Witaj
Gość

Ankieta

Zmienic modów ?

Nie
7 (18.9%)
Nie
2 (5.4%)
hmmmm nie??
3 (8.1%)
Nie, lubię ich bo są grzeczni
9 (24.3%)
zbanować daimosa??=)
16 (43.2%)

Głosów w sumie: 37

Wątek: RM botuje na Franzu  (Przeczytany 10634 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

RM botuje na Franzu
« dnia: Czerwiec 16, 2007, 10:45:10 pm »
Marc1n co tam u RM słyszałem że paru wczoraj w nocy złapali na bocie pod Hunters i 200 punktów klanowych poszło się pinkolić LOL wypas rym.

http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=80406

ps: zanim skasujecie mój kolejny post to go przeczytajcie

buziaczki pozdrawiam
Wasz wielebny Daimos


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2007, 10:50:23 pm »
SSky nie jest już w RM. od razu dostal kicka gdy ktoś z prawami się o tym dowiedział. Jak pisałem, każdy przypadek botowania jest u nas od razu roztrzygany w sposób jednoznaczny - kick.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2007, 10:53:04 pm »
 a Hellburn i Blow

czemu są nadal w RM jeśli przynali się do bota i są dowody na to że uzywali 3rd programów do expa?


Jest ich tuziny i kilka osób robiło im screeny jak botowali, nie chce mi sie kopiowac wszystkich.

masz jakiś pierwszy z brzegu:
http://img518.imageshack.us/img518/2407/shot00006xo1.jpg
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2007, 10:55:40 pm wysłana przez xXxFeNoMeNxXxPL »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:01:25 pm »
Wiesz co Ci powiem :?: To jest dobre pytanie. Naprawdę dobrę, postaram się dowiedziec i odpowiedzieć.
Słyszałem tylko teorie, że to eBayerzy i kupili konta. Już wiemy skąd.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:03:40 pm »
a już sie przestraszyłem że zatkało kakao i się nie odezwiesz.

Dowiedz się chętnie przeczytamy



ps: to mozna kupowac botowane postaci i adenkę w RussianMafii tam u Ciebie , a botować nie wolno?
może mnie przyjmą, sprzedam moją postać bratu a kupie sobie od niego. www.franz.ru ?


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:05:52 pm »
Pewnie tak - można wszystko ale jak cię na botowaniu zlapia to kick, taki legit ally te RM.
Hmm skąd ja to znam  8)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:08:04 pm »
Nikt nie wiedział skąd się wział. Nikt u nas nie robił zdjęcia niestagowanych bot trainów.
Nie wolno kupować adenki, ale z drugiej strony to już w ogóle jest praktycznie nie do udowodnienia.
Jest podczas rekturacji prowadzone rozpoznanie, tzn. jak dochodzi jakiś gość to jest post na forum i jak są jakies uwagi to piszą ludzie, tylko najwyżej poprostu nikt go nie pamiętał z bot traina i doszedł do klanu. Tu przyznaje fakt - daliśmy ciała... dlatego się postaram dowiedziec co i jak.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:15:33 pm »
Marc1n ta sprawa z Blowem i Hellem ciągnie się juz 2 miesiące, Gestapo RM słabo i wolno pracuje, chyba sprawa została umorzona?
Może ty coś zauważyłeś będąc z nimi w party?
Podejrzane, dziwne ruchy, podążanie w jednym kierunku, podnoszenie strzał D grejdowych, brak odpowiedzi lub niebywale szybkie łapanie celi lub inne charakterystyczne dla bota czynności,  jeśli coś Ci się wydało podejrzane zgłoś to jak najszybciej, możemy zapobiec tragedii.



Nie wydaje mi się żeby RM wywaliło 2 noblessów z klanu niezależnie od ich przeszłości.
Rm nie może sobie na to pozwolić po tym jak pozbyło się Red Eagle team :( smutne


apropo tego topicu:

Tak powinna wyglądać prawdziwa męska rozmowa na tym forum.

żadnej ściemy, zero pedałowania, czytelnicy wiedzą co i jak i mają nawet prawo do głosu.

