Witaj
Gość

Wątek: Czy warto grac Silver Rangerem?  (Przeczytany 9283 razy)

  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 28, 2007, 08:48:59 pm »
"4. Nie piszemy tekstów obraźliwych, pyskliwych."

Rozumiem, że Ty nic nie musisz, tylko możesz?

baaka...


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 28, 2007, 09:13:19 pm »
"4. Nie piszemy tekstów obraźliwych, pyskliwych."

Rozumiem, że Ty nic nie musisz, tylko możesz?

baaka...
Muszę to umyć zęby przed pójściem spać. Masz dokładną rację, ja nie muszę przestrzegać regulaminu. Przestrzegam go ze względu na swoje przyzwyczajenia, bardziej chodzi o to, że chce go przestrzegać... Gdybym niechciał to wierz mi, że długo bym tutaj nie został. poza tym widzę, że nudzi Ci się i nie masz już się do czego przyczepić, mroczne elfy sa koloru zblizonego do czarnego i tego nie zmienisz, tak samo jak orki są zielone, a elfy (dość często) są różowe. Czy gdybym napisał różowuch także byś się tego przyczepił? Sądzę, że jednak nie. Moje stwierdzenie nie miało na celu obrażenia żadnego z użytkowników, obraziło Cię? To przepraszam... teraz idź do mamy i powiedz jaki to ja jestem niedobry.

Geez... Daj spokój, mnie obraża Twoja sygnaturka "stfu"? Obraza użytkownika ze skrótem od angielskich wyrazów.. Pewnie ukradkiem śmiejesz się z tych którzy nie znają języka angielskiego... Przejrzałem Cię. A do tego, co najgorsze.... 'stupid baaka', nie, lepiej nie będę komentował... Dziękuję za uwagę. Jak widzisz wszystkiego można się przyczepić, więc może skończmy ten bezsensowny offtop?
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2007, 09:14:58 pm wysłana przez MonT »


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 28, 2007, 09:49:27 pm »
"4. Nie piszemy tekstów obraźliwych, pyskliwych."

Rozumiem, że Ty nic nie musisz, tylko możesz?

baaka...
Muszę to umyć zęby przed pójściem spać. Masz dokładną rację, ja nie muszę przestrzegać regulaminu. Przestrzegam go ze względu na swoje przyzwyczajenia, bardziej chodzi o to, że chce go przestrzegać... Gdybym niechciał to wierz mi, że długo bym tutaj nie został. poza tym widzę, że nudzi Ci się i nie masz już się do czego przyczepić, mroczne elfy sa koloru zblizonego do czarnego i tego nie zmienisz, tak samo jak orki są zielone, a elfy (dość często) są różowe. Czy gdybym napisał różowuch także byś się tego przyczepił? Sądzę, że jednak nie. Moje stwierdzenie nie miało na celu obrażenia żadnego z użytkowników, obraziło Cię? To przepraszam... teraz idź do mamy i powiedz jaki to ja jestem niedobry.

Geez... Daj spokój, mnie obraża Twoja sygnaturka "stfu"? Obraza użytkownika ze skrótem od angielskich wyrazów.. Pewnie ukradkiem śmiejesz się z tych którzy nie znają języka angielskiego... Przejrzałem Cię. A do tego, co najgorsze.... 'stupid baaka', nie, lepiej nie będę komentował... Dziękuję za uwagę. Jak widzisz wszystkiego można się przyczepić, więc może skończmy ten bezsensowny offtop?

Taa, takie (ojej) kotka za pomocą młotka preferujesz jak widać.
To że masz teraz focha o swoje rasistowskie gadki to nie moja wina, tak zostałeś wychowany (zapewne). Mnie rodzice uczyli, aby cenić drugiego człowieka, bez wzgledu na kolor skóry czy inne duperele. Jest to również wspomniane w Artykule 7 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Wiesz co oznacza baaka?
I w ogóle czemu sądzisz że śmieje się z innych ludzi, masz dowód?
Jeśli ingerowałeś w moje życie prywatne podglądając mnie, zgodnie z artykułem 12 w/w Deklaracji złamałeś prawo polskie.

Dobrze skończmy ten temat, bo jak widać przeprosić nie potrafisz.

« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2007, 10:04:03 pm wysłana przez NetSuuN »


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 28, 2007, 10:07:03 pm »
To że masz teraz focha o swoje rasistowski gadki to nie moja wina
Hmm a mam?
Mnie rodzice uczyli, aby cenić drugiego człowieka, bez wzgledu na kolor skóry czy inne duperele. Zgodnie z Artykułem 7 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.
Jeśli nie odróżniasz świata fantasy od rzeczywistości to lepiej odstaw komputer i zajmij się czymś mniej stresującym. Potem ludzie się dziwią jak można rodziców krzesłem tłuc. A tak btw. Grałeś kiedyś w heroes 3? Jesli nie to dobrze, tam Tytani (są biali) mają bonus do bicia CZARNYCH smoków, rasizm jak zło z dupy.
Wiesz co oznacza baaka?
No właśnie wiem, inaczej bym się tego nie czepiał.
I w ogóle czemu sądzisz że śmieje się z innych ludzi, masz dowód?
Ehh... serio nie zrozumiałeś?
Jeśli ingerowałeś w moje życie prywatne podglądając mnie, zgodnie z artykułem 12 w/w Deklaracji złamałeś prawo polskie.
Potrafię również przechodzić przez ulicę w niedozwolonych miejscach.
Dobrze skończmy ten temat, bo jak widać przeprosić nie potrafisz.
Przeprosiłbym... gdybym dostrzegł swój bład, a na razie widzę tylko porównanie mojego opisu mrocznych elfów do Twojego wyimaginowanego świata pełnego rasizmu.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 28, 2007, 10:13:41 pm »
Cytuj
Czarnych też, chyba, że gracz lubi wygląd biegającego czarnucha ze skoliozą który przez heavy armor świeci jajami: )

Przez takich rasistow gina niewinne elfy jestes fe i teraz musze zabic kolejna 50 zeby w miare sie odwyzyc...


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 28, 2007, 10:31:24 pm »
Co to znaczy baaka?  :shock: :P :P :P :P :P :P :P :oops:
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 28, 2007, 11:13:44 pm »
Glupek lub cos pokrewnego.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 29, 2007, 12:49:01 am »
Ryltar, w dupie byłeś gówno wiesz. ;]

Baka to to inaczej szuwax, stuff, szajs, towar, szamunek. Wywodzi się od słowa czasownika "bakać"[ persaldo palić marihuanę]. Idąc dalej, można zauważyć coraz ciekawsze twory językowe, takie jak: "Bakalie" czy "Małe baku baku".

Idąc drogą dedukcji, można dojść do wniosku, że Pan netsunn jest czystej krwi narkomanem, który nie wie, że etanol jest o wiele zdrowszy i działa oczyszczająco na organizm[, ze szczególnym wskazaniem na nerki].
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 5

Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 29, 2007, 01:01:58 am »
Ryltar, w dupie byłeś -_-'o wiesz. ;]

Baka to to inaczej szuwax, stuff, szajs, towar, szamunek. Wywodzi się od słowa czasownika "bakać"[ persaldo palić marihuanę]. Idąc dalej, można zauważyć coraz ciekawsze twory językowe, takie jak: "Bakalie" czy "Małe baku baku".

Idąc drogą dedukcji, można dojść do wniosku, że Pan netsunn jest czystej krwi narkomanem, który nie wie, że etanol jest o wiele zdrowszy i działa oczyszczająco na organizm[, ze szczególnym wskazaniem na nerki].

Cytuj
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!
Super As > all :D
alkohol to twoj wróg... :D

wracajac do tematu a nie pieprzac o dupie Maryny
warto grac SRem - to fajna postac. (mialem chyba na 65lvl ale porzucilem maja SRke dla Crafta :D )
a co do kasy - dasz rade o ile potrafisz handlowac


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 29, 2007, 02:54:47 am »
poza tym klimat synu,klimat :D elf=lucznik,szybki i zabojczo celny :P
jakos nie poczulem analogii w nazwaniu delfow czarnuchami do swiata rzeczywistego ale ok..w takim razie dlaczego nie przyczepiles sie do ryltara za tych jego pedalow?przyznaje ze mnie irytuja jego wypowiedzi bo zawsze grywam elfami i nie jestem homoseksualny,ale nie odbieram tego jako personalny atak lub odniesienie do rzeczywistosci (no chyba zeby pan rylatar odnosil "pedalstwo" do wszystkich grajacych elfami,ale wtedy bym sie nie wkurzyl tylko mu wspolczul :P ) sadze ze za bardzo sie uniosles panie netsuun :D znalezli se temat do klotni,no niech ich dunder swisnie ;D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 29, 2007, 09:12:15 am »
Cytuj
baka to to inaczej szuwax, stuff, szajs, towar, szamunek. Wywodzi się od słowa czasownika "bakać"[ persaldo palić marihuanę]. Idąc dalej, można zauważyć coraz ciekawsze twory językowe, takie jak: "Bakalie" czy "Małe baku baku".

