Witaj
Gość

Wątek: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!  (Przeczytany 6982 razy)

  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -2

Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« dnia: Grudzień 31, 2007, 09:42:45 pm »
To tak zacznę od tego ze interesują mnie tylko poważne propozycje a komentarze typu „idź poszukaj na gogle” zostawcie dla siebie...

Znaczne od tego ze prowadzę swój serwer nawet nieźle prosperuje i mam zamiar otworzyć kolejny. Potrzebuje:

Developerów:
Osoby znające się na rzeczy. Server jest na L2j. Mile widziane ukończone 18 lat. Oczywiście znajomość HTML'a, JAVY, PHP itp. Mile widziane prace własne (NPC), oraz przeszłość w tej dziedzinie.
GMów:
Z przeszłością (nie chodzi mi tutaj o grę w L2 tylko o starz jako GameMaster). Przede wszystkim aktywnych i uczciwych(sprawdzę to dokładnie). Głównie chodzi mi o organizowanie NOWYCH RODZAJI EVENTOW. Nie tylko PVP ale tez wasze pomysły. Osoby dostępne dziennie min. 4h.
Moderatorów:
Głównie chodzi mi o osoby kulturalne z nienaganna ortografia oraz biegle posługujące się językiem angielskim.
Grafika:
Potrzebna jest osoba ktora zajmie sie grafika na stronie i forum oraz także na serverze. Chodzi mi tutaj o tworzenie itemow do L2. Wymagana biegła obsługa FLASH'a i PhotoShop'a.
Webmaster:
Tutaj moge pomóc w tworzeniu strony ale potrzebuje kogos do podpiecia pod strone statow z serwera. Tutaj klania sie głównie PHP i HMTL. Sam byłbym w stanie lecz nie moge zajmowac sie juz wszyskim.

Osoby zainteresowane zapraszam na PW. Tam pogadam gg.

Nie oferuje pieniędzy za współpracę.

PS: Nie piszcie typu "ja moge pomóc jako GM znam sie troche na tym" naspiszcie cos wiecej czy miesliscie z tym juz do czynienia, jak dlugo cokolwiek ta pierwsza wiadomosc jest naważniejsza...



  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: -1

Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2007, 10:31:07 pm »
Cytuj
Nie oferuje pieniędzy za współpracę.
Powodzenia w znalezieniu dobrego team w polsce za darmo.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2008, 10:04:53 am »
Ta sam będzie zgarniał donate :P

Masz wymagania jak nie wiem co, a nie chcesz nawet zapłacić... Ech co za świat...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -2

Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2008, 11:02:17 am »
Ta sam będzie zgarniał donate :P

Masz wymagania jak nie wiem co, a nie chcesz nawet zapłacić... Ech co za świat...

Serwer bedzie bez dotacji (to chyba nowosc w polskich serwerach) wiec nie wiem o co wam chodzi. Jezeli ja nic na tym nie zarabiam to czemu mam jeszcze do tego doplacac...Wiadomo jak serwer sie rozrosnie beda reklamy i bedzie mozna sie na nich dorobic ale do tego to trzeba sie napracowac. Nie chcesz, nie pisz. Prosze o nie spamowanie. Najlepiej zamkniecie. Macie PW na forum


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2008, 11:12:50 am »
Wraz ze synem mieliśmy własny serwer"l2conflict"istniał on krutko i padł z przyczyn finansowych jeśli potrzebojesz pomocy jestem do dyspozycji .Dodam że jestem poważnym człowiekiem -ponad 40 lat , a teraz gram jako zwykły gracz i szukam serwera by pograć na nim dłużej,jakby co to mój nr gg 5758099 .Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2008, 11:49:33 am wysłana przez PanPiotr »


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2008, 12:10:15 pm »
a teraz gram jako zwykły gracz i szukam serwera by pograć na nim dłużej,

prawdziwy GM nie gra na serwerze ktory prowadzi....


a ogolnie to mam pytanie Afess... czym ty sie bedziesz zajmowal... bo jak na razie to wymieniles zespol wlasciwie do wszystkiego, a tzn ze samemu za duzo tez nie umiesz...

