Witaj
Gość

Wątek: Online zdechł  (Przeczytany 18426 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 28, 2018, 10:33:10 pm »
Dla tego servera mecz o honor też już jest przegrany. "Nic się nie stało, L2 EMI nic się nie stało".


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 28, 2018, 11:30:09 pm »
Dla tego servera mecz o honor też już jest przegrany. "Nic się nie stało, L2 EMI nic się nie stało".

A to ja już wyłączyłem serwer i zaprzestałem prac?
Bo nic mi o tym nie wiadomo :V



  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 28, 2018, 11:40:54 pm »
Dla tego servera mecz o honor też już jest przegrany. "Nic się nie stało, L2 EMI nic się nie stało".

A to ja już wyłączyłem serwer i zaprzestałem prac?
Bo nic mi o tym nie wiadomo :V

Tu nie chodzi o pracę która wkładasz tylko za całokształt twojej osoby. Bardzo wiele dostałeś odpowiedzi zwrotnych od ludzi o to co należałoby zrobić aby servera żył. Może i jesteś dobry i szybki w łataniu gry ale od strony relacji z graczami to porażka. Nie będę się rozpisywał i podawał przykładów bo wystarczy prześledzić jeszcze raz tematy (te z przed prawie dwóch lat również), żeby zobaczyć, że szczegółowe jak i w pewien sposób ironiczne tłumaczenia problemu nie trafia do ciebie.


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 29, 2018, 02:33:59 pm »
Dla tego servera mecz o honor też już jest przegrany. "Nic się nie stało, L2 EMI nic się nie stało".

A to ja już wyłączyłem serwer i zaprzestałem prac?
Bo nic mi o tym nie wiadomo :V

Tu nie chodzi o pracę która wkładasz tylko za całokształt twojej osoby. Bardzo wiele dostałeś odpowiedzi zwrotnych od ludzi o to co należałoby zrobić aby servera żył. Może i jesteś dobry i szybki w łataniu gry ale od strony relacji z graczami to porażka. Nie będę się rozpisywał i podawał przykładów bo wystarczy prześledzić jeszcze raz tematy (te z przed prawie dwóch lat również), żeby zobaczyć, że szczegółowe jak i w pewien sposób ironiczne tłumaczenia problemu nie trafia do ciebie.

Dokładnie to.

Osobiście pograłem ponad tydzień, w miarę sporo, jeszcze bym przymknął oko na te bugi na każdym kroku bo widziałem potencjał w community, które weszło na server liczniej niż się spodziewałem - obstawiałem stałym online 500 a były momenty, że dobijał do 1000. To była na prawdę fajna baza do tego aby stworzyć low rate server, który postoi z pół roku. No, ale podejście `administracji servera` to jest jakieś nieporozumienie. Wypuścić bardzo słaby, niedopracowany produkt, brać za to hajs i jeszcze cynicznie wszędzie spamować jak to się nie ma czasu a za niskiej jakości produkt odpowiadają tak na prawdę gracze (klienci), którzy chcieli go kupić. Takie absurdy jak z PRLu to tylko na tym forum. :D

Uderz się w pierś, przyznaj, że odstawiliście straszną chałturę, a nie obwiniaj wszystkich w około, spychając z siebie odpowiedzialność setką idiotycznych wymówek bo to aż przykro się czyta.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 29, 2018, 03:54:39 pm »
Wszystko się da naprawić , ale na przykład nie działa vote na hopzone , l2network    GM zgłoś problem do administracji tych stronek
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 29, 2018, 03:58:40 pm »
Dla tego servera mecz o honor też już jest przegrany. "Nic się nie stało, L2 EMI nic się nie stało".

A to ja już wyłączyłem serwer i zaprzestałem prac?
Bo nic mi o tym nie wiadomo :V

Tu nie chodzi o pracę która wkładasz tylko za całokształt twojej osoby. Bardzo wiele dostałeś odpowiedzi zwrotnych od ludzi o to co należałoby zrobić aby servera żył. Może i jesteś dobry i szybki w łataniu gry ale od strony relacji z graczami to porażka. Nie będę się rozpisywał i podawał przykładów bo wystarczy prześledzić jeszcze raz tematy (te z przed prawie dwóch lat również), żeby zobaczyć, że szczegółowe jak i w pewien sposób ironiczne tłumaczenia problemu nie trafia do ciebie.

Dokładnie to.

