Witaj
Gość

Wątek: Serwer oficjalny za darmo  (Przeczytany 59210 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwiec 08, 2009, 03:51:31 pm »
4-5h/dzien. Sorry, ale ja mam troche inne podejscie do L2. Traktuje L2 jako rozrywke, element i dodatek do zycia a nie zycie alternatywne... Na 77 normalne A grade. Super. Jak ja nie mam na 61. pelnowartosciowego A grade z SA to jest mi z tym zle a podobno rate psują wszystko :S

tak się sklada, ze polecial banhammer za sub buga. Mnostwo factor clanow musialo uzupelniac szerego (non factorzy nie mieli pojecia o takim czyms stad ich ominal doomsday)
Akurat w te lokalizacje to wciskam. Nowe spoty do farmienia, wow. Moim celem jest wbicie 79/80 i nabijanie pvp a nie farmienie do usranej smierci. Zdaje sobie sprawe, ze w chwili obecnej na mass pvp przecietny lvl to 82+ i OE S80, nie zmienia to faktu, ze z nizszym tez idzie cos zdzialac (np. marc1n majac 79 zostal hero - co prawda bylo to jakis czas temu i wiele sie zmienilo, ale mozna).
Na Dexie trzyma mnie wzglednie wysoki poziom pvp (pomimo, ze ze starymi skillami) a jak ktos sie z tym nie zgodzi to znaczy, ze nie widzial dobrego mass pvp - jest albo non factorem albo czlonkiem PB/OC/Invictus - faktycznie, lezac na glebie niewiele sie widzi pvp ;)


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwiec 08, 2009, 05:37:21 pm »
Ja pierd*** We don't care about you kk ? Weź mi oszczędź twoich smutów i spadaj grać na dexie. Skoro Ci tam tak dobrze to po cholere się tu wypowiadasz ? temat o rutailu to nie temat o dexie. Jak Ty na 61 potrzebujesz A grade +20, z sa, agumentacja i jeszcze pvp modem to polecam jakaś jave 5000x bye.
GL & HF kk ?
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwiec 08, 2009, 06:28:03 pm »
Ja pierd*** We don't care about you kk ? Weź mi oszczędź twoich smutów i spadaj grać na dexie. Skoro Ci tam tak dobrze to po cholere się tu wypowiadasz ? temat o rutailu to nie temat o dexie. Jak Ty na 61 potrzebujesz A grade +20, z sa, agumentacja i jeszcze pvp modem to polecam jakaś jave 5000x bye.
GL & HF kk ?
tam to nie dziala :D

Na Dexie trzyma mnie wzglednie wysoki poziom pvp (pomimo, ze ze starymi skillami) a jak ktos sie z tym nie zgodzi to znaczy, ze nie widzial dobrego mass pvp - jest albo non factorem albo czlonkiem PB/OC/Invictus - faktycznie, lezac na glebie niewiele sie widzi pvp ;)
proud member of eVictis clan
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2009, 06:29:42 pm wysłana przez Nervoson »


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwiec 08, 2009, 07:09:46 pm »
You wouldn't have bothered to post if you really hadn't cared, kk smartass?
Jesli uwazasz, ze pisze smuty i w ogole to po cholere to czytasz?
poza tym masz chyba jakies problemy z czytaniem. Caly czas porownuje rozgrywke na (badz co badz) najlepszym prv z retailem. Wg. wielu jest to zupelnie inna gra. Chce sprwadzic prawdziwosc tej tezy.

@Nervoson:
cwany jestes bo juz nie grasz na Dexie, ale pewnie jak grales to byles, w ktoryms z w/w pr0 clanow.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwiec 08, 2009, 08:11:50 pm »
yoker wyluzuj , jakbys mial farmic 84 na 1x to tez sam bys musial siebie motywowac jak jest super i zajebiscie(nie mowie ze nie jest)


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwiec 08, 2009, 09:59:49 pm »
Ty jesteś chyba niedorozwinięty. Po cholerę to czytam ?! Bo to dział i tematy dotyczące serwera na którym gram/mojego klanu.
Ja mam problemy z czytaniem ?! Koleś najpierw przeczytaj o czym jest temat/dział a potem pisz sobie i porównuj.

