Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 379025 razy)

  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2350 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:12:39 pm »
Eh  brednie i jeszcze raz brednie jakie wielkie kocerny czlowieku , kup gazete puls biznesu lub inne tematyczne gazety lub wlacz tv ale nie program dla dzieci tylko np - tv biznes , koncerny zamykaja fabryki w polsce albo poprzez politykow lapowkarzy przejmuja firmy zeby wyprowadzic majatek i za chwile sie zwijaja ,a pracownicy zostaja bez pensji. W jakim ty swiecie zyjesz lol mam ci podac przyklady ?  Zacznij czytac w koncu albo zacznij sie interesowac polska chic mysle ze tobie jest wygodnie w tej biedzie w ktorej zyjesz.......
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2351 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:15:15 pm »
Czy Ty naprawdę nie widzisz, że zaprzeczasz samemu sobie ? Najpierw pisałeś posty o tym jak to ludzie nie słuchają CL-i a teraz że pytają ich o coś ? Wiesz po co jest CL ? Z czego wynika dobre prowadzenie klanu ?

"Jesteś płotką" - > jestem wzruszony i idę sobie dziś wydziarać ryby siną barwą kłóte..

Powiem Ci uczciwie, że Twoje mówienie o tym co jak i gdzie robisz, jaki nie Jesteś i w ogóle zaprzecza temu w jaki sposób piszesz i jak obrażasz i lżysz ludzi. Mogłeś nawet mieć rację ale i tak sprowadziłeś ją do poziomu na którym nie chce się już pisać i dyskutować.

Cóż jest to mój ostatni post do Ciebie, bo za niski próg pisania a ja jako płotka mogę być ponadto.

W Polsce pracuję w bardzo dużej firmie, również jako manager, pracowałem w Szkocji więc angielski i realia znam, ale takie rozmowy polecam nei na forum o Lineage 2.

Killa

  

Czy ja pisalem o twoim angielskim i czy zadalem ci jakiekolwiek pytanie  co ty robiles i gdzie  lol w nosie to mam .....
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2352 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:17:05 pm »
A wystarczy czytać ze zrozumieniem:

"ale takie rozmowy polecam nie na forum o Lineage 2".

Killa
Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2353 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:21:37 pm »
A wystarczy czytać ze zrozumieniem:

"ale takie rozmowy polecam nie na forum o Lineage 2".

Killa

Wlasnie widze te twoje ze zrozumieniem , kazdemu piszesz na tym lol forum -> czytaj ze zrozumieniem <- moze ty masz cos z glowa ze nic nie rozumiesz skoro zaczeles plakac na temat banow a juz dojechales do MANAGERA -> trzymaj sie tematu a nie wciskasz sie w rozmowe......
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2354 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:22:17 pm »
Bielak - pisalem, bez doublepostow. Jeszcze raz i "-".


W sumie podzielam zdanie Killi. EOT.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2355 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:25:30 pm »
Odczep sie ....... ja niepodzielam ;p  Czas na kawe ;)
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2356 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:39:32 pm »
wszyscy karmia, a troll rosnie wielki, okraglutki ;)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2357 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:46:30 pm »
wszyscy karmia, a troll rosnie wielki, okraglutki ;)

w koncu pęknie jak smok wawelski :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2358 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:56:18 pm »
wszyscy karmia, a troll rosnie wielki, okraglutki ;)

w koncu pęknie jak smok wawelski :D

poszedl pic, wiec moze bedzie BUM!!! :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2359 dnia: Styczeń 08, 2010, 01:04:57 pm »
hahaha wasze 3 party to moze mowisz o terazniejszosci wy 2 pt w odpirdzeniu nie zlozycie bo was na tylu nie ma no chyba ze altami to sry, i jakos nie chce mi sie wierzyć ze oni byli w 90+ osob a wy w 3 pt odpierdzenia i ich pojechaliscie  :oops: no chyba ze hood to "nooby" w co mi sie nie chce wierzyc bo znam pare osob i wiem na co ich stać, co do jakiegos zalagodzenia sytuacji?? pierwsze slysze zawszze mine pkowales a mi to kolo wacka lata :) plakales na vencie u nas ze was nikt nie lubi i zebysmy was nie zabijali ha tak to wyglada :)

