Witaj
Gość

Wątek: Silver Ranger [SR]  (Przeczytany 180494 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #875 dnia: Lipiec 27, 2011, 11:36:21 pm »
a zakład ze odgrywaja?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #876 dnia: Lipiec 28, 2011, 01:56:12 am »
PVP Dye

h5
+5DEX -5 STR   Z racji tego, że siła ataku, jest związana tylko z skills powerem. Po co odejmować con ( -hp/-cp/ +szansa na oberwanie stunem)   99% pvp u Łuka odgrywają skille. To nie czasy c4 że czym więcej p.atacku tym mocniej będziesz bił.

+4WIT -4INT  Dodanie c.speedu bardzo dużo daje.  Eleme. heal na +30 leczy coś około 2.2k hp  reuse/cast  bardzo szybki. Bardzo dużo razy, ten skills uratował mi życie.

Certy- Haste, long shot, celka.

1. czy trigger haste dziala z lukami?
2. slyszalem, ze od H5 archerzy nie sa az tacy slabi. Na czym polega ich boost? Chodzi o skill AoE z 16k power albo solo target z 24k? Jakiego dmgu sie mozna spodziewac z owych skilli? Wiem, ze output dmg zalezy od wielu czynnikow, chodzi o przyblizone liczby.
3. dyno bow master (nie jeweled) czy moirai? Teoretycznie moirai jest wyzszym grade, wiec nie powinno byc problemu. W tym przypadku ja jednak mam watpliwosci. Moirai dodaje p.atk, speed oraz wiecej atk speed niz dyno, ale dyno ma za to +4 accuracy. IMO calkiem fajny bonus.

ad1 Tak.
ad2 Tak jak by z 2 łuczników zrobili jeden  :D  ( chodzi mi  o te 2 nowe skille )
ad3. Moirai NIC NIE WARTY p.atack  praktycznie nie użyteczny. Już lepszy dyna founda.  sporo  do evasionu dodaje .  Vesper lub Vorpal.
Koles prosilismy Cie juz w innym temacie zebys sie nie wypowiadal na tematy o ktorych nie masz pojecia...


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #877 dnia: Lipiec 28, 2011, 01:33:53 pm »
obecnie jedynymi skillami jakie opłaca się używać SRem są stun i te 2 nowo dodane, bo mają naprawdę niezłe -_-'ęcie. Używając tych skilli STR nie odgrywa aż tak znacznej roli (nie testowałem, ale patrząc na inne klasy, tak mi się wydaje), ale powodzenia jeżeli na PVP chcesz bić jedynie skillami. Zanim wycastujesz combo to już masz enemy na plecach, nie mówiąc już o manie. Na full buffie o wiele lepiej sprawdza się bicie z regularów, bo częstotliwość krytyków i ich moc na prawdę BOLI.

IMO na pvp: stun (jeżeli +++) -> death shot -> /attack i po sprawie. Jedynie na high evasion klasy korzystałbym z samych skilli. Po prostu nowy update dał większe szanse na wygraną z daggerami, bo magów i tak ładnie trzepie się bez skilli.

Dye jakie wsadzamy to JEDYNIE +5str -5con. Teraz w dobie 3x resist w armorze, te 5cona na prawdę mocno nie zaboli, w porównaniu do boosta jakiego dostajesz mając +5 str. Dodawanie do dexa to już kompletna porażka. Rajcuje Cie kilka punktów accuracy, atk speeda i speeda? Speed to jeszcze rozumiem, bo to chyba najlepszy bonus jaki daje dex. Jednak teraz kiedy można enchantować cova na zmniejszenie kary do speeda, w polaczeniu z counter dashem i innymi bajerami SR robi się kosmicznie szybką postacią, jaką w sumie zawsze w jakiejś części był.

Nie kombinowałem z +wit-int, ale elemental heala na prawdę rzadko używałem - strata many. Wole mp wykorzystac na jakiegoś sztyleta. Kiedy masz w pt dobry support o HP nie musisz się martwić.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2011, 01:38:18 pm wysłana przez Sanchi »


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #878 dnia: Lipiec 29, 2011, 03:56:44 pm »
Sanchi <> Twoje dye  jedynie sprawdzają się do farmy, nie do pvp. Co do elem.heala   widać mało ogarniasz tą postać, aby nie korzystać z tego skilla.

Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że nie korzystam z tego skilla. Po prostu nie traktuje ele heala jako skilla niezbędnego, czy nawet bardzo przydatnego.

Po drugie gra łukiem na pvp (szczególnie 9vs9 i więcej) opiera się wyłącznie na tym, żeby zabić jak najwięcej enemy zanim padniesz. Bo i tak i tak padniesz. Chwila nieuwagi tanka/bishopa i masz na sobie masę debuffów i leżysz albo zaraz się położysz. Takie są fakty, wiem z doświadczenia.

