Witaj
Gość

Wątek: Klasy samowystarczalne  (Przeczytany 14055 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 15, 2009, 11:01:41 pm »
ale dualbox to tez moze byc exp solo ;O

no dual, triple box itd z definicji jest solo :p , chyba ze wezmiesz jeszcze kogos zywego to wtedy zaczynaja sie problemy z gatunku kacika filozoficznego


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 15, 2009, 11:54:17 pm »
SOlo to solo, tylko ty i twoja postać :P Dualbox to już niestety troszkę naciągane solo, a raczej nawet duo.
Zresztą najprościej definiować tak.

1 postać - solo
2 postacie - duo
3 postacie - trio

itd. Nieważne czy postać kontroluje komp, Ty czy ktoś inny :P


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 15, 2009, 11:57:40 pm »
Exp z dualboxem (czyli 2 chary), to już z definicji jest duo. Fakt, DD w party zadaje wtedy 100% obrażeń, więc zabija solo, ALE nie expi solo, bo wciąż dostaje wsparcie od innej postaci. To tak jakby mówić, że SH w party z żywym SE expi solo - bo SE tylko co jakiś czas rzuca empa/heala i daje manę, a tak to może siedzieć na tyłku. Inaczej mówiąc, nawet jeśli tylko jedna osoba zadaje dmg, a druga ją wspiera - to jest to duo, bo następuje współpraca. Damage dealer zadaje obrażenia, a support jest wykorzystywany do wspierania go, dzięki czemu umożliwia wydajniejsze zabijanie/expienie.

Poza tym to jest offtop, bo temat jest o klasach samowystarczalnych - więc jak ktoś podaje za przykład DD z supportem na boxie, to nie zrozumiał topicu :D


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 16, 2009, 03:14:41 am »
No to ja wprowadzam kolejne utrudnienie tematu - Czy expienie z petem (nie mylić z buffpetem) to też solo :P
j/k.
Ale to też przyczynek to samowystarczalności. Teraz nawet SE jest samowystarczalny z kookaburrą, PP z GWilkiem czy WS z bufflo.

IMO na dzień dzisiejszy KAŻDĄ klasą da się solować na JEDNYM koncie, bez dualboxów - warunek - odpowiedni dobór peta.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:08:57 am »
9 postaci w trainie + protector to też jest solo, bo kontroluje to jeden bot master :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 16, 2009, 01:41:05 pm »
No to ja wprowadzam kolejne utrudnienie tematu - Czy expienie z petem (nie mylić z buffpetem) to też solo :P


A czy w takim razie ja z moim kotem dalej expie solo, czy juz duo? Przeciez ja go buffuje/healuje, a on bije w 100% :P 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 16, 2009, 02:08:51 pm »
9 postaci w trainie + protector to też jest solo, bo kontroluje to jeden bot master :D
o tym pisalem :P

No to ja wprowadzam kolejne utrudnienie tematu - Czy expienie z petem (nie mylić z buffpetem) to też solo :P


A czy w takim razie ja z moim kotem dalej expie solo, czy juz duo? Przeciez ja go buffuje/healuje, a on bije w 100% :P 
dual box ... BAN! :<


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 16, 2009, 06:37:03 pm »
9 postaci w trainie + protector to też jest solo, bo kontroluje to jeden bot master :D
o tym pisalem :P

No to ja wprowadzam kolejne utrudnienie tematu - Czy expienie z petem (nie mylić z buffpetem) to też solo :P


A czy w takim razie ja z moim kotem dalej expie solo, czy juz duo? Przeciez ja go buffuje/healuje, a on bije w 100% :P 
dual box ... BAN! :<

gdzie ban? nie ma bana ktos ci glupot nagadal :p


Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 16, 2009, 07:20:30 pm »
jakie glupoty, NCSoft na pewno banuje za boxa!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:05:07 pm »
Przestańcie spamować :<


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 16, 2009, 09:37:18 pm »
Sluchajcie Froderatora XD


Tak btw. Do 61 kazdy fighter moze sobie spokojnie solowac w cata :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 16, 2009, 10:53:56 pm »
Sluchajcie Froderatora XD


Tak btw. Do 61 kazdy fighter moze sobie spokojnie solowac w cata :P

do 61 to kazdy bez wyjatku moze solowac


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 16, 2009, 11:19:52 pm »
Z magami roznie, czasami trzeba siedziec, a ja mowie o ciaglym solowaniu bez restow ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 17, 2009, 07:31:47 am »
Z magami roznie, czasami trzeba siedziec, a ja mowie o ciaglym solowaniu bez restow ...

