Witaj
Gość

Wątek: Iss enchanter  (Przeczytany 7613 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Iss enchanter
« dnia: Luty 09, 2012, 02:57:50 pm »
Witam. Pytanie gdzie mozna expic solo iss enchanterem? czy jest to mozliwe w ogole?
gg:4097531;)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2012, 06:25:18 pm »
Swampland
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2012, 08:05:30 pm »
jakie eq bys proponowal?
gg:4097531;)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2012, 08:31:28 pm »
W godzie nie expi się samemu .....

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2012, 08:32:48 pm »
chyba ze sie jest summonerem;d
gg:4097531;)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2012, 09:28:56 pm »
Solar - kolega nie pytał o Twoje zdanie czy warto solować, tylko gdzie...

Dasz radę w Eventowym sprzecie (bron + armor + duale)> Nie ma szału, ale spokojnie się da.
Walisz skillami głównie, zwykłe uderzneia jako dodatek.

Pozdrawiam
PS. no i nursery oczywiście.
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2012, 12:12:45 pm »
Solar - kolega nie pytał o Twoje zdanie czy warto solować, tylko gdzie...

Dasz radę w Eventowym sprzecie (bron + armor + duale)> Nie ma szału, ale spokojnie się da.
Walisz skillami głównie, zwykłe uderzneia jako dodatek.

Pozdrawiam
PS. no i nursery oczywiście.
to nie jest moje zdanie tylko taka jest prawda a jak chcesz to napisze gdzie. Siedzisz w mieście uruchamiasz party matching i szukasz party i expisz tam gdzie idzie reszta lub dajesz auto i przenosi cie tam gdzie expi reszta proste? proste !! 1% wbity solo to gdzieś z 5/6 % wbite w tym samym czasie w party.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 10, 2012, 12:56:26 pm »
do ludzi nei dociera, że exp solo w GoD <<<<<<<<<<<<<<< w party. Warto ich uświadamiać jak jest.

A ty Solar co, wreszcie miłości do summonerów ludzie trochę nabrali, a ty już quit? : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 10, 2012, 01:14:58 pm »
do ludzi nei dociera, że exp solo w GoD <<<<<<<<<<<<<<< w party. Warto ich uświadamiać jak jest.

A ty Solar co, wreszcie miłości do summonerów ludzie trochę nabrali, a ty już quit? : D
Bo wyszedł swotor :D ale okazało się, że nie ma w nim end game a pvp nawet na serwerach pvp jest tylko na wz XD No i ceny na innova eu mnie zniechęciły bo za samo pa tam na ru offie miałem pa+ pety do power expu :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 10, 2012, 02:19:55 pm »
przez ponad 2 tyg była ładna obniżka cen PA (8 euro na miesiąc). kto skorzystał, ten nie płacze : )


imho pvp w l2 jeszcze sporo czasu żadne mmo nei przebije.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 11, 2012, 04:40:36 am »
@Alarion, nie ma to jak samemu spamować w dziale, w którym się samemu jest moderatorem... LOL (wątek jest o ISS, a nie PA na ruoffie czy też upodobaniach Solara)

Co do meritum -
Siedzisz w mieście uruchamiasz party matching i szukasz party i ...
...siedzisz przez następne 3 godziny. Po czym znajdujesz party, bijesz 5 minut i musisz kończyć, bo Tato Ci wyłącza kompa, bo za długo już grasz...
Ja tam preferuję iść na swampland/fairy, włączyć party matching i bić w czasie szukania party. A spot _musi być_ wówczas do ogarnięcia solo. Nie uważasz?

(....) dajesz auto i przenosi cie tam gdzie expi reszta (...)
...wprost w środek enemy party, którzy Cię unicestwiają w 15 sec.
(...) proste? proste !! (...)

