Witaj
Gość

Wątek: Retail Footage  (Przeczytany 284131 razy)

  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

  • Ozona Orange + Alsbo Vanilla
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #800 dnia: Sierpień 27, 2009, 11:41:46 pm »
Filmik dmv'a ssie kupe. raptem jedna ciekawa akcja. Gustav ~60%. :E
Eva's Saint 79 @ RU Lancer [Alarion kupił]
Sword Muse 79 - Destroyer 75 @ NA Fraz [Dead]
G4y Elf lovah.



  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #801 dnia: Sierpień 28, 2009, 01:12:48 am »
ano filmik dmv strasznie posysa :<
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

  • Ozona Orange + Alsbo Vanilla
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #802 dnia: Sierpień 28, 2009, 01:43:17 am »
OMG zostałem oficjalnie zniszczony. Gustav wymiata!1!1 i ownuje i zondzi. Nie dość, że ma zajebistego skilla do th (maj +6 na bank) to filmik jest genialny w swojej prostocie. Najbardziej mi się podoba to, że na 79 i 20% ma Hide. ^^
Jest wybitny, przez cały filmik nie mogłem z siebie wydobyć słowa. Ma tylko jedną nieznaczną wadę, brak okienka z dmg. Szkdoa, bo fajnie by było patrzeć jak ownuje ludzi w s80 po 5k+.


<3<3<3<3
Eva's Saint 79 @ RU Lancer [Alarion kupił]
Sword Muse 79 - Destroyer 75 @ NA Fraz [Dead]
G4y Elf lovah.



  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #803 dnia: Sierpień 28, 2009, 02:27:06 am »
Watpie zeby bil ludzi w s80 po 5k...mooooze co jakis czas :P
Jedno jest zastanawiajace w ile on zrobil ten delvl up 81--->79 xD
Niezly w p i e r **l musi zbierac.
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

  • Ozona Orange + Alsbo Vanilla
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #804 dnia: Sierpień 28, 2009, 09:21:43 am »
Cały czas biega bez klanu, czyli jak padnie to za full %. Btw. Odkryłem czemu tak owni po części, ma agu z aktywnym skilllem, który mu daje dodatkowe evasion i się nie pokrywa z normalny buffem. To jest taki nie do -_-'ania. :E
Jeszcze o filmiku coś powiem, mimo momentami dupnej muzyki, nie zwraca się na to uwagi bo film jest tak zajebisty.
Ale skilla gry można pozazdrościć.
Eva's Saint 79 @ RU Lancer [Alarion kupił]
Sword Muse 79 - Destroyer 75 @ NA Fraz [Dead]
G4y Elf lovah.



  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #805 dnia: Sierpień 28, 2009, 09:55:04 am »
Mam identyczne odczucia heh, Gustavs jest niesamowity.
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #806 dnia: Sierpień 28, 2009, 11:00:21 am »
Co z tego, ze lata w maj, jak ma resisty od pp? Jesli bijesz sie z ludzmi ze 150 ele weapon(a na bank ci z ktorymi sie tam bije wiecej nie maja, moze kilku), to buff od pp wystarcza do osiagniecia pierwszego progu redukcji dmg- i to wystarcza. Dwa- ma earth w broni, a na takie cos nie kazdy moze sobie pozwolic(i najmniej osob ma na to resisty w zbroi).
Poza tym latanie untagged i wbijanie w sflagowanych ludzi to najprostsza robota, jaka mozna sobie wyobrazic.
No i jak lata z yudee, to zabijanie innych warriorow/daggerow to jest smiech- on bije w pysk, zydek w plecy i kazdy sie posklada, chocby w S150 latal.
Jak dla mnie, to i tak za duzo facestabbow laduje, w tej materii Silent jest w uj lepszy. Fakt, film sie fajnie oglada, grac gosc potrafi,ale jak slysze ze gustavs>all to smiac mi sie chce.
...


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #807 dnia: Sierpień 28, 2009, 11:14:53 am »
ale selfreklamę potrafi robić, tego mu nie odmówisz :D
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #808 dnia: Sierpień 28, 2009, 11:50:46 am »
Fraps przyjemnie sie ogląda ale jakimś uber ownerem to on napewno nie jest, pewnie na jedną udaną akcje musi 10x gryźć glebe.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #809 dnia: Sierpień 28, 2009, 12:21:25 pm »
Co z tego, ze lata w maj, jak ma resisty od pp? Jesli bijesz sie z ludzmi ze 150 ele weapon(a na bank ci z ktorymi sie tam bije wiecej nie maja, moze kilku), to buff od pp wystarcza do osiagniecia pierwszego progu redukcji dmg- i to wystarcza. Dwa- ma earth w broni, a na takie cos nie kazdy moze sobie pozwolic(i najmniej osob ma na to resisty w zbroi).
Poza tym latanie untagged i wbijanie w sflagowanych ludzi to najprostsza robota, jaka mozna sobie wyobrazic.
No i jak lata z yudee, to zabijanie innych warriorow/daggerow to jest smiech- on bije w pysk, zydek w plecy i kazdy sie posklada, chocby w S150 latal.
Jak dla mnie, to i tak za duzo facestabbow laduje, w tej materii Silent jest w uj lepszy. Fakt, film sie fajnie oglada, grac gosc potrafi,ale jak slysze ze gustavs>all to smiac mi sie chce.