Ele heal przydaje się jedynie na farmie/oly. Na pvp zanim wycastujesz to padniesz, a tak to zabiłbyś już z jednego enemy więcej, może trochę pobiegał i stunów powrzucał. Jeżeli znowu masz zamiar głosić swoje poglądy, proszę, podaj przy okazji jakiś konkretny argument, albo wiedzę opartą na doświadczeniu (nie, nie z takiego pro elo high rate l2j serwa).


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #879 dnia: Lipiec 29, 2011, 05:32:43 pm »
Sanchi <> Twoje dye  jedynie sprawdzają się do farmy, nie do pvp. Co do elem.heala   widać mało ogarniasz tą postać, aby nie korzystać z tego skilla.
Po drugie gra łukiem na pvp (szczególnie 9vs9 i więcej) opiera się wyłącznie na tym, żeby zabić jak najwięcej enemy zanim padniesz. Bo i tak i tak padniesz. Chwila nieuwagi tanka/bishopa i masz na sobie masę debuffów i leżysz albo zaraz się położysz. Takie są fakty, wiem z doświadczenia.
Captain obvious, to samo tyczy się każdego innego DD w l2 ;]

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #880 dnia: Lipiec 29, 2011, 06:25:25 pm »
Dogonić SR-a na full buffie, gdy aktywuje mu się niemal co chwilę counter dash? No to ta twoja "chwila nieuwagi" to chyba refleks szachisty. SR bez kłopotu kite'uje, dobre PT archerów (ru off H5 aktualna kronika) wybiegało nam double zealota (mielismy 2 tyrków).

Elemental heal jest oczywiście tylko do Oly, ale tam jest to skill sprawiający, że jesteś dużo lepszy od HE w wielu sytuacjach.

Także widać nie wiesz tak dużo o tej profesji jak sądzisz. 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #881 dnia: Lipiec 29, 2011, 07:02:21 pm »
Dogonić SR-a na full buffie, gdy aktywuje mu się niemal co chwilę counter dash? No to ta twoja "chwila nieuwagi" to chyba refleks szachisty. SR bez kłopotu kite'uje, dobre PT archerów (ru off H5 aktualna kronika) wybiegało nam double zealota (mielismy 2 tyrków).

Elemental heal jest oczywiście tylko do Oly, ale tam jest to skill sprawiający, że jesteś dużo lepszy od HE w wielu sytuacjach.

Także widać nie wiesz tak dużo o tej profesji jak sądzisz.

Śmieszny jesteś.

Ele.heal nie jest użyteczny na pvp  HA HA Śmieszny jesteś.   Wiele razy ten skills  uratował mi życie.  Przykładowa sytuacja tyrek vs SR  Tyrek zbija ci  70% hp co w tedy zrobisz??   Stun lub hamstring shot i run w bezpieczne miejsce  x2 użycia skilla i masz pełne hp i wtedy wracamy i dalej lejem gościa.


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #882 dnia: Lipiec 29, 2011, 07:31:45 pm »
Nie ma takiej mozliwosci zebys zdazyl wycastowac tego skilla... Tyr cie zmiecie w tym czasie dystansowkami albo podbije rushem i dokonczy, szczegolnie jak piszesz o sytuacji gdzie ma sie 30%hp...


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #883 dnia: Lipiec 29, 2011, 07:42:55 pm »
@bartek
To fajnie, że tyrek Cie z kulek nie bił. I fajnie, że z takim conem mu na lajcie stuna wrzucileś (chociaz tutaj sie klocil nie bede). jezeli na mass pvp, to jest szansa ze tyrek zmieni target. ale wtedy dojedzie Cie inny DD.
@alarion
Może masz racje, że nie jestem specem od -_-', ale swoje nim grałem i swoje wiem. tyrka było mi bardzo ciężko pocisnac, szczegolnie ze z kulek zadaje naprawde spory dmg. teraz kiedy na h5 jest rush nie wiem jakim cudem udalo im sie Was wybiegac. Ale wierze na słowo. a ta moja chwila nieuwagi to przede wszystkim AW z shadow stepem.
@arimas
dagger ma swoje hidy, tyrek i deska maja mase HP. nie jest trudno ich wyhealowac. lucznik jak nie ogarnie i bedzie ciagle kite'owal to moze latwo wyjsc poza zasieg heala.

imo to cale sprzeczanie sie nie ma sensu, bo kazdy z nas ma swoje doswiadczenie a omawiamy tutaj pvp, gdzie prawde mowiac moze nas zaskoczyc tyle sytuacji, ze niczego nie jestemsy w stanie przewidziec. raz wszyscy ladnie ogarna i enemy nie ma szans, a raz jedna osoba z teamu zawiedzie i cala akcja sie sypie. widzicie, zaczelismy gadac o dye na pvp/pve a skonczylo sie na tym...