LOL xD

Cytuj
Ryltar, w dupie byłeś -_-'o wiesz. ;]

Powies sie na drucie kolczasty...masz jakis k***a problem?

Baka - głupek
http://pl.wikipedia.org/wiki/Przydatne_japo%C5%84skie_zwroty

Jedz i znajdz te swoje baka a jak tam napisane jest ze to jakis naroktyk to jestes faggotem.

Cytuj
zabojczo celny

W porownaniu do HE? KK thx bye...

Cytuj
przyznaje ze mnie irytuja jego wypowiedzi bo zawsze grywam elfami i nie jestem homoseksualny

Bo twoja postac jeszcze o tym nie wie.Nie zauwazyles ze bije jej szybciej serce gdy ociera sie o niego facet w sklepie?

Cytuj
ale nie odbieram tego jako personalny atak lub odniesienie do rzeczywistosci

To jest atak na postac nie gracza :P

Cytuj
no chyba zeby pan rylatar odnosil "pedalstwo" do wszystkich grajacych elfami,ale wtedy bym sie nie wkurzyl tylko mu wspolczul

Nie pedal tylko gej jak juz ^^



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 29, 2007, 10:18:45 am »
Ryltar, może "zabójczo celny" nie jest. Ale bez buffów ma więcej Acuracy niż HE. Tylko, że HawkEye ma swojego Selfbuffa, który niestety obniża p.defa...
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 29, 2007, 10:53:47 am »
Cos za cos :P
Co nie znaczy ze ma takiego accuary jak HE albo powera jak PR.Zreszta kazdy czuje klimat inna postacia ja np.czuje SK i prawie kazdym DE oraz kazdym Dwarfem ale w Elfy nie potrafie sie wczuc i dlatego uwazam ze sa sux :P

Ale graj kim chcesz ja nigdy nie gralem SR(zreszta kazdym innym lucznikiem malo gralem) i nie zagram.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 29, 2007, 10:55:26 am »
Uhu Ryltar,

kończę off'a stwierdzeniem, że znam te czyste animowskie baka, jak i również tą bakę od "jedwabistych ziomów". Także, ty mnie nie musisz edukować, a na drucie się nie powieszę.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 29, 2007, 06:42:17 pm »
MonT skończ tą kretyńską gadke, i błyskanie swoimi "boskimi" tekstami.
Nie widzisz swojego błędu - cóż, i tacy ludzie się rodzą, a to że słowo "czarnuch" Ciebie nie razi to gratuluje świetnego wychowania.

Jak widzie Ciebie uraża to, że śmiałem Ci zwrócić uwage, wybacz, ale zwracanie uwagi, to moja specjalność, a jeśli sie jest rasistowską (ojej) to na pewno nie zrozumie się tego co ja mówię.

Nie zmusze Cie do przeproszenia (bo i tego nie chce) ale jeśli masz jakiś honor, to chociaż przestałbyś pyszczyć do mnie.



  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 29, 2007, 07:56:38 pm »
Ehh, a ty nadal swoje. Nie dość, że nie potrafisz, bądź nie chcesz zrozumieć tego co napisałem, to do tego chcesz mi wmówić, że jestem rasistą. Nie przesadzaj proszę. A tak apropo, jeśli TY wiesz lepiej co JA miałem na myśli, to nie mam pytań.


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 29, 2007, 08:28:00 pm »
Moze zalatwicie to na PM do jasnej cholery :x :shock: 8) :bangin: :?
AyGo


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Czy warto grac Silver Rangerem?
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 01, 2007, 10:22:08 pm »
Ten dział ma 3 moderatorów... czemu nikt tego nie zamknął albo nie zakończył kłótni? Na bazar panowie albo do baru...