Matematykę znam i wiem, że w party się szybciej koksa. Tylko, że to party to jeszcze trzeba mieć...

do ludzi nei dociera, że exp solo w GoD <<<<<<<<<<<<<<< w party. Warto ich uświadamiać jak jest.
A do Ciebie nie dociera, że są ludzie którzy preferują godzinę GRANIA (nawet solo) niż godzinę SIEDZENIA i czekania na party... Bo po prostu nie mają więcej czasu/ochoty na stratę  czasu przed kompem w tym czasie.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 11, 2012, 09:30:22 am »


Cytuj
...siedzisz przez następne 3 godziny. Po czym znajdujesz party, bijesz 5 minut i musisz kończyć, bo Tato Ci wyłącza kompa, bo za długo już grasz...
Ja tam preferuję iść na swampland/fairy, włączyć party matching i bić w czasie szukania party. A spot _musi być_ wówczas do ogarnięcia solo. Nie uważasz?
Idziesz na soa i robisz inste. Jak expisz solo i nie lecą ci full itemy to po czasie zacznie brakować ci kasy na shoty. A przy okazji jaki Tato  hahaha
Cytuj
...wprost w środek enemy party, którzy Cię unicestwiają w 15 sec.
GZ klanu który ma wary, nadmiar enachanterów i nie potrafi ich zagospodarować.
Cytuj
Matematykę znam i wiem, że w party się szybciej koksa. Tylko, że to party to jeszcze trzeba mieć...
Tylko co to za problem zwłaszcza enchanterem? Mi się udawało mieć prawie zawsze udawało mieć party summonerem z którym ludzie. Grając solo gra cię prędzej ci się znudzi.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 11, 2012, 12:59:24 pm »
Jeżeli jesteś casual graczem, co gra godzinę dziennie i jesteś w klanie, w którym co drugie party do którego cię przenosi to party wara, to pomyliłeś klan

Klany, gdzie ludzie pykają sobie godzinkę dziennie, to Pve klany bez wojen (bo taka wojna tylko ich cofa). Jako mistrz PvE powinieneś być troszkę bardziej zorientowany.

Iss jest postacią, która powinna expić min w duo, bo solo to jednak mordęga całkowita. W duo możesz CHOCIAŻ dorwać tanka/healera/maga/warriora i robić mini aoe na swamplandzie/faires  ew zwykłego dd i pizgać moby pojedynczo.


a tak na marginesie, to wiesz chociaż jak działa auto przenoszenie do nowego party? Podpowiem ci, masz celkę 10 sekund, żeby po doczytaniu zobaczyć jakie masz party i ew. spalić returna/b soe, gdyby faktycznie okazało się, że to pt warów...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 11, 2012, 07:04:37 pm »
Idziesz na soa i robisz inste. (...)
... i 5 minut po wejściu dostajesz party i mówisz "poczekajcie na mnie 25 minut, bo jestem w Nursery", albo rezygnujesz z instancji i masz ją zamkniętą na najbliższe 6 godzin...
Bardzo rozsądnie...

(...)po czasie zacznie brakować ci kasy na shoty. (...)
Brakować kasy? Na szoty?! A kto teraz szoty kupuje? Chyba ktoś, komu szkoda 3-4 godzin poświęcić na certyfikat...
Ja tam mam 200k szotów w plecaku i nie mam zamiaru kupować ani 1go...

(...)GZ klanu który ma wary, nadmiar enachanterów i nie potrafi ich zagospodarować.(...)
Gratuluję klanu, który posiada ludzi wyłącznie w jednej strefie czasowej. Ja gram dużo i zauważyłem, że (zarówno na cąłym serwie jak i w klanie/ally) są godziny, gdy zabijają się o tanków i healerów, a są takie, gdzie nie ma wolnych ISSów. O DD jakoś jeszcze nikt nigdy się nie dobijał. Tych jest jak psów :)

Tylko co to za problem zwłaszcza enchanterem? (...)
Zdziwiłbyś się. Jeśli grałeś w godzinach grania większości polaków, z natury będących uber-pro ołnero-DD i gardzących supportem, to Ciebie potrzebowali :P Ach,m przepraszam, Ty nie szukałeś party jako ISS, tylko
Mi się udawało mieć prawie zawsze udawało mieć party summonerem z którym ludzie.
cokolwiek to zdanie oznacza, bo nie mogę dojść jego sensu...

I znów zdziwiłbyś się ilu ludzi gra solo...

