Witaj
Gość

Wątek: Krasnoludy - Prezentacja  (Przeczytany 39363 razy)

  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 02, 2006, 09:14:43 am »
Zależy. Ale rzadko bo krasnale są ogólnie szanowane :) Niektórych denerwuje jak krasnal spoiluje mobki, które zabijasz ale dla mnie to nie ma znaczenia bo ani expa nie zabiera ani dropów :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6

Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 02, 2006, 09:53:16 am »
Cytuj
A ja mam pytanko :Czy na waszych serwach gdzie gracie pk-ują krasnale i czy to jest mile widziane?


 :poklony:  :rotfl:

No wiec u nas jest tak. Krasnale pekuja ze hooh i jets to bardzo mile widziane. Co chiwle ktos do meni przyhocdzi i pyta czy bylabym taka mila i go zabila. Ostatnio nawet dalam ogloszenie - wt kiil - 100k i bylo mnostwo chetnych.  :rotfl:  :poklony:

Gratulacje co do poradnika, bardzo mi sie podoba.

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 02, 2006, 11:29:39 am »
Cytuj
Zależy. Ale rzadko bo krasnale są ogólnie szanowane Smile Niektórych denerwuje jak krasnal spoiluje mobki, które zabijasz ale dla mnie to nie ma znaczenia bo ani expa nie zabiera ani dropów


Mnie sie zazwyczaj pytaja ale jak powiem zeby zapytal i grzecznie prosze to czasami...


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 19, 2006, 10:19:34 am »
Chciałbym dodać, że spoil teraz zmniejsza atack speed celu

Dohid: Gdzie się tego dowiedziałeś? :>
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2006, 10:50:29 am wysłana przez Dohid »
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 19, 2006, 11:11:56 am »
Chciałbym dodać, że spoil teraz zmniejsza atack speed celu

Bzdura.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 19, 2006, 12:23:05 pm »
http://www.l2guru.com/l2calc/
w debuffach na atack speed
możliwe, że bug na stronce, nie jestem na 100% pewien, ale l2guru to raczej szanująca się strona.
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 19, 2006, 11:20:21 pm »
Faktycznie tam tak pisze... jak dla mnie bzdura ale postaram się to wyjaśnić.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 20, 2006, 10:18:40 am »
On musi byc enchantniety.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 10, 2006, 09:31:54 am »
ja was nie rozumiem

mialem WS na 72lvl na Eurece (x7 RIP) i to jest postac ... mowicie ze w pvp skazana na porazke
sa dwie grupy ludzi (eee osob): pvp i support
WS sie zalicza ofc do drugiej, ale jest w niej najsilniejszy, a lista postaci ktore potrafi zabic (jesli nie jest noob) jest... w miare dluga:

SWS
BD
SK
PP
SE
EE
Bish
spoiler
TH
PW
AW

ofc powiecie ze nie ma sie czym chwalic, a Ryltar zjedzie mnie za ustawienie tam SK, ale:
jest sie czym chwalic, skoro grajac "biznesmenem"(supportem) zabija sie calkiem spora liczbe postaci
SK (nie liczac LS oczywiscie) raczej nie radzi sobie z WS, poniewaz ma do wyboru atakowac golema, albo krasnala, zanim zabije krasnala, golem pokaze mu kwiatki od spodu. Jak atakuje golema, to zanim go zabije i tak straci spory dmg (a krasiek ma nadal full HP) a jak juz zabije, dostaje stuna i i przyzywa nowego golema; ot i kolejny dylemat - bic krasia? golem mnie zabije. bic golema? to znowu go przyzwie krasnal glupi jeden

jak bije golema, to po 2, maksymalnie trzecim przyzwaniu SK lezy ^^
na UD tez jest metoda - wyciagamy luk i odsuwamy sie golemem, my strzelamy, on armatke uruchamia i kilka strzalow odda.

pozdro ^^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 10, 2006, 12:30:36 pm »
WS
a ja dodan jeszcze tylko, że big bom jest też fajny
ja robiłem takie rzeczy jak:
jak sie stoi w brami miasta i nie mozna wyjść bo stoi ze 2 razy wiecej wroga. Przywołujesz big bom, najlepiej jak jest z 2 ws i ten drugi ma assist pod ciebie, wybierasz se jakiegoś maga (niska ilość hp) i posyłasz małego kamikadze. I po dowch big boom on się składa (oczywiscie jak golema  wczesniej nie usieka)
moge dodać, że ja tak nabiłem 3 pvp jednym golemem :o
mi jest tylko szkoda, że w L2 jest tak mało dwuręcznych bluntów (i nie magicznych typu soes)
bo jak by były to by fajnego dd można robić bo tarcza u krasa to i tak wiele nie zdziała (brak pasiv skill na nia :().
a takie dwuręczny topór b i a by się przydał


