Witaj
Gość

Wątek: pytanie o spoila  (Przeczytany 19133 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 17, 2011, 01:10:35 pm »
Moze zle zrozumialem, ale wydaje mi sie, ze to jedna osoba bedzie operowac tymi 5 postaciami. A to nie przyspieszy spoila, a wrecz spowolni :)


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 17, 2011, 01:14:50 pm »
Mi się wydaję że kilka, przynajmniej po tej wypowiedzi:

main to będzie necro + se + ee + dwa krasnale właśnie, obecnie mamy 31 lvl

Kończę już s grade (bez dynasty rzecz jasna)


Edit 1 zrobione, ale nie dodam do mojego poradnika bo przekracza 8k znaków. jakiś pomysł jak to obejść?
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 01:43:02 pm wysłana przez Xaxunio »
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 17, 2011, 02:04:18 pm »
2 posty?;p


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 17, 2011, 02:40:56 pm »
Mi się wydaję że kilka, przynajmniej po tej wypowiedzi:

main to będzie necro + se + ee + dwa krasnale właśnie, obecnie mamy 31 lvl

Ja zas znalazlem takie cos:

spoil ciągnie ekipe w pt (...) Czy w takim zestawie postaci, jaki mam, opłaca się pchać lvl spoila na 70+ choćby jako bota?

spróbuję wtedy najpierw użyć spoila, dać macro na heal z EE , potem bulki , może da radę^^ dzięki

a i najpierw root z ee żeby mobek mi jej nie zbił



  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 17, 2011, 03:01:33 pm »
2 posty?;p

Chodzi mi o to, żeby było jak u Alariona i jego Cardi poradniku.


@Ryane
Hmm, tutaj wychodzi brak u mnie czytania za zrozumieniem. I'm  :noob:
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 17, 2011, 03:27:35 pm »
@Ryane
Hmm, tutaj wychodzi brak u mnie czytania za zrozumieniem. I'm  :noob:

Nie do konca, bo w pewnych momentach wydaje sie, ze to sa 2 osoby, a w innych zas ze jedna :D


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 17, 2011, 03:45:03 pm »
Xaxunio, załóż nowy topic w dwóch postach (lub jak trzeba więcej), podkleję go wtedy i zamknę.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 17, 2011, 04:15:00 pm »
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 17, 2011, 04:19:00 pm »
Done ;)
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 17, 2011, 04:21:33 pm »
Wiecie co... krasnale i necro po drugich profkach na 40 lvlu, bufferzy dobijają. Poszedłem do branded i jestem rozczarowany, bo to miejsce jest przereklamowane najwidoczniej... Niech będzie tak, że sop jest dwa razy droższy na danym serwerze niż steel, tylko po co bić moby ze 4x HP, jak w crypt of disgrace dochodzi jeszcze M ore + Ori Ore, ponadto manoruje się 5x szybciej.  Z aa może i przyzwoicie, ale nic więcej. Operowanie pięcioma postaciami na pewno spowalnia ;d ale nie ma problemu, spoil wyciąga Confessory i shamany, potem przeskok na necro i bułkowanie , ewentualnie co jakiś czas przeskok na ee po heal. Stwierdziłem, że siedzenie w branded siię po prostu nie opłaca, lepiej zrobić dwarfa na 25 + lvl i iść do crypt of disgrace jeśli już, tylko poczekam aż manor zacznie funkcjonować. A teraz planuje expić wszystkich necrem jakiś czas, ewentualnie pospoilować coś na koło 50 lvla , może w GOE, żeby eq ulepszyć ( jak na razie wszyscy ubrani w luxury shopie, kiedy mammony wrócą będzie można wymienić crystal staffa na homu, ewentualnie załatwić  yakse spoilowi, chociaż szkoda zachodu raczej) A expić spoila mam zamiar do recek A grade głównie i key matsów. Co o tym myślicie, coś doradzicie ? Nie wiem jak jest na innych serwerach  ten jest x4 , sopy chodzą po 70k na razie , a steela 1k sprzedałem po 47,5k , na ori ore i mithril ore na razie popytu nie ma więc trzymam żeby przerobić  na grubsze matsy w dalszej części gry. Poradźcie czy dobrze kombinuje czy nie, bo myślę że bez sensu siedzieć w branded i zarabiać mniej niż wcześniej na 30 lvlu CoD, lepiej wyexpić spoila i chociażby recke na DC robe w valley of saint spoilować, dwie recki mogą paść myślę w ciągu 1,5h grania, a to mniej więcej tyle co siedzenei w branded cały dzień. Poradźcie coś, rozwiejcie moje wątpliwości ,czekam, bo  zacząłem się podniecać Lineage ;d
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 04:24:36 pm wysłana przez vun »


