Witaj
Gość

Wątek: Doomcryer - czyli quest na 3 profke warcyera  (Przeczytany 5792 razy)

  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Doomcryer - czyli quest na 3 profke warcyera
« dnia: Październik 19, 2006, 01:51:05 pm »
Witam wszystkich :)

Jestem w trakcie robienia questa na 3 profke:/
Kilka moich wnioskow:
Nie nalezy on do najlatwiejszych zwlaszcza dla postaci ktora raczej jest supportem dla party. Rozwiazanie jest proste - znalezc dobre party w ktorym nikt nie robi tego questa.
Jak na razie udalo mi sie zdobyc 36/100 odznak z silenosow.
Wiem ze Warcyer jest postacia uniwersalna i mozna grac takze solo ale przy mobkach z lvl 76+ to troche ryzykowne.

Zastanawiam sie czy najpierw nie lepiej bylo zrobic subba:/?
Nie wiem jak dlugi jest ten quest ale mam wrazenie ze spedze przy nim jeszcze troche czasu.
Moze ktos ma jakies rady odnosnie jak przejsc ten quest w miare bez bolu ;) ??
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Doomcryer - czyli quest na 3 profke warcyera
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2006, 02:05:35 pm »
Najciezej jest zrobic ally z ketra czy warka takze jak juz je zrobisz to postaraj sie go nie stracic.
reszta questa jest banalna - 700 odznak z mobow w WOA nabija sie w 2-3h bo leca one z kazdego moba a moby tam sa slabe.
ogolnie quest nie jest zbyt ciezki - duzo gorzej zrobic questa na subclasse i potem na nobless...


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Re: Doomcryer - czyli quest na 3 profke warcyera
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2006, 02:10:35 pm »
Cytat: RalaszPL

Zastanawiam sie czy najpierw nie lepiej bylo zrobic subba:/?


Powodzenia przy zabijaniu Questowych Raid Bossow :) bez pomocy ally nie masz szans  :D  Natomiast Quest na 3PROF to banalne zadanie pod warunkiem że zacznie się go robić na 74lvl i powoli zbiera  QI z Varka lub Kerta i oraz na HS.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Doomcryer - czyli quest na 3 profke warcyera
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2006, 02:11:30 pm »
Co czeka mnie dalej po zrobieniu tych 100 odznak z silenosow na varce? Bede bardzo wdzieczny:) Nigdzie nie moglem znalezc opisu tego questa:/ Chociaz to moze i lepiej pokocham swojego Warcyera jeszcze bardziej ;)


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 6

  • afk na długi czas
Doomcryer - czyli quest na 3 profke warcyera
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2006, 02:12:24 pm »
Ehh lepiej rob pierwsze 3 profke... w czasie robienie subclasy jest zadanie ze trzaba isc do ToI i zadac ból Baiumowi  :PP Milego
Na pochybel S K U R W Y S Y N O M ;]


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Doomcryer - czyli quest na 3 profke warcyera
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2006, 02:22:49 pm »
Cytuj
Powodzenia przy zabijaniu Questowych Raid Bossow  bez pomocy ally nie masz szans  Natomiast Quest na 3PROF to banalne zadanie pod warunkiem że zacznie się go robić na 74lvl i powoli zbiera QI z Varka lub Kerta i oraz na HS.


No fakt mozna bylo juz zaczac robic go od 74 lvl ale dopiero mi to uswiadomiles :/ Teraz bylo by znacznie latwiej :)
Musze znalezc dobry clan :) bo w tym co jestem na Nightmare, to mimo iz jest sporo ludzi to jakos wszyscy zawsze offline:/
Pomoc clanu wg mnie przy powinna byc obowiazkowa ;) Zycie jest okrutne i musze sie meczyc na party z ludzmi ktory robia wlasnie ten quest :(


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Doomcryer - czyli quest na 3 profke warcyera
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 19, 2006, 02:22:55 pm »
jak juz napisalem musisz pozniej zdobyc 700 odznak z mobow w WOA ale ta czesc zadania jest banalna...
natomiast w quescie na suba musisz ubic 4 raidy (z tego 3 w toi), obudzic baiuma i w sumie uzbierac 100 moonstone shards ;] (gorzej w 1 quescie na nobless gdzie musisz miec ich 500)
za quest na 3rd class jest cos adenyi book of giants, a za suba dostaje sie weapon low A i enchant weapon A takze mi sie podobaly ;]


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Doomcryer - czyli quest na 3 profke warcyera
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 05, 2007, 03:31:20 pm »
Witam Mam maly klopocik !!

Z tego co widze to Doomcryer Warcryer to nie sa za czeste postacie

Robie Q na 3 profe i mam juz ally z Kozami ukradlem juz ten totem od Orkow z Ketry !! I co dalej Kolezanka mi mowi ze mam nie oddawac tego totemu !! Juz sam nie wiem RATUNKU !!!


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Doomcryer - czyli quest na 3 profke warcyera
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2007, 03:42:06 pm »
powinnienes dostac Stone of Winsdom... i z nim idz do Priglim of Darkness w wejsciu do WoA


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Doomcryer - czyli quest na 3 profke warcyera
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 06, 2007, 06:14:45 am »
Ok od wczoraj troszke sie zmienilo :)

Gadalem juz z tablica ale terassss zeby bylo zabawnie kaza mi isc do IMPERIAL TOMB ;// I dropic tam samamu ;//


Odp: Doomcryer - czyli quest na 3 profke warcyera
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 06, 2007, 01:35:41 pm »
nie do imperial tomb tylko do shrine of loyal chyba?
A tam dropic jest latwo bo trzeba, jak juz Gloom wczesniej napisal, 700 markow, z kazdego moba leci 1(moby sa slabe, o wiele slabsze niz varka/ketra).