@bled
nikt się tu nie musi motywować. Waszym jedynym argumentem są raty bo się tak nauczyliście na 5x++. My mamy zajebistą zabawę/siege/rbki już na 40+ i mamy głęboko w dupie 84 lvl. Gra się zaczyna od pierwszej profki. Ale skoro wy gracie na serwerach 5x+ i znacie tylko zbugowaną gre na 76+ to nie moj problem a szczerze wasz.

Dajcie sobie spokój. Nic nie wiecie o retailu, znacie tylko własny podwórek a oceniacie i uważacie się za arcy mądrych.

Btw. Co do nervosona. Grał w ally Creed. Mówi Ci to coś ? Pewnie nie...
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwiec 08, 2009, 10:03:24 pm »
Tu raczej chodzi o to, że nam się nie chce grać na wiecznie zbugowanym Hellbound a raczej c4 z dodatkami Interlude oraz Ct1. Rutail posiadając najnowsze pliki zapewnia stabilną gre, ciekawą, bo jest wiele rzeczy, o których mogliśmy tylko poczytać, a które teraz stały się realne do osiągnięcia. Sam kiedyś nawijałem co to RUtail nie jest, ale zacząłem grać bo mnie namówili znajomi i nie żałuję, a żałuję tyko tego a raczej żal mi jest tych co mówią, że prvy sa super, tylko dlatego, że jest większy exp :p
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwiec 08, 2009, 10:13:32 pm »
nikt nie mowi ze priv>(ru)off
eot.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwiec 08, 2009, 10:58:40 pm »
ok, faktycznie dalsza konwersacja nie ma sensu. Pisze wyraznie, ze gralem raptem pare dni na retailu, moja wiedza jest ograniczona i chcialbym sie troche rzeczy dowiedziec nim sie tam przeniose na stale a coniektorzy majacy problem z czytaniem wmawiaja mi slowa, ktorych nigdy nie wypowiedzialem. Zal.pl

co do Creeda - akurat tą 'stronę' serwera szanuje, chociazby dlatego, ze jako nieliczni sa w stanie wystawic pt, ktore rozlozy nasze pt w ustawionej walce 9vs9 ;)


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwiec 09, 2009, 03:38:18 am »


co do Creeda - akurat tą 'stronę' serwera szanuje, chociazby dlatego, ze jako nieliczni sa w stanie wystawic pt, ktore rozlozy nasze pt w ustawionej walce 9vs9 ;)

Cytuj
proud member of eVictis clan

????????????????
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2009, 04:13:01 am wysłana przez phyro »


82/79/75/75 Franz


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwiec 09, 2009, 09:34:48 am »
przygotować postać do pvp (2x 78, nobless)

A po co ci drugie 78, jak już to 80+/75/75/75 :) Tylko że to jest zupełnie złe podejście (pierwszy raz na siege na Teonie byłem mając 71 lvl, i bynajmniej nie było to moje pierwsze pvp w ogóle :] )
Dwa - wszyscy wiedzą, że "raty" x1 są niższe od rat x4 i jakoś nikomu to nie przeszkadza - szybkość expienia jest najmniej istotnym argumentem w dyskusji off vs priv ale dopóki ktoś nie zagra na offie to tego nie zrozumie.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwiec 09, 2009, 10:39:28 am »


co do Creeda - akurat tą 'stronę' serwera szanuje, chociazby dlatego, ze jako nieliczni sa w stanie wystawic pt, ktore rozlozy nasze pt w ustawionej walce 9vs9 ;)

Cytuj
proud member of eVictis clan

????????????????


 :oops:

pyrek nie często się to zdarza ale jestem w równei wielkim szoku co Ty :) evi 9 na 9 :) chyba z OC albo tymi kolesiami którzy wypowiadają wojny jak jest 2 kolesi i farmią sobie :)

co do banhamera za subbug to powinno polecieć 1/2 creedu troche ek 3/4 WF i jakieś lolki. To że ty akurat nie wiedziałeś o tym to mi wisi...