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 10, 2006, 10:46:46 pm »


ofc powiecie ze nie ma sie czym chwalic, a Ryltar zjedzie mnie za ustawienie tam SK, ale:
jest sie czym chwalic, skoro grajac "biznesmenem"(supportem) zabija sie calkiem spora liczbe postaci
SK (nie liczac LS oczywiscie) raczej nie radzi sobie z WS, poniewaz ma do wyboru atakowac golema, albo krasnala, zanim zabije krasnala, golem pokaze mu kwiatki od spodu. Jak atakuje golema, to zanim go zabije i tak straci spory dmg (a krasiek ma nadal full HP) a jak juz zabije, dostaje stuna i i przyzywa nowego golema; ot i kolejny dylemat - bic krasia? golem mnie zabije. bic golema? to znowu go przyzwie krasnal glupi jeden

jak bije golema, to po 2, maksymalnie trzecim przyzwaniu SK lezy ^^
na UD tez jest metoda - wyciagamy luk i odsuwamy sie golemem, my strzelamy, on armatke uruchamia i kilka strzalow odda.

pozdro ^^

Nie zgodze się z tym sam gram SK i jeszcze nigdy nie dostalem lania od Dwarfa, ale mialem bardzo malo walk z nimi; zamiast walic golema ja bym sie skupil na dwarfie-myśle że ta walka jest podobna do walki z DA, dwarf wiadomo nie ma dobrego m defa- ala Destro więc nuki moga mu sporą krzywde zrobić do tego jak cubici wejdą-poltergeist i viper to i dwarf ma trucizne na sobie która nieźle hp zbija, do tego rzuca hex i pb na golema i dwarfa co daje mu przewage i nukuje a jak SK ma magiczna broń to juz w ogóle dwarf może mieć problem, oczywiście włączone SF co wzmocni obrone tarczy SK, jak zarzuci UD to twój sposób może sie nie sprawdzic bo z łuku masz zasięg 600 tak samo jak nuki SK, więc możesz się zdziwić. A jak wejdzie magic krytyk to juz w ogóle. To są moje przemyslenia i moje zdanie dotyczące walki SK vs WS i póki co nie zmienie tego, dopóki nie przegram kilka razy pod rząd z WS. Sądze ze nie ma co porównywać walki ST vs Maestro bo to nie ma sensu ST>Maestro(chociaż nie wiem jakie skille Maestro dostaje za to wiem jakie ST) Pozdro

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 02, 2007, 01:58:18 pm »
Jak WS zabije SK to ten SK mial chyba autyzm.Mimo ze jego ataki przebijaja tarcze to jednak SK moze go skitowac i zanukowac.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 05, 2007, 09:59:37 am »
Zależy. Ale rzadko bo krasnale są ogólnie szanowane :) Niektórych denerwuje jak krasnal spoiluje mobki, które zabijasz ale dla mnie to nie ma znaczenia bo ani expa nie zabiera ani dropów :)

Mi tam nie przeszkadza jak mi moby spoiluja, ale za to strasznie denerwuje mnie jak ktos nie potrafi tego robic. Tzn kiedy po zaspoilowaniu bije mojego moba kilka razy, a przeciez wystarczy podczas spoilowania kliknac w bok....ehhh. :)


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 05, 2007, 02:55:26 pm »
Przyznam że nie spotkałem się z jakimiś problemami przy spoilowaniu,może raz czy dwa jakiś kmiotek się przypałętał i chciał pvp ale to jak miałem niższy lv,teraz to już nikt mnie nie zaczepia a nawet będę chciał rozstrzygnąć jeden problem właśnie spoilerką nie biorąc Tyranta.
Poszło o rękawice Karmiana,koleżanka dropneła a ten buc podniusł i nie oddał tylko chciał 1kk adeny,więc spróbuje go pojechać/ten burak to BD/jak spoilerka nie da rady to wtedy walne go Tyrantem  8) :P
Generalnie to chcieli do PT chętni z pomocą by się spoilem podzielić,szczegulnie w katakumbach.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 01, 2007, 11:41:17 am »
hmm, dziwne, bo ja nawet Assasinem pojechałem C gradowego BH :) Od C5 jest masa dwuręcznych bluntów dla fighterów. Kraśki mają odpowiednią broń dla Siebie teraz :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 01, 2007, 03:54:52 pm »
Cytuj
Generalnie to chcieli do PT chętni z pomocą by się spoilem podzielić,szczegulnie w katakumbach.

