Witaj
Gość

Wątek: Krasnoludy w H5 i na GoD  (Przeczytany 2149 razy)

  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Krasnoludy w H5 i na GoD
« dnia: Maj 16, 2012, 06:39:06 pm »
Witam . Otóż jestem zainteresowany losem krasnali na tych dwóch kronikach . Głównie interesuje mnie kwestia spoila , ale i crafcie też info byłoby mile widziane . Ogólnie czy krasnale na tych kronikach jak się spisują i czy nadal mają prawo bytu w Lineage 2 . Pytam się , ponieważ dawno nie grałem a interesuje mnie gra krasnalami ;)  Tak więc proszę o odpowiedz i informacje . Z góry dziękuję :)

Edid :
Aha i jeszcze mile widziane były by też informacje o krasiach na Freya . Z góry dziękuję :)
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 06:53:43 pm wysłana przez AleUrwal »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Krasnoludy w H5 i na GoD
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2012, 10:55:37 pm »
Wszystko zależy od serwera na którym chcesz grać, zarówno na GoD jak i h5. W przypadku GoD zawsze jest tak, że:
- craft ma przewagę jeśli chodzi o craft shotów R i unikatowych przedmiotów (kocie uszy + stats itp.)
- spoil jest mało przydatny

O reszcie chyba już coś powiedziano - wystarczy przejrzeć dział


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Krasnoludy w H5 i na GoD
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2012, 04:09:24 pm »
No akurat o Spoilu mało co mówili , dlatego interesuje mnie co konkretnie w nim zmienili , czy nadal jest przydatny i jeżeli jest (lub nie) to uzasadnić dlaczego . Nie znalazłem zadowalających mnie informacji .


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Krasnoludy w H5 i na GoD
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2012, 04:26:21 pm »
W godzie Spoil=othell Rogue. Właściwie od h5 (dodanie kilka umiejętności daggera) niewiele się zmieniło jeśli chodzi samego Bounty Huntera. Spoilowanie w GoD - nie opłaca się, skoro wszystko możesz kupić, ew. SoP i materiały na kocie/królicze uszy (nie pamiętam do końca).


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Krasnoludy w H5 i na GoD
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2012, 05:11:47 pm »
Czyli tak naprawdę Era Krasi w Lineage 2 się skończyła  :beksa:  Dziękuję i dobranoc