, tanków
Dark -> pod exp w HB
Wind -> wiadomo, że pod SH, ale w sumie czasem latają z tym jacyś DD
Earth -> pod wszelkich koksów ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #963 dnia: Lipiec 10, 2009, 03:22:45 pm »
na razie expie suby

ale tak to przewaznie w mos siedze..mysle, ze za jakis czas uda mi sie wbic na HB ew czasem jakies caty jak bedzie brakowac kasy ^^

Wlasnie myslalem nad
fire i water -> bo wiekszosc ludzi to ma
earth -> wiekszosc high lvl postaci to nosi
holy -> chyba wezme ten wezme, skoro twierdzisz ze glownie lucznicy etc

ew jak bede mial kase to craftne sobie jeszcze np buty/rece draco i wsadze w to pozostale ele :) zobacze :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #964 dnia: Lipiec 10, 2009, 03:23:18 pm »
Wind jest też fajnym rozwiązaniem, bo zaobserwowałem, że wielu graczy przekłada resist earth nad wind, licząc, że więcej będzie tych "koxów" z earth niż potencjalnych SH 150 wind. Zresztą moje spostrzeżenia przekładały się swego czasu na obserwacje rynku (Franz) widząc, całe sellowane sety z elementem, albo było earth wind, xxx, yyy , albo earth zzz xxx yyy. No chyba, że IC, to zawierał najczęściej oba resisty.

Oczywiście to wymaga sporego nakładu finansowego, tak samo jak i earth.  
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #965 dnia: Lipiec 10, 2009, 03:26:17 pm »
IMO to oddaj mi draco klate ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #966 dnia: Lipiec 10, 2009, 04:01:08 pm »
Wind jest też fajnym rozwiązaniem, bo zaobserwowałem, że wielu graczy przekłada resist earth nad wind, licząc, że więcej będzie tych "koxów" z earth niż potencjalnych SH 150 wind. Zresztą moje spostrzeżenia przekładały się swego czasu na obserwacje rynku (Franz) widząc, całe sellowane sety z elementem, albo było earth wind, xxx, yyy , albo earth zzz xxx yyy. No chyba, że IC, to zawierał najczęściej oba resisty.

Oczywiście to wymaga sporego nakładu finansowego, tak samo jak i earth.  

tak, wiem ze to troche adenki zeżre ale wole wywalic troche kasy i miec potem fun a nie wkurzac sie, ze skladam sie na staba :D tak to przynajmniej na 2 moze zjade ^^


IMO to oddaj mi draco klate ;)

po co ?? Tobie nawet draco set nie pomoze ^^ hehe <3 :*
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #967 dnia: Lipiec 10, 2009, 04:07:37 pm »
No dlatego mówiłem, żebyś zrobił Wind i Fire najpierw :<


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #968 dnia: Lipiec 10, 2009, 05:05:17 pm »
No jakos to bede musial rozkminic tak, zeby bylo dobrze ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #969 dnia: Lipiec 10, 2009, 06:25:56 pm »
Musisz się dowiedzieć co ma Bielak w broni. Ale możliwe, że on ma wszystkiego po 600 ele... Wtedy ciężka sprawa.


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #970 dnia: Lipiec 10, 2009, 06:31:17 pm »
Musisz się dowiedzieć co ma Bielak w broni. Ale możliwe, że on ma wszystkiego po 600 ele... Wtedy ciężka sprawa.

No właśnie tak ma ;/


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #971 dnia: Lipiec 10, 2009, 07:05:31 pm »
małe sprostowanie - wojnę z nami i to cale pekowanie, nienawiść i inne animozje rozpoczął właśnie sam Pan Bielak którego strasznie zabolało że wyszliśmy z jego ally i na własną rękę osiągnęliśmy to czego on nigdy nie był i nigdy nie będzie w stanie dokonać, my - a w szczególności JA jako ówczesny clan leader zawsze dążyłem do pokoju i zaprzestania walk co każdy z moich ludzi potwierdzi, a dzięki temu powyższy jegomość nazywa mnie tchórzem, pedałem, kmiotem i kłamca (zresztą nie tylko mnie). A nakrecanie beki tutaj czy na innym forum nie było z mojej strony nigdy dobrze odbierane i nie licząc kilku przypadków staram się nie wypowiadać (no tak przecież jestem tchórzem :)). Szkoda mi tylko że to wszystko tak się potoczyło bo zawsze mi brakowało polaków do klanu i gdybyście stanęli po naszej stronie dalej stanowilibyśmy jeden z najsilniejszych klanów na Franz... szkoda ze Bielak i dyplomacja nie idą w parze i zawsze pozostaniecie bandwagonerami chowając się za plecami silniejszych klanów. Powodzenia na Franz .
 