żyć nie umierać.

ps:
Odnoszę wrażenie, że nie czytasz www.l2guru.com i nie orientujesz się co się dzieje na serverze, a szkoda. Zajrzyj koniecznie, może zobaczysz jak pracują profesjonalni moderatorzy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2007, 11:18:41 pm wysłana przez xXxFeNoMeNxXxPL »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:20:22 pm »
To ja w takim razie jak dalej masz watpliwosci za co ban - odsyłam do regulaminu ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:22:57 pm »
Co do Red Eagle team :?: Wiesz o co poszło :?: No nie, więc naprawdę tego nie poruszaj tematu
Nie. Nie ma nic podejrzanego i możesz skończyć ironizować. To są pojedyńcze przypadki, a nie czasami jak u wartagów kilka bot party obok siebie. A sprawa tych dwóch jest bardzo ciekawa... a głupot nie zamierzam pisać.
Co do L2guru.com, sory, ale dział Franz tam to jest LOL. A modzi :?: Niech pracują jak chcą, tutaj są inne zasady których nie przestrzegasz.
Co do Ciebie, to czekamy na kogoś z prawami i będziesz miał bana na to konto też.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 18, 2007, 11:41:22 pm »
eejj sorry jak ci sie modowie tutaj nie podobają to może podziekuj za współprace temu serwisowi o l2 i przejdź sobie na inny;)


ps. jak masz jakieś konkretne zarzuty to pm do mnie


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 22, 2007, 10:04:15 pm »
Czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego ma być zmieniony mod? Bo Ktos botował z klanu marcina? troche śmieszne.


BTW:

Cytuj
o odblokował topic w którym pisałem Razz

wypas

już myślałem że wszystkie moje topy zamkną


wracając do MArcina i jego kumpla Devocośtam  chciałbym przeprośić i obiecuję, że nie będe was już obrażał, wiem że jesteście deliktni i skromni i  nie lubicie jak się o was za dużo mów i na forum. Jeszcze raz przepraszam i prosze o odbanowanie mnie bo jak nie to założe sobie jeszcze 10 kont załącze spam bota i bedzie 400 nowych postów w każdym topiku w każdym dziale na tym forum (pffff) joke



Kasowanie czyichś postów bez powodu jest wbrew regulaminowi, Marc1n z DevouringOne go łamią , Trzeba nam nowych modów, zróbmy głosowanie ! ja się zgłaszam btw. mam dużo czasu na forum bo botuje Razz

Usuwać posty można, kiedy robisz offtop, lub dany post jest zbędny.A bez powodu raczej by nie usunął.


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2007, 10:08:27 pm wysłana przez System/Board »
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 23, 2007, 11:07:37 am »
Botował i dostał kicka dodajmy... a nie botuje, botuje i botuje pod szyldem klanu, bo to różnica.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 23, 2007, 01:50:00 pm »
Botował i dostał kicka dodajmy... a nie botuje, botuje i botuje pod szyldem klanu, bo to różnica.

i jak juz wybotuje to wroci do RM. RM stosuje te same zasady co reszta klanow, rob co chcesz aby cie nie zlapali, jak cie zlapia to wywalimy a za pare tygodni wrocisz.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 23, 2007, 02:18:01 pm »
Botował i dostał kicka dodajmy... a nie botuje, botuje i botuje pod szyldem klanu, bo to różnica.

i jak juz wybotuje to wroci do RM. RM stosuje te same zasady co reszta klanow, rob co chcesz aby cie nie zlapali, jak cie zlapia to wywalimy a za pare tygodni wrocisz.

nie wszystkie :) ... ale wiekszosc, no dobra wszystkie mocne klany ;)

a historia blow i hellburna to wielki lol z rm i ich bycia uber legit, nie wspomne juz o transferze niesamowitej ilosci adeny na poczatku franza, no i historiach z buffstuckiem, choc to juz
wieksza beka z enemy rm. Ogolnie franza to troche smieszny serwer, rm udaje legit jak jest wiadomo, invincible nie udaje legit za to udaje ze sa uber nie oddajac wojen od poczatku serwa,
Immortal Alliance to sami nie wiedza czego chca, jedynie chyba happyworld w tym calym konflikcie jakos wychodza z twarza bo ani nie udaja legit ani nie placza na blahu i widac ze daza
w jasno okreslonym kierunku, pvp for fun ;).

spamujac dalej RM nie byloby takie zle gdyby nie kilku idiotow w ich szeregach (ostatnio mialem z jednym ES doczynienia, takiego pajaca to ze swieczka szukac) i hipokryzjii rozrosnietej do granic mozliwosci.

