Witaj
Gość

Wątek: Retail Footage  (Przeczytany 284278 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1125 dnia: Styczeń 02, 2011, 03:54:32 pm »
Cytuj
Ale ma radar i zapomniał wyłączyć auto-GHP


Nie ma radaru. Nie ma sensu sie spierać, bo i tak mi nikt nie uwierzy. Sęk w tym, że jest możliwe grać jak on bez softu i każdy kto woli grać legit powinien do tego dążyć a nie wychodzić z założenia, że tak się nie da.
tak a ghp odpala sobie ze skrytu w bashu ;]

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1126 dnia: Styczeń 03, 2011, 09:31:11 am »
Cytuj
Automatic for the people....Nova to banda lamuchów ze skryptami od ruskich z teona..cała magia Jasinna.

W Novie są osoby, które używają skryptów tak jak w każdym innym klanie. Cały dowcip polega jednak na tym, że Jasinn akurat taką osobą nie jest :) Ludzie widzą co chcą zobaczyć i napewno nikogo nie przekonam.
No koles ogarnia bp i temu nie przeczę, jednak soft leci u niego i tak /ghp/. Całe jego party jednak lata na takim skrypcie ze to jest poezja. Na jego frapsy szkoda transferu, po prostu. Szkoda bo gosć ma ogromny potencjał i ma skill...


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1127 dnia: Styczeń 03, 2011, 09:50:35 am »
edycja.
Nvm. Skasowałem treść: nie mam ochoty być obrońcą i ciągnąć dyskusję :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2011, 09:57:05 am wysłana przez orlok »


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1128 dnia: Styczeń 03, 2011, 09:56:04 am »
Coraz częściej na tym forum pada to stwierdzenie i nie wiem co to znaczy . Sorki za offtop ale czy ktoś może mi wytłumaczyć stwierdzenie "mieć skill" ??

Szkoda bo gosć ma ogromny potencjał i ma skill...


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1129 dnia: Styczeń 03, 2011, 09:57:52 am »
znaczy, że ma umiejętność poprawnej obsługi postaci, być może ponad przeciętnej.


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1130 dnia: Styczeń 03, 2011, 09:59:06 am »
Ok , dziękuję za szybką odpowiedź


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1131 dnia: Styczeń 11, 2011, 06:20:58 am »
Cytuj
Renovatio v5

http://www.megaupload.com/?d=1C2R7YH3

24:20 919mb
pov 85 cardinal

January 2011

9 v 18 AKIN
9 v 9 Balance
36 v 45 Bregan
9 v 18 AKIN
9 v 9 Balance
9 v 18 FS
9 v 18 FS + Rdog
9 v 9 Balance
18 v 20+ AKIN + HoE
9 v 9 Balance

Soundtrack:
Celldweller - Frozen
Red - Feed The Machine
Disturbed - Warrior
Deftones - Diamond Eyes
Anew Revolution - Head Against The Wall
POD - Boom


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1132 dnia: Styczeń 11, 2011, 10:29:33 am »
warte Orlok? ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1133 dnia: Styczeń 11, 2011, 11:29:38 am »
Coraz częściej na tym forum pada to stwierdzenie i nie wiem co to znaczy . Sorki za offtop ale czy ktoś może mi wytłumaczyć stwierdzenie "mieć skill" ??

Szkoda bo gosć ma ogromny potencjał i ma skill...
gość ma skill tzn ma 3 rece potrafi klikac f12 lewym palcem od nogi, nie ma miss kilcków itp spamuje cp jak by miał 4 reke to spamowania cp tylko i takie tam.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1134 dnia: Styczeń 11, 2011, 01:58:59 pm »
Cytuj
warte Orlok? ; p

Tak.
Jasinn jak zwykle fajnie gra, ale tym razem warto ze względu na przeciwników. Starają się, są bardziej zgrani, jak nie dawali rady to częściej zaczęli chodzić po 2 party. Jest walka gdzie 2 słynnych gladów z chronosa bierze udział: giccobe i martel. Giccobe uważany za potwora z +16 s dualami okazuje się nie taki groźny. Już pomijając fakt czy chłopak ma program czy nie (ja wiem że nie ma), warto spojrzeć na jego przeżywalność, ilu ludzi na sobie utrzymuje, jaki dmg robią top nukerzy.
No i ja jestem na filmiku.  Nie są to moje topowe walki, ale parę osób pytało o spam SoP z instant reuse - to tutaj widać.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1135 dnia: Styczeń 12, 2011, 02:56:16 pm »
w której scenei jest gicobe? 


