Witaj
Gość

Wątek: Co może Spoiler..?  (Przeczytany 2026 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Co może Spoiler..?
« dnia: Październik 05, 2008, 11:37:50 pm »
Witam, zacząłem przygodę z L2 od Spoilera.. jakieś podstawowe założenia znam, trochę poczytałem. Gram na BFD

Sprawa w której się gubię to różnica między skillami 'Crate item' a 'Create manufactured Item'. W 'polskich' definicjach skilli na jednej ze stron widnieje to samo dla ich obu - 'Level X items can be manufactured' co niebardzo pomaga.
Mam 23 lvl i zdobyłem już kilkanaście recept, ale część z nich zapisać nie moge ponieważ mają 'crate item lvl2', wszystkie ponad lvl1 są zatem dla spoilera bezużyteczne? Ale z levelami wg ww. strony zdobędę kolejne skille 'Create manufactured Item'.. ale jeszcze nie znalazłem recepty żadnej na tę zdolność : |

wrr.. nie moge się teraz zalogować a miałem jeszcze jakies pytania

Aha.. bo zdobyłem receptę na D-grade SS'y i sadziłęm że na własny użytem jes wyprodukuje, ale nie, w Grocery też ich nie ma więc gdzie można się w nie zaopatrzyć, tylko o innych graczy?

Dzięki za odzew i pozdro


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Co może Spoiler..?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2008, 12:05:03 pm »
Spoil moze crafcic rzeczy tylko na 1lvlu tak jak masz napisane creat item lvl1, a common craft mozesz miec do lvlu 9 i tam sie rejestruje recki takie zielone (na potki, dye, czapki opaski itp)

Spoil jest to spoilowania matsow
Crafter jest do crafcenia itemkow


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Co może Spoiler..?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2008, 11:51:21 pm »
Spoil spoiluje i tyle czasem mozesz zrobic Quest spoiling ale to ma kazdy.

Cytuj
Sprawa w której się gubię to różnica między skillami 'Crate item' a 'Create manufactured Item'.

Create item to rasowy skill dwarfow a to 2 to ma kazdy i robisz tym sobie rozne gowna i recki z fishing/CH.