Witaj
Gość

Wątek: Nekro czy Sorceror  (Przeczytany 15572 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Nekro czy Sorceror
« dnia: Maj 03, 2007, 05:53:36 pm »
Witam. Gram pare miesięcy w l2. Obecnie mam pare postaci: Pr-na 53lv, Glada na 51, destro na 42, więc jakies pojęcie o grze mam (no jeszcze dużo nauki przede mną  -ortografi też :}) Znudzilo mi sie granie nimi i zrobilem sobie maga. Nie mam o nich za duzego pojęcia. Po przezcytaniu tematów dotyczących nekro i sorcerora nie wiem dalej na którego sie zdecydować.  Nekro niby (bo sam tego nie sprawdzalem) lepszy od sorca w pvp 1vs1. Za to sorc na masówkach lepiej sobie radzi i ma sznse z nekro (ma?? i jaka taktyka na nekro??). Prosił bym o pomoc i ułtwienie mi wyboru. Najlepiej kogoś kto grał obiema postaciami, ponieważ jak czytałem tematy to dużo ludzi zachwalało swoją postać jako najlepszą (bo wlasnie nia grają). Jak obydwa spisują sie na 1. masówkach. 2.mobach. 3.który pojedzie tyranta(mój kolega nim gra, ma 63lv)pewnie obydwa ale którym latwiej i na jakim lv??.  Gdybym miał teraz wybierac to wybrał bym sorcerora ale ponieważ nekro jest tez świetna postacia to mam duży dylemat. Prosił bym o pomoc.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2007, 05:57:56 pm »
Jak dla mnie to weź Sorka.. A dlaczego ?

- Bo nie jest przesadzony
- Bo jest mistrzem AoE
- Bo jego skille ładnie wyglądają
- Bo jest w miare dobry w pvp
- Bo jest ich malo na serwach.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2007, 06:05:22 pm »
Jeśli zależy Ci bardziej na PvP wybierz necro!
Jeśli zależy ci bardziej na PvM wybierz sorca!

Na c4 necro nie da się pokonać 1v1 jeśli ma corrupta.
Sorc jest postacią która może się dość szybko znudzić, gra nim wygląda mniej więcej tak : Surrender nuke nuke nuke nuke...Incorrect target^^.Na pvp zaczynasz od cancela i dalej tak samo...Czasem dodajesz jeszcze sleepa.
;o


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2007, 06:20:19 pm »
Jeśli zależy Ci bardziej na PvP wybierz necro!
Jeśli zależy ci bardziej na PvM wybierz sorca!

Na c4 necro nie da się pokonać 1v1 jeśli ma corrupta.
Sorc jest postacią która może się dość szybko znudzić, gra nim wygląda mniej więcej tak : Surrender nuke nuke nuke nuke...Incorrect target^^.Na pvp zaczynasz od cancela i dalej tak samo...Czasem dodajesz jeszcze sleepa.

imo gadasz glupoty! sorcem na buffie(podstawowym od pp+se) na sorca (z buffem pp+se) w c4 spokojnie go rozwale tylko cancel, sleep i na summona surrender to fire i nuki i summon lezy potem target na nekro i surrender+nuki i koniec walki:p nekro nie wrzuci ci silence(jestes na buffie) i innych badziewiow

sam sprobowalem grac nekro na serwach pvp z buffami nie jest juz tak dobry jak w pvp na self buffach, przegrywa z spsem(my love chociaz to nie to co de:p) i sorcem


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2007, 06:22:56 pm »
A ja myslalem ze na pvp sorcerorem zaczyna sie od slepa->surender->cancel, posion i reszta smieci a potem nuke, nuke, nuke az przeciwnika skremujesz :P. To ze sorc dobrze radzi sobie na masówkach to wiem, ale jak spisuje nie nekro pod tym wzgledem??(bo na 1vs1 gra sie nie konczy) Aha i na jakim lv mógl bym pokonac mojego kumpla (tyrant 63lv) sorcerorem i na jakim nekro( bo jak nekro w pvp silnejszy to na nizszym lv niz sorc). Thx za pomoc.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2007, 06:30:05 pm »
Bierz sorca bo nekro to postac dla dzieci i n00bow ktore chca wymiatac w PvP


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 03, 2007, 06:41:21 pm »
No coraz bardziej przekonuje sie do sorca. na razie mam 38 lv i jak wbije lv to raczej na sorca pujde. Mam 
karmin set+3 i homka +5 z acu. Będzie to dobry sprzęt dla sorca?? I jak sobie p-oradzic z tyrantem mojego kumpla :P.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 03, 2007, 07:28:31 pm »
Sorcerer to bardziej przyjemna postać, tak szybko się nie nudzi. Ja nie lubie grac z summonem , chyba że summonerem, a necro to takie... niewiadomo co. Zrób sorcerora, napewno nie znudzi ci się szybciej niż necro


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 03, 2007, 08:15:53 pm »
Oczywiście, że sorceror.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 03, 2007, 08:23:55 pm »
Sorcerer! Czemu? Przejemność i satysfakcja z gry, elastyczność - nie ma jednej i jedynej wytyczonej drogi, można m.atk LUB cast.spd, nie trzeba podążać za wytyczoną ścieżką; Pięknie wyglądające skille - patrz: mój syg i avatar :) I nie jest tak, że nie może wygrać z necro... Wszystko zależy od twojego m.defa ^^

Jak dla mnie to weź Sorka.. A dlaczego ?