Masz racje ale i tak uwazam, ze gra duzo lepiej niz wiekszosc innych daggerow. Silent tez jest swietny ale on lata w uber sprzecie, gdzie nie kazdy moze sobie na taki pozwolic wiec patrzy sie na to zupelnie inaczej - przynajmniej ja mam takie odczucia.

Taki sprzet jak ma gustavs moze miec wiekszosc ludzi. Jezeli ja bym nie inwestowal w draco seta to tez moglbym miec earth w broni :P

Fraps przyjemnie sie ogląda ale jakimś uber ownerem to on napewno nie jest, pewnie na jedną udaną akcje musi 10x gryźć glebe.

zdaje sobie z tego sprawe ale nikt nie pokazuje ile razy musial podchodzic do 1 party enemy, zeby udalo mu sie nagrac dobrego frapsa.

Wole ogladac Gustavsa niz np Hikimaru, ktory do ownowania potrzebuje s80 seta, full epicow etc :P Gustavsa oglada mi sie przyjemniej, jak dla mnie daje idealnie pasujacy soundtrack. Dla mnie jego filmy sa epic i prawdopodobnie beda zawsze bo pokazuje swoje akcji w taki sposob jaki mi sie podoba.

Biorac pod uwage jego enemy etc to wiadomo, ze tutaj jest roznie. Bic party ktore ma na sobie cala salke z 4s to nie jest wielkie osiagniecie :P albo bic sie z party gdzie 1/2osob jest na bocie. Ale i tak go lubie :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #810 dnia: Sierpień 28, 2009, 05:05:58 pm »
Cytuj
Masz racje ale i tak uwazam, ze gra duzo lepiej niz wiekszosc innych daggerow.
Tez tak uważam, ale to nie jest powod do radosci- 80% graczy l2 nadaje sie tylko do klikania na mobki,gdyby było inaczej nie powstawały by takie filmy.
...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #811 dnia: Sierpień 28, 2009, 07:49:41 pm »
Cytuj
Masz racje ale i tak uwazam, ze gra duzo lepiej niz wiekszosc innych daggerow.
Tez tak uważam, ale to nie jest powod do radosci- 80% graczy l2 nadaje sie tylko do klikania na mobki,gdyby było inaczej nie powstawały by takie filmy.

tzn ja sie tam ciesze jak wychodza nowe filmy, zwlaszcza Gust'a :D bo wg mnie zaliczam sie do tych 20% :D i lubie ogladac jak on gra :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #812 dnia: Sierpień 28, 2009, 11:55:54 pm »
Cytuj
bo wg mnie zaliczam sie do tych 20%
I to jest dziwne, bo kazdy na forum tak uważa- wiec te 80% chyba sie chowa po kątach i nie udziela ;)
Co do filmu- lubie dagger pov na mniejsza skale, w ogóle wole ogladac male pvp- mass zwyczajnie sa nudne do ogladania(w grze sa ciekawe, ale na frapsach juz jakos tak slabo wypadaja). Nawet jak enemy słaby, to zawsze 1vs kilku daje fun. I żeby nie było, że najeżdżam na niego- typical dagger work jak dla mnie, jak ktoś się zna na swojej postaci to bedzie tak grał i już. Dlatego nie wpadam w zachwyt, bo tak powinien grac każdy ogarniety gracz(w domysle- mdh ty tez, wiec czekam na frapsa xD)
...


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #813 dnia: Sierpień 29, 2009, 11:56:34 am »
Gustavs new movie
http://www.filefront.com/14401561/TillCollapse.wmv/   http://files.mail.ru/LIJGFH

we are by no means top players, just few ppl looking for fun, so hope you injoy.

__________________
by Yudee


coment od Gustavsa
Cytuj
TillCollapse(Video)
Times have changed in l2 .

Game has become all about gear and lvl . Each time i log off , some1 is getting stronger, more equipped, Higher lvl. I cant beat that and i wont strive for it .

This is , perhaps ,my last stand .

But "Never say never" .

