Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 379099 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2275 dnia: Styczeń 06, 2010, 07:10:16 pm »
(swoją drogą, czy po tych uber zmianach, ee przypadkiem znów nei wyparł SE, mając możliwość brania sigmy?? Pytam się, bo realiów ostatniej kroniki już nie znam, a na forach jakoś nikt nie pisze)

Ta, EE normalnie na 76 może wziąć sigme :))

No cóż, zatem SE miał swoje 5 minut przez 1 kronikę i NCsoft stwierdził, że trwało to za długo, mimo że od c5 był useless. Szkoda, nawet nie grało się tak tragicznie i przyajmniej ktoś doceniał tą postać nareszcie >.<  Quentim, EE relol imho! ; p  ; p




A chyba każdy przyzna, że najlepsze PvP i filmiki powstawały własnei z Pt vs Pt.

szczerze to wole filmiki gustava/dmv/GA1/gangzty czy kogokolwiek innego kto bawil sie w gank (niekoniecznie na uberpr0elofullbuffie) niz ogladac nudne Pt vs Pt (niektore sa fajne ale i tak wole gank ^^;) QQ

Kwestia gustu, jednak to w Pt vs Pt pokazuje kto ma jakiego skilla, bo tam nei wsytarczy 1 owner z Vesperami +6, z OE skilli 30/15, tylko całe party (nawet ten lolWCLol też powienien przerzucać buffy jak poszedł w ruch cancel) musi ze sobą ściśle kooperować i mieć super zgranie, reagować na ruchy przeciwnika. Poza tym, im więcej jest takich gankerów, tym bardziej to ludzi zniechęca do gry supportem, bo jest tylko "buff plx" i jazda na HS, Varkę czy gdzie tam. Nie ma ludzi grających supportem, to się robi dual boxy. A jak jużsupport jest potrzebny na mass/siege/RB itd. to zonk, bo już nikt prawie nimi nie gra, skoro ludzie wcześniej mieli ich w dupie ; )

Nie mówię, że 1 vs 1 są nudne, ale patrzę na to z perspektywy, że tylko część profek może sobie na to pozwolić, a to nie jest fajne, dla ludzi co z powołania chcieliby pograć supportem. (o dziwo są tacy! xD )




ee+stygma > se+3/4skille(nie pamietam ile dokladnie dostal se skilli do linkowania)
wc to nie buffpet - tak samo jak i aktywni bd/sws, na pt vs pt te klasy czesto maja wiekszy zapierdal i wiecej do ogarniecia niz dd - to z reguly rozni dobre pt od slabych


taa, trzeba ich jeszcze tylko mieć, prawda? ; p

mnie aion ani nie przekonal ani nie wciagnal, niby fajna gra ale narkotykiem jak l2 nie jest


Geez, słowa nie pisałem od ostatnich kilku postach o aionie (specjlanie nei chcę nowych dram poruszać, bo 1) że to niczego nie zmieni a 2) że od tego jest inny topic w hyde parku) a ludzie mimo to widzą sami co chcą widzieć w moich postach >.<


Zgadzam się, że nie narkotyzuje jak l2 (przykładem chyba jest to, że duża część osób w L2 nie gra już od dawna, ale na bieżąco interesuje się, co się w tej grze dzieje... ), ale patrzę realnei na swoje możliwości. Ru of, ok super wszystko, z ruskim nawet nie miałbym kłopotu, ale co z tego, skoro Polacy (mimo takiej mniejszości!), muszą sobie po pysku dawać ciągle i  jechać się ruskim, albo lizać im dupę, żeby coś osiągnąć. Nie wiem jak jest z klanami multi, czy w ogóle są takie, ale bez perspektywy jakiegoś constans, to trochę lipa imho startować i robić w ciemno nawet jakiś support, skoro nie masz pewności, czy o to party nie będziesz żebrał bardziej od przeciętnego DD. Niby all legit, a słyszałem już od kilku osób, że i tak ludzie wolą z boxami latać na plecach często niż grać w teamie.

