Witaj
Gość

Wątek: Mały online?  (Przeczytany 10404 razy)

  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Mały online?
« dnia: Marzec 14, 2012, 11:15:39 pm »
Witam

Czy wie ktoś czym jest spowodowany słaby online na serwie? w Aden pustki... ceny wyj***ło w kosmos...


Pozdrawiam


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Mały online?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2012, 11:20:35 pm »
aden pustki?
grasz na Aria czy coś?

« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2012, 11:23:51 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2012, 11:22:31 pm »
Core...

Po tym update to ceny ześwirowały :)
A tak tylko pytam bo mam takie odczucie, że online mały ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Mały online?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2012, 11:23:55 pm »
ceny poszły w górę bo zapowiedzieli obnizony drop rate itemów + z questów już nie ma sprzętu.

w Aden ze względu na nową instancję jest 2 razy więcej ludzi niż zwykle..
Archeage <3


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Mały online?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2012, 11:27:18 pm »
Server dead. Idź spać.
A może by wrócić na oficjal :)


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2012, 11:28:57 pm »
delios dał sie strolowac  hahaha


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Mały online?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2012, 11:30:04 pm »
delios dał sie strolowac  hahaha
Kamiil dał się strolowac hahaha
Archeage <3


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2012, 11:33:29 pm »
Top D w gludio z questa też już nie ma?


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2012, 11:37:20 pm »
Top D w gludio z questa też już nie ma?

nie sluchaj deliosa bo on kłamie  :D


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 15, 2012, 12:10:48 am »
Też tak czasem mam, że w Aden pustki. Wtedy trzeba zmienić "Display Limit" poza minimum.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 15, 2012, 12:11:23 am »
2000-3000
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 15, 2012, 01:37:15 am »


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Mały online?
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 15, 2012, 08:12:51 am »
2000-3000

    hahah ty to mnie rozbrajasz wszedzie wklejasz te swoje magiczne liczby. Mozesz mi podac stronke gdzie to sprawdzasz? btw 3k to spora liczba graczy na lancerze zawsze bylo jakies 3,5k.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 1

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 15, 2012, 09:57:44 am »
Inna kronika inne lokacje osobiście bardzo rzadko przebywam w miastach typu nawet aden, nie wiem czemu ktoś w ogóle próbuje przez ten pryzmat oceniać ten serwer dla mnie to kompletne nieporozumienie przy tej kronice oceniać w ten sposób online, teraz w aden jest instancja ok ale do tej pory? Po co iść do takiego miasta czy siedzieć w jakimkolwiek?
ah - nie masz po co siedzieć na pupie w mieście i sprzedawać
pt matching - składasz pt gdziekolwiek nie krzyczysz w miastach do tego dużo nawet randomów ma umówiony skład na instancje i tylko z friend listy składają pt
stuttgart - wejscie na trajana 5-10 minut może ktoś tam stoi przy npc składa pt i wchodzi na 10-15 minut do instancji
aden - nowa instancja wejście 2-3 minuty potem w niej siedzisz 30 minut
soa - istina wchodzisz 5 minut a siedzisz w niej 60 minut
magmeld - fortuna / spezion  wchodzisz 5 / 15 minut siedzisz 60 / 30 minut
gludio - wejście na soa tranzyt 2 minuty w mieście
dodam tylko że z soa na magmeld tp agathionem więc bez latania po miastach
nie ma czasu siedzieć na spotach ani sensu łazić po miastach nawet funkcja repleace ściąga ci gracza z drugiego końca świata
online jest wciąż duży i nie potrzeba magicznego miernika żeby to zauważyć


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 15, 2012, 12:07:29 pm »
w ciagu  1h  zrobilem wszystkie daily   grupowe , kopalnie  , zakena i mialem jeszcze  zapas czasu zeby  2 z wara ubic  jak na dead server chyba  dobry wynik :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 15, 2012, 01:41:41 pm »
w ciagu  1h  zrobilem wszystkie daily   grupowe , kopalnie  , zakena i mialem jeszcze  zapas czasu zeby  2 z wara ubic  jak na dead server chyba  dobry wynik :D

co ty, pieczątka diabła wie lepiej ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 15, 2012, 03:05:35 pm »
2000-3000

    hahah ty to mnie rozbrajasz wszedzie wklejasz te swoje magiczne liczby. Mozesz mi podac stronke gdzie to sprawdzasz? btw 3k to spora liczba graczy na lancerze zawsze bylo jakies 3,5k.

Witam, zapoznaj się z tym tematem: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,48494.0.html


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 15, 2012, 03:11:16 pm »
w ciagu  1h  zrobilem wszystkie daily   grupowe , kopalnie  , zakena i mialem jeszcze  zapas czasu zeby  2 z wara ubic  jak na dead server chyba  dobry wynik :D

co ty, pieczątka diabła wie lepiej ; p

Nie, nie Twoja mafia i Ty troche wiecej wiesz.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 15, 2012, 04:31:09 pm »
          L2 sie konczy i tego faktu nic nie zmieni. Gra ktora miala najlepiej rozwiniety system PvP i eventow z tym zwiazanych , stala sie w tym temacie niegrywalna.Dlatego ludzie odchodza z serwera,watpie czy ida na inny, wiekszosc konczy grac albo gra w cos innego.Mysle ze koreancy jak najmniejszym nakladem probuja wyciagnac z tego produktu ile sie da, wydaje sie ze doskonale wiedza o problemie z silnikiem gry po to robia instancje,(wyobrazcie sobie pvp np o antka na core, serwer by sie wywalil albo wszyscy by stali na lagu). Po co farmic udoskonalac postac jak nie da sie w pelni tego wykorzystac.
          Tak naprawde tesknimy z starym L2 gdzie czlowiek ustalal sobie rozklad tygodnia pod epiki,siege gdzie godzinami sie siedzialo w TOI robiac Q na nobla,gdzie ubicie Baiuma gloryfikowalo klan na cale 5 dni, gdzie gralo sie o cos. A teraz wbijesz lvl 99 i co dalej?
Nuda ,pewnie znowu doloza kilka lvl nowe sety i jakos to jeszcze pociagnie . Kiedys czlowiek sie logowal i nigdy nie wiedzial co milego go w swiecie L2 spotka , a teraz ? Pare osob opisalo jak wyglada ich wieczor w grze wiec nie bede sie powtarzal.
            P.s jeszcze nie quitnelem

