Witaj
Gość

Wątek: Retail Footage  (Przeczytany 284202 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #375 dnia: Marzec 05, 2009, 10:14:22 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #376 dnia: Marzec 06, 2009, 09:54:38 am »
No i Nova robi QQ :) PoV taki seeeeee, ale content - mniam :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #377 dnia: Marzec 06, 2009, 12:41:48 pm »
Ano zrobiło sie ciekawie, zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #378 dnia: Marzec 06, 2009, 01:46:00 pm »
http://files.filefront.com/Wanted+vol2wmv/;13402703;/fileinfo.html
PoV: BP80
Info: Metabolic Hero(Valor ftw)
Wielkosc: 388mb
Dlugosc: 9:28min

Slaby film, wszystke walki oprucz pierwszej to sa przeciwko znacznie slabszym party. Melle party z CS nie ma problemow z zabicem archer lub archer/mele party bez zadnego hero. Zadna z tych walk nie byla warta frapsu.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 2

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #379 dnia: Marzec 06, 2009, 02:16:48 pm »

Chronic vol 8

 

Nick:
ForTheMotherTree   (vLordChronicv) 
pov: WR lvl 81
Server: Phoenix
Ally: Nova
music: ---
Length: 10 minutes
Size: 500mb
Format: ----
Ogolne info:  ----

http://files.filefront.com/Chronicvol8avi/;13417025;/fileinfo.html



/Edit jeszcze jeden fraps z Phoenix'a

http://files.filefront.com/fodchsiegeFSavi/;13418380;/fileinfo.html
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 02:08:01 am wysłana przez Enix »


Cytat: DiegoVargas

In Soviet L2, npc dialog reads you!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #380 dnia: Marzec 06, 2009, 03:18:32 pm »
http://files.filefront.com/Chronicvol8avi/;13417025;/fileinfo.html

Chronic vol 8 (LordChronic)  @ phoenix PoV WR lvl 81

/Edit jeszcze jeden fraps z Phoenix'a

http://files.filefront.com/fodchsiegeFSavi/;13418380;/fileinfo.html
Ten pierwszy fraps jest jeszcze sprzed transferu, sądząc po lvl'u. Anyway d/l.

*EDIT*
A nie, ok - to jest z Phoenixa. Po prostu LordChronic 84 = banned, więc dali mu nową postać, haha :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 06:45:10 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #381 dnia: Marzec 06, 2009, 04:18:48 pm »
http://files.filefront.com/Wanted+vol2wmv/;13402703;/fileinfo.html
PoV: BP80
Info: Metabolic Hero(Valor ftw)
Wielkosc: 388mb
Dlugosc: 9:28min

Slaby film, wszystke walki oprucz pierwszej to sa przeciwko znacznie slabszym party. Melle party z CS nie ma problemow z zabicem archer lub archer/mele party bez zadnego hero. Zadna z tych walk nie byla warta frapsu.
z twojej wypowiedzi widać ze z mele party miales tyle wspólnego co nic, tak wiec dokształcanie cię nie ma większego sensu,tak na marginesie ostatnia walka to 9v18 a open-field dla mele to szybka śmierć taki wiec z mojego pov calkiem niezłe nam poszło.Masz racie to czy ci się fraps podobał czy nie to rzecz gustu a o ty się nie dyskutuje,ale nie mogę oprzec się wrażeniu ze merytoryki w twojej wypowiedzi za grosz.
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #382 dnia: Marzec 06, 2009, 05:10:08 pm »
z twojej wypowiedzi widać ze z mele party miales tyle wspólnego co nic, tak wiec dokształcanie cię nie ma większego sensu,tak na marginesie ostatnia walka to 9v18 a open-field dla mele to szybka śmierć taki wiec z mojego pov calkiem niezłe nam poszło.Masz racie to czy ci się fraps podobał czy nie to rzecz gustu a o ty się nie dyskutuje,ale nie mogę oprzec się wrażeniu ze merytoryki w twojej wypowiedzi za grosz.

