Witaj
Gość

Wątek: Spellsinger [SPS]  (Przeczytany 119172 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Spellsinger [SPS]
« dnia: Grudzień 10, 2005, 12:32:14 am »
Tutaj opisujcie wszelkie taktyki co do tatuazy,questow,broni,armorow itp. dla danej klasy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 08:26:24 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2005, 11:40:38 am »
TAKTA
Takta na Daggerow i wojow oraz na innych
Najprostasza taktyka jest :
Hydroblast ,sleep , surrender . to water ,Frost bolt , hydro , sleep , hydro ,
Jesli rpzeciwnik jest zbuffowany mozemy podczas gdy ma slipa walnac cancel (dobrze jest tez uzyc Ice Dagger to owiele pomaga tak samo jak Freezing Shackle to 2 bardzo dobre skille pierwszy w cos w rodzaju bleeda a drugi cos jak poison lub bleed i bardzo szybko splywa HP przeciwnikowi
Kilka slów: jest to najprostsza i chyba najbardziej skuteczny atak ) szczegolnie przed wojami i daggerami

Na Łuczników :
Jesli lucznik jest na tym samy lvl jak ty wlasciwie zginiesz ale jest szansa
Przedewszystkim trzeba miec szczescie cholerne najpierw staraj sie walnac sleepa , cancel , hydro i odrazy sleepa i tak wkołka innej takty raczej nie wymuslisz

Na magów :
SpS ma najwiekszy C.speed w grze warto to wykorzystac najlepsza takta jaka slyszalem to na poczatek hydro , a potem po dojsciu aura flare czy tak zwane kida :) nie radze sie z magami pawic w sleepy chociasz czasem moze to pomuc
                                      Brońie
+20- najlepsza bron to taka ksiazka D gradowa najlepsza ale nie kazdy ma na to kase wiec polecam bronei z duzym m.atk swordy , paly ( blunty ) itp

+40 najlatwiej dostepna bronia jest Sage staff zalezy od serva na jakim sie gra ale jesli sie uda go zenchantowac do +5 ( na l2world bezpieczna granica ) to ta bron wystarczy nam az do 60 lvl a nawet dluzej

+60 Polecam najbardziej SOV z acumenem +5 (bez enchantu +5 ma 122m.atk)  lub staff of evil spirit ( bez enchantu 132.m atk) lub 3 wariant tanszy spirit staff (122 ma atk bez enchantu ) Najlepszy jest z tych broni do Pvp SOV z acumenem

                                                Armory
+20 zeecydowanie mithril tunic ja wiem ze swojego doswiadczenie ze zeczy D gradowe nie zawsze oplaca sie Setowac

+40 zdecydowanie Karmian i tu juz bez seta lezymy poprostu trzeba miec gore dul i rekawiczki taki komplet wystaczy az do 65 LVL

+60 Tak jak i na 40 lvl bierzemy avadon set C.speed + p.def do seta potrzeba 1 czescowego stroju butów , rekawic i helmu
W wiekszosci wszystkie Techniki sa na arenke !!!!
                                     THE END (koniec)
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2005, 05:00:30 pm »
Czy piszac r. to water masz na mysli czar resistance to water???

Jesli tak to respect. :P
A tak serio to raczej chodzilo ci o Surrender to water jak mniemam.

P.S. w twoja taktyke przeciwko daggerom wplótłbym jeszcze Frost Bolt miedzy S to water a hydroblast. Tak na wypadek gdybys mial do czynienia z PW i sleep nie wchodzilby jak powinien. Oczywiscie zakladamy ze pierwszy wszedl :P


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2005, 12:53:47 pm »
dzieki zapomnialem jezyka w gebie i zapomnialem jak ten czar sie nazywa POST zedytowany
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2005, 06:50:27 pm »
Jakie dye proponujecie dla SpSa 74lvl z tego co widzę mam trzy wolne miejsca jeden już mam +3Wit, -3Men. Nie wiem czy sps może używać symboli do HP np. con.
Od niedawna wprowadzili u nas Subklasy,  jakie jest najlepsze połączenie z Spsem? Gram głównie PvP i w tym kierunku proszę o pomoc.
 
