Witaj
Gość

Wątek: Nekro czy Sorceror  (Przeczytany 15575 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 07, 2007, 11:29:16 pm »
ja wezme sws i roz...... to necro na kawałki ... bo kupa mi wejdzie :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 08, 2007, 11:43:37 am »
Co do nekro i wojów na niego. Ok, bez buffów może i jest dobry, bo ma przewage HP...ale z buffami :?: A grade SH zszedł na backstaba, a miałem buffki od SE 58. Czy sądzicie, że jak ma się potem buffki typu Haste/Fury/Fire/Warrior/G.Might. Stary, reuse skilli jest taki szybki, 4 blowy, że możesz mieć sobie co chcesz. A inna sprawa jest taka, że gra polega na tym, kto pierwszy targetnie wroga. Pierwszy hit rozstrzyga często walkę dośc szybko.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 08, 2007, 11:48:34 am »
oj zawsze bedzie DD (dagger+archer) > nuker
i nie wiem co bys mowil Fen ale tego nie zmienisz


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 08, 2007, 01:24:12 pm »
Co do tego, ze necro jest przesadzony, to nie prawda. Na normalnych low rate serwerach necro jest dobry na pvp b gradowe. Jest to postac do ownowania na fg itp, natomiast w bardziej zlozonym pvp kazdy mag>necro. Jako przyklad podam, ze na moim serwie jest pelno necrusow, totez kazde party ma buffy defensywne pod nich, i tak taki archer ma divine prot, warding, czasem jak jest miejsce na pasku to invocation, wtedy moj necros majac dc robe i arcana mace, na powa, mistic concetration emp itd. wali takiego lucznika po 500-600.Tak wiec widac na mass pvp odpada. W 1 na 1 w przypadku klanowych wojen tez nie jest za rozowo. Wiekszosc klanow ma ch i jak spotykasz takiego sps lub sorca to mu silenta nie powrzucasz bo ma mentala, no chyba zebys mial ten silent na +8 co najmniej, co i tak w wypadku tateossian set duzo ci nie daje. Wiec pvp wyglada tak zjedziesz mu cp i juz jestes zcancelowany, dostajesz sleep patrzysz jak ginie twoj summon, potem dostajesz ice vortex, i bez buffow sps przerywa ci kazdy czar i jestes owned. Dlatego necro jest postacia ownujaca jakies male party b gradowcow, natomiast jesli chodzi o end game mage to necro jest w c4 najgorszy. Ktos powie, ze mozna na innego maga tez zrobic config defensywny typu elemental prot i jakies tam songi, ale taki mag zdejmuje tego protectona surrenderem, natomiast necro nie ma surrender to dark. Uff chyba nikt nie dotrwa do konca tego posta :D
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 08, 2007, 07:37:04 pm »
Dark Vortex jest debuffem i atakiem w jednym ale moge sie mylić,a tak po za tym popieram przedmowce...
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 08, 2007, 09:19:50 pm »
fedur specjalnie dla ciebie
http://www.geocities.com/ayanrac/stormscream.html
obejrzyj a potem sie wypowiadaj, dla mnie dd (dd damage dealer) sa rowni, tylko mag nie potrzebuje full suportu zeby wymiatac

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 08, 2007, 10:52:34 pm »
fedur specjalnie dla ciebie
http://www.geocities.com/ayanrac/stormscream.html
obejrzyj a potem sie wypowiadaj,

i co ja mam teraz moze dac swoich faworytow jak to DD jeździ nukerow na 1 strzal?... przestań

tylko mag nie potrzebuje full suportu zeby wymiatac

mhm... nie potrzebuje, ho ho na tych frapsach koles nawet zadbal zeby miec malarie i inne hot springs syfy, nie zeby mi to przeszkadzalo ale.... "nie potrzebuje full suppo..."