pozdro, Sanchi :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2011, 07:45:44 pm wysłana przez Sanchi »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #884 dnia: Lipiec 30, 2011, 03:27:56 pm »
@bartek
To fajnie, że tyrek Cie z kulek nie bił. I fajnie, że z takim conem mu na lajcie stuna wrzucileś (chociaz tutaj sie klocil nie bede). jezeli na mass pvp, to jest szansa ze tyrek zmieni target. ale wtedy dojedzie Cie inny DD.
@alarion
Może masz racje, że nie jestem specem od -_-', ale swoje nim grałem i swoje wiem. tyrka było mi bardzo ciężko pocisnac, szczegolnie ze z kulek zadaje naprawde spory dmg. teraz kiedy na h5 jest rush nie wiem jakim cudem udalo im sie Was wybiegac. Ale wierze na słowo. a ta moja chwila nieuwagi to przede wszystkim AW z shadow stepem.
@arimas
dagger ma swoje hidy, tyrek i deska maja mase HP. nie jest trudno ich wyhealowac. lucznik jak nie ogarnie i bedzie ciagle kite'owal to moze latwo wyjsc poza zasieg heala.

imo to cale sprzeczanie sie nie ma sensu, bo kazdy z nas ma swoje doswiadczenie a omawiamy tutaj pvp, gdzie prawde mowiac moze nas zaskoczyc tyle sytuacji, ze niczego nie jestemsy w stanie przewidziec. raz wszyscy ladnie ogarna i enemy nie ma szans, a raz jedna osoba z teamu zawiedzie i cala akcja sie sypie. widzicie, zaczelismy gadac o dye na pvp/pve a skonczylo sie na tym...

pozdro, Sanchi :)

A czy ja coś napisałem że stun wlazł ??  Stun  też ma inne właściwości, na przykład detarget.

Tak, od h5 z tyrkiem/gladem/ deską/krasiem/berkiem  Już nie jest tak łatwo ogarnąć elem.heal.  Rush impact jednak robi swoje.



  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #885 dnia: Październik 05, 2011, 08:53:28 am »
Jakie certy (interesują mnie też emergenty) polecacie dla SR na pvp? I co bedzie lepsze z armorów: PL czy common mj? [Serwer GE, full buff]


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #886 dnia: Październik 05, 2011, 05:05:21 pm »
long shot, spirit haste? emergenty chyba na m def :)


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #887 dnia: Październik 05, 2011, 05:39:41 pm »
long haste celka

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #888 dnia: Październik 05, 2011, 06:01:07 pm »
long, celka, spirit
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #889 dnia: Październik 05, 2011, 06:43:39 pm »
jaka jest roznica miedzy spirit a haste w %? ?


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #890 dnia: Październik 05, 2011, 09:37:53 pm »
haste daje 33% a spirit zdaje się 8-16% dobrze mówie?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #891 dnia: Październik 05, 2011, 10:44:55 pm »
IMO haste, dla każdego woja bez wyjątku.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #892 dnia: Kwiecień 24, 2012, 02:32:59 pm »
Moja ulubiona klasa w L2. Dzięki self-buffowi rapid-fire (nie pamiętam dokładnie nazwy), wyciągał ogromny atak-speed, i mimo słabych krytyków i tak szybkość gwarantowała przewagę na pozostałymi łucznikami.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #893 dnia: Grudzień 07, 2012, 02:11:44 pm »
Witam.

Gram na l2ex Van Holter, własnie wbiłem lvl 79 i wykupiłem 2 Countery. Własnie odnośnie ich mam pytanie. Dlaczego Countery nie aktywuja sie gdy otrzymuje dmg od party membera? Jest jakies ogranicznie ze musi byc to postac z poza party / z wara ? czy poprostu jest to zbugowane na tym servie?


Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #894 dnia: Grudzień 07, 2012, 03:37:55 pm »
Witam.

Gram na l2ex Van Holter, własnie wbiłem lvl 79 i wykupiłem 2 Countery. Własnie odnośnie ich mam pytanie. Dlaczego Countery nie aktywuja sie gdy otrzymuje dmg od party membera? Jest jakies ogranicznie ze musi byc to postac z poza party / z wara ? czy poprostu jest to zbugowane na tym servie?
bylo o tym na forum exa, musisz dostawac minimum 100 dmg, tak to tam zmienili


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger [SR]
« Odpowiedź #895 dnia: Grudzień 07, 2012, 05:43:20 pm »
O faktycznie przeoczylem to. Dzieki za pomoc :D