Tutaj moge pomóc w tworzeniu strony ale potrzebuje kogos do podpiecia pod strone statow z serwera. Tutaj klania sie głównie PHP i HMTL.

tutaj moge pomoc? a gdzie indziej nie? no to niezle skoro chcesz stawiac serwer a mozesz pomoc tylko przy stronie ...

Sam byłbym w stanie lecz nie moge zajmowac sie juz wszyskim.

I tu wracamy do mojego wczesniejszego pytania.... wszystkim czyli czym bo potrzebujesz ludzi by zrobili wszystko...


I jezeli masz tak super prosperujacy jeden serwer to nie masz do niego teamu? A moze skoro wymagasz od ludzi prezentacji swojej pracy to powiesz najpierw co sam osiagnołeś by brali cie powaznie? Np. wystarczy nazwa tego swietnie prosperujacego serwera...

Nie odbieraj tego jako atak na siebie... to tylko lekcja ze takie rzeczy trzeba powaznie przemyslec i porzadnie siebie zareklamowac zanim zaczniesz zwoływac proteam...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2008, 12:11:50 pm wysłana przez Shaman »


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 2

  • I love TheView.pl
    • Portal i forum graficzne TheView.pl
Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2008, 01:13:46 pm »
Dobra , jestem s stanie Ci pomóc z grafiką do strony i forum. Co do grafy na serwer to zależy co i jak ma wyglądać. Ale to już myśle ,żę można potem się dogadać.

Jeżeli nie będziesz za to płacił, tak to zrozumiałem to liczę przynajmniej na GM na tym serwerze. Oczywiście nie mówie ,że chce bo nic nie umiem tylko dlatego ,że znam się na tym. Byłem GM na Revolution i na White Eagle ( jako testowy na servie dla gm ) sprawdzając błędy itd. Jednak musiałem wyjechać , nic do nich nieu napisałem i posady jako GM na servie nie dostałem.

Jak masz jakieś pytania, pisz na PW , w temacie a najlepiej na
GG : 8345379

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2008, 01:15:41 pm »
Dokladnie (jak shaman wyzej napisal), wyglada jakbys szukal ludzi, ktorzy zrobia za Ciebie wszystko.
Moze pochwal sie wlasnymi osiagnieciami w dziedzinie pracy nad serwerem.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -2

Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2008, 02:34:43 pm »
a teraz gram jako zwykły gracz i szukam serwera by pograć na nim dłużej,

prawdziwy GM nie gra na serwerze ktory prowadzi....


a ogolnie to mam pytanie Afess... czym ty sie bedziesz zajmowal... bo jak na razie to wymieniles zespol wlasciwie do wszystkiego, a tzn ze samemu za duzo tez nie umiesz...

Tutaj moge pomóc w tworzeniu strony ale potrzebuje kogos do podpiecia pod strone statow z serwera. Tutaj klania sie głównie PHP i HMTL.

tutaj moge pomoc? a gdzie indziej nie? no to niezle skoro chcesz stawiac serwer a mozesz pomoc tylko przy stronie ...

Sam byłbym w stanie lecz nie moge zajmowac sie juz wszyskim.

I tu wracamy do mojego wczesniejszego pytania.... wszystkim czyli czym bo potrzebujesz ludzi by zrobili wszystko...


I jezeli masz tak super prosperujacy jeden serwer to nie masz do niego teamu? A moze skoro wymagasz od ludzi prezentacji swojej pracy to powiesz najpierw co sam osiagnołeś by brali cie powaznie? Np. wystarczy nazwa tego swietnie prosperujacego serwera...

Nie odbieraj tego jako atak na siebie... to tylko lekcja ze takie rzeczy trzeba powaznie przemyslec i porzadnie siebie zareklamowac zanim zaczniesz zwoływac proteam...

