Witaj
Gość

Wątek: L2Sabbath Epilogue, low/mid  (Przeczytany 76613 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:28:30 am »
Zmieniając delikatnie temat, czy stronka mniej wygląda jak choinka, a temat nadal jak to określił nasz zaprzyjaźniony administrator Naito "burdelowy"? Mam nadzieję że tak jest :). Naito cieszę się że w końcu sobie wyjaśniliśmy na gg, że żaden administrator grać tu nie będzie jako gracz i nigdy grać nie miał.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 07:40:03 am wysłana przez Evil Sabbath »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

  • KoFFam Elfice :)
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 11, 2010, 08:14:48 am »
Co napisał Zipek i kto to jest nie interesuje mnie to, póki co SABBATH jeszcze nie wystartował, u Ciebie natomiast G-mował Twój kolega, który był bardzo stronniczy pochodził z Twojego klanu i sprzyjał mu, gośc z ally tego klanu ubił w pojedynkę necromancerem MoS-a i to też nie wzbudziło Twoich zastrzeżeń jak wyczytrałem z wątku twojego serwera - to na pewno są powody dla których warto grać u Ciebie, tak jak napisałem wyżej pozwól mi sie zająć naszym serwerem, Ty natomiast zajmij się swoim ponieważ wkrótce dzieki Tobie min. wątek naszego serwera, który ruszy dopiero za tydzień będzie miał więcej wpisów niż wątek Twojego serwera działającego prawie od roku.

Widzisz Vini tak jak u nas w temacie i tutaj w koncu zrozumiales swoj blad i przyznales sie do tego co ja pisze i mowie a Sars to potwierdzil piszac co mial na mysli zipek piszac slowo GRAL, ja nie mam zwyczaju niszczyc innych serwerow na rzecz swojego wystarczy przejzec posty na tym forum nawet kiedys przetlumaczylem w 60% prezentacje innego serwera na polski. Nie napisalem tu rowniez tego po to aby ci sie odgrysc tylko ja tak jak pisalem mialem juz stycznosc z serwerem gdzie gral administrator i wiem jak to wyglada ze strony gracza jest wilki zawod i wielka przykrosc z ktora spotkalem sie w zyciu dlatego tez zwrocilem ci tu uwage na to bo nie chce aby innym przytrafilo sie to co mnie kiedys.

Administraotr nie powinine miec swojej postaci na serwerze i grac nia jak gracz ani tez nie powinien robic fake kont i ulepszac swojej prezentacji bo to nie fair wobec innych.


Może nie niszczyć,tylko po prostu zniechęcić.Bo mam wrażenie, że tylko do serwera Sabbath się uczepiłeś!!


P.S.
A Grover nie poszedł za Vinim jak napisałeś tylko za Vincem a to są 2 różne osoby.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 08:18:27 am wysłana przez Villemo77 »
“Chcesz być szczęśliwy przez chwilę? Zemścij się. Chcesz być szczęśliwy na zawsze? Przebacz."


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 11, 2010, 09:36:44 am »
Skończcie te idiotyczne teksty w stylu "czego się nawąchałeś" oraz innych związanych z braniem narkotyków w stronę Naito.

Mogę zinterpretować to jako obraza użytkownika (a tak właśnie ro rozumiem) Ok, a więc ostatnie ostrzeżenie, następnym razem polecą minusy.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 11, 2010, 09:55:30 am »
Obrazą jest również oczernianie Gmów i zniechęcanie ludzi do gry na serwerze bez żadnych dowodów. Tylko Naito i Carnage - administracja Inheritance mają zawsze jakieś pretensje, dlaczego wiadomo. Mądremu dość.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:01:03 am »
Obrazą jest również oczernianie Gmów i zniechęcanie ludzi do gry na serwerze bez żadnych dowodów. Tylko Naito i Carnage - administracja Inheritance mają zawsze jakieś pretensje, dlaczego wiadomo. Mądremu dość.


Nie zgodzę się, zacznijmy od tego, że oni mają prawo flameować serwer. Nie obrażono Ciebie bynajmniej nie bezpośrednio. Evil kończ stronkę, reklama i tyle :)) Jak u was będzie 1000 ppl to będą jeszcze więcej pisać w tym topicu, więc nie ma sensu pogrążać się w tego typu dyskusji.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

  • KoFFam Elfice :)
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:06:35 am »
A przepraszam do czego służy ten dział ,do reklamowania serwerów czy do ich krytykowania!!!!!!!!!!!!!!
Bo znalazłem tylko dwa serwery bez krytyki L2 extreme i l2 rox. :shock:
“Chcesz być szczęśliwy przez chwilę? Zemścij się. Chcesz być szczęśliwy na zawsze? Przebacz."