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 08, 2007, 10:54:51 pm »
tylko ze archer kosi wszytsko jak ma full buffy...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 09, 2007, 02:10:03 pm »
Ja tez widze duzo filmow jak nukerzy padaja od hita, a tu masz filmik jak to wyglada z drugiej strony, nie wiem po co sie czepiasz. Nie lubicie sh wasza sprawa, ale musicie przyznac ze jest bardzo silna klasa w l2. Wkurzacie mnie tylko tym, ze piszecie ze sh jest nudny, sh jest slaby, wystarczy przed tym dodac ze waszym zdaniem. Najlepsze we wszystkim jest tak full bufed archer rozjedzie wszystko, moze i tak jest ale popatrzcie na filmiki gdzie archerzy wymiataja, zawsze jest to wielka zadyma i maja obok siebie high lvl bishopow i ol, ktorzy caly czas dbaja o ich hp i cp. Ta gra polega na wspolpracy roznych klas
Sh to popularna klasa i grajac na priv mozna spotkac ludzi, ktorzy nie maja pojecia jak nia grac, moze stad sie bierze wasze uprzedzenie??
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2007, 02:11:41 pm wysłana przez Fenrirus »

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 09, 2007, 03:00:15 pm »
To czy postać jest ciekawe to pojęcie względne bo co dla jednego jest fajne dla innego może być nudne.
Sh to popularna klasa i grajac na priv mozna spotkac ludzi, ktorzy nie maja pojecia jak nia grac, moze stad sie bierze wasze uprzedzenie??
Tak bo nurki to takie ciężkie do opanowania postaci :P są to jedne z najłatwiejszych w grze postaci: nie potrzebują top sprzętu i używają niewielu skilli w porównaniu do choćby do tanków, orkowych magów czy wojów typu warlord i tyrant.




  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 09, 2007, 08:42:15 pm »
Ja wybrałem sorcerora i nie załuje. Postać moze nie jest za bardzo skomplikowana ale granie nia sprawia mi dużą pżyjemność. A włsnie po to tu jetstesmy TO HAVE FUN :] więc porzuccie swoje wywody na temat wyższosci jednej klasy nad drógą (owszem są ograniczenia które ciężko przeskoczyć) ale jak to ktoś mądry jóż tu na tym forum kiedyś napisał: "wygrana w dóżej mierze zależy od poziomu opanowania swojej postaci" może kiedys sobie zrobie necro zeby zobaczyc jak sie nim gra ale na razie jestem zadowolony z tego co mam.  :D :D :D


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 09, 2007, 10:08:30 pm »
zalecam zaprzyjaźnienie się ze słownikiem.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 09, 2007, 11:59:44 pm »
zalecam zaprzyjaźnienie się ze słownikiem.
moze i nie umie pisac, ale popieram - HAVE FUN przedewszystkim ^^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 10, 2007, 08:15:50 am »
Sorki za błędy ortograficzne (mam z polaka na 2 i to widać).  Chciał bym jeszcze dodać ze nie ma postaci dla nOObów. Kazda jest stworzona w innych celach. Wiem i znam z życia ze tez czasem spotkam w grze high lv. necro i ten z nienacka skopie mi dupe i sie z tego cieszy (10 lv roznicy conajmniej) i czy mówie ze wszystkie necro są dla nOObów--- nie. Postać poze byc prowadzona przez nOOba. Na jednych serwerach jest więcej idiotów a na drugich mniej. To własnie oni wyrabiają negatywne opinie o róznych klasach. Na szczęscie na serwerze na którym gram (EPI) jest dużo miłych i pomocnych ludzi- no czasem zdarzy sie wyjątek-ale po mimo tego jest ok. To tyle (jeszcze raz sory za błędy ortograficzne, chyba naprawde zerkne do słownika :P)