Osobiście pograłem ponad tydzień, w miarę sporo, jeszcze bym przymknął oko na te bugi na każdym kroku bo widziałem potencjał w community, które weszło na server liczniej niż się spodziewałem - obstawiałem stałym online 500 a były momenty, że dobijał do 1000. To była na prawdę fajna baza do tego aby stworzyć low rate server, który postoi z pół roku. No, ale podejście `administracji servera` to jest jakieś nieporozumienie. Wypuścić bardzo słaby, niedopracowany produkt, brać za to hajs i jeszcze cynicznie wszędzie spamować jak to się nie ma czasu a za niskiej jakości produkt odpowiadają tak na prawdę gracze (klienci), którzy chcieli go kupić. Takie absurdy jak z PRLu to tylko na tym forum. :D

Uderz się w pierś, przyznaj, że odstawiliście straszną chałturę, a nie obwiniaj wszystkich w około, spychając z siebie odpowiedzialność setką idiotycznych wymówek bo to aż przykro się czyta.

(bla bla bla) powiedziały dwa boty, które zostały zbanowane... typowe wypociny bezproduktywnych dzieciaków... o.O


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 29, 2018, 04:09:40 pm »
Generalnie zle reaguje na hejt powinien sie zajac klejeniem motylkow z bibuly. Pliki do wyjebania generalnie bo geodata jest tak skurwiona ze to koniec, chociaz z drugiej strony duzo problemow robi ten tani serwer za pare zlotych, bo w sumie teraz jak jest 200 online to gra wydaje sie plynniejsza i zal pieniedzy na reklame ktora jest defakto w chuj tania jak barszcz, najlepsze banery na hopzone po 8euro za dzień, co pare dni reklama na 3do4 dni tydzien przerwy i znowu pare dni i mozna miec miesiac reklamy prawie za 100euro i dodatkowe 100euro tydzien przed w kilku miejscach i za 800Zi taka reklama ze wpada 2 do 3 k online  i sie kaska zwraca z nawiazka po 2 dniach
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 29, 2018, 04:15:04 pm »
Teraz tego nie rob bo teraz to uwalisz 800ziko jedyne wyjscie to ciagniecie tej live bety a za pol roku odpalisz na innej nazwie bo generalnie to juz jestes spalony
Common sense
So rare that it's a super power


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 29, 2018, 04:19:27 pm »
chociaz z drugiej strony duzo problemow robi ten tani serwer za pare zlotych, bo w sumie teraz jak jest 200 online to gra wydaje sie plynniejsza

IKS DE



Na serwer gry z 2007r.

Co do geodaty, od ostatnich wprowadzonych poprawek nie dostałem żadnych reportów dot. geodaty... Więc skoro coś napotkałeś i nie zgłosiłeś to sorry ale ja kontaktów z wróżbitą Maciejem nie mam.

Co do reszty.
Ludzie, przykro to sie czyta te wasze wypociny...
 
Po 1. Nigdzie nie stwierdziłem ze nie mam czasu na prowadzenie czy to prace nad projektem... Jeżeli cos to mogłem napisać ze teraz nie mam czasu na sprawdzenie czegoś in game czy cos w podobie... No ale sie nie rozdwoje :V

Po 2. Ja nie obwiniam graczy, gdyż wszystkie Bugi które zostały przeoczone zostaną naprawione, tylko moim zdaniem jeżeli ktoś jest zainteresowany serwerem i wyraża chęć gry na nim powinien pojawić sie na becie i nawet sam dla siebie sprawdzić co jak wyglada by wiedzieć na czym stoi. Beta była przygotowana tak by sprawdzenie czegokolwiek było serio chwilą... wiec jak ktoś wchodzi na serwer po starcie i olewa 5-6 miesięcy bety to sorry ale... Po prostu wystarczyło zgłosić i poczekać na naprawę zamiast hejtować jak bardzo jest chujowo...

Po 3. Podejście typowego Forumowego Polaczka do projektu: Pliki mają być perfekcyjne, a nawet lepsze od plików NC, no i jeszcze pliki mają być na wczoraj, bo my to już chcemy grać... Nie przeciągaj bo tylko graczy stracisz!

I tak w sumie było od samego początku... Wystarczy prześledzić tematy, ciągle był nacisk na to by uruchomić serwer i to już już...
Dlaczego poruszam ten temat? Bo jedna czy nawet dwie osoby NIE SĄ W STANIE stworzyć dobrych plików bez pomocy testerów!