Jeżeli jesteś casual graczem, co gra godzinę dziennie i jesteś w klanie, w którym co drugie party do którego cię przenosi to party wara, to pomyliłeś klan
Jak zwykle zadziwia mnie Twoja znajomość _całego_ community tej gry i samej gry... lol
Zacznijmy od tego, że szukając party automatycznie (tym nowym systemem) nie masz bladego pojęcia do którego party Cię przeniesie. Jedyne co widzisz, to nick lidera i spot. Zgadza się? Oczywiście Ty znasz nicki wszystkich swoich wrogich klanów.
Celka 10s? ok, na bsoe może i wystarczy. Na regular soe już nie bardzo. Zresztą doliczając lag przy porcie, to już i na bsoe może nie wystarczyć...

Iss jest postacią, która powinna expić min w duo, bo solo to jednak mordęga całkowita. W duo możesz CHOCIAŻ dorwać tanka/healera/maga/warriora i robić mini aoe na swamplandzie/faires  ew zwykłego dd i pizgać moby pojedynczo.
Ile czasu grałeś ISSem? Bo ja na swamplandzie zabijam szybciej moby na ISS niż na Tyrr... ten sam sprzęt. ISS trochę wyższy lvl.
A to, ze POWINNO być party - to zgoda. Party party i jeszcze raz party...

Ale pytanie w wątku było o solo :P

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 11, 2012, 08:41:20 pm »
Master zaprzeczasz sam sobie. 1Jak chcesz robić 4 h certyfikaty jak tata ci za 5 min komputer gasi albo jak chcesz te certy robić na ru offie i eu od inovy ? 2 Właśnie grałem summonerem gdzie nikt ich prawie nie chciał brać do party bo woleli mieć kolejnego tyra a jakoś udawało mi się znaleźć to party. 3 Nie nasza wina, że grasz na serwie z inną strefa czasową niż europejska. Auto działa jak i reszta party systemu. Sam bylem wiele rezy w party które wymieniało zboxowanego issa na jakiegoś żywego za pomocą auto. 4 Jeżeli wiele osób gra solo to wystarczy ich dodać do party i iść na jakiś spot nie ? Tak można solować issem ale takie solowanie to strata kasy/shotów/czasu.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 11, 2012, 09:23:11 pm »
1Jak chcesz robić 4 h certyfikaty jak tata ci za 5 min komputer gasi(...)
5 dni w tygodniu po godzince dziennie i zrobione = szoty na następne pół roku grania po godzince dziennie


jak chcesz te certy robić na ru offie i eu od inovy ?
Pytanie jest w dziale GoD a nie Innova. To serwery NC od zawsze były wyznacznikiem oficjala. I nie moja wina, że grasz na jakimś privacie :P Tak, dla mnie Innova to wciąż privat. (już widzę ten flejm :P)

2 Właśnie grałem summonerem gdzie nikt ich prawie nie chciał brać do party bo woleli mieć kolejnego tyra a jakoś udawało mi się znaleźć to party.
Nie porównuj DD do supportu lol...

3 Nie nasza wina, że grasz na serwie z inną strefa czasową niż europejska.
Fail.
Mój serwer jest obecnie GMT-2. Praktycznie nie ma już serwerów USA :D
Chronos (GMT-2)
Naia (GMT+1)
Shilen (GMT +0)
Magmeld (GMT-2)
ostał się jedynie Bartz (GMT-5)
... so? A gram czasami i po 12-18h, więc łapię się na graczy z różnych stref czasowych. Więc wydaje mi się, że mam zdecydowanie większe rozeznanie o tym co się na serwie dzieje od graczy grających po 4-5h dziennie i w dodatku często gęsto w śmiesznych constach którzy nie mają pojęcia co tak na prawdę się dzieje na serwie. I nie mówię tu o polityce i PvP.

4 Jeżeli wiele osób gra solo to wystarczy ich dodać do party i iść na jakiś spot nie ?
Wiesz, grając w constach zupełnie nie rozumiecie zachowań innych. Znam WIELU takich co solują. Możesz krzyczeć na ogólnym/trade/ally/clan że SoA LF DD I żaden się nie odezwie. A jak puścisz pma, to oczywiście - przyłączają się. A pma możesz puścić do kogoś kogo znasz - z klanu/ally,. Nie puścisz pma do kogoś kto soluje i nawet o tym nie wiesz :) Takie zachowanie zawsze mi przypominało zachowanie uczniów w szkole, gdy nauczyciel wołał ochotnika do tablicy... :D

Tak można solować issem
Dziękuję w końcu za odpowiedź na zadane w pierwszym poście pytanie :) Zobacz ile to Ci zajęło :D

(...)takie solowanie to strata kasy/shotów/czasu.
Niektórzy lubią takie solowanie.
Niezależność...
Możność pogrania 5 min i przerwania...
Możność grania o każdej porze dnia i nocy...
Uwierz...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 12, 2012, 01:51:12 am »
Jakie ceryfikaty na shoty bo nie wiem ocb?
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 12, 2012, 08:52:09 am »
Chodzi o dostępne JEDYNIE na serwerach NCSoftu Certyfikaty Mentee.

