Witaj
Gość

Wątek: Summonerzy-freya  (Przeczytany 11689 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 20, 2011, 11:03:14 am »
summon dostaje wszystko to co summoner

Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 20, 2011, 02:56:04 pm »
Solar, ok selfbuffy (czyli haste z certu) przechodzą na summona ale mam pytanie. Jak w warunkach oly/pvp/mass pvp summoner ma to haste aktywować?
No chyba, że jak summon kogoś leje to też się wtedy włącza to wtedy mój post doz zignorowania.


A po co te dueale/dagger.

Attri się przenosi ale p atk też?   :shock:
pvp to też oly................... Jak to haste ma się aktywować :P?? Ktoś cię bije i się odpala tak samo jak celka i ud. 700 cp to czasami jeden hit, już nie wspominając, że cp raczej mało się przydaje w instancjach expie itp

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 20, 2011, 03:43:43 pm »
Jeżeli nie będzie posiadał dodatkowego dagger 300 atri z focusem to chyba nie ma sensu, ogolnie ciezko powiedziec bo cp tez sie bardzo przydaje.
Lepiej duale od h5, żeby podbić p atak summona (chyba nie zweryfikowane:D)
Nie wiem dokładnie jak to jest z tym przenoszeniem stat ale IMO w takim wypadku to łuk>duale  :shock:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 20, 2011, 04:07:08 pm »
Jak to haste ma się aktywować :P?? Ktoś cię bije i się odpala tak samo jak celka i ud.

A haste nie aktywuje się wtedy gdy to my lejemy?

Bo jak tak, to nie wyobrażam sobie by summoner na oly/pvp/mass pvp podbiegał do przeciwnika i lał go po to by haste odpalić  :P
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 20, 2011, 10:47:42 pm »
Cytuj
Nie wiem dokładnie jak to jest z tym przenoszeniem stat ale IMO w takim wypadku to łuk>duale
W c5 wprowadzono karę dla summonerów za noszenie łuków i tyczek ale nie pamiętam jaką.
Cytuj
A haste nie aktywuje się wtedy gdy to my lejemy?

Bo jak tak, to nie wyobrażam sobie by summoner na oly/pvp/mass pvp podbiegał do przeciwnika i lał go po to by haste odpalić
Jak ty do przeciwnika nie podlecisz to on na pewno pokwapi się do ciebie :D Taki powrót do c4 gdzie trzeba było na oli mieć duale/daggera/luk + broń z accu :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

  • Miłość jest jak magia. Nie widać jej, ale czuć, że
Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 23, 2011, 07:47:21 pm »
Ok, koniec bajek.
Mam Arcane Lorda 82. Dye +4 wit -4int +4con i dex -8str. Bez buffa 1510 m.def (set dyna +3)
Skille srednio na +15, King +9 (z btb z laski ma 10k hp). Augu w dyna mace (300 holy, 240 idzie na kota) mam heala. Leczy stosunkowo szybko 798 hp. Nie musze sie do tego targetować
Nigdy nie przegrałem z DA, po warrior bane on się spoci zanim mnie dogoni. Z Arcane agility kota on nie zabije, spadki HP przez skilla szybko sam wylecze. I Betray na pantere. Z nukami? Tu powiem, że poza oly (na cerbie na oly glownie są moiraie, epici, lvl 85 ze skillami +30. Wiadomo, przegrywam. Ale z ludzmi na rownym lvl raczej wygrywam. Perfa pokonalem - hero Tyr - kot go bije, ja spam heali na mnie i kota. No i dopisał mi fart w postaci krytyków podczas leczenia:)) walczylem z nukiem, sps. Pierwsze co to servitor barrier bo na 99% wlaczy enli i zaatakuje kota. Jeśli tak zrobi, to wtedy elegancko mage bane i Arcane Disruption (+18. Czasem i w Tezze wchodzi, naprawdę! : d). Efekt? Brak empa i -23% casta. Kot na +9 ma na buffie od WC 5171 p.atk. ,,Pozdro spsie, dzięki za +1 pvp".
Destro? Tu musi bane wejsc, inaczej mam zgona. Nawet jak wejdzie, jest to trudna walka. Trzeba utrzymywać przeciwnika na dystansie. Jak bije kota - komenda ,,stop" i szczurolap jest przy mnie leczony. Tyr i glad? Tu losowo mi idzie, jesli ma rowny lvl i eq to wtedy wszystko zalezy od gracza. Zaatakuje kota bo ma mysli ze jest slaby? Przegra, naprawdę w 1 vs 1 nie jest trudno go wyleczyć. Zaatakuje mnie? Wtedy ma wielkie szanse, szczególnie gdyż nie mam dyna light. A w robe to wiadomo... Tak, light. Mam mniej casta, ale wiecej speeda i defa. Kota trudniej leczyć, trzeba często odwoływać go od przeciwnika. Pal i TK (na podobnym lvl i eq)? Walka trudna (pal) i długa (z tk kiedyś 7 min się bilem w kata, a oly minął czas).
Kogo sie boje? Healerów, Kamaelów (szczególnie tego co buff kradnie) i daggerów. Z nimi na 99% leże.
Łuki? Ciężko (w polu), ale zdarza się wygrac. Na oly z lukiem nie walczylem.
OL i WC? Poza boxami nie miałem przyjemności z nimi walczyć.

Podkreślam raz jeszcze, PVP jest strasznie uzależnione od lvl, eq i epicow, ktorych nie posiadam.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 08:56:59 pm wysłana przez Shenandoath »
Miłość jest jak magia. Nie widać jej, ale czuć, że jest w powietrzu i można niemal dotykać jej. I tak jak magia nie istnieje, jest tylko złudzeniem.



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy-freya
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 23, 2011, 08:05:03 pm »
Jestem -_-' kociarzem, dzieki nukerze za +1!!!!!! ale pomozcie mi bo nie wiem jak ugotować wodę na kocie, jakie dye do jedzenia? W ogole kamaele to zbugowana klasa jest i powinni miec -2000 do str, poradzicie mi tez jak moge zrobic kupe przez nos? Ja rozumiem wszystko, z łucznikami na oly nie grałem jeszcze ale potrzebuje pomocy, zownowałem za to 2000 no gradowców i nie zbili mi cp (dodam ze bylem tylko w dynce na full resach) Tak w ogole to gram od Kroniki C0,1 kiedy jedyne co działało to grocery a po trzech latach doszedlem do perfekcji i przeszedlem na piechotę cale l2, w ogole to potrzebuje pomocy z certyfikatami bo chciałbym tankować rb bez kota i chodzic w hvy.

/Tirius: nie każdy musi być fajny w l2, ale w życiu już by wypadało, a tutaj ukazujesz swoją ułomność, więc kolejne 5%, za spam chociażby.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 08:21:32 pm wysłana przez Tirius »