Filmik bardzo fajny, szczególnie to 1 PvP. Jestem pod wrażeniem.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1136 dnia: Styczeń 12, 2011, 03:21:58 pm »
W przedostatniej i ostatniej walce. Fajne walki własnie dlatego że w jednym party jest gicobbe a w party novy iMartelx. Także widać 2 najlepszych gladów z naszego serwera.
Pamietając potworny dmg jaki Gicobbe robił z aoe na swoim frapsie, gdzie zabijał całe party amber eye, tutaj możemy zobaczyć jak przygotowani są gracze novy do takiej walki. Jasinn zbiera od niego hity rzędu 800-1400 dmg, co jest raczej słabe.
Wszystkie walki na tym filmie są z udziałem random party, na zasadzie kto był tego się wzięlo. Dlatego czesto w party mamy np glada i nukera. Niektóre walki były z zaskoczenia. Np w mos, nie spodziewaliśmy się, że jest tam 18 ludzi. Na hb walki tak u nas wyglądają obecnie. Zazwyczaj są 2-3 party AKIN ally i walczą sobie vs 2-3 party immos. Wtedy my przychodzimy z jednym party i sprawdzamy co jesteśmy w stanie zdzialać. Gdy bierzemy podobną ilość ludzi to kończy się pvp bo nie wracają :(


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1137 dnia: Styczeń 12, 2011, 03:30:33 pm »
Zabawa się u was zacznie, jak zobaczycie nowe LoA i DV. U nas obecnie biegają tam wszystkie top consty ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1138 dnia: Styczeń 12, 2011, 03:33:40 pm »
Cytuj
9v9 vs Oner and Majurik Grps.

vs majurik grp - no hero skills arranged pvp.

http://www.filefront.com/17779392/9v9RedZerg.part1.rar
http://www.filefront.com/17779547/9v9RedZerg.part2.rar


pov slh, fajna długa walka.

a tutaj ta sama walka pov archer z przeciwnego party:
Cytuj
Daily 04.01.11

URL: http://www.filefront.com/17766176/Troy----04.01.11.mp4/
http://files.mail.ru/2FQXXV
POV: Sagittarius 85
Duration: 16:38

Tracklist:
Shivaree - Goodnight Moon
Pendulum - Watercolour
The Offspring - The Kids Aren't Alright
Placebo - Meds
Muse - Unintended
 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1139 dnia: Styczeń 12, 2011, 03:37:27 pm »
Giacobe biega w vesper heavy, dobrze widzę? Myślałem, że moirari heavy jest dla glada lepszy...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1140 dnia: Styczeń 12, 2011, 03:43:08 pm »
Raczej podobne. Może poprostu tu mu sie mw trafiły. Najlepszy imo jest dynasty force master 2 do codziennego użytku najlepiej masterwork. Ale rzecz gustu.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1141 dnia: Styczeń 13, 2011, 11:58:15 am »
A tak wracając do tej rozmowy czy Jasinn gra legit. Spójrzcie na tym filmie na walkę na hb z 17'30''. Ten "auto" cp spam jest zadziwiający. Włącza się z opóźnieniem, przerywa lub nie przerywa w dziwnych momentach, zapomina się włączyć. Jest nierealne, żeby był ustawiony w pełni automatycznie. Nie znam rangera i może jest opcja, żeby gracz jednym klawiszem decydował o włączeniu lub wyłączeniu auto spamu. Ale w czym to by się w takim razie różniło od macro na belkinie?