Moje wyposażenie to;
Dark Crystal Robe Set
Tatoo na cst. Speed (u nas na servie Avadon)
+3 Branch of The Mother Tree - Acumen
No i +3Wit -3Men
DC Set daje mi jeszcze +2Wit -2Men
Gram na servie x15 bez GMshopu itp.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2005, 07:00:46 pm »
Standardowe tatuaze to:
+4int/-4men
+4wit/-4men
+3con/-4str

ewentualnie
+4int/-4men
i lacznie z 2 tatuazy
+5wit/-5men
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2005, 09:46:37 am »
Ja chcialbym przedstawic swaja taktyke na lucznikow. Uwazam ze nie warto bawic sie w hydro blasta bo lucznik walnie ci stun shota i po zabawie. Na poczatek koniecznie sleep. Potem mozna jeszcze freezeing shacke i cancel dla pewnosci. Podchodzimy mozemy dac jeszcze ice dager i szbyko walimy aura flare (z mojego doswiadczenia wynika ze 2-3 wystarcza)


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2006, 01:01:57 pm »
mam sps'a na 40lvl mam laske lepszą od crystal staffa ale gorszą od sage czy to mi starczy do np 55lvl?? :?:  :?:


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2006, 03:32:16 pm »
Cytuj

Na Łuczników :
Jesli lucznik jest na tym samy lvl jak ty wlasciwie zginiesz ale jest szansa
Przedewszystkim trzeba miec szczescie cholerne najpierw staraj sie walnac sleepa , cancel , hydro i odrazy sleepa i tak wkołka innej takty raczej nie wymuslisz

Na magów :
SpS ma najwiekszy C.speed w grze warto to wykorzystac najlepsza takta jaka slyszalem to na poczatek hydro , a potem po dojsciu aura flare czy tak zwane kida :) nie radze sie z magami pawic w sleepy chociasz czasem moze to pomuc

@up ~.~

1)Napewno niewygra sie z lucznikiem? szansa jest uzalezniona tylko od tego czy przeciwnikowi wyjdzie pierwszy stun ... jak nie to juz po nim ... sam zabijam lucznika o 4 lvle wyzej w sprzecie topB przy czym ja mam topC ...
2)W walce magiem sleep to raczej podstawa ... zani mty dobiegnisz z twoja aura flare to juz zdazysz zginac :S

Na Fighterow:
Sleep (najlepiej od razu bo jak niewjedzie mozemy szybko drugi raz to zrobic) -> uciekamy na najdalej oddalony punkt od przeciwnika na arenie i Solar Flare/Hydro Blast (w tym przypadku uzyc Surrender To Water) -> Sleep -> jak najdalej od wroga .... dziala na kazdym melee ...

Na Lucznikow:
Wygrana zalezy od tego czy lucznik nam pierwszy stun walnie .. jesli nie to juz po nim ...
na poczatek Sleep -> podchodzimy do niego i walimy Solar Flare/Hydro Blast -> Sleep -> Solar Flare/Hydro Blast -> Sleep -> teraz mozemy dokonczyc Aura Flare w zaleznosci od lvla przeciwnika ...

Na Magow:
Sleep -> uciekamy jak najdalej od niego zeby od razu po przebudzeniu musial podbiec aby walnac sleepa i walimy Solar Flare/Hydro Blast -> Sleep -> i powtarzamy do skutku :p