jak zawsze flame personalny. Wracajac do tematu. Obecnie archer party walki crityc po 1.5-2k dmg MAX w robe user, a wlasnie glownie przeciwko takim party walczyliscie. Masz w party hero tytana z CS, tyranta, 1-2daggerow. Co oznacza ze wrogi suport bp/ee sa bez buffow czyli 1strzal, dager z elem w broni tlucze robe user za 5++ k dmg min, to samo z tyrantem na zelot+bizon/hawk. Wiec party mele obecnie bez problemow wygrywa archer party, chyba ze archer maja 1+cs i moga szybko zdejmowac buffy, dzieki czemu archer zadaje b duzy dmg. HB nie mozna taktowac jako open field, na ps sa moby wiec nie ma mozliwosci swobodnego kitowania, dodatkowo dagerzy moga sie teleportowac do celu. Ostatnie pvp to bylo 9v9 i 9, Nie wspominajac ze mielisce clan UD+valor, tytan na frenzy+zelot, tyrant na zelot+bizon. Z takim setupem zabice 2wrogich party jeden po drogim nie jest jakims szczegolnym osiagniecie.

Twoj clan ma war takze z RM, jakos nie dales frapsow jak walczycie z RM, kiedy oni maja wiecej ludzi/cs i wygranie takiej walki jest znacznie bardziej trudniejsze niz zabijanie jakis lol archer party.

Oczywisce z mele party nigdy nie mailem nic wspolnego :/



27 vs 27, enemy mial 2cs, my chyba 1cs

Maly tip, salvation uzywah na pvp a nie pve. Uzywaj salvation po 1-2zgonie kiedy juz masz malo mp.

« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 05:19:19 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #383 dnia: Marzec 06, 2009, 05:47:38 pm »
z twojej wypowiedzi widać ze z mele party miales tyle wspólnego co nic, tak wiec dokształcanie cię nie ma większego sensu,tak na marginesie ostatnia walka to 9v18 a open-field dla mele to szybka śmierć taki wiec z mojego pov calkiem niezłe nam poszło.Masz racie to czy ci się fraps podobał czy nie to rzecz gustu a o ty się nie dyskutuje,ale nie mogę oprzec się wrażeniu ze merytoryki w twojej wypowiedzi za grosz.

jak zawsze flame personalny. Wracajac do tematu. Obecnie archer party walki crityc po 1.5-2k dmg MAX w robe user, a wlasnie glownie przeciwko takim party walczyliscie. Masz w party hero tytana z CS, tyranta, 1-2daggerow. Co oznacza ze wrogi suport bp/ee sa bez buffow czyli 1strzal, dager z elem w broni tlucze robe user za 5++ k dmg min, to samo z tyrantem na zelot+bizon/hawk. Wiec party mele obecnie bez problemow wygrywa archer party, chyba ze archer maja 1+cs i moga szybko zdejmowac buffy, dzieki czemu archer zadaje b duzy dmg. HB nie mozna taktowac jako open field, na ps sa moby wiec nie ma mozliwosci swobodnego kitowania, dodatkowo dagerzy moga sie teleportowac do celu. Ostatnie pvp to bylo 9v9 i 9, Nie wspominajac ze mielisce clan UD+valor, tytan na frenzy+zelot, tyrant na zelot+bizon. Z takim setupem zabice 2wrogich party jeden po drogim nie jest jakims szczegolnym osiagniecie.

Oczywisce z mele party nigdy nie mailem nic wspolnego :/



27 vs 27, enemy mial 2cs, my chyba 1cs

Maly tip, salvation uzywah na pvp a nie pve. Uzywaj salvation po 1-2zgonie kiedy juz masz malo mp.

A taks sie konczy pvp 40 vs 77, enemy z 10+cs, my z 1 :)