A co do Fusion, boty czy nie boty, ale fajnie by bylo jakby dolaczyli do 2 strony konfliktu i skopali ruskom tylki ^^

pzdr
karol

ps. marcin a co powiesz na temat dranzera, hk o ktorym nie powiem co kiedys mowiles jak tankowal nam rb za czasow ally z PataNegra a teraz jest w RM?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 23, 2007, 02:30:42 pm »
No właśnie Dranzer, to jest dziwny przypadek bo tak. Na bocie go nie widać było, ale zawsze mnie dziwiło, jakto można dobić do 3rd class w Doomie i z Damascusem. Podobno dobrze gra w pvp, ja tam nie wiem, raz tylko widziałęm. Z drugiej strony, heh, boterzy maja conajmniej A, albo nawet S grade na 3rd class, a on lata jak bidak. RB tankował nie najgorzej. Na mój chłopski rozum, to albo miał chłopak zaparcie niemałe, albo został wybotowany, ale do końca ani to ani to nie jest logiczne...może masochista, dunno...

RM i legit. Powiem szczerze. SSky poleciał, to odpada, bo każdemu możę zdarzyć się przypadek, że naglę ktoś zabotuje pod ich szyldem. Hellburn i Blow to naprawde chyba 2 jedyne przypadki takiego LOL'a w RM i naprawde nie wiem ocb i nie moge się dowiedzieć. Czy to kupione chary, czy wybotwane przez nich samych, czy wiedzieli skąd się wzieły, czy nie. Z drugiej strony, tłumaczyć nikogo nie chce. Ale dajmy na to wybotowane 2 chary, na 120 osobowy klan, a 120/120 osób na bocie, to jest z deka różnica.

karlossg a co do kopania ruskim tyłki, heh, a może powiedz teraz jakiemuś liderowi, że jestes po tej stronie co chce nam dokopać. To będzie i wojna i koniec kolegów do party od OGD/Tribunalu i RM.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 23, 2007, 02:37:13 pm »
karlossg a co do kopania ruskim tyłki, heh, a może powiedz teraz jakiemuś liderowi, że jestes po tej stronie co chce nam dokopać. To będzie i wojna i koniec kolegów do party od OGD/Tribunalu i RM.

Ale my jestesmy neutralni, plus tluczemy sie z invicible/behappy wiec nie wiem o co ci chodzi, moje zyczenie zeby ktos dokopal RMowi nie maja zadnego przelozenia na polityke klanu :)

pozdro 600
karol


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 24, 2007, 07:59:24 am »
No to jak jesteście neutralni to się nie wyraża opini na którąś ze stron. W dodatku chodzicie jeszcze z naszymi klanami na party, a tutaj piszesz, żeby nam dokopali - czy to logiczne, bo chyba nie bardzo :?:
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 24, 2007, 09:46:42 am »
No to jak jesteście neutralni to się nie wyraża opini na którąś ze stron. W dodatku chodzicie jeszcze z naszymi klanami na party, a tutaj piszesz, żeby nam dokopali - czy to logiczne, bo chyba nie bardzo :?:

z tego co czytam to od kiedy zostales modem na forum to wyrazanie wlasnych opini jest tutaj zagrozone banem, ale spoko marcin juz nic nie pisze.

karol

ps. tylko nie dawaj linka do forum vencie bo jeszcze sie okaze ze zna polski i bedziemy miec wojne!!! lol