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 10, 2007, 09:46:27 am »
czy ja wiem czy necro jest tak wszechpotezny bo szczerze necro bez swojego summona i transfer pain to dostaje po dupie nawet od SH poniewaz ma malo skilli i musi czekac na reuse a taki SH to nie musi czekac bo ma wiecej skilli atakujacych wiec sie nie dziwie ze ma summona  :P wczoraj swoim DA pojechalem necro na colo(ma sie ten sposob :)) tylko ze byl bez summona a gdyby mial to nie wiem czy by mi poszlo tak latwo xP ogolnie necro jest dobry na  bossy bo na cdl potrafi ladni przypieprzyc xP zreszta jak powiedzmy jakis noob bedzie gral necro to nie sadze zeby wygral z doswiadczonym sorkiem


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 10, 2007, 11:26:08 am »
No własnie.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 10, 2007, 02:15:26 pm »
dla mnie i tak najzabawniejsze jest, że summon necrosa jest pod niektórymi względami lepszy od summonów summonerów. Ma najwyższy p.atk ze wszystkich i 80crt rate w standardzie.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 10, 2007, 04:10:55 pm »
tylko ze summoner moze dac  buffy na swojego summona a tak apropo najlepsza jest panterka xP


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 10, 2007, 04:23:50 pm »
Najlepsze summony (wizualnie oczywiście) ma dwarf :P, a summony necro są brzydkie imo no może zombie ujdzie ale reszta ble



  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 10, 2007, 04:59:32 pm »
necro - b.dobra psotac do pvp na kazdym lvlu, jednak niesamowicie kosztowna jezli chodzi o exp
sorc - tani exp i straszna kupa w pvp do 76 lvl pozniej dostaje najlepszego vortexa i radzi sobie b.dobrze
Teon
Demolition/Vendetta

rbT - SoulTaker 76+
CasHaLot - warsmith 4x
RaMi - SE 6x (boxed)

rbT/sid_/sidOo



  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 10, 2007, 05:43:54 pm »
Sorc moze nie jest super w pvp ale na taki exp jest niezastapiony



Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 10, 2007, 08:20:57 pm »
Cytuj
necro - b.dobra psotac do pvp na kazdym lvlu,

Lol, zmienisz poglad jak na 78 lvl z najlepszym sprzetem bedziesz walil w ludzi po 700, a jakis archer 1800 dmg w ciebie i tyle samo w summona :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

  • Ruda Wiedzma
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 27, 2010, 02:13:20 am »
heh widze ze archer sie odezwal. Od 78 leva startuje na oli i zaden buracki strzelec nigdy ze mna nie wygral. O smiesznych sztyletach wspominac juz w ogole nie bede.

Archerzy sa do pvp, sztylety na CSy a nekro do grania dla przyjemnosci bo w kazdej sytuacji sie odnajda
Soultaker 82 lv - AL x5


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 27, 2010, 03:11:03 am »
Tak, a kolega na pewno 3 lata czekał na twoją odpowiedź.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

  • Ruda Wiedzma
Odp: Nekro czy Sorceror
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 27, 2010, 08:55:07 am »
I ta większości idzie na łatwizne i bierze nro; lub jakąś inną postać która "miecie".

Gram nekromantą od prawie dwóch lat. Teraz gdy posiadam 82lv mogę przyznać że nekromanta jest potężny.

Żeby być dobrym nekromantą trzeba włożyć w nią wiele wysiłku i serca, natomiast sorc jest chyba najprostszym magiem ze wszystkich.

Prawda jest taka, każda profesja może być ownująca jeżeli włoży się w nią dużo serca, starań, ale przede wszystkim postać trzeba czuć by nie zmieniać ją jak rękawiczki.

Wiem co mówię bo widziałam wypaśnych bdków rozwalających bisha, czy OL'a. Ale zanim BDek stał się pr0 nacierpiał się ładnie i wiele kombinował.

Ad. Topic:
Jeżeli szukasz prostoty i siły na pvp bierz Sorca
Jeżeli chcesz być mastah na oli, bierz nekro, ale uwierz mi wiele potu i krwi przelejesz zanim będziesz mocny.
Soultaker 82 lv - AL x5