- Bo nie jest przesadzony
- Bo jest mistrzem AoE
- Bo jego skille ładnie wyglądają
- Bo jest w miare dobry w pvp
- Bo jest ich malo na serwach.
+1

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 03, 2007, 09:03:55 pm »
necro śmierdzi...
dlaczego?
bo jest przesadzony i jest ich jak psów. Prawie każdy ma w C4 necro... zupełnie tak jak TH w C2

sorc jest dużo ciekawszy. A jeśli ktoś pisze, że walka wygląda: sleep - surrender - nuke to widać, że małe ma pojęcie o tej postaci... i nie tylko niej bo na tej zasadzie necro można tak samo (sleep-gloom-nuke)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 03, 2007, 09:05:24 pm »
Thx wybrałem.............(tu werble : :P)........... SorcerorA  :D :D :D. A mam jeszcze 1 pytanie na jakim lv mógl bym pokonac mojego kumpla (tyrant 63lv) sorcerorem i jak polecacie taktyke.


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 03, 2007, 09:43:15 pm »
pewnie na 62, przynajmniej na retail by tak bylo :D, taktykie sam wymyslisz, przegrasz x razy i dojdziesz co robisz zle a co dobrze

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 03, 2007, 09:57:38 pm »
No to trzeba sie brac do roboty. Mam dopiero 40lv ale mysle ze szybko wbije (koniec szkoly tylko matura mi została) hmm...  :o własnie jutro matura a ja cały ostatni tydzień i dzisiejszy dzień przed l2 przesiedzialem :o :P mam nadzieje ze dostane jakies pytanie z l2 xdxdxdxd.  A jak mi dają: czemu kordian zemdlał przed komnata cara?? to napisze ze miał za mały lv. Bo jak jest roznica wieksza jak 8czy9 lv to jak walniesz to skamieniejesz xd:P. musiał by podbic lv i walnąć SLEP->Sureder to fire-> pospamowac go cursami->NUKE, NUKE az by DEDNOL.-- Napewno bym z takim podejsciem zdal:P
Thx za pomoc.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 03, 2007, 10:56:20 pm »
Cytat: Soulern(avatar)


-1 :)
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 03, 2007, 11:34:06 pm »
Cytat: Soulern(avatar)


-1 :)

strasznie sie czepiacie server jak kazdy inny

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 03, 2007, 11:44:45 pm »
NightBird

soulern gra na x15.. a on jest "normalny"


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 04, 2007, 12:02:48 am »
Ja bym brał Necro...


_______________________

jak juz grasz ss to wez na suba necro  :hu_2_3:
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 04, 2007, 12:05:11 am »
Ja bym brał Necro...


_______________________

jak juz grasz ss to wez na suba necro  :hu_2_3:

Może napiszesz czemu boski nro?


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 04, 2007, 08:43:26 am »
NightBird

soulern gra na x15.. a on jest "normalny"

?? oświeć mnie... nie mow ze X15 to normalny serwer skoro wszystkie DN to shity nie podobne do l2/
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 1

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 04, 2007, 09:44:37 am »
A ja myslalem ze na pvp sorcerorem zaczyna sie od slepa->surender->cancel, posion i reszta smieci a potem nuke, nuke, nuke az przeciwnika skremujesz :P. To ze sorc dobrze radzi sobie na masówkach to wiem, ale jak spisuje nie nekro pod tym wzgledem??(bo na 1vs1 gra sie nie konczy) Aha i na jakim lv mógl bym pokonac mojego kumpla (tyrant 63lv) sorcerorem i na jakim nekro( bo jak nekro w pvp silnejszy to na nizszym lv niz sorc). Thx za pomoc.

Jeśli chcesz pokonać kumpla, w ogóle kogokolwiek to zacznij myśleć do czego służy jaki skill. Bo kolejność sleep - surender - cancel rozbawiła mnie do łez.

Zdecydowanie polecam sorca. Argumentów nie przytaczam bo bym powtarzał po innych. 


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 04, 2007, 10:22:18 am »
Sorc, Necro to już postać masowa :p biorą ją prawie wszyscy, szczególnie na serwerach PvP


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 04, 2007, 11:35:59 am »
~no tak tak... teraz wszyscy za sorkiem, to w takim razie skad sie bierze tyle necrusow na servach? jak wszyscy sa za sorkiem..?


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 04, 2007, 11:40:21 am »
Heh, Fedur ma racje.A tak w ogóle, piszecie że necro to lamerska postać, ale w L2 nie ma postaci "lamerskich".Wszystkie są tak samo PRO.Piszcie co chcecie, a co do sleepa, na c4 pvp zaczyna się od niego, ale na c5 i dalej już nie.Ja dalej jestem za necro, ma -_-'iste debuffy, mi się nim gra przyjemnie.

PS. Necro wytrzyma najdłużej na mass pvp z magów (Transfer Pain).

PS2. Całą ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu, każdy gram tym, kim lubi...
;o


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 04, 2007, 11:41:25 am »
Wyobraź sobie, że 1/2 graczy l2 to noobki, które chcą się wyżyć.
Mało jest ludzi pomagających etc.
I ta większości idzie na łatwizne i bierze nro; lub jakąś inną postać która "miecie".

W c2 to był TH...

itd
itp
etc

xD

Heh, Fedur ma racje.A tak w ogóle, piszecie że necro to lamerska postać, ale w L2 nie ma postaci "lamerskich".Wszystkie są tak samo PRO.Piszcie co chcecie, a co do sleepa, na c4 pvp zaczyna się od niego, ale na c5 i dalej już nie.Ja dalej jestem za necro, ma -_-'iste debuffy, mi się nim gra przyjemnie.

PS. Necro wytrzyma najdłużej na mass pvp z magów (Transfer Pain).

PS2. Całą ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu, każdy gram tym, kim lubi...

Gra się przyjemnie, bo łatwo. Kładzie sie każdego.
Ktoś pyta, my odpowiadamy i wyobraź sobie, że ta dyskusja MA sens ; ]