Zatem wolę już casualowę granie sobie godzinkę - dwie dziennie, pobawić się w PvP, Dredgion, skoczyć na isntancję, siege, pogadać i pośmiać się na vencie. Z tego wynika, że klimat każdego MMo budują w dużej mierze ludzie. Tu mam fajną zgraną ekipę i mimo, że nas niewielu (40 osób raptem) to mam pewność, że są to ludzie, którzy nei tylko widnieją na liście klanowiczów, ale z chęcią gdzieś wyskoczą i party zmontuje się w 5 min.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2276 dnia: Styczeń 06, 2010, 07:45:46 pm »
Ja -_-'e. O czym i do kogo w ogóle piszesz? Chlopaki pisza o wojnach na petycje, a tu nagle pojawia sie alarion i setny raz odkąd quitnal l2 pisze jaka ta gra jest -_-'owa, ja mu na to zeby sobie poszedl pospamowac na forum o aionie a on do mnie z jakimis lol wyrzutami czy -_-' wie z czym.

Lukasz ma juz 65 lvl grajac jakies 2 miesiace. Jak na chinczyka bez zycia strasznie duzo (moar wy-_-'nych z konskiej dupy argumentow). A co ja chce osiagnac od l2? -_-'a. Ja mam fan ze moge sie lognac, pozabijac random ruskow a ze tobie sie to nie podoba to twoj ojszczany problem.

Eot

A tak w ogóle to: http://www.youtube.com/watch?v=i53C7uQkpig
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 07:58:27 pm wysłana przez Quentim »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2277 dnia: Styczeń 06, 2010, 08:02:08 pm »
omg Alarion jest Zły? nieeeeee! :)
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2278 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:18:46 am »
(swoją drogą, czy po tych uber zmianach, ee przypadkiem znów nei wyparł SE, mając możliwość brania sigmy?? Pytam się, bo realiów ostatniej kroniki już nie znam, a na forach jakoś nikt nie pisze)

Ta, EE normalnie na 76 może wziąć sigme :))

No cóż, zatem SE miał swoje 5 minut przez 1 kronikę i NCsoft stwierdził, że trwało to za długo, mimo że od c5 był useless. Szkoda, nawet nie grało się tak tragicznie i przyajmniej ktoś doceniał tą postać nareszcie >.<  Quentim, EE relol imho! ; p  ; p




A chyba każdy przyzna, że najlepsze PvP i filmiki powstawały własnei z Pt vs Pt.

szczerze to wole filmiki gustava/dmv/GA1/gangzty czy kogokolwiek innego kto bawil sie w gank (niekoniecznie na uberpr0elofullbuffie) niz ogladac nudne Pt vs Pt (niektore sa fajne ale i tak wole gank ^^;) QQ

Kwestia gustu, jednak to w Pt vs Pt pokazuje kto ma jakiego skilla, bo tam nei wsytarczy 1 owner z Vesperami +6, z OE skilli 30/15, tylko całe party (nawet ten lolWCLol też powienien przerzucać buffy jak poszedł w ruch cancel) musi ze sobą ściśle kooperować i mieć super zgranie, reagować na ruchy przeciwnika. Poza tym, im więcej jest takich gankerów, tym bardziej to ludzi zniechęca do gry supportem, bo jest tylko "buff plx" i jazda na HS, Varkę czy gdzie tam. Nie ma ludzi grających supportem, to się robi dual boxy. A jak jużsupport jest potrzebny na mass/siege/RB itd. to zonk, bo już nikt prawie nimi nie gra, skoro ludzie wcześniej mieli ich w dupie ; )

Nie mówię, że 1 vs 1 są nudne, ale patrzę na to z perspektywy, że tylko część profek może sobie na to pozwolić, a to nie jest fajne, dla ludzi co z powołania chcieliby pograć supportem. (o dziwo są tacy! xD )




ee+stygma > se+3/4skille(nie pamietam ile dokladnie dostal se skilli do linkowania)
wc to nie buffpet - tak samo jak i aktywni bd/sws, na pt vs pt te klasy czesto maja wiekszy zapierdal i wiecej do ogarniecia niz dd - to z reguly rozni dobre pt od slabych


taa, trzeba ich jeszcze tylko mieć, prawda? ; p

mnie aion ani nie przekonal ani nie wciagnal, niby fajna gra ale narkotykiem jak l2 nie jest