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 17, 2011, 04:25:44 pm »
Bo robisz 1 błąd, jeżeli chodzi o Branded.

Expisz kraśka do 52. Uczysz się all skilli.
Dlvlujesz go do 43. Robisz dye +5 str lub +4 str +4 dex -con. (to zależy ile chcesz odejmować od CONa)
Odpalasz full buff. I bijesz 2h bluntem. Może być nawet common.  EDIT. Zapomniałem, że to Interlude.
CBP+SoP=VoP
Manorujesz przy okazji Steel/ML/M thread

Ja sam jak grałem na GLu to miałem tak.
Spoil 43 (zdlvlowany z 52)
Spoil 54-62
Spoil 76 i main spoil +80

BTW z tego co pamiętam najbardziej opłaca się z D krystalizowac miecz: Elven Long Sword a z C robić najtańsze duale C grade (bodajże Elven Sword*Elven Sword) ale głowy ci za to nie dam.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 04:30:58 pm wysłana przez Xaxunio »
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 17, 2011, 04:37:46 pm »
Pamietam, ze jak gralem spoilem to juz na 44 lvlu spokojnie sobie radzilem z WC.
cbp na wyzszych lvlach juz nie wsypoilujesz, cbp i m ore juz tak.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 17, 2011, 04:45:35 pm »
Pamietam, ze jak gralem spoilem to juz na 44 lvlu spokojnie sobie radzilem z WC.
cbp na wyzszych lvlach juz nie wsypoilujesz, sop i m ore juz tak.

Fixed mały  :P
Można A Bone spoilować (10 Animal boe=1 CBP) ale i tak efektowniej jest w Branded.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 17, 2011, 05:01:18 pm »
na razie krystalizowałem duale ze sword of revolution i top D grade bronie z weapon shopu, wtedy kupno broni top z luxury shopu wyszło około 2kk taniej niż przy kupieniu kryształów na rynku.Xaxunio  to jest  myśl... zrobię takiego spoila specjalnie do branded później, na razie mam dość questów na zmiane profek ;d Czyli na razie będę bił lvl po prostu, a po drodze spoilował na tyle, żeby mieć na sprzęt na danym grade. Powiem wam co marzy mi się tylko nie śmiejcie się... spoilowanie key matsów na arcana mace i kraftowanie hurtowo. Planuję w takim razie trzy spoile : aktualnemu bije jak najwyższy lvl , następny do branded po sop , cbp, i jeden na około 30 lvlu w crypt of disgrace dla steel, ori ore, m ore. Dwóch bufferów mam SE + EE jak pisałęm parę razy już. Taki plan jest rozsądny waszym zdaniem?