Zgadzam się.
/Sebal
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2012, 04:37:41 pm wysłana przez Sebal »


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 15, 2012, 04:34:28 pm »
          L2 sie konczy i tego faktu nic nie zmieni. Gra ktora miala najlepiej rozwiniety system PvP i eventow z tym zwiazanych , stala sie w tym temacie niegrywalna.Dlatego ludzie odchodza z serwera,watpie czy ida na inny, wiekszosc konczy grac albo gra w cos innego.Mysle ze koreancy jak najmniejszym nakladem probuja wyciagnac z tego produktu ile sie da, wydaje sie ze doskonale wiedza o problemie z silnikiem gry po to robia instancje,(wyobrazcie sobie pvp np o antka na core, serwer by sie wywalil albo wszyscy by stali na lagu). Po co farmic udoskonalac postac jak nie da sie w pelni tego wykorzystac.
          Tak naprawde tesknimy z starym L2 gdzie czlowiek ustalal sobie rozklad tygodnia pod epiki,siege gdzie godzinami sie siedzialo w TOI robiac Q na nobla,gdzie ubicie Baiuma gloryfikowalo klan na cale 5 dni, gdzie gralo sie o cos. A teraz wbijesz lvl 99 i co dalej?
Nuda ,pewnie znowu doloza kilka lvl nowe sety i jakos to jeszcze pociagnie . Kiedys czlowiek sie logowal i nigdy nie wiedzial co milego go w swiecie L2 spotka , a teraz ? Pare osob opisalo jak wyglada ich wieczor w grze wiec nie bede sie powtarzal.
            P.s jeszcze nie quitnelem

dobre podsumowanie

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 15, 2012, 05:02:00 pm »
Dokładnie codziennie robienie tego samego te same instancje te same questy te same moby i tak do porzygu. Instancji narobili i kiedy ja mam mieć na to czas i chociażby chęci? . Kiedyś wychodziło się gdziekolwiek to było pvp coś sie działo a teraz na cp time więkoszość to questy i instancje bez pvp... Ileż można ubijać pobugowanego trajana ? ( i jeszcze czerpać przyjemność z gry)  :oops:
Albo ta nowa instancja siedzisz i bijesz żaby przez 7 stage i potem znów  super zabawa. Niektóre sprawy w Godzie mi podpasowały mimo wszystko balans jest większy , odejście od mozolnego i dla mnie kompletnie dennego craftu , instancje owszem mogłyby być ale coś ciekawszego i mniej tego co dziennie trzeba zrobić bo naprawde grafik jest napięty . Optymalizacja owszem leży może jak format strzele niedługo to coś się u mnie poprawi z działaniem zobaczymy . Ja osobiście bym zrobił mix fajnych rozwiązań z goda i z starych kronik pare rzeczy do wywalenia pare bym zostawił no ale to nie ja tworze te gre . Ps ja też nie qutinałem ;P


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 15, 2012, 05:20:16 pm »
szczerze gram od c3 i ile mozna farmic tego baiuma, frinte i antharas, nie mowiac o kampieniu 8h bo i tak sie zdarzało siedziec i czekac   :shock:

chcecie pvp idziecie do orbis, kto wam karze robic te instancje,  exp w orbisie > instancje

ketra group sie nie oplaca robic chyba ze masz vita, solo mozesz robic kiedy badz
spezion tylko epik, co schodzi 5minut
istina i octavis 2 razy w tygodniu ( istina 10minut, octavis 30)
altar robisz sobie w 1 dzień 10 razy i masz r95 SA, i itemy na shirt belt berc i juz nie musisz chodzic tam
fortuna dla dropów i expa przed 95, po 95 juz taka srednio opłacalna jest

nudna jest ta nowa instancja, ale dla gracz 85 wychodz idziennie jakies 30%  :shock: na 89 gdzie jest chyba najgorszy exp okolo 10% za 2


instancje robi sie w przerwie miedzy PVE, PVP, jak ma sie mało ludzi online na box i jazda z instancjami , albo na koniec dzinnej zmiany z cp szybka akcja 2-3 instancje

« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2012, 05:22:24 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 15, 2012, 05:22:38 pm »
Imo bardzo udogodnili grę casualom w tym momencie. Przynajmniej z expem.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 15, 2012, 05:25:23 pm »
jak ktos ma problem z pvp w tej kronice to niech idzie do OOC,HI,HB,i moze enclave i tp orbis 3, zawsze ktos z tych klanow tam siedzi


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Mały online?
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 15, 2012, 05:28:12 pm »
Imo bardzo udogodnili grę casualom w tym momencie. Przynajmniej z expem.
No tak bo trzeba siedzieć i farmić całe życie i gra nie może być przyjemnością dla normalnego człowieka tylko dla faktorów?  Rozwala mnie takie podejśćie dla mnie i tak jest za dużo farmy .