peace and out
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2009, 07:09:01 pm wysłana przez DarthMyth »
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #972 dnia: Lipiec 10, 2009, 07:35:19 pm »
małe sprostowanie - wojnę z nami i to cale pekowanie, nienawiść i inne animozje rozpoczął właśnie sam Pan Bielak którego strasznie zabolało że wyszliśmy z jego ally i na własną rękę osiągnęliśmy to czego on nigdy nie był i nigdy nie będzie w stanie dokonać, my - a w szczególności JA jako ówczesny clan leader zawsze dążyłem do pokoju i zaprzestania walk co każdy z moich ludzi potwierdzi, a dzięki temu powyższy jegomość nazywa mnie tchórzem, pedałem, kmiotem i kłamca (zresztą nie tylko mnie). A nakrecanie beki tutaj czy na innym forum nie było z mojej strony nigdy dobrze odbierane i nie licząc kilku przypadków staram się nie wypowiadać (no tak przecież jestem tchórzem :)). Szkoda mi tylko że to wszystko tak się potoczyło bo zawsze mi brakowało polaków do klanu i gdybyście stanęli po naszej stronie dalej stanowilibyśmy jeden z najsilniejszych klanów na Franz... szkoda ze Bielak i dyplomacja nie idą w parze i zawsze pozostaniecie bandwagonerami chowając się za plecami silniejszych klanów. Powodzenia na Franz .
 
peace and out
chuj to kogo obchodzi?
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #973 dnia: Lipiec 10, 2009, 07:50:33 pm »
małe sprostowanie - wojnę z nami i to cale pekowanie, nienawiść i inne animozje rozpoczął właśnie sam Pan Bielak którego strasznie zabolało że wyszliśmy z jego ally i na własną rękę osiągnęliśmy to czego on nigdy nie był i nigdy nie będzie w stanie dokonać, my - a w szczególności JA jako ówczesny clan leader zawsze dążyłem do pokoju i zaprzestania walk co każdy z moich ludzi potwierdzi, a dzięki temu powyższy jegomość nazywa mnie tchórzem, pedałem, kmiotem i kłamca (zresztą nie tylko mnie). A nakrecanie beki tutaj czy na innym forum nie było z mojej strony nigdy dobrze odbierane i nie licząc kilku przypadków staram się nie wypowiadać (no tak przecież jestem tchórzem :)). Szkoda mi tylko że to wszystko tak się potoczyło bo zawsze mi brakowało polaków do klanu i gdybyście stanęli po naszej stronie dalej stanowilibyśmy jeden z najsilniejszych klanów na Franz... szkoda ze Bielak i dyplomacja nie idą w parze i zawsze pozostaniecie bandwagonerami chowając się za plecami silniejszych klanów. Powodzenia na Franz .
 
peace and out

Wszystko dobrze tylko... Bielak "poprosił" cię żebyście wyszli z ally ( nie wiem jak dokładnie napisał bądź powiedział)
i nie wydaje mi się żeby to było przez zachowanie naszego klanu bo kiedy pytamy na ally czacie czy pomozecie nam z forteca to wy mowicie ze nie ale mozecie przyjsc popatrzec jak sie męczymy....

sory ale co nam po takim ally

wole grac w malym klanie z ludzmi ktorym moge ufać
niż miec duze ally i  stanowić jeden z najsilniejszych klanów na Franz

co osięgneliście?? wyexpienie sie w wielkim klanie (HoD) i go to inny server
brawo masz racie ja tego nigdy nie osiągnę bo mam trochę inne zamiary (marzenia)

a co do chowania sie za plecami silniejszych klanów to jakoś my cały czas jesteśmy w naszym kiepskim małym odrodzeniu mamy ally z klanem który zawsze i we wszystkim z miłą chęcią nam pomoże
i robimy swoje... co do chowania sie to z mojej perspektywy wyglada na to że wasze wejscie do HoD (wtedy byl jednym z liczacych sie klanów.... no i ally ma nadal spore)  było swego rodzaju bunkrowaniem sie :P
ale wy to inaczej nazywacie

starałeś się o pokój.... jakoś tego nie zauważyłem

Nie bronie w moich postach Bielaka po prostu wyrażam moją opinię....
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #974 dnia: Lipiec 10, 2009, 08:03:50 pm »
co osięgneliście?? wyexpienie sie w wielkim klanie (HoD) i go to inny server
brawo masz racie ja tego nigdy nie osiągnę bo mam trochę inne zamiary (marzenia)

lepiej grać na dead serwerze..

go transfer!