Witaj
Gość

Wątek: kilka pytan...  (Przeczytany 1486 razy)

  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

kilka pytan...
« dnia: Grudzień 21, 2007, 05:33:19 pm »
Jako ze czekanie na paradise mnie juz zniecierpliwilo totalnie postanowilem sie rozejzec za nowym serverem...i mam kilka pytan do starych wyjadaczy z dex'a (staralem sie uzyskac wiedze na oficjalnym forum dex'a ,ale forum nie dziala z jakiegos powodu jest wyłączone)

troszeczke staralem sie poczytac,ale sa sprzeczne informacje na temat dex 4x - mam pytanie - to bedzie swiezy server czy tez poprostu kontynuacja c4 bez wipe ?? Jesli to 2 to jak dlugo ten server juz stoi ??tzn jakie sa max lvle itp... ?

I jeszce jedno - gdzies tutaj przeczytalem ze dex planuje otwarcie nowcych czystych swiezych serverow - prawda toto czy plota ? a jesli tak to wie ktos kiedy to moze nastapic ??

Pozdrawiam i przepraszam za pytania,ktora pewnie wiekszosci z was wydadza sie banalne :)

Jaskier


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: kilka pytan...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2007, 06:32:02 pm »
Nie bedzie nowych serwerow, pomysl zarzucono. Na x4 nie bedzie wipe tylko rollback po zakonczeniu bety do koncowki listopada, czyli stanu z przed interlude. Serwer stoi rok i 3-4 miesiace bez wipe, wiec jest duzo postaci 78/78/78, niektore nawet 78/78/78/78, ale nie jest to tez martwy serwer, troche graczy odchodzi, troche nowych sie pojawia, i mniejwiecej caly czas ktos tam jest na kazdej miejscowsce, z tym, ze miejsca wysoko lvlowe sa najbardziej zatloczone.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: kilka pytan...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2007, 05:59:48 pm »
nawet 78/78/78/78

Zawsze mi się wydawało że mozna mieć tylko główną klasę + 2 suby 0_o


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: kilka pytan...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2007, 06:43:41 pm »
main+3