Geez, słowa nie pisałem od ostatnich kilku postach o aionie (specjlanie nei chcę nowych dram poruszać, bo 1) że to niczego nie zmieni a 2) że od tego jest inny topic w hyde parku) a ludzie mimo to widzą sami co chcą widzieć w moich postach >.<


Zgadzam się, że nie narkotyzuje jak l2 (przykładem chyba jest to, że duża część osób w L2 nie gra już od dawna, ale na bieżąco interesuje się, co się w tej grze dzieje... ), ale patrzę realnei na swoje możliwości. Ru of, ok super wszystko, z ruskim nawet nie miałbym kłopotu, ale co z tego, skoro Polacy (mimo takiej mniejszości!), muszą sobie po pysku dawać ciągle i  jechać się ruskim, albo lizać im dupę, żeby coś osiągnąć. Nie wiem jak jest z klanami multi, czy w ogóle są takie, ale bez perspektywy jakiegoś constans, to trochę lipa imho startować i robić w ciemno nawet jakiś support, skoro nie masz pewności, czy o to party nie będziesz żebrał bardziej od przeciętnego DD. Niby all legit, a słyszałem już od kilku osób, że i tak ludzie wolą z boxami latać na plecach często niż grać w teamie.

Zatem wolę już casualowę granie sobie godzinkę - dwie dziennie, pobawić się w PvP, Dredgion, skoczyć na isntancję, siege, pogadać i pośmiać się na vencie. Z tego wynika, że klimat każdego MMo budują w dużej mierze ludzie. Tu mam fajną zgraną ekipę i mimo, że nas niewielu (40 osób raptem) to mam pewność, że są to ludzie, którzy nei tylko widnieją na liście klanowiczów, ale z chęcią gdzieś wyskoczą i party zmontuje się w 5 min.
wiesz to nie byla osobista wycieczka, suche fakty - dostalem wc,jak nie mam co robic pisze wc lfp na ally i mam z miejsca w chuhu pm(1/2 - english no sry :P) to nie jest botland tu kazdy gra bardziej na zasadzie live const i raczej kazdy boi sie botowac maina(w tym ja :P) plus kazdy woli live support ktory cos znaczy na pvp niz dualboxowac i palic pr :)
To prawda brak na RuOffie dobrych pl const - wiem ze to samozachwyt ale oprocz naszego nic tu nie widze takiego -ale co stoi na przeszkodzie zeby zebrac znajomych i tu sie ruszyc? poki co jest tu banda kretynow z priva ktora duzo szczeka + 3 pl klany ktore olewaja to forum a mijamy sie z nimi pod rb :) chcesz miec bot pt jak na EU zapomnij do 70+ polowa bedzie miala bana - jesli juz dziala bot to zapieralaj na miejscowki gdzie nie ma ludzi bo tu naprawde banuja na biezaco :) Ogolnie nie porownuj l2 z tym co widziales na EU :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2279 dnia: Styczeń 07, 2010, 09:59:57 am »
Gratuluję inteligencji i dalszej zabawy w petycje. Kilkanaście banów więc teraz możecie mieć wszystko jeszcze łatwiej. Zaraz... może wkrótce będziecie za przeciwników mieć Eximusa i SmallCats. Gratuluję HB w ally...

Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2280 dnia: Styczeń 07, 2010, 11:11:14 am »
Niektorzy to jak widze ciagle zyli w nieswiadomosci. Mimo, iz tego w zupelnosci nie popieralem i nie popieram tych akcji, to petycje leca z obydwu stron juz od jakiegos czasu. Szkoda tych 2och party ktore polecialo, ale w duzej mierze przynajmniej czesc z Was jest sama sobie wina bedac na permanentnym afku, stajac sie potencjalnym celem. Mniej pve panowie.

Ps. Czy latwiej to nie wiem, bo jakby nie patrzec spotkac Was mozna jedynie raz na 2 tygodnie na siege'ach - a i to czasem nie jest takie latwe.


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2281 dnia: Styczeń 07, 2010, 11:24:12 am »
Spotkać będzie jeszcze mniej 4 party licząc BlackWidows nie 2. Jak pisałem wcześniej OS nie używa petycji !!! Jej czy tak ciężko to przeczytać ? Powiedz mi jaki najlepszy byłby cel czy nie Ocais np ? Spot w 4S ? Nie odpowiadam za inne klany, piszę oficjalnie za OS (nie używamy petycji, przeciwnicy są w grze dla zabawy jak i sama gra jest zabawą).