Tak naprawdę Jasinn ma wyćwiczone zagrania. Gdy poczuje na sobie dmg zawsze odpala macro z sekwencją mocnych potków a następnie macro z cp spamem. Trzyma to macro tak długo aż nie poczuje się bezpieczny. Czasem ma jusz full hp i cp i dalej spamuje potki, no ale cóż, tylko program jest nieomylny.
Auto cleansy? No przecierz po to zostawił strzałkę we frapsie. Auto heal? Ludzie spójrzcie lepiej na jego taktykę healowania.
Nawet gdy kogoś bierze na target żeby podrainować manę to zawsze widać najazd strzałki.

Na chronosie mamy ekipę Polaków w novie (ja-Adern, pablo-D31c1d3, malum i Jasinn), wszyscy gramy w pełni legit. Najbardziej nielegalną rzeczą w użyciu przez nas jest Battleping. I trochę mnie boli jak widzę takie krytyki, szczególnie od Polaków. Może nie potrzebnie taką dyskusję ciągnę. Generalnie polecam filmy jasinn i zaznaczam, że w jego party nie zawsze wszyscy są legit. On akurat jest.
DiegoVargas dobrze powiedział (btw, ten akurat się na sofcie zna): Jasinn jest tak dobry w używaniu rangera, że znalazł sposób jak go używać bez odpalania programu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2011, 12:03:03 pm wysłana przez orlok »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1142 dnia: Styczeń 13, 2011, 04:54:53 pm »
Od jakiegoś czasu gdy poruszyliście ten temat, przeanalizowałem dokładnie jego 3 ostatnie frapsy (wczoraj tez ten najnowszy) i biorąc pod uwagę, że jednak troszku już tym cardim gram, to muszę ocenić, że Jasin gra legit. To jest faktycznie wyczucie swojej postaci na poziomie dokładności niemal programów. Ale są ewidentne sytuacje, gdzie widać, że program by coś zrobił, a on jednak nei zrobił. Na dodtaek jak Orlok pisał, obserwowałem też kursor i widać dokładnie wszystko. Sam targetuje, żadnego automatu czy to przy healowaniu, czy ściąganiu debuffów nie ma.

Generalnie nic, tylko pogratulować skilla. Szkoda też, że wasi enemy są tacy weak, bo to jak większość z nich ogarnia przynajmniej średnio, to aż  w oczy kole czasami (to samo na ruskim, ale u nas tylko 1 pt jest w factor klanie, reszta Polaczkowa jest na poziomie mid klanu, więc enemy przynajmniej przewyższają nas sprzętem, liczbą, lvlem). A jednak u was to topowe klany zaraz po NOVA. Po prostu gratki dla Jasina.


BTW Orlok, załatw mi wjazd do was na TS, chciałem pogadać moment z tobą i Jasinem ; >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1143 dnia: Styczeń 13, 2011, 05:48:05 pm »
zajebiscie


ale jak ja i dert mowilismy ze jasinn jest legit i ewentualnie uzywa czegos do spamowania CP(co dla mnie nie jest zadnym cheatem) to przeciez ludzie nas jebali za to ze sie nie znamy


btw, nie wiedzialem ze jasinn jest polakiem


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1144 dnia: Styczeń 13, 2011, 10:04:08 pm »
-_-'
ale jak ja i dert mowilismy ze jasinn jest legit i ewentualnie uzywa czegos do spamowania CP(co dla mnie nie jest zadnym cheatem) to przeciez ludzie nas -_-' za to ze sie nie znamy
btw, nie wiedzialem ze jasinn jest polakiem
jestem w stanie zrozumiec ludzi, ktorzy z taka pewnoscia oskarzali go o rangera,
gdybym ja sam wychowywal sie na frapsach Jango, cwiczac micro na farmie w L2 i timing przy buffowaniu tez flamowalbym na prawo i lewo o cheaty i haCki

ostatnimi czasy takie tematy mnie bardzo rozbawiaja szczegolnie z rpg cluba, gdzie Zeg wrzuca frapsa na ktorym cisnei plebs z kursorem bez spamu cp zbierajac smieszne targety czy jakis tam aw ofc z afl, ktory jak za sprawa Boskiej reki targetuej samych cardi no tylko czasami co kilka stabow wali jakiegos summonera czy inna kure

huu sie rozpisalem ,
widac ze obecnie, factorzy nie tyle z offuf co z privow probuja cisnac an prawo i lewo kazdego kto uzywa myszki do targetowania i kilku klawiszy do energicznego kilkania skilli


DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1145 dnia: Styczeń 14, 2011, 01:35:43 am »
Co do enemy to faktycznie jakies niegary- zadko kiedy bija bisha, dostal moze ze 2 debuffy przez caly fraps, a  w ostatniej walce z gicco tamten team mial hero krasia dla valora. To nie mialo prawa zabijac, seriously xD
Btw
Cytuj
Pamietając potworny dmg jaki Gicobbe robił z aoe na swoim frapsie, gdzie zabijał całe party amber eye, tutaj możemy zobaczyć jak przygotowani są gracze novy do takiej walki. Jasinn zbiera od niego hity rzędu 800-1400 dmg, co jest raczej słabe.
Jak wchodzi valor do gry, to zaczyna sie robic slabo z gladem jak nie ma jakiegos debuffera w pt. Cokolwiek co zdjelo by troche defa i jest inna bajka. Poza tym chcialem zauwazyc, ze  wasz support dobrze dzialal, bo przetrzymywali na perma aggro wiekszosc dd.
...


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1146 dnia: Styczeń 14, 2011, 08:27:51 am »
Tak, Jasinn ma taką przeżywalnośc w pvp z 3 powodów. Jednym jest bardzo dobrze przygotowany toon z full resist, odpowiednie skille z sub itp. Kolejnym, świetnie ustawione makra i wyczucie w ich użyciu (przede wszystkim dbałość o spam potków). No i trzeci to tak jak mówisz, staramy się ostro detargetować DD przeciwnika. Tu widzimy zarówno pracę bd i sws, ale też regularne aury od sh czy sopy od slh.
Przeciwnicy mają wiele dobrze przygotowanych toonów, graczy z wieloletnią praktyką, znają zasady pvp, a przed mergem potwierdzali to na swoich serwerach całkiem dobrymi frapsami. Nie wiem czemu na chronosie im nie wychodzi.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1147 dnia: Styczeń 14, 2011, 05:25:44 pm »
Moze i enemy mieli wyfarmione postacie, ale- nikt nie cancelowal bisha, bish to hero(hero weapon ftw), do tego wasz dagger z cs, co takze daje przewage. Ofc nie wasza wina, ze enemy gral tak a nie inaczej i mial conajmniej dziwne pt setup, ale przy podobnych poziomach enemy bish przynajmniej raz ginie. A tu biega jak na wczasach, max co mu zbili to polowa hp. Mysle,ze problem lezy w tym, ze enemy pt to byly party typowo nastawione pod dps, bez zadnego konkretnego debuffera. Pierwsze pt to typowe mage, byli bez szans z racji kusznika w waszym pt(prahnah). W sumie tylko soulhound mogl im pomoc, bo buff od judicatora i tak byscie przetrwali przez 30 sek. Dalej jakis pt z daggerami, tu zalatwieni mana burnami i aura sinkiem. W ogole to teraz bardziej rozchodzi sie o mane niz dps, bo walki trwaja praktycznie do wyplukania sie z mp. I tu szacun do Novy, bo szybko sie przystosowali do nowych warunkow i z tego co widzialem na frapsach/czytalem pluczecie enemy mp najlepiej na serwie xD
...


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1148 dnia: Styczeń 14, 2011, 05:58:28 pm »
Ja już czekam na nowego frapsa jasin:) Wczoraj mieliśmy 18vs 18vs36 :) I kamael na final form +14 fragów :)


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1149 dnia: Styczeń 15, 2011, 09:19:23 am »
No koleś ma skill choć cały czas mam duze wątpliwosci co do takiego leg0t. Nie będę tego drążył w jego przypadku-pointless. Co do jego party random czy nie to j/w...szkoda transferu. EE,WC,hero arba na bank lecą na full sofcie, co do reszty nie miałem już siły obserwować. Sam filmik Reno 5 jest spoko lecz serio właśnie takie coś zabiło im serwery na EU/US..szkoda że tego jeszcze nie dostrzegli.