Co do dobrego pvp to chyba na dexie prawie nie uświadczyłem czegoś takiego. Bo stojąc na lagu ciężko nazwać to pvp. Jak byś biegał na Aden biumy antki czy teze wiedziałbyś o czym mówie ale w farmerskim klanie to wielkich nadzieji na to nie ma :/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2009, 10:59:43 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwiec 09, 2009, 11:43:40 am »
all drops to shea   8)

pozdro azella


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwiec 09, 2009, 01:54:15 pm »
poza Creedem jedynie EK i WaFle sa w stanie wystawic mocniejsze party, ale mysle, ze wystarczy tego offtopa.
Co do lagow tez bym cos napisal, ale znow zostanie moj post odebrany jako proba przekonania, ze Dex>off



  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwiec 09, 2009, 02:05:29 pm »
Powtarzasz się. Piszesz że pora skończyć a jednak cały czas odpisujesz.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwiec 09, 2009, 02:07:55 pm »
nie zostanie ale większość z Nas grała na dexie trochę dłużej niż Ty i uczestniczyła w większej ilości mass pvp a co za tym idzie częściej miała mieszane uczucia co do laga.

przykład: na baiumie jak przyjdzie więcej niż 6 party z każdego z ally to już pvp zmienia się w pokaz slajdów. To samo jest na Aden ale już na Rune po 11 party z ally jest ok i lagów jakiś gigantycznych nie ma.

To nei dyskusja czy grać czy nie i twoje pytania są debilne. Chcesz grać 2h dziennie to nawet na raty x4 nie idź tylko tam na jakieś x15 i w górę. To jest gra tylko jak do każdego hobby potrzeba czasu. Szkoda ci czasu wieć nie graj i nie pisz durnych postów.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwiec 09, 2009, 02:45:24 pm »
To jest temat w dziale RU Offa o serwerach RU Offa - takze dalsza drama Off > Dex i Dex > Off w temacie:

Drama: Dex > Off czy Off > Dex ??

tutaj ABSOLUTNIE nie ;)

Ten temat pozostawiamy dla RU Offa.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2009, 02:47:08 pm wysłana przez Koszałek Opałek »
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #292 dnia: Czerwiec 09, 2009, 03:12:06 pm »
Spójrzcie na pasek expa - to normalne? :D

http://i44.tinypic.com/2mhww38.jpg
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #293 dnia: Czerwiec 09, 2009, 03:14:28 pm »
dunno, może zostało ci 1 expa do lvlupu i tak masz? :D
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #294 dnia: Czerwiec 09, 2009, 05:26:12 pm »
normalne


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #295 dnia: Czerwiec 09, 2009, 06:35:04 pm »
Normalne. Masz po prostu tka na prawdę 99,9999945676%, co NIE jest większe lub równe 100 żeby wskoczył lvl, ale w zaokrągleniu wygląda jak 100.

Pozdrawiam
PS. Nie przypuszczałem, ze na forum L2 będę dawał korepetycje z matmy :D
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #296 dnia: Czerwiec 12, 2009, 09:23:34 am »
A ja mam takie pytanko. Jak wy targetujecie/invitujecie ludzi z nickami w cyrylicy? Też macie ustawioną cyrylicę na kompie żeby to wpicać w target?
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #297 dnia: Czerwiec 12, 2009, 09:25:18 am »
nie posiadamy Ruskich w party to raz a dwa ty wpisujesz targety? trzy pamietaj że oni mają podobny problem :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #298 dnia: Czerwiec 12, 2009, 09:36:31 am »
Invite - klikam na postac, daje invite klikajac na odpowiednia ikonke w menu i juz.
Target - tez klikam na postac
Assist - postac z party - prawym na pasku party ...
Assist - postac nie w party - klik na postac + ikona z menu
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2009, 09:38:02 am wysłana przez Koszałek Opałek »
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwiec 12, 2009, 09:51:27 am »
нормалние