Ta dzielenie sie spoilem :FFF Ty rypiesz i spoilujesz oniz garniaja cwane :P


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 11, 2007, 02:08:49 pm »
Powiem tak:melee fighterzy maja male szanse na ubicie crafta w pvp. Po pierwsze, napewno sie temu fighterowi szybciej cp poty skoncza, a po drugi jak zacznie uciekac to WS wyciaga luk i po nim(wystarczy emi bow z cs). Naprawde w walce 1vs1 malo jest osob majacych szanse z craftem, w kazdym, razie mnie(WS 70lvl) zaden melee nie gnoil szybciej niz naciskalem cp poty ;]


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 12, 2007, 02:57:59 pm »
Walka na potach... hmm no dobra w terenie można się tak pobawić :P. Co do tych walk to musiałeś trafic na początkujących melee. Z Melee problemy z WSem może mieć Warlord ze względu na obszarówki chociaż z jego ilością hp... Destro WSa rozsmaruje bez problemu, Glad w C5 rozerwie crafta na kawałeczki, w C4 moze miec większy problem ale mimo to powinien wygrać (TSS to naprawdę mocny cios). Tyrant no może mieć problemy wkońcu WS biega w Heavy... Ale jak dobrze się rozplanuje walke to da rade wygrać

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 12, 2007, 04:56:03 pm »
wydaje mi sie że krasie są dośc dobre w pvp do 55 lvl gdzies wtedy moga wygrac z wekszoscia bo kazda klasa ma mało skili w sumie a krasie maja zwykle lespze eq, ale potem to juz wszysyc ich bija
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 16, 2007, 09:54:02 am »
wydaje mi sie że krasie są dośc dobre w pvp do 55 lvl gdzies wtedy moga wygrac z wekszoscia bo kazda klasa ma mało skili w sumie a krasie maja zwykle lespze eq, ale potem to juz wszysyc ich bija

Wczoraj ruszyłem spoilem/67lv/na maga dostał takiego stuna że się mało nie sfajdał :P potem kilka szybkich iiiii zwiał /soe/ :? z boku był archer z jego klanu nie zaówżyłem go i zaczoł mnie wlić na z dystansu  :( zanim do niego dobiegłem zdją mi sporo cp dostał stuna ale już było za puźno tym bardziej że wpadło sporo ludzi z jego klanu,alte to chyba on mnie dobił.
Więc jak widać po 55lv nie wszyscy leją krasi  :P





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 16, 2007, 10:16:51 am »
To jest swietne mussaszi - ktos juz o tym pisal - chyba DevO, ze go "banda krasi" rozwalila.
To jest tez taktyka, jaka czasem stosujemy ze znajomymi krasiami (sam mam BH).
Czasami pojawia sie info od jednego z krasi, ze jakis niedobry lucznik, albo mag nie da pograc
i spotykamy sie w 6 albo 8 i jedziemy wszystko, co sie rusza - "Bad Boys" nie wychodza ze stuna...
Musze filmik zrobic - to popekacie ze smiechu ... jakie teksty przy tym leca .... WOW!
Kolesie nic nie moga zrobic - fenomenalne!
Jest taka mala metoda (bez trickow), na masakrujace przyspieszenie A.Speed u krasia i co smieszniejsze
Casta i Regga - jak wszyscy to zastosujemy, to .... hehehehheheh!
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2007, 10:19:13 am wysłana przez Koszalek »


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 16, 2007, 12:30:10 pm »
 :D nieźle tylko że ja byłem sam a nie z bandą  8)





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 16, 2007, 10:39:37 pm »
Cytuj
ktos juz o tym pisal - chyba DevO, ze go "banda krasi" rozwalila.

No pewnie zwlaszcza ze Dev i ja to te same osoby :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 16, 2007, 11:05:43 pm »
mnie banda krasnali ? lol :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Krasnoludy - Prezentacja
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 17, 2007, 01:08:46 am »
nie pamietam kto to byl ... pisal, ze kras go zjechal, a on (cytuje):
"nie wyszedlem nawet ze stuna" ... zaraz poszukam ...

@edit:

Znaaaalazlem ho ho:

...jest zlamasem :P

Widzialem filmy jak na mass pvp dwarfy lataly z lukiem ^^ dmg nie byl az taki zly(zwlaszcza ze dwarfy z bluntem glownie stuntuja).Mozna tez wziąć sobie pole to bedziesz lecial z Warlordami na tzw. Dzika K***e :)

Blunt jest dobry jak rzadko jestes w party AoE a jak jestes czesto to lepiej pole.Chociaz widzialm na Allseronie Dwarfa co mial 5 broni:blunt,pole,luk,duale i dwurak :P

A wczoraj mnie spalowalo 8 krasnalow na Abyssie ^^ nawet ze stunta nie wyszedlem :) wychodzi na to ze w kupie sila ^^V




- no - to byl wlasnie ten post ;) ;) ;)

@DevO - oczywiscie przepraszam ;) - po prostu - hmmm - "pomylilo mi sie ..."
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2007, 01:12:56 am wysłana przez Koszalek »