Witaj
Gość

Wątek: Logowanie  (Przeczytany 1771 razy)

  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Logowanie
« dnia: Styczeń 31, 2008, 01:59:11 pm »
Witam.

Od dość dawna gram w L2 i postanowiłem postawić sobie własny serwer, aby przetestować kilka rzeczy (Argumentacje broni, Skille itp.) a także pobawić sie ze znajomymi. Postępowałem zgodnie z instrukcjom która znalazłem tutaj: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,9450.0.html , wydaje mi sie, że wszystko zrobiłem dobrze a jednak cos jest nie tak, mam postawiony serwer, zrobione konto itp. wpisuje login i hasło, ale nie chce mnie wpuścić na serwer przy wyborze serwera.

http://img122.imageshack.us/my.php?image=11cl0.jpg



  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Logowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2008, 02:25:36 pm »
90% tematow w tym dziale dotyczy problemow z logowaniem sie. Na kazdy mozliwy problem juz zostala udzielona rada, wiec radze poczytac.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Logowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2008, 02:41:22 pm »
Masz racje, dużo jest problemów dotyczących logowania, ale nikt nie miał takiego jak ja.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Logowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2008, 03:08:33 pm »
Nie chce mi sie szukac topica z tym samym problemem wiec napisze:

"Client is trying to connect using interlude client"
A serwer masz CT1.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Logowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2008, 09:31:59 am »
Dziękuje za pomoc i przepraszam za pytania, które niektórym osobom mogą wydać się banalne, a wiec udało mi się uruchomiłem swój własny serwer CT1, co z tego, że z instrukcjami obsługi itp. każdy jakoś zaczynał  :D Napotkałem już kolejny problem, po zrobieniu postaci, wejściu do gry po jakiejś minucie game guard daje mi Kicka. Może ktoś wie jak się tego pozbyć.


Poradziłem sobie z tym: Server/gameserwer/config/options

Tak ma być:

GameGuardEnforce = False
GameGuardProhibitAction = False
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2008, 12:08:32 pm wysłana przez JasnyElf »