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 24, 2007, 12:17:26 pm »
Zależy jakich.
Ale w ogóle mnie zaskakujesz stary, bo tak:
Polityka klanu - neutral
Party - nasza strona wojny, bo z nami robicie i u nas szukacie
A Karol mówi - zabić ruskich.
3 wersje, każda inna. To jest troche chore.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 24, 2007, 04:12:50 pm »
No to jak jesteście neutralni to się nie wyraża opini na którąś ze stron. W dodatku chodzicie jeszcze z naszymi klanami na party, a tutaj piszesz, żeby nam dokopali - czy to logiczne, bo chyba nie bardzo :?:
Dlaczego sie nie wyraza ? Stanowisko klanu a pojedynczej osoby co do wojen moze byc odmienne i tyle !
Ruscy jeszcze trzesa serwerem ale ich koniec juz sie zbliza (vide IT i ostatni Baium). Marcin z jakimi Waszymi, my sie prosimy o party ?
OGD i Tribunal to alt klany, ich czlonkowie to tylko mieso armatnie (poza pojedynczymi jednostkami), ktorego RM bardzo potrzebuje (smieszy mnie fakt jak members (67 lvl) ownujacego (podobno) serwer klanu biega z shadow weapon !).
Batman juz pier****** tym burdelem, a byla to jedyna logicznie myslaca osoba w RM, wiecej takich idiotow jak Zasada lub ten ES , o ktorym wspomina Karol  a napewno daleko nie zajdziecie.
Co do tego ze RM jest legit: popytaj w klanie co bylo na poczatku powstania Franza i jakie sumy pieniadzy zostaly przetransferowane z innych serwerow !
A co do polityki SF - palec w tylek ty sie wypioles na ten klan i nie twoja sprawa co robimy !


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 24, 2007, 10:48:12 pm »
Tylko, że Karol jest liderem, a stanowisko lidera, to stanowisko klanu. To jest proste, lider ma decydujący głos. Kwestia tego, czy teraz Liderem, jest Theo czy Alhana...
Cytuj
OGD i Tribunal to alt klany, ich czlonkowie to tylko mieso armatnie (poza pojedynczymi jednostkami), ktorego RM bardzo potrzebuje (smieszy mnie fakt jak members (67 lvl) ownujacego (podobno) serwer klanu biega z shadow weapon !).
Hmm, a to ciekawe, że wiesz, jakie są układy RM z OGD i Tribunalem, które są oficialną akademia RM. A ich liderem Alt char CL'a RM, hmm...nvm. Gdzie napisałem, że ownuje server, lol... Ze sprzętu się śmiejesz, no cóż, jak się robi OE, to i tak bywa...
Cytuj
Co do tego ze RM jest legit: popytaj w klanie co bylo na poczatku powstania Franza i jakie sumy pieniadzy zostaly przetransferowane z innych serwerow !
W każdym klanie był transfer kasy u któregoś z membersów. Tak więc zawsze to można wypomnieć.
Cytuj
A co do polityki SF - palec w tylek ty sie wypioles na ten klan i nie twoja sprawa co robimy !
No cóż, ja złego słowa nie mówiłem, powiedziałem dlaczego ide, no ale cóż. Są histerycy i ludzie działający wbrew logice.

A teraz ide do gry poczekać, aż nas zoownują, hahaha.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 24, 2007, 11:14:47 pm »
Tylko, że Karol jest liderem, a stanowisko lidera, to stanowisko klanu. To jest proste, lider ma decydujący głos. Kwestia tego, czy teraz Liderem, jest Theo czy Alhana...
Cytuj
OGD i Tribunal to alt klany, ich czlonkowie to tylko mieso armatnie (poza pojedynczymi jednostkami), ktorego RM bardzo potrzebuje (smieszy mnie fakt jak members (67 lvl) ownujacego (podobno) serwer klanu biega z shadow weapon !).
Hmm, a to ciekawe, że wiesz, jakie są układy RM z OGD i Tribunalem, które są oficialną akademia RM. A ich liderem Alt char CL'a RM, hmm...nvm. Gdzie napisałem, że ownuje server, lol... Ze sprzętu się śmiejesz, no cóż, jak się robi OE, to i tak bywa...
Cytuj
Co do tego ze RM jest legit: popytaj w klanie co bylo na poczatku powstania Franza i jakie sumy pieniadzy zostaly przetransferowane z innych serwerow !
W każdym klanie był transfer kasy u któregoś z membersów. Tak więc zawsze to można wypomnieć.
Cytuj
A co do polityki SF - palec w tylek ty sie wypioles na ten klan i nie twoja sprawa co robimy !
No cóż, ja złego słowa nie mówiłem, powiedziałem dlaczego ide, no ale cóż. Są histerycy i ludzie działający wbrew logice.