Spoko nie odebralem tego jako atak. Z przyjemnościa wyjasnie...sprawa wyglada tam.
Prowadze sam aktualnie serwer ( nazwy nie podaje bo to nie jest miejsce od reklam itp nie chce takze zaczynat tutaj off topa). Sewer moze nie jest najlepszy lecz staram sie go poprawiać. Zaufało mi już ponad 150 graczy i wydaj mi sie ze źle na tym nie wyszli. Wiec z tej wypowiedzi wynika ze będe z pewnością pomocną ręką w sprawie serwera (dev), dawniej pracowałem w firmie projektującej strony czyli w budowie strony także mogę pomoc. Lecz wiadomo nie samym l2 sie żyje. Ale wracają do sprawy. Jeden serwer stoi. Dostałem ofertę sponsorowania mojego serwera i dlatego planuje otworzyć 2 . Low rate. C4 off przerobiony na C5. A już z 2 serwerami naraz sobie nie poradzę. I dlatego dałem tutaj ogłoszenie ze tak naprawdę poszukuje całego teamu. Który zajmie sie i istniejącym serwerem L2j ( z moimi modyfikacjami) jak i przyszłym serwerem off. Co do NPC. Sam stworzyłem dodatkowe npc na swoim serwerze ( wiem zadna filozofia jak ktoś się na tym zna) tutaj poprostu chcem sprawdzić wiedze kandydatów. Wiadomo nie jestem głupi i nie powierzę byle komu dostępu do bazy. To byłoby na tyle.
PS: "luno" nie szukam ludzi którzy zrobią za mnie wszystko poprostu szukam ludzi którzy mogliby MI pomóc...Piszesz tutaj o osiągnieciach....hmm Ty prowadzisz projekt L2m i to jest twoje osiagniecie. Moim wydaje mi sie jest to ze sam prowadzę serwer i ze moja praca nie idzie na marne tylko ktoś (sponsor) potrafił to docenic :) Powiedz ile was pracuje przy projekcie L2m...PW

"Shaman" może sie domyślisz ktoś Ci już chyba wspominał o nowym projekcie low rate off :)

Jak cos to PW. Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2008, 02:40:18 pm wysłana przez Afess »


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2008, 02:59:35 pm »
Na wszystkie PW to chyba raczej nie odpowiadasz  :)


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 03, 2008, 03:20:49 pm »
Spoko nie odebralem tego jako atak.
i dobrze to znaczy tylko o dojrzalosci.....

Prowadze sam aktualnie serwer ( nazwy nie podaje bo to nie jest miejsce od reklam itp nie chce takze zaczynat tutaj off topa).

to jest miejsce na reklame.... nie masz lepszego niz nasze forum ;) a dopoki nie dasz nazwy to sa to nadal tylko słowa...

ja na przyklad mam 2m wzrostu i posture młodego boga, jezdze najnowszym lambo (takim co to prototyp dopiero powstal) i codziennie 23 dziewczyny robią mi dobrze ..... na forum kazdy moze napisac co chce jak widzisz....

dlatego wlasnie powinienes uwiarygodnic swoja osobe....


Sewer moze nie jest najlepszy lecz staram sie go poprawiać.

to akurat nie jest dobra reklama twoich umiejetnosci....

Zaufało mi już ponad 150 graczy i wydaj mi sie ze źle na tym nie wyszli.

150 graczy to nie duzo..... a my wciaż mamy tylko twoje slowo na to.... nazwa serwera Afess.... nazwa ....

Wiec z tej wypowiedzi wynika ze będe z pewnością pomocną ręką w sprawie serwera (dev),

z tej wypowiedzi wynika ze umiesz pisac.... nic wiecej..... patrz pkt powyzszy i pierwszy....

dawniej pracowałem w firmie projektującej strony czyli w budowie strony także mogę pomoc.

tzn ze powinienes umiec ja sam machnac w jeden góra dwa wieczory......

Jeden serwer stoi.

NAZWA Afess..... nazwa..... i link.....

Dostałem ofertę sponsorowania mojego serwera i dlatego planuje otworzyć 2 . Low rate. C4 off przerobiony na C5. A już z 2 serwerami naraz sobie nie poradzę. I dlatego dałem tutaj ogłoszenie ze tak naprawdę poszukuje całego teamu. Który zajmie sie i istniejącym serwerem L2j ( z moimi modyfikacjami) jak i przyszłym serwerem off.

z tego co wiem to 80% roboty na supreme odwalaja 2 osoby.... czyli sie da jednak..... team jak dla mnie to moze nowy projekt taki jak robi luno robic....

Co do NPC. Sam stworzyłem dodatkowe npc na swoim serwerze ( wiem zadna filozofia jak ktoś się na tym zna) tutaj poprostu chcem sprawdzić wiedze kandydatów. Wiadomo nie jestem głupi i nie powierzę byle komu dostępu do bazy. To byłoby na tyle.

no comment....