@edit
a i gdzie polecilibyście expić necrusem te 4 boty, wszyscy mają lvl 40 więc przy takich buffach fosa Ivory tower ewentualnie dragon valley widzę
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 06:06:50 pm wysłana przez Ryane »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 17, 2011, 06:09:36 pm »
Spoila sie nie expi... Miejsca do expa wybierasz glownie pod spoil. Do 60 lvla spoilujesz glownie matsy, wiec idz na takie spoty z ktorych leci to na co jest najwieksze zapotrzebowanie na rynku. Po 60 lvlu masz juz wiekszy wybor: matsy, key matsy, recki, enchanty, itp


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 17, 2011, 06:14:03 pm »
nie jestem może ekspertem ale sądzę, że idee spoilowania rozumiem ;d gdybym spoilował przy czterech botach do high lvla to trzecią profkę zrobie za pół roku, dlatego wydaje mi się , że na razie lepiej wyexpić spoila i spoilować tylko na tyle żeby necrusowi ulepszyć eq, może źle rozumuje, wtedy pewnie pożałuję... trudno

A, masz może pomysł, jak zrobić takie macro , żeby po recharge z buferów od razu follow na mnie miały? nie musiałbym przeskakiwać z okienkami ;x

w sensie jak połączyć w jedno macro 6x recharge +follow  me na przykład
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 06:17:54 pm wysłana przez vun »


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 17, 2011, 06:43:43 pm »
target -> recharge z delayem ofc - > /attack

Targetu nie musi być, pod warunkiem, że masz zaznaczoną postać, na którą ma pójść recharge oczywiście.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 17, 2011, 06:50:20 pm »
mhm /attack w takiej sytuacji bedzie dzialac?

Jesli chodzi o makra to polecam program opisany tutaj http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,39670.0.html
Wiecej mozna zrobic i jest to duzo wygodniejsze

nie jestem może ekspertem ale sądzę, że idee spoilowania rozumiem ;d gdybym spoilował przy czterech botach do high lvla to trzecią profkę zrobie za pół roku, dlatego wydaje mi się , że na razie lepiej wyexpić spoila i spoilować tylko na tyle żeby necrusowi ulepszyć eq, może źle rozumuje, wtedy pewnie pożałuję... trudno

Spoila i crafta na high lvl sie nie robi gdy sie nimi nie chce grac tak na powaznie. Wystarczy, ze zrobisz tak: Spoil + WC, Necro + SE/EE (na interlude raczej SE). Grasz tylko dwoma postaciami w jednym momencie. A crafcisz u craftow na rynku albo dochodzisz do klanu, ktory ma klanowego crafta i wtedy to masz darmowe.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 17, 2011, 07:30:18 pm »
Pytanie. W Interludr działał ten motyw, że jak 70 lvl lał moby na 40 lvlu to nie było dropu ale spoil leciał normalnie? ^^
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 17, 2011, 07:47:02 pm »
wiesz ja mam trochę wypaczone spojrzenie na l2 chyba... dwa ostatnie lata na noobwarsie, a tam co druga osoba full support posiada,  bo serwer 5 lat stoi. teraz gram na rosyjskim servie stojącym miesiąc online ~700 i 95% tylko w cyrylicy potrafi ;d głupek ze mnie nie ?  po 78 zamierzam skopać parę rosyjskich dupsk, więc będę musiał niestety przemęczyć krasia i spoila na high lvl , potem nauczyć się w pełni ogarniać te postacie i cieszyć się tym ;d a po subie zostanie exp bd i sws, + summoner zdałby się... no... jeśli serwer nie padnie w ciągu 3 lat.... mój plan się ziści i zostanie jeszcze chwila na zabawę z kaca*** ;d btw, zapraszam na worldofamber ^^

Xaxunio, nie wiem jak na innych serwerach ale tu przy lekko niebieskiech mobach już jest tragedia z szansą na spoil
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 07:48:48 pm wysłana przez vun »


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 17, 2011, 07:53:28 pm »
wiesz ja mam trochę wypaczone spojrzenie na l2 chyba... dwa ostatnie lata na noobwarsie, a tam co druga osoba full support posiada,  bo serwer 5 lat stoi. teraz gram na rosyjskim servie stojącym miesiąc online ~700 i 95% tylko w cyrylicy potrafi ;d głupek ze mnie nie ?  po 78 zamierzam skopać parę rosyjskich dupsk, więc będę musiał niestety przemęczyć krasia i spoila na high lvl , potem nauczyć się w pełni ogarniać te postacie i cieszyć się tym ;d a po subie zostanie exp bd i sws, + summoner zdałby się... no... jeśli serwer nie padnie w ciągu 3 lat.... mój plan się ziści i zostanie jeszcze chwila na zabawę z kaca*** ;d btw, zapraszam na worldofamber ^^

