Witaj
Gość

Wątek: KRADZIEŻ KONTA  (Przeczytany 2933 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

KRADZIEŻ KONTA
« dnia: Kwiecień 20, 2005, 01:57:52 pm »
 WITAM MAM JUZ DOLA KTOS MI OPEDZLOWAL CALA POSTAC WSZYSTKO GRAM MAGIEM.MIALEM NAJLEPSZE UBRANKA KUPIONE ZA KRYSZTAŁY W GIRAN TARCZE TEZ NAJLEPSZA Z GIRAN ZA KRYSZTALY.GRAM NA SERWEZE ENIGMA CO ROBIĆ POMOŻCIE PLEAS. :(  :(  :(  :( ZOSTAŁEM Z 43 LVL GOLY I NIE WESOŁY.CZY MOZNA TO JAKOS ODZYSKAC PRZEZ PODANIE TEGO DO WIADOMOSCI ADMINISTRATOROWI SERWERA?JEZELI TAK TO JAK TO ZROBIĆ.no i pytanko czy moge zmienic hasło i login?jak tak to w jaki sposob moze tak sie zabezpiecze przed nastepna niespodzianka.prosze pomozcie.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

KRADZIEŻ KONTA
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2005, 03:20:52 pm »
 jeśłi grasz na c2 to mozesz wysłac petycje do admina, ale jak grasz na c1 to mozesz wysła cemaila do admina jeśli macie dorego adm to mozesz liczyc że ci uwierzy zresztą moglbys to dac innej postaci i go tylko oszukac.
A jeśli jakiś twój kumpel znał hasło i login to looknij do DEPO mi często kupel chował tam przedmioty
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 3

    • eXistence
KRADZIEŻ KONTA
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2005, 05:49:44 pm »
 Masz takom komende jak /gmlist Wyświetla ci sie lista GM jacy som na serwie możesz ich powiadomić o tym fakcie. No i zawsze możesz pogadać na MIRCU jeżeli serw tak owy posiada, to tyle


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

KRADZIEŻ KONTA
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2005, 06:58:56 pm »
 co to jest mirc i jak na tym gadac?
Mam chwilową przerwe, nie gram w nic.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

KRADZIEŻ KONTA
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2005, 07:32:55 pm »
 mIRC to taki czat jest podzielony na #kanały.
http://www.mirc.com' target='_blank'>Tutaj ściągnij i jak włączysz to wypełnij nick i takie tam. Jeśli serw na którym grasz ma kanał (#) t omożesz tam looknąć weź  Join Canal i wpisz #nazwa kanału, podana na stronie serwa.
A to polki kanał lineage #l2.pl albo #l2pl chyba nie pamiętam...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

KRADZIEŻ KONTA
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2005, 07:13:12 pm »
Mozna tez oduczyc kolesia takich zeczy i zglosic fakt na policje. Mojemu kumplowi hakneli konto w tibi (calkiem ciekawy shit jakby ktos niewiedzial), delikwenta zlapali, byl to jakis kiszpan i dostal 3 latka w wiezieniu jak dobrze pamietam :P


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

KRADZIEŻ KONTA
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2005, 07:23:29 pm »
I moze powiesz jeszcze, ze polskie psy go aresztowaly ?:P
Chlopie nie namawiaj do sprzedawania :P Konfident to zly czlowiek :)


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
KRADZIEŻ KONTA
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2005, 10:35:56 pm »
ja pierdole, czy to nie przesada? jak mozna laczyc te dwa swiaty i za kradziez w grze dostac wiezienie w realu, toz to chore, moglo to byc se warte nawet w pizdu, ale to tylko gra, a ze ludzie sa pojebani i sprzedaja rzeczy z gry za real kase to ich problem, ten swiat jest pojebany, trzeba traktowac gre jak gre, a nie kuzwa siedziec 3 lata za to ze sie komus eminence bowa ukradlo, no ja pierdole....
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 1

    • http://szfagry.one.pl/kloc/forum/
KRADZIEŻ KONTA
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2005, 04:17:02 pm »
Skrat ciekawe co bys powiedzial jakby ci ktos konto wyczyscil przeciez to tylko serwer bankowy byl, a nie ukradl ci portfela na ulicy.
++++++++++++++++
NICK: KLOC
RASA: DARK ELF
KLASA: ABYSS WALKER
LVL:6x
KLAN:BRAK
ALLY:BRAK
SERWER: nOObwars
++++++++++++++++

"TAKIE MALE BRAZOWE I SMIERDZI :P"
Nie Klikaj tego linku :P


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

KRADZIEŻ KONTA
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 05, 2005, 04:57:40 pm »
A co ma konto w banku do konta w L2 ??? :/ Bo ja w ogóle tego nie rozumiem co napisales...


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 1

    • http://szfagry.one.pl/kloc/forum/
KRADZIEŻ KONTA
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 06, 2005, 03:35:27 am »
To ze oba przestepstwa dokonujesz na jakis komputerze. Mi nie chodzilo o napad na bank tylko o wlamanie na serwer bankowy mozesz nawet pod ten przeklad podpiac kradziez numery karty kredytowej.
Wiem jaki to jest bul zhakowane konto bo w ten sposob pozegnalem MUonline wcale nie jest milo stracic caly dorobek, w moim przypadku 1,5 roku gry a postac z tym ekwipunkeim co miala (DR set +5+12+L, CDA+1+12+skill) byla wtedy na warta allegro  200-300pln.
++++++++++++++++
NICK: KLOC
RASA: DARK ELF
KLASA: ABYSS WALKER
LVL:6x
KLAN:BRAK
ALLY:BRAK
SERWER: nOObwars
++++++++++++++++

"TAKIE MALE BRAZOWE I SMIERDZI :P"
Nie Klikaj tego linku :P


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

KRADZIEŻ KONTA
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 05, 2005, 08:45:33 pm »
Cytat: KLOC
To ze oba przestepstwa dokonujesz na jakis komputerze. Mi nie chodzilo o napad na bank tylko o wlamanie na serwer bankowy mozesz nawet pod ten przeklad podpiac kradziez numery karty kredytowej.

omg no cos ty nie wiedzialem :P
Tylko, ze wlamywanie sie do banku polega na zupelnie czym innym niz kradziez konta (kradziez = pozyskanie hasla od ofiary lub zlamanie tegoz hasla :P).