W systemie Mentoringu w momencie jak zrobisz quest na drugą profesję i dobijesz 40 lvl wraz z różnymi dobrami dostajesz certyfikat uczniowski(?)
http://truly-free.lineage2.com/path
Posiadając ten certyfikat w inventory możesz znaleźć mentora. Mając mentora dostajesz ISS bufy plus dodatkowo 200% do expa, jeśli mentor jest on-line. System działa do 85 lvlu włącznie. Dobijając 86, przestajesz być mentee.
Posiadany certyfikat możesz sobie wymienić na 40 dyplomów. A dyplomy możesz wymienić na R grade sprzęt ORAZ szoty. 40 dyplomów wystarcza na full set + broń + set biżuterii + trochę szotów. Są to rzeczy niesprzedawalne, nie możesz ich wyrzucić, ale możesz włożyć element, SA robić OE.

I cała zabawa polega na tym, że mając przebudzoną postać, na tym samym koncie robisz drugą postać, lvlujesz ją do 40, robisz questa na profesję, ALE certyfikat odbierasz tą R gradową postacią. Wymieniasz na dyplomy i wówczas za wszystko kupujesz szoty. Za 1 dyplom możesz kupić 5000 RSS, więc max możesz kupić 200 000 szotów. I - co ważne - te szoty mają wagę 0.... Możesz mieć ich na sobie ile chcesz :)

Pozdrawiam wszystkich RUOfowców, mogących jedynie o tym pomarzyć :D
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 12, 2012, 09:56:37 am »
Thx
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 12, 2012, 11:00:45 am »


Pozdrawiam wszystkich RUOfowców, mogących jedynie o tym pomarzyć :D

pozdrawiaj dalej i baw się swoim PvE ile tylko chcesz. Na PvP niestety musiałbyś porządnie doszkolić się z zakresu konfiguracji różnych programów + nauczyć się PvP, więc pewnie i tak nie będziemy mieć o czym gadać ^^

BTW, myślisz, że moje CP jest tak biedne, że nas na shoty nie stać? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 12, 2012, 12:09:16 pm »
Thx

Proszę bardzo

@Alarion dla mnie eot. Odpowiedzi na pytania udzielone. Ja w odróżnieniu od Ciebie nie trolluję i nie spamuję własnych działów lol

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 12, 2012, 01:12:02 pm »
nie spamujesz?



Pozdrawiam wszystkich RUOfowców, mogących jedynie o tym pomarzyć :D

...

nie pisałbym nic, gdybyś ty bzdur nie wygadywał.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 12, 2012, 11:27:28 pm »
Jednak jeszcze Ci odpowiem, robiąc niestety off top.

Wrzucenie JEDNEGO zdania do merytorycznej odpowiedzi na pytanie nazywasz spamem i porównujesz do swoich NIC NIE WNOSZĄCYCH do tematu ani tym bardziej NIE ODPOWIADAJĄCYCH na pytanie postów?

Gratuluję poziomu samokrytycyzmu i moderacji

Jeszcze raz tylko przypomnę - pytanie dotyczyło

Witam. Pytanie gdzie mozna expic solo iss enchanterem? czy jest to mozliwe w ogole?
Za cholerę nie widzę tam pytania o opłacalności, community, formach expienia w L2, czy tez wpływie cyklu jajeczkowania pingwinów grenlandzkich na szybkość gotowania się wody w czajniku...

Kłania się czytanie ze zrozumieniem, logiczne myślenie i odpowiadanie na zadane pytanie/problem.

I mówię - dla mnie najzabawniejsze jest to, że Ty tutaj jesteś moderatorem... lol

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2012, 11:44:27 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Iss enchanter
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 13, 2012, 03:56:46 pm »
Się naśmiałem. :D

/closed