Witaj
Gość

Wątek: Spoil Crush i inne "Spoile"  (Przeczytany 3735 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Spoil Crush i inne "Spoile"
« dnia: Lipiec 16, 2010, 04:21:26 pm »
Od jakiegos czasu staram sie dokladniej rozkminic Spoil Crush:

While attacking an enemy it changes the inside of the monster so that one can use a sweeper skill.
Critical can be used. This skill is available when one is equipped with a blunt type weapon.


interesuja mnie wasze doswiadczenia na temat tego i innych spoili:

1. Teoretycznie Spoil Crush powinien dawac wieksza szanse na wyciagniecie czegos z mobka niz normalny Spoil
Wydaje mi sie, ze praktycznie wlasnie tak wyglada, oczywiscie przy zachowaniu tego samego lvl lub niewielkiej roznicy.
Niestety nie znalazlem zadnych potwierdzajacych to informacji, oprocz:

Simultaneously spoils and damages the enemy. Power 1283. Must be equipped with a blunt.

2. Spoil Crush nie da sie enchantowac, wiec dlaczego mialby byc lepszy niz Spoil +++

3. Bardzo czesto nasze "wrazenia" skutecznosci ksztaltuje zwykle niskie prawdopodobienstwo
danego spoila - takze odrobina szczescia moze spowodowac, ze wydaje nam sie ze ten, lub inny skil jest "lepszy".
Oficjalnie wiadomo przeciez, ze prawdopodobienstwo jest okreslone na podstawie Moba / Rzeczy.

3. Teoretycznie nie ma sensu uzywanie Spoila po Spoil Crush

4. Critikal? Jak duzy DMG mozemy zadac przy uzyciu tego skila?

5. Czy jest jakas konkretna roznica pomiedzy Spoilem, a Spoil Crush, oprocz kilku MP i oraz DMG?

7. Spoil Bomb - Festival + DMG & thats all?

8. Lucky Strike - tja ... lvl 83 - mam jeszcze troszke ale wyglada na to, ze jest to jakby rozwiniecie
Spoil Crush - spoiluje + DMG (>4k dodawane do P.Atk. w chwili uzycia)?


Podsumowujac: (?)

Pojedyncze cele - Lucky Strike > Spoil Crush > Spoil
Kilka celow - Spoil Bomb > Spoil Festival

« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2010, 04:23:55 pm wysłana przez Koszałek Opałek »
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Spoil Crush i inne "Spoile"
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2010, 11:52:03 pm »
Uzywajac mojej zajefajnej wiedzy z privow L2j/l2m (bo c4 na plikach officiala bodajze jeszcze PTS to nie te czasy ^^) moge napisac Ci z pelna odpowiedzialnoscia:
To dziala tak ze Spoil to daje tylko szanse na wyjecie. Spoil crush =Spoil+zadanie dmg tak jakbys walnal z(+ szansa na krytyk)
A ten skill jest kolejnym by moc zaspoilowac.

Nie kazdemu chce sie wydawac GCki by enchantowac tego skilla wiec jest kolejnym by moc cos wyspoilowac. (gdy spoil nie siadzie a lejesz z kims tak by ubic jak najszybciej)
Zreszta enchant skilla spoil nie daje wiekszej szansy na wyjecie czegokolwiek tylko daje szanse ze skill siadzie. (porownujac z duza przesada to mozna prownac do uzywania nukkow z 16 lvlu na 38 lvl owym mobku ^^)

Spoil bomb to kolejny spoil + tak jak pisales zadaje smieszny obszarowy dmg na zaspoilowane moby.

A Lucky stirke to spoil z pier golnieciem ktorego trzaby uzywac w PvP ^^


Pytanie za 100 punktow. Skad masz to info?:
Simultaneously spoils and damages the enemy. Power 1283. Must be equipped with a blunt.



Bo wg rochanda jest: Alters an attacking monster, permitting use of the Sweeper skill. Requires a blunt weapon. Over-hit and critical hit are possible.

Nie chce tu flame wara od graczy z Retail-a. Ja opisuje na podstawie privow. Masz inne dane przedstaw je...


edit 1
Pojedyncze cele - Lucky Strike > Spoil Crush > Spoil
Ja to miałem w innej kolejności, szybkością rzucania spoila. Tylko że skill spoil był enchantniety na +9-11, tylko nie pamietam na co.
Jak spoilujsz AoE odradzam uzywanie spoil bomba, moim zdaniem za maly dmg za tak duza ilosc mp. Lepiej walnac juz skillem z pole.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2010, 11:57:09 pm wysłana przez Xaxunio »
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Spoil Crush i inne "Spoile"
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2010, 08:06:06 pm »
z moich obserwacji wynika, ze spoil crush wchodzi lepiej w moba niz zwykly spoil a czy jest wieksza szansa  na wyciagniecie spoila tego nie wiem


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Spoil Crush i inne "Spoile"
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2010, 11:39:11 pm »
z moich obserwacji wynika, ze spoil crush wchodzi lepiej w moba niz zwykly spoil a czy jest wieksza szansa  na wyciagniecie spoila tego nie wiem

Priv/Off/RUOff?
I troszkę kopiesz  :P
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Spoil Crush i inne "Spoile"
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2010, 07:44:55 pm »
priv abyss