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:17:01 am »
A przepraszam do czego służy ten dział ,do reklamowania serwerów czy do ich krytykowania!!!!!!!!!!!!!!
Bo znalazłem tylko dwa serwery bez krytyki L2 extreme i l2 rox. :shock:


do reklamy, ale dozwolony jest flame/wydawanie opinii itd. w topicach. No, ale sugerowanie, że ktoś ćpa już nie.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 11, 2010, 02:37:58 pm »
Dostałem namiar od kumpla i serwer zapowiada się na prawdę konkretnie. Miejmy nadzieję że to nie będzie żaden niewypał. Czekam do niedzieli, chociaż start w piątek czy sobotę byłby lepszy.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 11, 2010, 02:40:25 pm »
Zawsze interesuje mnie nagły przypływ nowych użytkowników, którzy zachwalają dany serwer  :wink:

Gdzieżbym śmiał twierdzić, że to czyjeś sub konto  :angel:


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 11, 2010, 02:42:33 pm »
Zwykle nie mam zwyczaju się tutaj wypowiadać, bo strasznie tu dużo dzieci kłócących się o byle co i mających pseudo doświadczenia z pseudo serverów. Z tego co tu przeczytałem wynika że adminem jest niejaki Vini. Ponieważ sam grałem na Sephi, prawie od początku (stare dobre Sinners) powiem co uważam o starym serverze i jego adminie.
Na początek powiem że server jak na tamten czas był bardzo dobrze zrobiony, miał dobry plan, a admin miał czas dla graczy i był otwarty na opinie. Maszyna servera nie była potężna, były lagi z npc na siegach ale to inna bajka. Z niewiadomych mi powodów Viniego który był tam adminem próbowano regularnie oczerniać poprzez wklejanie tony fakowanych rozmów na gg czy z gry. Niestety Vini jest dla mnie osobą której obietnice to "kiełbasa wyborcza". Admin od początku obiecywał m.in. brak dotacji, brak korupcji i przede wszystkim braki wipeów. Wszystkie obietnice były po kolei łamane.
Pierwsze dotacja (co prawda za czapki) dała początkowi tematom typu "admin mi coś dał za dotacje" popieranych fake lub nie (nie mi to oceniać) screenami. Potem przyszedł jakiś GM który mimo że był pomocny klepał sobie matsy na boku na 2 postać. Na końcu co w sumie mnie najbardziej zdenerwowało, wipe. Jak ktoś wbija 82 lvl (mimo że skille 81,83 nie działały) wszystkie subki 76 i full support (był MB) po to żeby prawie z dnia na dzień okazało się, że admin robi wipe, bo l2j jest "be", zniechęca nie tylko do servera i osoby admina, ale także do prywatnych serverów L2.
Dlatego sorry ale mimo planów, po tym co przeczytałem w tym wątku, z moim klanem na server raczej nie wbijemy.

A przepraszam do czego służy ten dział ,do reklamowania serwerów czy do ich krytykowania!!!!!!!!!!!!!!
Bo znalazłem tylko dwa serwery bez krytyki L2 extreme i l2 rox. :shock:

To forum dyskusyjne z tego co mi wiadomo, więc jest dyskusja na temat servera. L2 rox to dopiero miał zaspamowany temat przez zniesmaczonych ludzi, ale chyba ktoś się zlitował i go wyczyścił...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 02:48:58 pm wysłana przez PvtSilver »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 11, 2010, 03:40:34 pm »
Matim bądź obiektywny, ciebie zastanawia jak piszą w naszym temacie czy to nie nasze boxy, z tego co widzę wypowiedzi są różne, więc nie poddawaj pod wątpliwość naszej uczciwości, bo dlaczego miałbyś to robić, chyba że coś cię niepokoi........

A co do startu serwera zapraszam na nasze forum, jeżeli wszystko dopięte będzie na ostatni guzik ruszymy wcześniej, chociaż będzie z tym ciężko - żeby ruszyć wczesniej oczywiście :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 03:47:19 pm wysłana przez Evil Sabbath »


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 11, 2010, 03:59:43 pm »
Matim bądź obiektywny, ciebie zastanawia jak piszą w naszym temacie czy to nie nasze boxy, z tego co widzę wypowiedzi są różne, więc nie poddawaj pod wątpliwość naszej uczciwości, bo dlaczego miałbyś to robić, chyba że coś cię niepokoi........

A co do startu serwera zapraszam na nasze forum, jeżeli wszystko dopięte będzie na ostatni guzik ruszymy wcześniej, chociaż będzie z tym ciężko - żeby ruszyć wczesniej oczywiście :)

Ponieważ odpowiedzi użytkowników z postcountem < 3 nie mają w sobie ani 1% wiarygodności, przerabiałem to już w wielu tematach wielu serwerów. Nie sugeruje, że akurat Wy także uprawiacie ten proceder, jednakże zwracam uwagę na moje spostrzeżenia.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 11, 2010, 04:05:10 pm »
A przepraszam do czego służy ten dział ,do reklamowania serwerów czy do ich krytykowania!!!!!!!!!!!!!!
Bo znalazłem tylko dwa serwery bez krytyki L2 extreme i l2 rox. :shock:

Przeczytaj dokladnie te prezentacje :D


A ja was wszystkich nie rozumiem. Postawili sobie serwer na windowsie i jesli beda jakies problemy to juz bedzie ich zmartwienie, a raczej chca, by serwer jak najdluzej istnial. Zazwyczaj serwery nie padaja przez lagi, bo je akurat da sie zlikwidowac, a przez nie ogarnietych gmow i nie dopracowane pliki. A jak to bedzie na tym serwie wygladac, przekonaja sie gracze co na nim zagoszcza. Jesli admini nie spelnia wymagan graczy to serwer padnie i tyle.

I mysle, ze co jak co ale opinie adminow/devow innych serwerow nie sa do konca obiektywne :D


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 11, 2010, 05:28:30 pm »
Mam jedno pytanko...
Czy quest reward/drop x3 jest ustawiony do wszystkich questów czy tylko do wybranych? Bo wszędzie tak piszą, a później się okazuje że dany reward/drop mają tylko nieliczne questy.

PS: wyłączone vitality mi nie pasuję, ale chyba tam zawitam. :D


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 11, 2010, 08:58:44 pm »
Zapraszam wszystkich do klanu Hussars który ma zamiar powstać na tym serwerze
więcej informacji na gg: 12684049 lub na forum serwera w zakładce klany


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 11, 2010, 09:05:35 pm »
Serwer zapowiada się ładnie i zapewne na nim trochę posiedzę,lecz te "kłutnie"w prezentacji tego serwera np między sabbath'em a Naito same już odpychają.


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -1

  • --- Mephisto ---
    • ATB
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 11, 2010, 09:31:58 pm »
No serw ładny


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:48:25 pm »
Kłótnie są wywoływane po to żeby miały odpychać, widocznie komuś na tym zależy. Z Naito znamy się od dawna, ona ma swoje problemy my swoje, ale na gg rozmawiamy zawsze ze sobą jak ludzie :).


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 11, 2010, 11:21:15 pm »
I to wam się chwali ;)

Byle wytrwać do niedzieli.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 12, 2010, 03:12:06 pm »
No stronka już chyba gotowa :). Ciekawe co na to Hellsgin.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 12, 2010, 03:13:01 pm »
hmm, patrze że serwer cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Fajnie jakby zjawili się gracze spoza pl.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 12, 2010, 03:15:46 pm »
No stronka już chyba gotowa :). Ciekawe co na to Hellsgin.

jest lepsza :) w sumie to kwestia gustu:P
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 12, 2010, 03:22:34 pm »
No stronka już chyba gotowa :). Ciekawe co na to Hellsgin.

jest lepsza :) w sumie to kwestia gustu:P
wszystko tylko nie róż.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 12, 2010, 03:54:34 pm »
Mam jedno pytanko...
Czy quest reward/drop x3 jest ustawiony do wszystkich questów czy tylko do wybranych? Bo wszędzie tak piszą, a później się okazuje że dany reward/drop mają tylko nieliczne questy.


Odpowie ktoś ?:P


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 12, 2010, 05:31:54 pm »
Do prawie wszystkich tzn. z wyjatkiem kluczowych questów na matsy jak 0 hour np. Stanie się tak dlatego, żeby nie zachwiać gospodarki na serwerze i nie zepchnąć na dalszy plan manora i spoili. Po prostu nie chcemy później mieć na serwerze interwencji pana Balcerowicza dla podratowania leżącej na gębie gospodarki i adeny po kursie pesos.