20 min temu pojechalem moją se waszego TH :)


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2360 dnia: Styczeń 08, 2010, 01:21:00 pm »
hahaha wasze 3 party to moze mowisz o terazniejszosci wy 2 pt w odpirdzeniu nie zlozycie bo was na tylu nie ma no chyba ze altami to sry, i jakos nie chce mi sie wierzyć ze oni byli w 90+ osob a wy w 3 pt odpierdzenia i ich pojechaliscie  :oops: no chyba ze hood to "nooby" w co mi sie nie chce wierzyc bo znam pare osob i wiem na co ich stać, co do jakiegos zalagodzenia sytuacji?? pierwsze slysze zawszze mine pkowales a mi to kolo wacka lata :) plakales na vencie u nas ze was nikt nie lubi i zebysmy was nie zabijali ha tak to wyglada :)

20 min temu pojechalem moją se waszego TH :)

Lizesz dupe hod - om to po co grasz w os - Darth cie wywalil bo nie umiales obslugiwac walkera ;)poza tym posiadamy film pozniej podam linka .

a teraz ty  lezysz  i kwiczysz  ;) pasi ;p ahahahah
REVENGE IS MAIN


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2361 dnia: Styczeń 08, 2010, 01:32:12 pm »
hahaha wasze 3 party to moze mowisz o terazniejszosci wy 2 pt w odpirdzeniu nie zlozycie bo was na tylu nie ma no chyba ze altami to sry, i jakos nie chce mi sie wierzyć ze oni byli w 90+ osob a wy w 3 pt odpierdzenia i ich pojechaliscie  :oops: no chyba ze hood to "nooby" w co mi sie nie chce wierzyc bo znam pare osob i wiem na co ich stać, co do jakiegos zalagodzenia sytuacji?? pierwsze slysze zawszze mine pkowales a mi to kolo wacka lata :) plakales na vencie u nas ze was nikt nie lubi i zebysmy was nie zabijali ha tak to wyglada :)

20 min temu pojechalem moją se waszego TH :)

Lizesz dupe hod - om to po co grasz w os - Darth cie wywalil bo nie umiales obslugiwac walkera ;)poza tym posiadamy film pozniej podam linka .

a teraz ty  lezysz  i kwiczysz  ;) pasi ;p ahahahah
http://www.youtube.com/watch?v=JPanAVPWgIc

dziekuje, dobranoc


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2362 dnia: Styczeń 08, 2010, 02:34:17 pm »
wszyscy karmia, a troll rosnie wielki, okraglutki ;)

w koncu pęknie jak smok wawelski :D

poszedl pic, wiec moze bedzie BUM!!! :P

+1!!! Padłem  :P



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2363 dnia: Styczeń 08, 2010, 02:55:03 pm »
Lider HB na jednym ze swoich altów:

http://img69.imageshack.us/img69/1817/truen.jpg

Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2364 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:22:09 pm »
Another victory of Heart-Breakers!


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2365 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:26:45 pm »
To nieprawda po prostu chca sie pokazac a i tak wiadomo ze to HOD pisze petycje .........
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2366 dnia: Styczeń 08, 2010, 05:20:08 pm »
hahaha wasze 3 party to moze mowisz o terazniejszosci wy 2 pt w odpirdzeniu nie zlozycie bo was na tylu nie ma no chyba ze altami to sry, i jakos nie chce mi sie wierzyć ze oni byli w 90+ osob a wy w 3 pt odpierdzenia i ich pojechaliscie  :oops: no chyba ze hood to "nooby" w co mi sie nie chce wierzyc bo znam pare osob i wiem na co ich stać, co do jakiegos zalagodzenia sytuacji?? pierwsze slysze zawszze mine pkowales a mi to kolo wacka lata :) plakales na vencie u nas ze was nikt nie lubi i zebysmy was nie zabijali ha tak to wyglada :)

