Witaj
Gość

Wątek: Jak szybko przejść z lvl 100 do 120?  (Przeczytany 538 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Jak szybko przejść z lvl 100 do 120?
« dnia: Grudzień 17, 2023, 07:53:25 pm »
Dobra, najpierw trochę ponarzekam: bez urazy dla fanów ale na moje ta gra jest do kitu. Jak na moje gra, w której siedzisz przed monitorem i klikasz w kółko trzy przyciski aż cię rozbolą palce nie ma sensu. Osobiście nigdy bym jej nie wybrał. Niestety tak się składa że dostałem zlecenie od prywatnego zespołu na przetestowanie jej i dojście do 120 lvl. Im szybciej skończę tym szybciej będę mógł zagrać w lepszą grę, więc pytam: jak zdobyć szybko poziomy? Mam tylko jedno zadanie które mówi mi że mam zabić 40 tysięcy potworów, i nie, nie zamierzam go skończyć. Siedzę na Blazing Swamp i dostaję 0,06% lvl'a na potwora. Nie mam bladego pojęcia jak zdobywać jakiekolwiek itemy, i możliwe że gra coś zwaliła bo miałem powiadomienie że mam list do questa, które po kliknięiu po prostu zniknęło. Co mam zrobić żeby jak najszybciej przejść dalej? Jak zdobyć jakieś inne questy? Albo coś? Cokolwiek?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Jak szybko przejść z lvl 100 do 120?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2024, 02:36:46 pm »
 żeby szybko zdobywać poziomy w tej grze, to musisz się skupić na zadanym celu i zabić te potwory jak najszybciej. Ale szczerze, zabić 40 tysięcy? To jakieś chore! Może lepiej poszukać innych sposobów na zdobycie punktów doświadczenia, bo inaczej to będzie trwało wieki. Co do itemów, no tutaj to musisz się trochę przemęczyć, bo ja też nie mam pojęcia, jak je zdobywać. A co do questów, to może poszukaj jakichś NPC-ów w okolicy, czasem to oni mogą dawać jakieś zlecenia. Ale szczerze mówiąc, też jestem w kropce, nie wiem, co robić, żeby to wszystko szło szybciej.
: Pozdrawiam, Marcin 😊