"Shaman" może sie domyślisz ktoś Ci już chyba wspominał o nowym projekcie low rate off :)

dostaje podobnych info tyle na pm czy gg ze raczej nie jestem w stanie sie domyslic.... i za kazdym razem konczy sie na slowach ....


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -2

Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 03, 2008, 09:17:42 pm »
Zaufało mi już ponad 150 graczy i wydaj mi sie ze źle na tym nie wyszli.
Cytuj
150 graczy to nie duzo..... a my wciaż mamy tylko twoje slowo na to.... nazwa serwera Afess.... nazwa ....

Nazwe moge podać Ci na PW...to nie jest miejsce na reklame. Reklame serwerowi juz zrobilem. 150graczy nie duzo. Zgadzam sie ale na poczatek wystarczy. Z tego co pamietam serwera l2.com.pl w ogóle nie udalo sie otworzy a wystarczylo tylko napisac dllike'a do zabezpieczen...Jak ktoś chce odpowiem na pytania na PW, a Ciebie prosze o zamkniecie topicu jak ktoś bedzie chetny to sie zglosi na PW.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 03, 2008, 09:51:29 pm »
w takim razie czekam na pm z nazwa serwera ktorego tak nie chcesz reklamowac :)


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 03, 2008, 10:24:03 pm »
Wraz ze synem mieliśmy własny serwer"l2conflict"istniał on krutko i padł z przyczyn finansowych jeśli potrzebojesz pomocy jestem do dyspozycji .Dodam że jestem poważnym człowiekiem -ponad 40 lat , a teraz gram jako zwykły gracz i szukam serwera by pograć na nim dłużej,jakby co to mój nr gg 5758099 .Pozdrawiam
nie wątpimy w to


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 04, 2008, 11:27:19 am »
Afess.... wciaz czekam na nazwe i link do serwera......


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0



  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 04, 2008, 12:51:56 pm »
niezle :) pod stronka serwa wyswietla sie firma hostingowa, na forum serwera jest tylko jeden temat z 0 odpowiedzi....

nawet info jak zagrac na serwie nie ma :P pelen profesjonalizm ... nie ma co :D

Afess poki nie podasz nazwy i info o serwerze to traktujemy ze ten jest twoj .... a jezeli ten jest twoj to sory ale .... LOL....



  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 04, 2008, 01:33:28 pm »
jeśli chodzi o ten serwer to śmiech na sali, skorumpowani gmowie, dużo bugów, nie polecam. O ile dobrze sobie przypominam to był wipe co 2 dni kiedyś i Admini stawiali serwa robili go jak gracze wbijali, czyli gracze wbijali na retailowy serwer znaczy się bez przeróbek. Brak profesjonalizmu.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 04, 2008, 01:43:54 pm »
dlatego potrzebuje pelen team do nastepnego....


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 2

  • I love TheView.pl
    • Portal i forum graficzne TheView.pl
Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 04, 2008, 03:15:17 pm »
Bodajże strona serva to :
http://www.redriver.pl/


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 04, 2008, 03:52:17 pm »
no tu juz lepiej :) i tak trudno bylo napisac Afess ze serwer nazywa sie tak i owak i obaczcie sobie moja prace?

polowy tych postow by nie bylo jakbys to zrobil....


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 2

  • I love TheView.pl
    • Portal i forum graficzne TheView.pl
Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 04, 2008, 04:34:11 pm »
Hehe, no ale juz wiadomo ,że jest to poważna osoba.
Teraz tylko jeszcze kilka słów co tam Afess stworzył :P i będzie super :]


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 04, 2008, 04:50:54 pm »
nie mowie ze juz uwazam go za pro tylko ze chociaz wiemy iz ma jakis serwer.... chociaz osobiscie nigdy o nim nie slyszalem


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 04, 2008, 05:11:12 pm »
Bodajże strona serva to :
http://www.redriver.pl/

Po co? dajesz nie działający link?


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Rekrutacja Nowego Team'u <--- ZAPRASZAM !!!
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 04, 2008, 05:24:57 pm »
hmm mnie dziala