kazdy czasem musi siadac gdy ma niefart, nie mozna jednoznacznie poweidziec ze klasa x to na bank bediz emusiala siadac, na inq czasem zdaza mi sie expic cala godzine bez 1 pzystanku i wbijam 20-30 %, lece po bufki i expie tak samo kolejna godzine albo nie leca mana herby (na tym samym spocie) i po 5 minutach jest /sit i na konic 7% na godzine. Nawet summonerowi moze sie zdazyc ze bedize musial chwile dac sobie spokoj z expem, kwestia zwyklego farta


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 17, 2009, 08:45:43 am »
No widzisz, ja restow nie mialem w ogóle na bd do tych 61, jedynie restocki. Potem już dance + sit mode =D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 15, 2009, 01:17:24 pm »
Osobiście destro to większość z mojego lvl 80 wbiłem solo (priv rate x4). Podstawa to byczek 85lvl z VR 4 i Haste2, Focus i DW też nie szkodzą. Ketra, IT, DO, MoS, Pagan to miejsca nie sprawiające najmniejszych problemów, po prostu 30k sss, i zaszywałem się w danym spocie dopóki miejsc w plecaku wystarczyło lub ssy się nie skończyły. W catach DO, aby nie stracić czasu na moby nie dające aa, po prostu biegłem do przez 3 salki a moby się agrowały. Przebiegałem dalej bsoe, powrót i zostawały na 3 salach tylko priesty.  Na serwerze, na którym gram same agrują się tylko moby nie dające aa, więc ma problemu aby je wyciągnąć (nie mam pojęcia jak to wygląda na offie). Od finala exp destro jest utrudniony przez stały reuse sklli, więc trenuje aktualnie swsa.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 15, 2009, 06:21:26 pm »
Osobiście destro to większość z mojego lvl 80 wbiłem solo (priv rate x4). Podstawa to byczek 85lvl z VR 4 i Haste2, Focus i DW też nie szkodzą. Ketra, IT, DO, MoS, Pagan to miejsca nie sprawiające najmniejszych problemów, po prostu 30k sss, i zaszywałem się w danym spocie dopóki miejsc w plecaku wystarczyło lub ssy się nie skończyły. W catach DO, aby nie stracić czasu na moby nie dające aa, po prostu biegłem do przez 3 salki a moby się agrowały. Przebiegałem dalej bsoe, powrót i zostawały na 3 salach tylko priesty.  Na serwerze, na którym gram same agrują się tylko moby nie dające aa, więc ma problemu aby je wyciągnąć (nie mam pojęcia jak to wygląda na offie). Od finala exp destro jest utrudniony przez stały reuse sklli, więc trenuje aktualnie swsa.
Fajnie że podzieliłeś się z nami swoimi doświadczeniami Na retku moby wracają na swoje miejsce..

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 18, 2009, 09:19:03 pm »
Denerwuje mnie to, że dla summonów wprowadzili buffki a dla petów już nie... z wilkiem ciężko iść na mobki x2 bez buffków bo wilk mocno leje przez co moby na niego idą, a p.def słabiutki... No a na x1 gdzie samemu lejesz szybko nie opłaca się wilka brać za dużo kasy wydasz na ssy, żarcie :P




  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 19, 2009, 02:30:31 pm »
Eeee tam, ja nie narzekam na brak bufów na wilku :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy samowystarczalne
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 19, 2009, 02:59:06 pm »
Denerwuje mnie to, że dla summonów wprowadzili buffki a dla petów już nie... z wilkiem ciężko iść na mobki x2 bez buffków bo wilk mocno leje przez co moby na niego idą, a p.def słabiutki... No a na x1 gdzie samemu lejesz szybko nie opłaca się wilka brać za dużo kasy wydasz na ssy, żarcie :P

Dobrze zrobili, bo newbie buffs dla summonera nic nie dają. Może ew acumen i BTS, ale poza tym jego główną bronią po ma 52 lvlu (chyba, że masz jakiś uber hax0r OE top B dla maga) jest właśnie servitor. Taki dagger/warrior ma sobie śmigać z VR Hastem i innymi śmieciami, a servitor goły?

Peta może mieć każdy i nie jest on obowiązkiem do expa, tylko dodatkiem. Ja nie stać kogoś na sprzęt i shoty dla niego, to niech expi bez, proste i logiczne.  Summonerowi na +60 nikt nie powie: "exp bez servitora"
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker