Witaj
Gość

Wątek: Elemental Summoner [ES] - by Regis90  (Przeczytany 28071 razy)

  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 30, 2010, 09:06:25 pm »
Nie chodzi o to, że ich osłabili.. dostali wprawdzie nowe spelle, całkiem przydatne, ale przy np. enli nuków, czy hide daggerów to jest pikuś.
Jak pokażesz mi filmiki z offa, gdzie ES kara na oly to zrobię ukłon w jego stronę. Lubię summonerów, ale nie przesadzajmy, że nie są słabsi nawet od supportu.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 30, 2010, 09:10:20 pm »
Jakiego supportu?


Anti Summoning Field nie wymaga spellow. a co do siły ES po c6 to chyba się troche mylisz.
A co to c6?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 30, 2010, 09:12:50 pm »
Zapewne chodziło mu o Interlude. Co prawda nie napisał tego poprawnie, ale ludzie którzy mają w większym stopniu styczność z privami rozumieją te pojęcie. :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 30, 2010, 09:15:09 pm »
Erase i koniec walki? Jak będziemy uparci to mana burn i koniec zabawy, a i z pewnością nuk w agu, więc koniec cierpień nastąpi szybciej niż można by z początku przypuszczać. Summoner robi przemianę? Trance, root i można czekać aż się skończy. A .. zapomniałem, za co się przemieni jak nie ma many? ^^
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2010, 09:16:58 pm wysłana przez Linthar »


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 30, 2010, 09:25:12 pm »
Ta bo na oly to jesteś tylko ty i bufferzy z erase.
@Rickert i mówisz to ty?
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 30, 2010, 09:28:43 pm »
@Rickert i mówisz to ty?
?
Przecież nigdzie nie napisałem, że jestem Official men. Rozumiem to pojęcie tak dobrze jak i Ty... :o

Jeżeli masz zamiar rozpoczynać flame o takie coś, to sobie odpuść - Bo ja mu tylko wytłumaczyłem o co chodzi z tym pojęciem...

Wakacje są - skąd w was tyle jodu!?!?!?!11. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 30, 2010, 09:36:02 pm »
Model pytał się o support , który zamiata summonerów pod stolik to mu podałem przykład. No nie, na Oly są też inni - glad / tyr. Charge max lvl, Final Secret i kilka porcji bananów bądź kulek i nie wiesz jak się nazywasz? Smutna prawda, ale era interlude minęła i można pograć jedynie for fun.

@wakacje mam od ponad miesiąca, a jakoś teraz gorzej, może to przez pogodę ? :F
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2010, 09:38:49 pm wysłana przez Linthar »


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 30, 2010, 09:40:26 pm »
Ale wiesz w ogóle jaki Damage robi masówka summona jesli summononer  ma Am/Icarus +300 water?  Transfer Pain +30 i summon na +15 jeśli bolek nie ma resistów na WATER to pzdr.
@Rickert źle odebrałem twoje przesłanie :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 07:45:14 pm wysłana przez jac0l »
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 30, 2010, 09:49:06 pm »
Rozumiem, że nasz M.atk jest zależny od tego za ile konik walnie z massówki? Bo jeżeli nie to można kupić powiedzmy Sova i wbić do niego Water 150 i efekt będzie taki sam jak z AM 150?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 30, 2010, 09:51:32 pm »
Cytuj
Summon ma Am/Icarus +300 water

Konik nosi am'kę na grzbiecie i strzela jak bulbasaur? Od kiedy Twoje obrażenia to obrażenia summona? Co do atrybutu to tak, ale 75%. Dobra siłuj się na nuki z magiem, eq oczywiście podobne, tak samo enchant skilli. Ciekawe kto mocniej pier.. i w jakim czasie, bo jakby re-use massówki wynosił sekundę to spoko..
@Rickert
No właśnie pierwsze słyszę żeby od naszego m.atacku zależała siła nuka konika.. no chyba, że kolega gra na takim privie


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 30, 2010, 10:00:48 pm »
Rozumiem, że nasz M.atk jest zależny od tego za ile konik walnie z massówki? Bo jeżeli nie to można kupić powiedzmy Sova i wbić do niego Water 150 i efekt będzie taki sam jak z AM 150?

Cytuj
Summon ma Am/Icarus +300 water

Konik nosi am'kę na grzbiecie i strzela jak bulbasaur? Od kiedy Twoje obrażenia to obrażenia summona? Co do atrybutu to tak, ale 75%. Dobra siłuj się na nuki z magiem, eq oczywiście podobne, tak samo enchant skilli. Ciekawe kto mocniej pier.. i w jakim czasie, bo jakby re-use massówki wynosił sekundę to spoko..
@Rickert
No właśnie pierwsze słyszę żeby od naszego m.atacku zależała siła nuka konika.. no chyba, że kolega gra na takim privie


W co wy kurwa gracie?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 30, 2010, 10:02:27 pm »
Źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to, że jeżeli wbijemy water do broni to ofc nasz konik będzie bił mocniej z massówki. No ale jeżeli nasza broń zamiast mieć 175 m.atk ma powiedzmy 131 m.atku to czy odbije się to nam na dmg. zadanym przez Konika?

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 30, 2010, 10:06:30 pm »
My gramy w L2, nie wiem jak Ty.
@Rickert
Nie, bo MY jako summoner przekazujemy mu tylko i wyłącznie nasz atry z broni.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 30, 2010, 10:07:11 pm »
No i właśnie o to mi chodziło.

Nie wiem Nervoson, chyba źle mnie zrozumiałeś. :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 30, 2010, 11:38:17 pm »
Erase i koniec walki? Jak będziemy uparci to mana burn i koniec zabawy, a i z pewnością nuk w agu, więc koniec cierpień nastąpi szybciej niż można by z początku przypuszczać. Summoner robi przemianę? Trance, root i można czekać aż się skończy. A .. zapomniałem, za co się przemieni jak nie ma many? ^^

hmm, przemiana na ktorej summoner ma skilla praktycznie bez reuse zadajacego ~700 dmg w oly style nabuffowanego EE?

no i ES jak ES ale mowiac ogolnie o summonerach to taki warlock spokojnie moze sie bic na nuki z powiedzmy nawet SH i ma bardzo duze szanse wygrac


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 01, 2010, 03:05:21 am »
Nie wiem Nervoson, chyba źle mnie zrozumiałeś. :P
Chodziło mu o to, że nie wbijesz ele do B grade broni.


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 01, 2010, 10:41:34 am »
Cytuj
no i ES jak ES ale mowiac ogolnie o summonerach to taki warlock spokojnie moze sie bic na nuki z powiedzmy nawet SH i ma bardzo duze szanse wygrac

Jakie warlock ma nuki? Ja mówiłem o koniku ES'a i jego masówce.. jeżeli mówisz o kotku to siła jego skilla (drugi to bind - imo dość często wchodzi) jest o wiele słabsza, zwłaszcza, że prawimy tu o ataku fizycznym, a nie magicznym. Na sellfie na ostatnim lvlu king ma (jak dobrze pamiętam) 3k p.atacku (teraz nie wiem, czy na +4, czy bez enchantu ; konik ma podobnie na final serv.) , za to nasz ponny ma ponad 6k m.atacku (jak dobrze pamiętam) , tak więc obrażenia znacząco różnią się od siebie i pod wieloma względami. W dodatku konik ma stuna (fizycznego), który dość często wchodzi, szczególnie w SH , który ma mało CON'a. Oczywiście to co teraz napisałem nie koliduje z tym co ująłem w poprzedniej wypowiedzi, a mianowicie, że i tak ma małe szanse na wygranie z nukiem, gdyż ja na jego miejscu włączyłbym enli i bez zbędnego paprania się w debuffy, po prostu ładował w tube summonera. Nawet jak model ma dość dobrze rozwiniętego TP'a i konik zdąży podbiec (imo kara do szybkości od finala tutaj dużo nie robi, gdyż i tak jest dość szybki) to oceńmy, że stun może, ale nie musi wejść. Jak wejdzie to jest problem, ale powtórzę.. to jedyna taktyka i polega na szczęściu, bo na nuki nie mamy szans. W sumie magowi w randomowej walce może wejść vortex i crusher co niejednokrotnie przesądza o jego zwycięstwie, więc.. ogólnie powodzenia.

PS : Bula Tobie chyba chodziło o PS'a i jego DS'a , którego dostał niedawno.
Btw. co przemawia za Warlockiem w walce z magiem i daje mu przewagę w kontekście innych summonerów? Mage bane oraz klątwa na casta i m.atack, które w znaczącym stopniu osłabiają naszego przeciwnika. (PS ma tylko mage bane)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 10:45:54 am wysłana przez Linthar »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 01, 2010, 10:43:19 am »
Nie wiem Nervoson, chyba źle mnie zrozumiałeś. :P
Chodziło mu o to, że nie wbijesz ele do B grade broni.
To był tylko przykład. :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 01, 2010, 12:03:39 pm »
Cytuj
no i ES jak ES ale mowiac ogolnie o summonerach to taki warlock spokojnie moze sie bic na nuki z powiedzmy nawet SH i ma bardzo duze szanse wygrac

Jakie warlock ma nuki? Ja mówiłem o koniku ES'a i jego masówce.. jeżeli mówisz o kotku to siła jego skilla (drugi to bind - imo dość często wchodzi) jest o wiele słabsza, zwłaszcza, że prawimy tu o ataku fizycznym, a nie magicznym. Na sellfie na ostatnim lvlu king ma (jak dobrze pamiętam) 3k p.atacku (teraz nie wiem, czy na +4, czy bez enchantu ; konik ma podobnie na final serv.) , za to nasz ponny ma ponad 6k m.atacku (jak dobrze pamiętam) , tak więc obrażenia znacząco różnią się od siebie i pod wieloma względami. W dodatku konik ma stuna (fizycznego), który dość często wchodzi, szczególnie w SH , który ma mało CON'a. Oczywiście to co teraz napisałem nie koliduje z tym co ująłem w poprzedniej wypowiedzi, a mianowicie, że i tak ma małe szanse na wygranie z nukiem, gdyż ja na jego miejscu włączyłbym enli i bez zbędnego paprania się w debuffy, po prostu ładował w tube summonera. Nawet jak model ma dość dobrze rozwiniętego TP'a i konik zdąży podbiec (imo kara do szybkości od finala tutaj dużo nie robi, gdyż i tak jest dość szybki) to oceńmy, że stun może, ale nie musi wejść. Jak wejdzie to jest problem, ale powtórzę.. to jedyna taktyka i polega na szczęściu, bo na nuki nie mamy szans. W sumie magowi w randomowej walce może wejść vortex i crusher co niejednokrotnie przesądza o jego zwycięstwie, więc.. ogólnie powodzenia.

PS : Bula Tobie chyba chodziło o PS'a i jego DS'a , którego dostał niedawno.
Btw. co przemawia za Warlockiem w walce z magiem i daje mu przewagę w kontekście innych summonerów? Mage bane oraz klątwa na casta i m.atack, które w znaczącym stopniu osłabiają naszego przeciwnika. (PS ma tylko mage bane)
1. jakiekolwiek nuki warlock moze miec, wybieraj element jaki chcesz(najlepiej zeby byly conajmniej 2)
2. kotem nie oplaca sie uzywac skilli, najczesciej robi tylko za posag podczas walki i nawet nie wykonuje sie nim zadnej akcji
3. nie chodzilo mi o PS'a, tylko o warlocka ;d
4. brak empa + acu i zmniejszenie c.speed to wystarczajace okaleczenie nukera nawet na enli do tego zeby dac rade sie wyhealowac i zabic go nukami(przynajmniej jak ma sie odpowiednie aug/talizmany)


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 01, 2010, 07:46:44 pm »
Cytuj
Summon ma Am/Icarus +300 water

Konik nosi am'kę na grzbiecie i strzela jak bulbasaur? Od kiedy Twoje obrażenia to obrażenia summona? Co do atrybutu to tak, ale 75%. Dobra siłuj się na nuki z magiem, eq oczywiście podobne, tak samo enchant skilli. Ciekawe kto mocniej pier.. i w jakim czasie, bo jakby re-use massówki wynosił sekundę to spoko..
@Rickert
No właśnie pierwsze słyszę żeby od naszego m.atacku zależała siła nuka konika.. no chyba, że kolega gra na takim privie

-_-'ło mi sie miało byc Summoner anie summon. Nie wiem ale chyba jest to logiczne że jesli summoner ma am +300 water to Koń robi większy damage z ataku wodą?  Na nuki z magiem ? wiesz o tym że ES ma Mage bane?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 07:56:44 pm wysłana przez jac0l »
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 01, 2010, 10:55:43 pm »
Jak tak to wszystko czytam to się zastanawiam wtf OO tyle tu bzdur, że aż nie ma tego jak sprostować XD Może zamiast o IL pogadamy sobie jak to fajnie było za c3 albo c4 jeżeli chodzi o ESa co?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 01, 2010, 11:03:41 pm »
Mmmm C4 i kun buffujacy pt.


Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 01, 2010, 11:19:25 pm »
Na nuki z magiem ? wiesz o tym że ES ma Mage bane?
es ma warrior bane


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 07, 2011, 08:54:06 am »
Najbardziej w tym poradniku podoba mi sie "Expienie" :D Filmiki bardzo fajnee. Sam myślę, czy nie zacząć na RU ES'em, mam go aż na 40 lvlu xD.

PvP troche średnio opisane i mógłbyś dodać też oly, ale jestem bardzo wdzięczny za te filmiki aoe :D Jakoś mi to do gustu przypadło. :>
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 237

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES] - by Regis90
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 27, 2011, 10:04:18 pm »
Gdzie koxac es na 60lvl? jakis aoe spot na ten lvl jest? :)