Spotkać można zwłaszcza, że moje pve np jest pernamentnie tylko kiedy w grze jestem więc raczej między 18-tą a 1-szą. Przejechaliście nasze party w momencie pvp z HB dwa dni temu to chyba bylismy... szkoda że z tego party kilku osób już nie będzie.



Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2282 dnia: Styczeń 07, 2010, 11:51:31 am »
nie używamy petycji, przeciwnicy są w grze dla zabawy jak i sama gra jest zabawą
Co Wy z tymi petycjami, przecież sa one elementem gry, tak jak, ss-y, macro itd., to bot/walker jest nielegalnym i to za niego dostajecie bany, wiec po co QQ skoro sami zdecydowaliscie, ze gra moze sie w kazdej chwili dla was tak skonczyc i nie, nie z powodu raprotu/petycji tylko z powodu WALKER!!!, z tego co wiekszosc osob botujacych pisze odpalacie nowego, za 3-4 miesiace bedzie kolejna postac, co prawda ciezko w tym przypadku mowic o "graniu i zabawie" ale kazdy lubi co innego :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2283 dnia: Styczeń 07, 2010, 12:07:34 pm »
Po pierwsze tak ryzykuje banem ten, który botuje ( i może sprecyzujmy programów botujących i innych jest dużo walker jest jednym z nich więc to tak dla uściślenia można być zbanowanym i za divine i za np. jaki cudowny program HB używa do log offa).

Po drugie "dostajemy bany jak botujemy", cóż prawda ale czy nie widzisz różnicy jak już wcześniej pisałem jak nie dostają banów całe duże party z Stakato nest czy w katakumbach a dostaje bana ktoś kto jest na bocie ale ma crest klanu ? Różnica jest ? Dla Ciebie jeśli jesteś 100% legit nie ma to znaczenia i to też jestem w stanie zrozumieć, ja sam widzę jednak prawidłowość i wiem o ludziach, którzy walczą z przeciwnikami w taki sposób co robiąc botując oczywiście.

Podstawowy powód mojego pisania to informacja "OS nie używa petycji". Koniec wielkich elaboratów na temat botowania nie ma z mojej strony i nie będzie, raz mija się to z celem i tu przez lata byłem orędownikiem opcji niebotowania, ale NCSoft doprowadził do takiej sytuacji jaką mamy i trzeba z nią żyć a jak nie zagrać w Aiona.

Pozdrawiam - Killa
Killashandra DoomCryer - OS


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2284 dnia: Styczeń 07, 2010, 12:16:43 pm »
Ooo Kardzio stary konfidencie opisz lepiej swoje sukcesy na Lunie (ostatnie siege i TW - byliście pro). Donosicie na wszystkich a efekty opłakane. Ciągły łomot, wyśmiewanie na hero i żal na oly. Wiem, wiem... to wszystko przez spisek sowietów i polskich boterów, którzy nie umieją grać legith  :D :D :D.
Na Franza się przenosisz? Nam to nic nie zmieni bo serwer i tak jest "one side" ale jak się tam na tobie poznają to też będziesz się bał z miasta wyjść  :).

Kto jak kto, ale kardzio z przydupaskami na petycjach zna się najlepiej.

Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 184

  • Pochwał: 1

  • PATOLOGICZNIE GRZECZNY CHŁOPAK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2285 dnia: Styczeń 07, 2010, 12:25:46 pm »
Teraz to się zacznie flame : DDD
Teon
Sagittarius 80, Eva's Saint 77, Grand Khavatari 79 - Banned

Sagittarius 83+ Retired.

Lancer
SwS 5X - Active.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2286 dnia: Styczeń 07, 2010, 01:09:04 pm »
Ooo Kardzio stary konfidencie opisz lepiej swoje sukcesy na Lunie (ostatnie siege i TW - byliście pro). Donosicie na wszystkich a efekty opłakane. Ciągły łomot, wyśmiewanie na hero i żal na oly. Wiem, wiem... to wszystko przez spisek sowietów i polskich boterów, którzy nie umieją grać legith  :D :D :D.
Na Franza się przenosisz? Nam to nic nie zmieni bo serwer i tak jest "one side" ale jak się tam na tobie poznają to też będziesz się bał z miasta wyjść  :).