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2006, 01:54:20 pm »
co do lucznikow to tak zgodze sie ze lpeij zucic Sleep ( z mojego doswiadczenia wczesniej sie zuci niz on da nam stuna ) pozniej cancel sleep i podchodzimy aura flare
Ale na mogow uzywania hydro blast / solar flare ???? mozna tak wykonczyc ale optymalniejsza technika jest sleep > cancel > sleep > aura flare > sleep > Aura > sleep > ( lub tez aura cos tam zmnejsza casting speeda bardzo dobre jak walczymy np SpS gdzie po naszym sleep i ataku od razu dostaniemy sleepa normlanie a  z tym juz nie zdazy zrobic sleepa :)
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 23, 2006, 11:24:51 pm »
Cytuj
wczesniej sie zuci niz on da nam stuna
Pamietaj o tym ze lucznik ma wiekszy zasieg stuna niz SpS Sleepa. Z mojego doswiadczenia wynika ze Lucznika (SR) karcie nie samowicie magow.  :twisted:

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 10, 2006, 06:33:17 pm »
tak ale pamietaj ze zanim lucznik zaladuje swoj skill ( stun ) to mag juz dawno dobiegnie i zuci sleep :)
co do jechania lucznikow ( SR ) szczegolnie mam linka :)
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 10, 2006, 06:40:49 pm »
sorr yza drugiego posta ale malo tego facet mial BOPA +5 i jak widac Majestic armor light A ja widac na zdjeciu Prosze nie zrazac sie DMG jest to hydro ale po surrender to water :) Zauwazcie ze nawet nie mailem SHIELDA i byl bez buffow nawet bez haste potion :)
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 14, 2006, 11:10:58 pm »
Cytat: gogetto
tak ale pamietaj ze zanim lucznik zaladuje swoj skill ( stun ) to mag juz dawno dobiegnie i zuci sleep  
co do jechania lucznikow ( SR ) szczegolnie mam linka


2k z valhalli? a jaka mial bizuterie? Elven Set? co to za server? Zbugowany x5k?

Cytat: gogetto
co do lucznikow to tak zgodze sie ze lpeij zucic Sleep ( z mojego doswiadczenia wczesniej sie zuci niz on da nam stuna ) pozniej cancel sleep i podchodzimy aura flare
Ale na mogow uzywania hydro blast / solar flare ???? mozna tak wykonczyc ale optymalniejsza technika jest sleep > cancel > sleep > aura flare > sleep > Aura > sleep > ( lub tez aura cos tam zmnejsza casting speeda bardzo dobre jak walczymy np SpS gdzie po naszym sleep i ataku od razu dostaniemy sleepa normlanie a z tym juz nie zdazy zrobic sleepa


Cancel? po co Cancel? Tego sie uzywa do walki z bufferami a nie z lucznikami/magami ich self buffy raczej im niepomoga vs. mag ...
Załozysz sie ze SR walnie szybciej Stuna niz ty mu sleepa? chyba ze masz bron z Acumen .... Sleep > Aura > Sleep > Aura? Załoze sie, ze w tym czasie mag ci walnie Sleepa a lucznik przerwie Casting ;x
SPS jak wiadomo ma najwiekszy C.SPD i walczac z magiem / melee najwieksza szanse masz jak walniesz Sleepa i uciekniesz jak najdalej i walnac Hydro / Solar Flare wtedy przeciwnik musi podbiec i korzystajac z tego (pvp z magiem) walniesz mu Sleepa szybciej niz on tobie ... tak w kolko

Cytat: gogetto
lub tez aura cos tam zmnejsza casting speeda bardzo dobre jak walczymy np SpS gdzie po naszym sleep i ataku od razu dostaniemy sleepa normlanie a z tym juz nie zdazy zrobic sleepa


Czy to w ogóle grales SpellSingerem? Chodzi ci o Spell Wind Shackle? on zmniejsza melee Atk ... od kiedy SPS ma spell ktory zmniejsza C.SPD? ;x

Swoja droga Aura Flare jest dobra na dokonczenie przeciwnika /do 2 hitow z aury/

A jesli chcesz cos wiedziec to SPS zagraj na serverze raty x2, a nie x5000, niesztuka zrobic 80 lvl ~10 minut~ Taki serv to Bug na Bugu