Xaxunio, nie wiem jak na innych serwerach ale tu przy lekko niebieskiech mobach już jest tragedia z szansą na spoil

przerażasz mnie po prostu...
jak w ogóle można grać na 5 boxy w mmo? to jest chore, zastanów się o co chodzi w grach tego typu


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 17, 2011, 07:55:12 pm »
Inaczej. Mobek ma 40 lvl. Spoil 40 lvl. Ale osoba co bije 70. Pamiętam, że w jakiejś kronice dało się tak lać moby i leciał normalnie spoil.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 17, 2011, 08:18:26 pm »
można najwidoczniej i najwyraźniej jest to chore skoro tenże głos rozsądku, który ukradkiem postarałeś się mi wyszeptać, nie jest w stanie poruszyć mnie choćby odrobinę, by zmienić miejsce i nabrać rytmu w bezrytmie życia codziennego, a co do całej reszty będącej oględną improwizacją wywiązywania się z  cudzych oczekiwań , to niewarto zatracać się w pozbawionej złudzeń szarej przestrzeni , do której należą zaledwie postronni obserwatorzy. bo można mieć złudzenia i nimi żyć, lub nie mieć złudzeń i udawać, że się żyje. "Ernest Hemingway powiedział, że świat jest piękny i warto o niego walczyć. Zgadzam się z drugą częścią tego zdania" - zgadzam się i rozumiem to zdaje się tak samo jak Ernest, który jak wiemy, sam skrócił swe męki.

Xaxunio, praktykowałem to na interlude przez chwilę kiedyś i funkcjonowało zgodnie z twymi przypuszczenami ^^


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 17, 2011, 10:54:36 pm »
wiesz ja mam trochę wypaczone spojrzenie na l2 chyba... dwa ostatnie lata na noobwarsie, a tam co druga osoba full support posiada,  bo serwer 5 lat stoi. teraz gram na rosyjskim servie stojącym miesiąc online ~700 i 95% tylko w cyrylicy potrafi ;d głupek ze mnie nie ?  po 78 zamierzam skopać parę rosyjskich dupsk, więc będę musiał niestety przemęczyć krasia i spoila na high lvl , potem nauczyć się w pełni ogarniać te postacie i cieszyć się tym ;d a po subie zostanie exp bd i sws, + summoner zdałby się... no... jeśli serwer nie padnie w ciągu 3 lat.... mój plan się ziści i zostanie jeszcze chwila na zabawę z kaca*** ;d btw, zapraszam na worldofamber ^^

Xaxunio, nie wiem jak na innych serwerach ale tu przy lekko niebieskiech mobach już jest tragedia z szansą na spoil

przerażasz mnie po prostu...
jak w ogóle można grać na 5 boxy w mmo? to jest chore, zastanów się o co chodzi w grach tego typu

Ludzie różnie sobie dogadzają. Jak grałem na RPG x30 to na porządku dziennym miałem odpalony 5-box. BD, sws, WC, main + krasiek w mieście. Oczywiście ludzie w party grali normalnie, tylko owy support mieliśmy na dualu.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: pytanie o spoila
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 17, 2011, 11:09:37 pm »
no może przesadziłem, dla przykładu grałem kiedyś w klanie gdzie koleś potrafił grać na 9 okienek, a potem się mu dziwiłem, że w party grać nie potrafi albo nudzi mu się szybko gra, frajda jest jeżeli grasz z fajnymi ludźmi i dobrze się razem bawicie, a boxy? one sprawiają, że nie doświadczasz gry z innymi ludźmi, boxy były są i będą, ale takie skrajności tylko niszczą tą grę