Kto jak kto, ale kardzio z przydupaskami na petycjach zna się najlepiej.
oczywiscie jestes w stanie to udowodnic, bo jesli nie to zgodnie z tym co pisal mdh 5 ostrzezenie i bb
a flejmowac z randomem z priva mi sie nie chce :P

NCSoft doprowadził do takiej sytuacji jaką mamy i trzeba z nią żyć a jak nie zagrać w Aiona.
przy aktywnym udziale graczy :), a Aion - nuda :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 01:11:53 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2287 dnia: Styczeń 07, 2010, 01:25:49 pm »
Niedługo na Franz nie będzie nikogo kto mógłby zaszkodzić HoD J i HB... po prostu reszta serva będzie zbanowana... jak ktoś napisał wcześniej "petycję są częscią gry" zgadza się... ale zastanów się z kim będziecie grali jak już wszsytkich pobanują... może ally z Antharasem założycie? :)

A bot trainy farmerów jak biegały tak biegają...

@milan9 - was też niełatwo znaleźć so QQ :P
3ndymi0n - Adv/SWS Franz Nemesiis Klan


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2288 dnia: Styczeń 07, 2010, 01:30:22 pm »
Niedługo na Franz nie będzie nikogo kto mógłby zaszkodzić HoD J i HB... po prostu reszta serva będzie zbanowana... jak ktoś napisał wcześniej "petycję są częscią gry" zgadza się... ale zastanów się z kim będziecie grali jak już wszsytkich pobanują... może ally z Antharasem założycie? :)
to zobacz ruoffa, tam bot jest tepiony, jakos na ilosc graczy nie narzekaja
wedlug mnie pustki na EU serwerach nie sa spowodowane banami botow (czy jak wolicie petycjami :) ) tylko wlasnie istnieniem i tolerowaniem botowania
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2289 dnia: Styczeń 07, 2010, 01:39:29 pm »
A ja myślę, że bardziej znaczenie ma to, że RU Off jest darmowy ?
Killashandra DoomCryer - OS


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2290 dnia: Styczeń 07, 2010, 01:50:17 pm »
Niedługo na Franz nie będzie nikogo kto mógłby zaszkodzić HoD J i HB... po prostu reszta serva będzie zbanowana... jak ktoś napisał wcześniej "petycję są częscią gry" zgadza się... ale zastanów się z kim będziecie grali jak już wszsytkich pobanują... może ally z Antharasem założycie? :)
to zobacz ruoffa, tam bot jest tepiony, jakos na ilosc graczy nie narzekaja
wedlug mnie pustki na EU serwerach nie sa spowodowane banami botow (czy jak wolicie petycjami :) ) tylko wlasnie istnieniem i tolerowaniem botowania
To się mylisz pustki na eu/us są spowodowane petycjami i grindem jak byś nie wiedział na ruoffie dzieki dotacji da się expić kilkukrotnie szybciej niż na eu. Jak ta wojna na petycje jeszcze troche potrwa to Franz będzie luna part 2 XD Gdzie bedzie jeden pro klan który się nie dał spacyfikować petycjami(jak T na lunie) i wiele gówno znaczących klaników (jak np DA i cała masa innych klanów na lunie) Taka jest prawdziwa przyszłość l2 :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2291 dnia: Styczeń 07, 2010, 01:54:59 pm »
to zobacz ruoffa, tam bot jest tepiony, jakos na ilosc graczy nie narzekaja
wedlug mnie pustki na EU serwerach nie sa spowodowane banami botow (czy jak wolicie petycjami :) ) tylko wlasnie istnieniem i tolerowaniem botowania

Nie wiem czy wiesz ale przed ruoffem na eu/na było średnio 5k ludzi online, po wejściu ruoff'a jakiś miesiąc później ludzie zaczęli się przenosić... Przecież ile rusków z teona przeszło po wejściu rosyjskiego oficjala... oczywiście bany się przyczyniły, część ludzi którzy dostali bana przeszli także na ruoff'a, niestety ostatnio był niemiły surprise a mianowicie brak zangielszczenia... nie wiem, pewnie większość sobie to zlewa, ale ja gdybym zaczął a po pół roku nagle by mi weszła cyrylica do gry to żałował bym zmarnowanych godzin przed pc...