20 min temu pojechalem moją se waszego TH :)

cuz za wyczyn gz i oby tak dalej

jak tu nie botowac jak po przyjsciu z roboty sa 3 strony postów więcej

MY to nie tylko osoby ktore byly w odrodzeniu ale tagze nasze ally z ktorymi gramy do dzis... max co zlozylismy w klanie to byly wlaśnie 2 pt a na siege mielismy 4 pt razem z naszym ally mam frapsy z kazdego siege i co jakis czas lubie sobie poogladac jak nubilem na bshu ale to inna bajka.... zazwyczaj bylo nas okolo 1 pt i to nie zawsze i za nim WG dostali bana mieli 2 pt a gef 2 + 1 = 3 żebyś się nie męczył i nie zaczął śpiewać "Więc HoD(ź) pocałuj mój świat.... "
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2367 dnia: Styczeń 08, 2010, 05:45:08 pm »
To moze wrzuccie te mistyczne frapsy, chetnie zobacze jak wymiataliscie na siegeach.


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2368 dnia: Styczeń 08, 2010, 05:59:48 pm »
To moze wrzuccie te mistyczne frapsy, chetnie zobacze jak wymiataliscie na siegeach.

te frapsy dość sporo "ważą" i ja ich na pewno nie bede nigdzie wysyłał... 1mb to nie z duzo tym bardziej jak na 3 kompy
po za tym to nie ja jestem twórcą wiec nawet nie wypada mi tego robić pm "DeadlyFire

Bielak - pisalem, bez doublepostow. Jeszcze raz i "-".


W sumie podzielam zdanie Killi. EOT.

gdzieś słyszałem takie powiedzenie: "Wymagasz 100% od innych wymagaj 100% od siebie"
wiec według mnie i ty i zuzia zasługujecie na "-" za waszą dzisiejszą małą przepychankę słowną
ptk 3 i 9 z regulaminu (9 nie tyczy sie tylko zuzi...)

ale to tylko moje skromne zdanie
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2369 dnia: Styczeń 08, 2010, 06:21:21 pm »
Another victory of Heart-Breakers!


Nawet nazwa klanu zryta.Takie cuś Jenna J. ma wytatuowane na dupie :D ;)
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2370 dnia: Styczeń 08, 2010, 08:12:33 pm »
ostatnio rozdawalem klucze w fusion wiec moze i ty sie zalapiesz
to juz wiemy dlaczego wasze party dostało sie do Fusion haha
Teraz jestes kozakiem bo masz za plecami Fusion a sami nawet z MH baliscie sie oddac wojne nie wspominajac ze kryliscie sie po zadupiach albo rifcie zeby dokoksac kilka %. Petycja na ciebie? nic prostszego wystarczy cofnac sie kilka stron wczesniej i wyslac do ncsoftu jeden z wklejonych przez ciebie screenow na ktorych masz cyferki z l2walkera ingame albo obrazasz ludzi (w EULA jest - no offensive language) - i tyle...

Killa na prawde u nas na forum tez jest ostra dyskusja na temat petycji i moge zareczyc ze z naszej strony nie wyszła zadna petycja bo ludzie tez botuja i wiedza ze kij ma dwa konce, ale tez sadzimy ze to sprawka HB ale sprawa jest skomplikowana bo jezeli ocais wywali ich z ally to od nas tez poleci sporo osob bo i nas zaczna petycjonowac  :shock:

Jak sam Ocais napisal on woli OS i innych zabijac niz petycjonowac a w glebi wiem ze ma do OS pewien szacunek bo wbrew pozorom umiecie sie zachowac na pvp i nie wyzywac ludzi od pedałow czy debili na shoucie jak was pojadą.
Wrzuce pare cytatów:
Cytuj
Getting banned fucking sux and i dont think anybody from HOD likes this game style.....I dont even think that HB are doing all this.......only Ryan would do it , but dunno , he lost so many accounts/epics etc. now too and i dont think his main priority now is doing these kind of things.
Cytuj
yes and better do nofing if hb play w petition sick l2 world ... i logg here to have fun w friend and with enemy, i dont wanna hear about bann our enemys, so what i should feel like "OH AGAIN OS BANNED YUUUUUPI " who feel like that for me is NO COMMENT , i very angry and i thinking in near future quite this faking sick world ;/ ok is enough i dont wanna write write w/o any answers , bb hf and gl

StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2371 dnia: Styczeń 08, 2010, 08:50:37 pm »
ostatnio rozdawalem klucze w fusion wiec moze i ty sie zalapiesz
to juz wiemy dlaczego wasze party dostało sie do Fusion haha
Teraz jestes kozakiem bo masz za plecami Fusion a sami nawet z MH baliscie sie oddac wojne nie wspominajac ze kryliscie sie po zadupiach albo rifcie zeby dokoksac kilka %. Petycja na ciebie? nic prostszego wystarczy cofnac sie kilka stron wczesniej i wyslac do ncsoftu jeden z wklejonych przez ciebie screenow na ktorych masz cyferki z l2walkera ingame albo obrazasz ludzi (w EULA jest - no offensive language) - i tyle...

Killa na prawde u nas na forum tez jest ostra dyskusja na temat petycji i moge zareczyc ze z naszej strony nie wyszła zadna petycja bo ludzie tez botuja i wiedza ze kij ma dwa konce, ale tez sadzimy ze to sprawka HB ale sprawa jest skomplikowana bo jezeli ocais wywali ich z ally to od nas tez poleci sporo osob bo i nas zaczna petycjonowac  :shock:

Jak sam Ocais napisal on woli OS i innych zabijac niz petycjonowac a w glebi wiem ze ma do OS pewien szacunek bo wbrew pozorom umiecie sie zachowac na pvp i nie wyzywac ludzi od pedałow czy debili na shoucie jak was pojadą.
Wrzuce pare cytatów:
Cytuj
Getting banned fucking sux and i dont think anybody from HOD likes this game style.....I dont even think that HB are doing all this.......only Ryan would do it , but dunno , he lost so many accounts/epics etc. now too and i dont think his main priority now is doing these kind of things.
Cytuj
yes and better do nofing if hb play w petition sick l2 world ... i logg here to have fun w friend and with enemy, i dont wanna hear about bann our enemys, so what i should feel like "OH AGAIN OS BANNED YUUUUUPI " who feel like that for me is NO COMMENT , i very angry and i thinking in near future quite this faking sick world ;/ ok is enough i dont wanna write write w/o any answers , bb hf and gl



Darth kmiocie przestan sciemniac z tymi petycjami ;)klamiesz jak najety , zapewne zywa dyskusja trwa kto i jaki zamek zdobedzie a nie udawaj mi tu ze sie przejmujecie banami  ide o zaklad ze sie cieszycie ! a co do screen-ow to mozesz sobie wiesz gdzie wsadzic razem z  plusami ;p ales ty gargamelu pocieszny  ahahaaha  ja pierdykam ale zes tekstem zajechal  o trzymajcie mnie screny z forum do ncsoftu hahaahah
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2372 dnia: Styczeń 08, 2010, 08:54:15 pm »
ostatnio rozdawalem klucze w fusion wiec moze i ty sie zalapiesz
to juz wiemy dlaczego wasze party dostało sie do Fusion haha
Teraz jestes kozakiem bo masz za plecami Fusion a sami nawet z MH baliscie sie oddac wojne nie wspominajac ze kryliscie sie po zadupiach albo rifcie zeby dokoksac kilka %. Petycja na ciebie? nic prostszego wystarczy cofnac sie kilka stron wczesniej i wyslac do ncsoftu jeden z wklejonych przez ciebie screenow na ktorych masz cyferki z l2walkera ingame albo obrazasz ludzi (w EULA jest - no offensive language) - i tyle...