A teraz ide do gry poczekać, aż nas zoownują, hahaha.
1.A to pierwsze slysze ze Karol jest liderem
2.Pokaz mi zdanie w ktorym sie smieje ze sprzetu ? (jak sie nie ma kasy na 2 bron to sie nie enchatuje imo)
3.Jesli przyznajesz ze byl transfer to nie mow wszedzie ze RM sa czysci !
4.Szkoda ze nie zajales stanowiska w sprawie akcji w IT i w sprawie Baiuma !
5.Pogadaj z waszymi membersami co mysla o polityce waszych liderow !
6.Biegaj dalej po nisko lvl spotach i nabijaj pvp ;-)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 25, 2007, 10:11:10 am »
1. Był liderem, napisałem, że jak zmieniliście na Mańka, to teraz on jest...
2."jak members (67 lvl) ownujacego (podobno) serwer klanu biega z shadow weapon !" - to po co to wspominasz, ze shadow :?:
3. RM są tak czyści jak wy, wy mieliście boterów, my też, wy mieliście transfer,my też.
4. Nie zająłem, bo nic nie wiedziałem. Od ostatnich dwóch 3 tygodni siedze na rynku i handluje i siedze u kumpla w mieszkaniu, co leveluje swoją postać w aka OGD.
5. No i tutaj się zdziwisz, 90% nie bedzie miała nic do zarzucenia. Czemu :?: Może dlatego, że nie wiesz jaka politykę stosuje Venta od przejęcia lidera RM, a może głównie dlatego, że znasz ten klan od środka tylko z opowieści...
6. SoS nisko levelowy spot :?: Albo HS :?: Nie wydaje mi się, bo tam expie. A, że jak krzyknie ktoś z klanu, że coś sie dzieje na FP a jestem w CH, to mam nie iść i napisać: "to za nisko levelowy spot, będą się ze mnie śmiali, że bije n00bów" Wojna to wojna, a CRP mają iść do przodu.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: RM botuje na Franzu
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 25, 2007, 12:50:41 pm »
1. Był liderem, napisałem, że jak zmieniliście na Mańka, to teraz on jest...
2."jak members (67 lvl) ownujacego (podobno) serwer klanu biega z shadow weapon !" - to po co to wspominasz, ze shadow :?:
3. RM są tak czyści jak wy, wy mieliście boterów, my też, wy mieliście transfer,my też.
4. Nie zająłem, bo nic nie wiedziałem. Od ostatnich dwóch 3 tygodni siedze na rynku i handluje i siedze u kumpla w mieszkaniu, co leveluje swoją postać w aka OGD.
5. No i tutaj się zdziwisz, 90% nie bedzie miała nic do zarzucenia. Czemu :?: Może dlatego, że nie wiesz jaka politykę stosuje Venta od przejęcia lidera RM, a może głównie dlatego, że znasz ten klan od środka tylko z opowieści...
6. SoS nisko levelowy spot :?: Albo HS :?: Nie wydaje mi się, bo tam expie. A, że jak krzyknie ktoś z klanu, że coś sie dzieje na FP a jestem w CH, to mam nie iść i napisać: "to za nisko levelowy spot, będą się ze mnie śmiali, że bije n00bów" Wojna to wojna, a CRP mają iść do przodu.

1. byl nie byl, jest nie jest nie twoj biznes, podobnie jak nasza polityka i z kim chodzimy w party
2. lol shadow lol :P
3. piszac my rm, nie zapominaj ze nie jestes w rm a w pet klanie ogd. oczywiscie ze mielismy boterow, oczywiscie ze pare osob przetransferowalo adene, oczywiscie ze zdaza sie account sharing, zapewne tez pare osob wspomaga sie kupujac adene, nie zamierzam temu zaprzeczac, poprostu znudzila mnie hipokryzja RMu i tyle.
4. lol a ty znasz RM od srodka? hehe dobre.
5. tu sie nie wypowiadam.

pzdr
karol