Serio nie wiem jak wy sobie to wszystko wyobrażacie, ale to jest SERIO niemożliwe.
Zwłaszcza że mamy już rodziny, dzieci i pracę, sorry ale nikt mi nie płaci za to że prowadzę ten serwer, więc nie mogę sobie pozwolić na urlop 2 miesiące by napierdalać przy plikach, bo nikomu się nie chce pomóc w testach...

po 4. ......... W sumie chuj, szkoda mi czasu na pisanie na temat czegoś co dla osoby myślącej powinno być oczywiste...


Co do samego projektu, nazwy nie zmienię i nie zamierzam zmieniać nawet w przyszłości, serwer ma hejterów ale i zwolenników których również jest sporo tylko nie chcą się tutaj udzielać z powodu właśnie gówno burz...

Pisało ze mną kilku graczy, rozmawialiśmy właśnie na temat hejtu na tym forum i wszyscy pisali zgodnie że widzieli, ale nie chcą się udzielać, gdyż po prostu boją się linczu :V
I taka jest prawda, tutaj jest WSZĘDZIE tylko hejt i spina za spiną...


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2018, 05:29:00 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 29, 2018, 04:50:58 pm »
Dla tego servera mecz o honor też już jest przegrany. "Nic się nie stało, L2 EMI nic się nie stało".

A to ja już wyłączyłem serwer i zaprzestałem prac?
Bo nic mi o tym nie wiadomo :V

Tu nie chodzi o pracę która wkładasz tylko za całokształt twojej osoby. Bardzo wiele dostałeś odpowiedzi zwrotnych od ludzi o to co należałoby zrobić aby servera żył. Może i jesteś dobry i szybki w łataniu gry ale od strony relacji z graczami to porażka. Nie będę się rozpisywał i podawał przykładów bo wystarczy prześledzić jeszcze raz tematy (te z przed prawie dwóch lat również), żeby zobaczyć, że szczegółowe jak i w pewien sposób ironiczne tłumaczenia problemu nie trafia do ciebie.

Dokładnie to.

Osobiście pograłem ponad tydzień, w miarę sporo, jeszcze bym przymknął oko na te bugi na każdym kroku bo widziałem potencjał w community, które weszło na server liczniej niż się spodziewałem - obstawiałem stałym online 500 a były momenty, że dobijał do 1000. To była na prawdę fajna baza do tego aby stworzyć low rate server, który postoi z pół roku. No, ale podejście `administracji servera` to jest jakieś nieporozumienie. Wypuścić bardzo słaby, niedopracowany produkt, brać za to hajs i jeszcze cynicznie wszędzie spamować jak to się nie ma czasu a za niskiej jakości produkt odpowiadają tak na prawdę gracze (klienci), którzy chcieli go kupić. Takie absurdy jak z PRLu to tylko na tym forum. :D

Uderz się w pierś, przyznaj, że odstawiliście straszną chałturę, a nie obwiniaj wszystkich w około, spychając z siebie odpowiedzialność setką idiotycznych wymówek bo to aż przykro się czyta.

(bla bla bla) powiedziały dwa boty, które zostały zbanowane... typowe wypociny bezproduktywnych dzieciaków... o.O

Nikt mnie nigdzie nie zbanował. Nie jestem dzieckiem, tym bardziej bezproduktywnym. Biorąc pod uwagę, że to co napisałeś w żadnym stopniu nie odnosi się do mojej wypowiedzi to mocno nie halo musisz mieć na strychu.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 29, 2018, 05:53:06 pm »
Podzielę się teraz swoją spekulacją na temat servera. Wg mnie biznes polega na tym, że my gracze oddając swój czas i nerwy na wynajdywanie bugów jesteśmy mydleni tym, że tworzymy zaje... projekt. Dno tego mułu jest takie, że jesteśmy tanimi i głupimy beta testerami bo Kasa z projektu będzie za sprzedaż paczek z plikami poprawiającymi błędy dla innych pseudo serwerów. Dlaczego tak myślę? Bo nikt o mającym choć trochę pojęcia i chęci stworzenia dobrego servera,  kiedy to dostał już dwa czy nawet trzy lata temu bardzo szczegółowe wyjaśnienia odnosnie tworzenia servera i co chwilę otrzymywał kubeł zimnej wody na głowę nie postepował by w ten sposób.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 29, 2018, 06:41:57 pm »
Heh ... mój kumpel kupil pliki off GF , postawil serwer dla znajomych i świetnie sie bawią ...
NVM  , ja patrze z pozycji playera dziennie 3h :P   dla mnie spoko ... mialem kilka uwag dot. polożenia mobów ...ale....
zostawcie serwer w spokoju , powoli te bugi sie naprawi ... jest progress , jest ruski klan więc ... :P
Ida wakacje , więc online może być gorszy ...(chyba zeby lało)   dajcie szanse a nie totalna krytyka
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 29, 2018, 07:16:03 pm »
Heh ... mój kumpel kupil pliki off GF


