Witaj
Gość

Wątek: Retail Footage  (Przeczytany 284082 razy)

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1225 dnia: Maj 19, 2011, 06:25:15 pm »
warto wspomniec ze SilvyDeBie to CB walki


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1226 dnia: Maj 19, 2011, 07:02:06 pm »
Bardzo słaby ten bd z naia, meduze rzuca gdzie popadnie, brak otwartego d/s paska
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1227 dnia: Maj 19, 2011, 07:18:52 pm »
pw z koreanca tez sie nie popisal ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1228 dnia: Maj 19, 2011, 07:47:25 pm »
Bardzo słaby ten bd z naia, meduze rzuca gdzie popadnie, brak otwartego d/s paska
Przypomnieć Ci gdzie rzuciłeś bańke na jednym frapsie? XD
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1229 dnia: Maj 19, 2011, 08:00:10 pm »
Bardzo słaby ten bd z naia, meduze rzuca gdzie popadnie, brak otwartego d/s paska
Przypomnieć Ci gdzie rzuciłeś bańke na jednym frapsie? XD
ja jej nie rzucilem nawet;p przypadkowo esc nacisnalem ^^
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1230 dnia: Maj 20, 2011, 05:32:49 pm »
Tego WRa wyłączyłem jak zobaczyłem jakie ma buffy i jaki skład pt QQ Sorc słaby, za to SilvyDebie mi się podobał, ale myślałem, że to coś nowego jest :P

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1231 dnia: Maj 20, 2011, 05:37:37 pm »
Tak jak napisalem na blahu, na kronikach gf++ juz nie da sie tak fajnie bawic supportem, impulse rowniez sie z tym zgadza wiec fraps jest jaki jest ;p ale i tak na dysku musi byc ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 184

  • Pochwał: 1

  • PATOLOGICZNIE GRZECZNY CHŁOPAK
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1232 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:26:53 am »
LF Fraps z end game'owym Tricksterem. Najlepiej RuOff
Teon
Sagittarius 80, Eva's Saint 77, Grand Khavatari 79 - Banned

Sagittarius 83+ Retired.

Lancer
SwS 5X - Active.


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1233 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:49:20 am »


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1234 dnia: Czerwiec 03, 2011, 08:40:48 pm »
Domination 2.0

http://www.megaupload.com/?d=8CP3AIQB

pov 85 cardinal
755mb
20:10 min

Jasinn, naia.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1235 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:00:31 pm »
jasin jedzie bez programow ?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1236 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:10:32 pm »
tak


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1237 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:16:43 pm »
z moich obserwacji nie używa. Najwyżej wątpliwości mógłbym mieć co do Greater healing potions, ale to tyle.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1238 dnia: Czerwiec 04, 2011, 07:29:58 am »
to powiedz mi orlok jak on klika te dash potiony na siege forty, bo tez bym chcial rowno co 14 sekund jakos

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1239 dnia: Czerwiec 04, 2011, 07:53:33 am »
w nostromo możesz to ustawić a tym bardziej w g15...
"repeat macro until key is presed again" dajesz na 14s, to samo tyczy się ghp, do czasu kiedy nie nacisniesz klawisza jeszcze raz będzie "spamował"  ot cała filozofia, dobry config i tyle  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1240 dnia: Czerwiec 04, 2011, 09:44:06 am »
no kazdy uwaza legit za co innego ;)
Jak dla mnie to macro na cp ok a reszta to chu i

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1241 dnia: Czerwiec 04, 2011, 06:52:36 pm »
włączanie ze spamu macro innych potek jak siegowe jest takei samo jak spamowanie macro.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1242 dnia: Czerwiec 04, 2011, 08:32:59 pm »
Dobrze sobie radzą jak widać po transferze. Dosyć dzikie party mają(skład), ale widziałem na frapsie Marte(chyba taki nick hero sps z SH), ze od tego glada ładne klocki dostawali więc jakoś się sprawdza. Swoje pomysły mam, ale takiego czegoś raczej bym nie wymyślił/stworzył, a przynajmniej nie na dłuższą metę.

Offtop:
Co do legit to moje zdanie jest takie, że jeśli nie klikasz czegoś klawiaturą lub myszką, to nie jest to legit. Odpalanie zapętlonego makra padem, to tak samo jak odpalenie programu np. ACP do cp potków. Te pady też używają 3rd programów.

We ride together, we die together.


Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1243 dnia: Czerwiec 04, 2011, 08:53:36 pm »
Dobrze sobie radzą jak widać po transferze. Dosyć dzikie party mają(skład), ale widziałem na frapsie Marte(chyba taki nick hero sps z SH), ze od tego glada ładne klocki dostawali więc jakoś się sprawdza. Swoje pomysły mam, ale takiego czegoś raczej bym nie wymyślił/stworzył, a przynajmniej nie na dłuższą metę.
bo oni maja typowy 9+mieso vs XX sklad, pelny potencjal pokaza dopiero teraz z infinity scepterami


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1244 dnia: Czerwiec 05, 2011, 09:12:15 am »
Cytuj
jasin jedzie bez programow ?

Cytuj
to powiedz mi orlok jak on klika te dash potiony na siege forty, bo tez bym chcial rowno co 14 sekund jakos

To po co pytasz jak masz już wyrobione zdanie?
Nie mam ochoty być kolejny raz adwokatem. Wiele razy ludziom w pm wyjaśniałem jak on to robi. To jest wasza sprawa, czy chce wam się w to zagłębiać, czy uprościć sprawę i wydać werdykt.