A , to ten filmik co koleżanka mi mówiła, że wyciął fragmenty jak go zabijała? :P


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #814 dnia: Sierpień 29, 2009, 02:03:27 pm »
Gustavs new movie
http://www.filefront.com/14401561/TillCollapse.wmv/   http://files.mail.ru/LIJGFH

we are by no means top players, just few ppl looking for fun, so hope you injoy.

__________________
by Yudee


coment od Gustavsa
Cytuj
TillCollapse(Video)
Times have changed in l2 .

Game has become all about gear and lvl . Each time i log off , some1 is getting stronger, more equipped, Higher lvl. I cant beat that and i wont strive for it .

This is , perhaps ,my last stand .

But "Never say never" .

A , to ten filmik co koleżanka mi mówiła, że wyciął fragmenty jak go zabijała? :P
no nawet wycial momenty jak go elpy jada i ludzie 1-10 lvl na talking island skurczybyk :/
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #815 dnia: Sierpień 29, 2009, 03:34:45 pm »
Gustavs new movie
http://www.filefront.com/14401561/TillCollapse.wmv/   http://files.mail.ru/LIJGFH

we are by no means top players, just few ppl looking for fun, so hope you injoy.

__________________
by Yudee


coment od Gustavsa
Cytuj
TillCollapse(Video)
Times have changed in l2 .

Game has become all about gear and lvl . Each time i log off , some1 is getting stronger, more equipped, Higher lvl. I cant beat that and i wont strive for it .

This is , perhaps ,my last stand .

But "Never say never" .

A , to ten filmik co koleżanka mi mówiła, że wyciął fragmenty jak go zabijała? :P
no nawet wycial momenty jak go elpy jada i ludzie 1-10 lvl na talking island skurczybyk :/
Ogólnie lans ponad wszystko :P
A śmieszy mnie też, jak stary botter płacze o sprzęcie i levelu:P Tak samo Yude, WR lvl 84 :P


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #816 dnia: Sierpień 29, 2009, 03:37:36 pm »
a kogo to obchodzi? wazne ze przyjemnie sie oglada i tyle  :?
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 2

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #817 dnia: Sierpień 30, 2009, 10:25:04 pm »
TK oly Teon

Point of view is eva's templars,with some lags from time to time because of this crappy event
http://files.mail.ru/K60WHK


Cytat: DiegoVargas

In Soviet L2, npc dialog reads you!


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #818 dnia: Sierpień 30, 2009, 10:59:14 pm »
Ściągnąłem to z blaha, i jakoś taki średni jak dla mnie. Chodzi mi o to, że nudnawy.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #819 dnia: Sierpień 30, 2009, 11:08:47 pm »
co Ty bys chcial od TK ??? :P


Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #820 dnia: Sierpień 30, 2009, 11:18:14 pm »
no akurat na oly TK jest ciekawy >.>


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #821 dnia: Sierpień 30, 2009, 11:23:36 pm »
Wiesz oglądałem frapsy da/pala i bardzo mi się podobają, oglądam adv także oglądam z zainteresowaniem a ten TK jakiś taki nudny.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #822 dnia: Sierpień 30, 2009, 11:41:57 pm »
Wiesz oglądałem frapsy da/pala i bardzo mi się podobają, oglądam adv także oglądam z zainteresowaniem a ten TK jakiś taki nudny.


boś nub

eot


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #823 dnia: Sierpień 31, 2009, 12:15:04 am »
Jak se chcesz, ale i tak nudny dla mnie był.

Cytuj
Well, as everyone know Aria was a really dead server. We did 2 grps and left RDogs to try do something.We still too low and without too many boss jews, but we had some fun:

Siege movie: http://www.megaupload.com/?d=XUU479EC

Dayly PvP movie: http://www.megaupload.com/?d=T27EQZ9J

PoV: Adventurer

Olympiads on Franz Server, August 2009

Cytuj
Farm - Volume 1



Resolution - 1422 x 800 - 24 bit
Codecs - XviD & Lame MP3 Stereo
Lenght : 19 Minutes, 34 seconds
Size : 737 megabytes

Point of View:
- Shillien Templar
- Eva's Saint
- Wind Rider
- Ghost Hunter
- Doom Bringer

http://www.megaupload.com/?d=IBYEWVI5

Notes : a bit laggy because of crappy event.

Have a nice view and thanks for downloading

Cytuj
seems "Freeform 3" wasn't our last movie ^_^

content: few arranged 9vs9 fights
pov: Cardinal
editing: FloMot1on

17:50 min/515 mb/x264

http://files.mail.ru/S3FC7G

enjoy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2009, 05:18:37 pm wysłana przez Sebal »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