Witaj
Gość

Wątek: Artisan - Pomoc  (Przeczytany 2677 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Artisan - Pomoc
« dnia: Wrzesień 20, 2008, 12:45:23 pm »
Witam gram na servie o ratach x5. Nie wiem na czym moge zrobic cena ssd to 12a a robocizna wychodzi mi 10 wiec bardzo slabo. Podobnie jest na bssd. Moze jakies inne sposoby niz ssy ??? Mam 35 lvl z gory thx. I przy okazji jaki najlepszy hatchling dla artisana
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2008, 03:55:31 pm wysłana przez Kwasik »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Artisan - Pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2008, 04:01:43 pm »
rob wiecej ss  8) , jedyna sluszna rada jak cena jest niska, pzoatym wbij 36 i rob ssc do tego sprzedawaj jeszcze krysztaly d, pozniej dodaj jeszcze c i b grade , szerszy asortyment dostepnych towarow = wieksze szanse ze ktos cos kupi = wieksze zarobki

zaden hatchling nie jest najlepszy dla artisana bo masz golema :p


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Artisan - Pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2008, 04:05:12 pm »
ale golem bierze duzo krysztalkow :P a o recke ssc dosyc ciezko :/ a nie mam nikogo kto by mi dropnal. a soulshoty daja maly zarobek a trzeba pol dnia siedziec tyle samo zarobie expiac 2-3h
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2008, 04:07:44 pm wysłana przez Kwasik »


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Artisan - Pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2008, 04:12:51 pm »
prawdziwy krasnolud zawsze da rade :D nie zniechęcaj sie !! zrób dodatkowo BH i Warsmitha a wtedy będziesz miał zarobki :o :o


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Artisan - Pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2008, 06:37:28 pm »
duzo krysztlakow? w sumie zalezy jak na to patrzec, ja sie nigdy nie przejmowalem krysztalami tylko tym ze ma "tylko" 2.5 wiekszy patc od krasia :p

recka na ssc trudno dostepna? 2 mobkiw  branded dropia ja z szansa okolo 1/500 (biorac pod uwage raty 5x) albo jeszcze lepiej i spoil z moba tam jest 1/25  ..... kazdy spoiler ktory w branded spoiluje nawet przypadkiem (spoil festiwal nie wybiera :D ) wyciagnie ta recke wiec ona po prostu nie mzoe byc trudno dostepna chyba ze u ciebie branded puste (na bssc recka jest trudno dostepna to fakt :D)

ssd sluza do zarobienia na d grade sprzet, potem sie robi ssc zeby zarobic na c grade, potem sie robi c i b grade shoty zeby na b grade zarobic a potem to sie soulshoty sprzedaje jak sie czlowiekowi nudzi ;> (chyba ze masz bot recharger +bot creation +shop wtedy to inna bajka :D )


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Artisan - Pomoc
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2008, 07:31:48 pm »
Sposoby zarobku :
1. Sprzedawac shoty , strzały i matsy
2. Wystawic private creation na shoty , strzały , i matsy , najlepiej wszystkie
3. Siać mobki (czyli inaczej manor system (nasionka i kosa w łapy))
4. Kupować taniej , sprzedawac drożej
5. Expić (z mobów też leci kasa :p)
6. Zrobić dodatkowego spoila i spoilic mobki
7. ostatnie i nie najgorsze (za to moje ulubione) - rybki :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2008, 04:34:35 pm wysłana przez ktos1994 »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Artisan - Pomoc
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 01, 2008, 08:05:28 pm »

3. Craft ma o tyle dobrze , że może jeszcze dodatkowo siać moby i je kosić (spoiler nie moze bo ma spoila)


moze tylko najpierw musi zrobic Harvest a dopiero potem spoil bo jak najpierw spoil to mob znika i nie mozna harvest :p



  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Artisan - Pomoc
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 02, 2008, 04:33:07 pm »

3. Craft ma o tyle dobrze , że może jeszcze dodatkowo siać moby i je kosić (spoiler nie moze bo ma spoila)


moze tylko najpierw musi zrobic Harvest a dopiero potem spoil bo jak najpierw spoil to mob znika i nie mozna harvest :p



Można ??? Jak tak to sorki za wprowadzenie w błąd i juz poprawiam .