  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2292 dnia: Styczeń 07, 2010, 01:56:23 pm »
Niedługo na Franz nie będzie nikogo kto mógłby zaszkodzić HoD J i HB... po prostu reszta serva będzie zbanowana... jak ktoś napisał wcześniej "petycję są częscią gry" zgadza się... ale zastanów się z kim będziecie grali jak już wszsytkich pobanują... może ally z Antharasem założycie? :)
to zobacz ruoffa, tam bot jest tepiony, jakos na ilosc graczy nie narzekaja
wedlug mnie pustki na EU serwerach nie sa spowodowane banami botow (czy jak wolicie petycjami :) ) tylko wlasnie istnieniem i tolerowaniem botowania

Pustki na serverach UE spowodowane są tym że się płaci a ruoff jest darmowy :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 01:57:55 pm wysłana przez Endymi0n »
3ndymi0n - Adv/SWS Franz Nemesiis Klan


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2293 dnia: Styczeń 07, 2010, 01:58:50 pm »
Niedługo na Franz nie będzie nikogo kto mógłby zaszkodzić HoD J i HB... po prostu reszta serva będzie zbanowana... jak ktoś napisał wcześniej "petycję są częscią gry" zgadza się... ale zastanów się z kim będziecie grali jak już wszsytkich pobanują... może ally z Antharasem założycie? :)
to zobacz ruoffa, tam bot jest tepiony, jakos na ilosc graczy nie narzekaja
wedlug mnie pustki na EU serwerach nie sa spowodowane banami botow (czy jak wolicie petycjami :) ) tylko wlasnie istnieniem i tolerowaniem botowania

Pustki na serverach UE spowodowane są tym że się płaci a ruoff jest darmowy :P

niby darmowy a wszyscy 7x+ placa ..


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2294 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:02:41 pm »
Płacą bo chcą a nie muszą :)

Zgadzam się z wielką zmianą ilości ludzi na Offach jak weszły rosyjskie. Nie tylko Rosjanie ale też kraje ościenne po ZSRR tak bym powiedział.

Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2295 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:06:15 pm »
A ja myślę, że bardziej znaczenie ma to, że RU Off jest darmowy ?
a ja mysle, ze bardziej znaczenie ma to, ze ludzie wola grac bez bota, bo na ruoffie tez placa :), z tym placeniem to tak jak z botem na EU "nikt nie musi" , wiekszosc uzywa :)
Ruoff nie zabral wcale wielu graczy, wieksze spustoszenie zrobil Aion, ktory mial zastapisc L2 :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2296 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:18:34 pm »
Chyba sobie żartujesz... aion nie zmienił nic w L2 NA/EU chyba że mówisz o beta testach na chińskich serwerach... ale tam były z tego co wiem ograniczone liczby kluczy i chyba z 6k czy tam 15 max, liczba ludzi w wakacje już była mała na EU




  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2297 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:28:29 pm »

Aion nie zabral wcale wielu graczy, wieksze spustoszenie zrobil Ruoff, ktory pokazal ze L2 is still alive :)
/fixed
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2298 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:29:19 pm »
Cytuj
by Zykath
Myrules, raminikos, knightrider, deadlyfists, and all their toons and more (about 2 parties)
are banned.
prawda? jezeli tak to faktycznie lipa bo teraz w odpowiedzi na pewno poleca petycje :/
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2299 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:43:33 pm »

oczywiscie jestes w stanie to udowodnic, bo jesli nie to zgodnie z tym co pisal mdh 5 ostrzezenie i bb
a flejmowac z randomem z priva mi sie nie chce :P


Straszysz mnie konfidencie???
To, że zrobiłeś emoquite niewiele wyjaśnia. Twój lolklan robi teraz to, co robił wcześniej - donosi. Efekty są takie, że na siege/tw dostaliście totalny łomot bo NC nie czyta waszych wypocin. Nasze boty śmigają a wy grając legith nie umiecie nawet ich zabić. Żal.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?