off gf? yhmmmmm ile tys euro dał? tak z ciekawosci pytam


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 29, 2018, 08:18:44 pm »
zero konkretów tylko biadolenie ...
Zastanów się czemu ludzie przywalili quita w tak krótkim czasie.. i na jesień 2 edycja ?
Do typów co piszą ze asgota ma złe podejście do ludzi ... haha przynajmniej z wami rozmawia widziałem adm którzy nie pytali się o zdanie i robili co chcieli.. może asgota za mocno się udziela ?
Do typów którzy mówią ze dużo bugow jest ... no takie założenia tego serwera ze to wy macie go stworzyć czyli naprawić, ulepszyć i asgotek dużo razy pisał ze tak ma to wyglądać  .. wiec nie wiem o co ból dupy..

Dla mnie Asgota jest winien tylko temu ze ma chu... pomysły o reszcie uczciwie informował na forum ..

Myślę ze dużo ludzi wbiło na ten serwer i nie znało jego założeń co w konsekwencji w pewnym momencie przelało czarę goryczy i taki efekt.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2018, 08:24:01 pm wysłana przez royy »


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 29, 2018, 08:42:35 pm »
Zamknąć, zakopać, zapomnieć  :D


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 29, 2018, 09:46:51 pm »
Ja tam sobie niemam nic do zarzucenia, na becie z tydzień jak nie dwa testowałem reaportowałem tego sporo, wspomogłem kilkoma złotymi też projekt , także ten yyyy moge marudzić ;D a ze sie posrało no to trudno. Na AQ pvp serwer tak wariował ze geodata zaczeła odpierdalac i postacie robiły po 1 kroczku zamiast normalnie chodzic i co chwile był kroczek/stop/ i znowu trzeba klikac i znowu kroczek, a giran po tym wszystkim zaczeło tak scinać ze było niegrywalne i tego dnia ludzie juz sie wkurzyli fest i pouciekali, przez 2 tygodnie był bug przez ktory trzeba było relogi robic zeby móc moba uderzyc bo sie bugowały, nie wiem czy dalej niema tego buga, z Vos walczyles chyba z tydzien też bo mobki sie niespawnowały po zabiciu, i tez nie wiem czy to w końcu było naprawione bo jedyna recepta na to to były restarty po 10 razy dziennie, także na prawde pliki były ze smietnika totalnie Asgota , albo mobki na BF czy BS od razu odpalają UD albo frenzy i je spamuja co chwile xD no w chuj tego jest, pykam teraz na high rate na pierwszy rzut oka pliki solidniejsze
Common sense
So rare that it's a super power


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 29, 2018, 09:51:26 pm »
Porównujesz High rate zapewne z Farmą do Low rate? Realy?

Wszystko co wypisałeś zostało naprawione ok. tydzień temu.
VoS, FoD, Skille, geo, Freezy etc...



  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 29, 2018, 10:08:26 pm »
Osobiście pograłem ponad tydzień, w miarę sporo, jeszcze bym przymknął oko na te bugi na każdym kroku bo widziałem potencjał w community, które weszło na server liczniej niż się spodziewałem - obstawiałem stałym online 500 a były momenty, że dobijał do 1000.
IKS DE



Do the math.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 29, 2018, 10:46:18 pm »
Offline test serwer 199ppl (ten pierwszy) xD

Dobry program, można polecić
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2018, 11:34:11 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 30, 2018, 07:26:26 am »
Offline test serwer 199ppl (ten pierwszy) xD

Dobry program, można polecić
Asgota cwiczyles podkrecanie licznika na tym test serverze?:D/ no offence

ale tak to wyglada :D
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 30, 2018, 08:49:53 am »
Asgota cwiczyles podkrecanie licznika na tym test serverze?:D/ no offence

ale tak to wyglada :D

Tak, Jak widzisz nawet Live jest tak podkręcony że L2Net (bo zapewne to ten program) pokazuje więcej niż jest na stronie :V (ŻARTUJE, bo jeszcze jakiś inteligent nie zakuma...)