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 15, 2006, 08:55:19 am »
Jak walka zaczyna sie na zasiegu 800(czyli maxymalny lucznika) to mag dostanie bo sleep ma zasieg 650 a chyba nuki 700 lub 750.Wiec na maxymalnym zasiegu mag nie ma raczej szans.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 16, 2006, 09:52:22 am »
Stun - Zasięg 900; Sleep - 600; nuki - 900/Aura Flare 150 .... jeśli walka odbywa sie na arenie i zaczyna sie z naroznikow to mozna sie tylko modlic zeby stun niewszedl - wejdzie to gg


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 16, 2006, 11:04:54 am »
Cytat: eithel
Stun - Zasięg 900


Poprawka: Stun Shot - Range 700 (Long)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 16, 2006, 06:42:22 pm »
patrzysz na c1? patrz na c3 ...


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 16, 2006, 07:59:21 pm »
eithel pomyslic sie nie mozna :( phhhi
The 1 . PVP ??? Odbywa sie poza arena i coliseum nie uzywa sie tam wlasciwie sleep itp bo nie ma sznasu podchodzi sie i tylko na flare nitk nie bedzie sie bawil z toba na gonitwy po za tym jest to n00bskie wzycie hydro blasta nie uzywalem moze na 1 hita jak bylem dalej dalej jade aura ta technika jest najlepsza . Nie ktorzy mysla prawdziwe pvp z arena . coloseum Lucznik moze dac stuna jednak pamietajmy ze on musi uwazac zeby nie byc PK wiec pierwszego stuna trudno mu bedzie walnac :)
Po za tym do magow Hydro blast sleep???? lol pvp to glownie surrender i hydro dalej aura pobaw sie w pvp hydro Wystarczy ze podejdziesz i juz hydro nie idzie a potem wiadomo co jest AURA to jedna z podstaw PVP
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 16, 2006, 08:34:39 pm »
Mowisz bez sleepa walczysz? ;F
Nagraj mi twoja walke z lucznikiem bez sleepa ... poza tym walczac z lucznikiem na otwartej przestrzeni bez sleepa to uzywajac aura flare duzo niezrobisz ... jak wiadomo lucznik jest syzbki ... i ucieka ... mowisz surrender > hydro > i dalej aura flare to z tankiem naprawde powalczysz ... Fakt, niezaprzeczam, ze aura to jedna z podstaw pvp jednak ta technika niejest pewna bo mozesz w tym czasie dostac sleepa wlaczac z magiem, tym sie najczesciej dobija ... poza tym grajac bez sleepa wypadalo by miec Draina ktorego SPS niema, jego glowna sila opiera sie na szybkim rzucaniu Sleepa ... probowalem wiele technik twoich tez, ale te ktore opisalem sa pewne bez zadnych niespodzianek ...


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 18, 2006, 03:14:56 pm »
spoko lecz jesli mag przeciwny nie ma concetration 3lvl czyli greater towlasciwie aura przerwiemy mu sleepa
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 28, 2006, 12:02:42 am »
Jakie symbole są najlepsze dla sps ?

Sa 3 miejsca na symbole i mam 3 które zwiększają wit, czy może lepiej 2 na wit i 1 na inteligencje? Bo napewno w pvp liczy się szybkość.... a mi chodzi o symbole do pvp


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 28, 2006, 08:57:49 am »
+wit  -men , +int  -men
Pierwszy sympol dodaje cast speed, drugi m attack, wszystko kosztem ilosci many oraz m defa

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 03, 2006, 10:55:03 pm »
Co odpowiada za wchodzenie silence  ? jesli mam wiekszy wit to mniejsze szanse ze wejdzie na mnie silence czy jesli int wieksza ?
Bo walcze z sh ma 3 lvl wiecej odemnie (ja 60 on 63)ja sps i mi zawsze wchodzi silence a mu sleep wcale nie i wtedy nie mam szans.
Jak walczyc z sh ?


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger [SPS]
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 18, 2006, 10:37:56 pm »
z sh nie walczcie bo i tak macie kwiatki na grób:) a za wchodzenie silence odpowiada witality jesli mnie pamieć nie myli. im wyzej witality tym lepiej dla was.