Killa na prawde u nas na forum tez jest ostra dyskusja na temat petycji i moge zareczyc ze z naszej strony nie wyszła zadna petycja bo ludzie tez botuja i wiedza ze kij ma dwa konce, ale tez sadzimy ze to sprawka HB ale sprawa jest skomplikowana bo jezeli ocais wywali ich z ally to od nas tez poleci sporo osob bo i nas zaczna petycjonowac  :shock:

Jak sam Ocais napisal on woli OS i innych zabijac niz petycjonowac a w glebi wiem ze ma do OS pewien szacunek bo wbrew pozorom umiecie sie zachowac na pvp i nie wyzywac ludzi od pedałow czy debili na shoucie jak was pojadą.
Wrzuce pare cytatów:
Cytuj
Getting banned fucking sux and i dont think anybody from HOD likes this game style.....I dont even think that HB are doing all this.......only Ryan would do it , but dunno , he lost so many accounts/epics etc. now too and i dont think his main priority now is doing these kind of things.
Cytuj
yes and better do nofing if hb play w petition sick l2 world ... i logg here to have fun w friend and with enemy, i dont wanna hear about bann our enemys, so what i should feel like "OH AGAIN OS BANNED YUUUUUPI " who feel like that for me is NO COMMENT , i very angry and i thinking in near future quite this faking sick world ;/ ok is enough i dont wanna write write w/o any answers , bb hf and gl


nasze party... lol zostało nas 4

mamy za soba Fusion... czasem przed sobą czasem nad sobą pod sobą ale i tak to się właśnie kończy... temat transferu był już tu omawiany

nie rozumiem nadal takich tekstów że teraz kozaczymy bo jestesmy w fusion
w miare możliwości się wykoksałem i nadeszła pora żeby wejść do jakiegoś klanu większego (ty zrobiłeś to samo...) już kiedyś tu pisałem dlaczego ten klan a nie inny i jeżeli nie zrozumiałeś to powtórzę... gra tam party ktore było w WG i z nimi cały czas gramy i będziemy grać


jeżeli to takie proste to na co czekasz...
 

Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2373 dnia: Styczeń 08, 2010, 09:04:55 pm »
Przepraszam ! Przepraszam ! Przepraszam ja w kwestii formalnej prosze o upomnienie obywatela o pseudonimie     ( netheril )   poniewaz dopuscil sie zlamania regulaminu a mianowicie punktu przedstawionego ponizej ktory mowi ze ;)  ->

2. Nie wolno używać przekleństw i wulgaryzmów na forum. Dozwolone są lekkie przekleństwa typu kurde, o ja pinkole itd itp. Ale ich nadużywanie może doprowadzić do ostrzeżenia. Potem ban

PONIEWAZ PUNKT 10 WYGLADA MIANOWICIE TAK

10. Sygnatury/Avatary: Nie mogą łamać żadnego punktu regulaminu

Wykonac prosze ..... i zmusic tego niegrzecznego demoralizujacego czlowieka to zniszczenia tak okropnego avataru !!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 09:06:54 pm wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2374 dnia: Styczeń 08, 2010, 09:43:30 pm »
Przepraszam ! Przepraszam ! Przepraszam ja w kwestii formalnej prosze o upomnienie obywatela o pseudonimie     ( netheril )   poniewaz dopuscil sie zlamania regulaminu a mianowicie punktu przedstawionego ponizej ktory mowi ze ;)  ->

2. Nie wolno używać przekleństw i wulgaryzmów na forum. Dozwolone są lekkie przekleństwa typu kurde, o ja pinkole itd itp. Ale ich nadużywanie może doprowadzić do ostrzeżenia. Potem ban

PONIEWAZ PUNKT 10 WYGLADA MIANOWICIE TAK

10. Sygnatury/Avatary: Nie mogą łamać żadnego punktu regulaminu

Wykonac prosze ..... i zmusic tego niegrzecznego demoralizujacego czlowieka to zniszczenia tak okropnego avataru !!!!!!!!!!!

No to was załatwił, nie chcę stawać po czyjejś stronie ale ma rację w 100% :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 09:52:09 pm wysłana przez Elenestir »