Ten server z 199PPL jest wyłączony :D więc nie wiem jakim cudem on takie rzeczy wyświetla :D
Włączam go tylko kiedy potrzebuje, a po pracy wyłączam.



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 01, 2018, 08:27:55 am »
Porównujesz High rate zapewne z Farmą do Low rate? Realy?

Wszystko co wypisałeś zostało naprawione ok. tydzień temu.
VoS, FoD, Skille, geo, Freezy etc...

polowa rzeczy sie sama naprawila jak online spadl bo serwer  nie wyrabiał 1k onlineu, a Ant queen jest dalej zepsuty, sprawdziłem 1min temu i niemożna targetować go nawet, jest miesiac po starcie a tak podstawowa rzecz jak AQ jest zbugowana, i nie porównuje farmy tylko pliki bo teraz to juz gadasz glupoty, wiadomo na low rate czasem wychodzą inne rzeczy takie jak questy ktorych na high rate sie nie robi, ale przy 1,5k online geodata nie wariuje tam, da sie wpłynać normalnie do cata, moby na bs i bf nie spamuja tam skili jak pojebane, aliance na vos spawnuja sie normalnie xD nie trzeba robic relogow zeby bic moby, moby na lokacjach sie zgadzają także O RLY nie brnij w te strone.
Common sense
So rare that it's a super power


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 01, 2018, 10:16:39 am »
polowa rzeczy sie sama naprawila jak online spadl bo serwer  nie wyrabiał 1k onlineu.

Dostałeś screena z process managera i jak na screenie było widać silnik nie bardzo obciąża i obciążał server... Był mały błąd w core który został naprawiony, server nie łapie już overloadów... No ale ofc online spadł więc można na to teraz zganiać...

ale przy 1,5k online geodata nie wariuje tam, da sie wpłynać normalnie do cata, moby na bs i bf nie spamuja tam skili jak pojebane, aliance na vos spawnuja sie normalnie xD nie trzeba robic relogow zeby bic moby, moby na lokacjach sie zgadzają także O RLY nie brnij w te strone.

Pisałem Ci już że to wszystko zostało już naprawione... Na ale...

a Ant queen jest dalej zepsuty, sprawdziłem 1min temu i niemożna targetować go nawet, jest miesiac po starcie a tak podstawowa rzecz jak AQ jest zbugowana

Pracowaliśmy nad nim, na test serwerze wszystko było ok, ale jeżeli się cos z nim dalej dzieje to zaraz to zrobimy, nikt nie zgłaszał tego problemu TERAZ, więc sorry ale ja jasnowidzem nie jestem...



Jeszcze tak do tego High Rate... Emi miało pierwsze otwarcie na tych plikach powtarzam PIERWSZE.
Ile razy już się odpalał ten high?
Jeżeli jesteś osobą myślącą to sam sobie możesz bez problemu odpowiedzieć dlaczego jest jak jest, to wszystko.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2018, 02:43:29 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 01, 2018, 04:53:44 pm »
Ręce mi Asgota opadły nic nie jest twoją winą to świat jest brzydki i zły na Ciebie, i wszędzie zawistni i zli ludzie podkładają nogi  hahaha Ty dorosły  facet jestes nie? Na wszystko wymyślasz naciąganą wymówkę, i reagujesz jak dziecko mamo to nie ja!!!no to kto ?!?!? no kto?   :D no ty  :oops: Nasuwają sie dwie mysli albo masz mentalnie 12 lat i roszczeniową postawe wzgledem świata i na prawde nie widzisz ze to twoja wina i twoje błędy albo druga opcja ze kawał z Ciebie świniki ^^

A powiedz mi jeszcze? jesli jestes osobą myslącą to jak cos naprawiasz to sprawdzasz pózniej czy naprawiles? czy zostawiasz i czekasz az ktoś zgłosi ze jest dalej spierdolone i mówisz ze to nie twoja wina? tylko jeszcze jakims cudem ich wina xD
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2018, 05:03:22 pm wysłana przez TankerEk »
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 01, 2018, 06:44:03 pm »
 .
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 01:42:35 pm wysłana przez QRQ »