To co powiedzjałes to racje ale nie wiem czy świadomie czy nie pominąłeś bardzo wazno rzecz a mianowicie "Counter Dash" z tym małym cackiem cały twoja wypowiedz mija się z celem tbo, o to tytan i Kawatari na limitach nie mogą dogonić nawet bp z +5Wit czas ucieka a archer stoi sobie i na asiscie czesze wszystko do okola a gdy widzi cs lecącego do niego porostu sobie ucieka.Nasze Mele party  to nie sami th +sagi jak na twoim screenie tylko Tytan,Kawatari,OL i czasami jakis dager tak wiec mamy tylko 1 min porządnego dps potem to juz tylko fart.Ostatnie pvp to była zastawiona pułapka na nas tak wiec calkiem nieźle z tego wyslismy.
Wydaje mi się ze nie porozumienie wynika z jakością dobotowanego przeciwnika,wiesz u na na Franz to ruskie z traina wychodzą jak maja 84+ teraz i s80 morze u was jest inaczej nie wiem.
PS
1 screen to nie mele party Tylko 2 dagerów + 2sagi czyli potkrecone archer party(taki jak wspominałem Counter Dash czyli jeszcze wiecej dpsa)
2 screen QQ,duzo dziur masz na barah pewnie soft pomaga trochę :)
Co do Salvation tak wiem dzięki tłumaczył mi juz to nasz bd ;/
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 05:49:25 pm wysłana przez WiLdEcaRd »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #384 dnia: Marzec 06, 2009, 05:58:59 pm »
To co powiedzjałes to racje ale nie wiem czy świadomie czy nie pominąłeś bardzo wazno rzecz a mianowicie "Counter Dash" z tym małym cackiem cały twoja wypowiedz mija się z celem tbo, o to tytan i Kawatari na limitach nie mogą dogonić nawet bp z +5Wit czas ucieka a archer stoi sobie i na asiscie czesze wszystko do okola a gdy widzi cs lecącego do niego porostu sobie ucieka.Nasze Mele party  to nie sami th +sagi jak na twoim screenie tylko Tytan,Kawatari,OL i czasami jakis dager tak wiec mamy tylko 1 min porządnego dps potem to juz tylko fart.Ostatnie pvp to była zastawiona pułapka na nas tak wiec calkiem nieźle z tego wyslismy.

fakt counter dash jest imba i dlatego przwie zawsze mam w party HE :), mimo wszystko HB nie jest zbyt dobrym miejsce do kitowania, bardzo latwo zaczepic 3-4moby a wtedy zostaje albo smierc albo bsoe. Mimo wszystko mele party ma znacznie latwiej niz archer i znacznie latwiej mele party zabija archer.

2 screen QQ,duzo dziur masz na barah pewnie soft pomaga trochę :)
Co do Salvation tak wiem dzięki tłumaczył mi juz to nasz bd ;/

lol, raptem jedno wolne miejsce na 6, koniec cp potek. niestety jako BP jestem nonstop targetowany przez kazdego hero z cs ><
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #385 dnia: Marzec 06, 2009, 06:05:48 pm »
Ah sprzeczamy sie o głupoty ,szkoda ze fraps sie nie podoba postaramy sie bardziej next time
Zacznijmy od nowa jestem Wilde gram na Franz a ty ?
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #386 dnia: Marzec 06, 2009, 06:13:14 pm »
Typowe melee pt (czyli 2 ogrow, jakis tank+ cos tam) za rozowo nie maja, zealota fajnie sie odpala jak jestes strona gankujaca a nie gankowana, trwa zdecydowanie za krotko i przez pol pvp tyrek zadaje troche smieszny dmg w porownaniu do innych postaci, z destro juz jest troche lepiej, ale znowu- doganiac kogos titanem= gg, mozna jeszcze grac jak orcher ale chyba juz wtedy faktycznie lepiej brac HE na pvp. Na melee w tej chwili powinno przypadac min 2 daggerow (lub jeden, przefarmiony z oe skillami i 5/5), zeby cos tam ogarniac na open pvp.


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #387 dnia: Marzec 06, 2009, 06:33:17 pm »
Nasz party leader dolozył do tego jako 3 dd OL(nc) i wszystko bylo by ładnie gdyby koles ogarniał ale;/ nie ogarnia OL tak wiec -1dd u nasz
gimp to the max :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2009, 01:16:26 am wysłana przez WiLdEcaRd »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible




  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #389 dnia: Marzec 07, 2009, 07:32:00 pm »
to są fapsy robione przez nove?
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #390 dnia: Marzec 07, 2009, 07:35:30 pm »
Tak.


Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #391 dnia: Marzec 07, 2009, 07:37:16 pm »
dzien mnie nie bylo bo mi komp padl i 7 filmikow do sciagania ... dling okgo


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #392 dnia: Marzec 07, 2009, 09:15:54 pm »
wtb too :<, but Netia ostatnio cos leci i transfer 25-50-60-70kb/s :< i must w8 :(


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #393 dnia: Marzec 08, 2009, 05:16:06 pm »
Nie wiem, czemu jak jestem w grze to nova STOI we wszystkich miastach, po kilku membersów. Znaczy Aden, Goddard, Oren, Rune. Reszty nie sprawdzałem.
Na spocie widziałem RAZ JEDNEGO DA. Wiem, że oni są wybotowani na maxa  i nie muszą życia marnować na spocie. Ale tak stać bez celu po miastach...
Autoreklama, czy co? Czy tez komunikat do innych - "Jesteśmy tutaj! Bójcie się nas!" heheh

Tak a propos, słyszałem, ze wcale nie są tacy och i ach i też dostają w d.. pomimo wyje...nych w kosmos lvli. /confirm?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #394 dnia: Marzec 08, 2009, 05:20:00 pm »
Tak a propos, słyszałem, ze wcale nie są tacy och i ach i też dostają w d.. pomimo wyje...nych w kosmos lvli. /confirm?

Pozdrawiam

siege stats novy z giran

przy 120-140 vs ~53(bez hero) - tak przynajmniej wynika z ktoregostam tematu na blahu


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #395 dnia: Marzec 09, 2009, 03:21:30 pm »
http://files.filefront.com/Chronicvol8avi/;13417025;/fileinfo.html

Chronic vol 8 (LordChronic)  @ phoenix PoV WR lvl 81

/Edit jeszcze jeden fraps z Phoenix'a

http://files.filefront.com/fodchsiegeFSavi/;13418380;/fileinfo.html


Kolejne frapsy z Penixa:

PW81:
http://files.filefront.com/divinewaravi/;13424030;/fileinfo.html
http://files.filefront.com/FSToi13lolavi/;13424214;/fileinfo.html

TH85:
http://files.filefront.com/dan+phx2avi/;13419304;/fileinfo.html
http://files.filefront.com/dan+phx3avi/;13424038;/fileinfo.html

SWS81/EE79:
http://files.filefront.com/Phoenix2wmv/;13417760;/fileinfo.html


bleh wszystko zassane, ok. Fajnie ale... :< nie wiem pov WR wszystkie mi sie w ogole nei podobaly, jak Diamos'a pov jakos bardziej mi przypadł do gustu w ogole jakos dziwnie dla mnie ten Lord czy jak on tam gra. 1 fraps gdzie tylko z 1 mas pvp, bo bah lata lata lata ciach ciach boczne staby albo w twarz :< i 2 min i bez mp latal :/ no nie wiem dziwnie dziwnie. O dziwo bardzije juz mi sie ten TH podobał (chociaz sam wole pw>th) ale no sprzet to on ma tez milutki draco +14 (dobrze widzialem?) wiec no tak troche widzac jak on w full S80 zabija Fenomena w A troche malo dziwne, ale fakt fakt podobał mi sie. EE to w ogole dla mnie porażka, 1 raz w życiu znudzilem sie ogladajac pov EE :/  (w8 for Coshoo next fraps  :elf_1_1: he > all) i woogle to tyle frapsow z Novy a nie widzialem zadnej walki (?) z OFfensive :> no war now?:>


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 2

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #396 dnia: Marzec 09, 2009, 03:49:42 pm »
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 11:49:35 pm wysłana przez Enix »


Cytat: DiegoVargas

In Soviet L2, npc dialog reads you!


Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #397 dnia: Marzec 09, 2009, 04:15:54 pm »
http://files.filefront.com/OMGWorkavi/;13436225;/fileinfo.html

PoV 82 HK @ Nova, nie to co DLM niestety :<


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 2

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #398 dnia: Marzec 09, 2009, 05:22:34 pm »
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 11:50:56 pm wysłana przez Enix »


Cytat: DiegoVargas

In Soviet L2, npc dialog reads you!


Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #399 dnia: Marzec 09, 2009, 06:27:56 pm »
http://files.filefront.com/Fall+of+Phoenixavi/;13433116;/fileinfo.html
PoV STS lvl 79, DC lvl 79 @ Phoenix
jak to ogladalem to irl LOL polecial xD dzwiek sniffera w tle na vencie/TSie/czy czego oni tam uzywaja ^^(PoV WC)

w pierwszej walce SH tez z targetowaniem zbytnio sie nie popisal )))