Cytuj
Co do legit to moje zdanie jest takie, że jeśli nie klikasz czegoś klawiaturą lub myszką, to nie jest to legit. Odpalanie zapętlonego makra padem, to tak samo jak odpalenie programu np. ACP do cp potków. Te pady też używają 3rd programów.

No tak , tylko że o ile rangera niektóre priv serwery czy ruoff zablokują to softu klawiatury już raczej nie. Czyli nie jesteś w stanie znaleźć serwera na którym pvp bedzie 100% legit w myśl twojej definicji. A to oznacza, że albo gracz się przystosuje i nie płacze na forach, albo rezygnuje z l2.

Filmik jasinn jest świetny. Choćby ze względu na muzykę imo.
Ich party jest specyficzne. Do 9vs9 nie jest to idealny skład. Brak party ud i potencjału w zakresie buff canceling powoduje, że większość walk na początku muszą przetrwać przez około minutę zanim zaczną kogokolwiek zabijać. Tylko dzięki temu, że mają naprawdę mocnych graczy udaje im się to dość często. Ale też wymagało przystosowań i inwestycji (dlatego na początku po transferze nie byli w stanie zbyt dużo zdziałać).
Natomiast na sige i mass pvp skład działa świetnie. Aoe debuff, dmg etc. Mocny cardi, któro długo się utrzymuje.
Ciekawe jest to, że jak jasinn dawał frapsy z chronosa to ludzie z naia komentowali co za strasznie lamerscy przeciwnicy i że nikt nie asystuje na cardiego.
Po miesiącu na naia widać, że nikt specjalnie od nich się nie garnie do zabijania jasinn :) Zdają sobie sprawę jaka to strata czasu pracująca na ich niekorzyść i próbują zaczynać od DD (najczęściej hitcha).

Cytuj
bo oni maja typowy 9+mieso vs XX sklad
No właśnie o to chodzi, co szczerze mówiąc nie stawia reszty X w dobrym świetle :) Dlatego między innymi gf zrobiło merge. Bo byłaby sytuacja jak u nas na sige, gdy w ally był legion. Jedno party novy zabiło w trakcie walki większość ally - przy okazji :)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1245 dnia: Czerwiec 05, 2011, 11:45:08 am »
Natomiast na sige i mass pvp skład działa świetnie. Aoe debuff, dmg etc. Mocny cardi, któro długo się utrzymuje.
Ciekawe jest to, że jak jasinn dawał frapsy z chronosa to ludzie z naia komentowali co za strasznie lamerscy przeciwnicy i że nikt nie asystuje na cardiego.
Po miesiącu na naia widać, że nikt specjalnie od nich się nie garnie do zabijania jasinn :) Zdają sobie sprawę jaka to strata czasu pracująca na ich niekorzyść i próbują zaczynać od DD (najczęściej hitcha).

Rożnica jest taka ze teraz te party ma 9wardow i 4 hero, kiedy w poprzednim miesiącu tego nie mieli, dlatego teraz tak ciężko ich zabić.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1246 dnia: Czerwiec 05, 2011, 11:55:40 am »
4 wardy. Fakt, że z 4 hero mają ogromną przewagę. Wszyscy dd z party mają hero zerk, więc nie ma mowy o hate. Cardi ma hero ud, więc też trudniejszy do zabicia.
Co prawda w 9vs9 mogą być umowy, że bez hero skilli. Ale na mass pvp 3 nie do zagrowania aoe DD robi masakrę.
SH powinni się skoncentrować, żeby te hero spoty odebrać.
Cardi u nich był by turn, więc mają przynajmniej 3, żeby zrobić soilidną konkurencję.
StS będzie trudno, sorc hero był feedowany do tej pory najniższym nakładem więc też ciężko się przestawić.
Martel na gladzie stawia wysokie wymagania. Mało kto może zdrainować go z punktów, a konkurencyjny Democratus jest nieco słabszy.
Do tego party jasinn ma EE,Ol i zaprzyjaźnionego PK (też z novy, też hero) co stanowi solidną bazę do organizowania własnych feed rund.


Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1247 dnia: Czerwiec 05, 2011, 12:25:24 pm »
Cardi u nich był by turn, więc mają przynajmniej 3, żeby zrobić soilidną konkurencję.
to tylko taki excuse advlola


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1248 dnia: Czerwiec 05, 2011, 03:13:28 pm »
Cardi u nich był by turn, więc mają przynajmniej 3, żeby zrobić soilidną konkurencję.
to tylko taki excuse advlola

jaki excuse? skoro do tej pory faktycznie robili hero by turn. Bzdura z blaha.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Retail Footage
« Odpowiedź #1249 dnia: Czerwiec 05, 2011, 03:42:06 pm »
jasinn pokonał hero cardiego i pretendującego cardiego w bezpośrednim starciu. Raz też przegrał z pretendującym w rozstrzygnięciu dmg zadanego w czasie (full 5min walka). Jasinn dał sobie też radę z większością enforcerów.
Można więc przyjąć, że jest trochę lepszy, ale jego przewaga nie jest strasznie duża. Dlatego wystarczy trochę organizacji ze strony sh, żeby stworzyć mocną presję na ten hero spot.
Muszą przemyśleć czy taki wysiłek im się opłaci i czy nie osłabią w ten sposób części potencjału do feedowania innych hero.
Niestety nie wszystko zależy od tego, czy gracz jest naprawdę najlepszy.
Ale ogólnie wydaje się, że RedSky ma teraz lepszą organizację i większą aktywność. SH powinni skupić się na nuker horo, żeby nawet jak nie będą w stanie mieć przewagi w ilości hero, uzyskać ją w ich jakości.