Witaj
Gość

Wątek: Lista Klanów [WRATH x9]  (Przeczytany 11163 razy)

  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 6

Lista Klanów [WRATH x9]
« dnia: Lipiec 25, 2008, 09:32:39 am »
Inspired by Matim22


--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : Deviant

Clan : Liquid : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : CampKillYourself

Clan : RenegadesOfFunk : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : OverTheEdge

Clan : ph34r : 
Clan : Enclave : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : Roots

Clan : BloodBalance : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : EnemyDown

Clan : DreamHunters : 
Clan : Reunited : 
Clan : StandYourGround : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : ShadowOfIntent

Clan : HellJumpers : 
Clan : KillerQuixotes : 
Clan : NeoMoon : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : NoRetreat

Clan : AncientAssassins : 
Clan : Crash : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : FromTheAshes

Clan : Oreo : 
Clan : UrbaN : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : Immortals

Clan : Plaudite : 
Clan : Anthema : 
Clan : almaitare : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : VamosTodos

Clan : Faerun : 
Clan : LnD : 
Clan : BrazilianTopTeam : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : Equality

Clan : EL : 
Clan : Onego : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : ArmyOfDarkness

Clan : MOFOS : 
Clan : LegionOfDead : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : Vendetta

Clan : Invincibles : 
Clan : PolishArmy : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : EquilibriuM

Clan : ImperiuM : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : Chaos

Clan : Pilgrims : 
Clan : AllForOne : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : OmgLittleAbs

Clan : TheFriendsLEGION : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : LetsGoKill

Clan : TheKill : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : WarBrothers

Clan : BioHazzarD : 
Clan : TheMemberSteel : 


--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : Heaven

Clan : JustForAngels : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : LIONS

Clan : BgTeam : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : NewAge

Clan : PeCeRe : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : TwilightTemplars

Clan : FirstResistance : 
Clan : MericleS : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : BloodyFox

Clan : DownOfTheDeath : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : Energy

Clan : BlackScorpions : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : Fenix

Clan : Regenesis : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : HellCruzaders

Clan : DinNerInHell : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : BRASIL

Clan : VICTRIX : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : FlamingPath

Clan : BasicInstinct : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : Virtual

Clan : vG : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : BlackEdition

Clan : LimitedEdition : 
Clan : TheBlackWolf : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : TotalOrgasM

Clan : OldSchoolZ : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ally : overHAXED

Clan : HaxNinjas : 

--------------------------------------------------------------------------------------


Clan : AntiManele : 
Clan : ArmyOfGod : 
Clan : Batalion : 
Clan : ColdFear : 
Clan : DareDevils : 
Clan : DarkSentinels : 
Clan : DarkWinter : 
Clan : DraconiC : 
Clan : Dorians : 
Clan : ELAS : 
Clan : EspadasDeYildun : 
Clan : Faith : 
Clan : Fantasy : 
Clan : Freaks : 
Clan : FuriaCapilar : 
Clan : HaveFun : 
Clan : HellSoldiers : 
Clan : HungarianForces : 
Clan : JIXemporium : 
Clan : koko : 
Clan : Lms : 
Clan : Logistic : 
Clan : LorDofWaR : 
Clan : MadBadDworf : 
Clan : MagicGods : 
Clan : NeXTStone : 
Clan : OldArmy : 
Clan : Otw : 
Clan : Outcast : 
Clan : OwneRz : 
Clan : PIMPS : 
Clan : PolishVodka : 
Clan : Pretorian : 
Clan : Pride : 
Clan : PuffPuffPass : 
Clan : RedStorm : 
Clan : Revival : 
Clan : RomaniaMare : 
Clan : Samurais : 
Clan : SantanaClan : 
Clan : Spartan : 
Clan : TheImortals : 
Clan : WildAngels : 
Clan : Zoosadism : 

--------------------------------------------------------------------------------------

Stan z dnia: 28.07.2008

--------------------------------------------------------------------------------------

Oczywiście nie są to wszystkie, będę się starał uaktualniać w miarę możliwości listę, ale z racji iż nie mam obecnie zbyt dużo czasu na grę, to mam nadzieję że znajdą się osoby chętne do pomocy :P

Jeżeli ktoś zauważy klan/ally jakiego nie ma na liście, niech zrobi screen'a i zamieści tutaj a ja dodam do listy.

Thx
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2008, 06:20:14 pm wysłana przez Zorgo90 »


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2008, 09:55:36 am »
Heheh . Świetna robota  :wink:


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2008, 12:40:05 pm »
geez, wy chyba macie za dużo wolnego czasu :D  :P
plusika autorowi
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 27, 2008, 05:18:01 pm »
Przydal by się jakis moderator  :angel:


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 27, 2008, 05:57:41 pm »
/drama mode on
po ostatnim antku mg rozstalo sie z deviantem
(jaka szkoda)

a z kolei bb wyszlo z ote (bo ch. klanem jest)


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 28, 2008, 01:05:43 pm »
edit :D
no more deviant ;)


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 6

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 28, 2008, 02:06:28 pm »
postaram się dziś wieczorem to poprawić, aczkolwiek jak pisałem wcześniej, mam teraz trochę dużo na głowie i nie za dużo czasu na grę, tak więc jak komuś się chce to może wrzucić crest + nazwa a ja dodam potem, edycja postu to w końcu tylko chwila. Byłbym bardzo wdzięczny ^^ Ale postaram się wieczorem uaktualnić jak najwięcej


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 30, 2009, 07:30:48 pm »
Nazwa: BlackLatex .

Lvl. Klanu: 7.

Lider: Dekameron.

V - Liderzy: Lousang, eSka, Dymasek.

CH: brak, jednak szukamy.

Ally: Preatorians .

WWW: http://preatorians.org

TeamSpeak: server1.teamspeak2.pl:8769

To, co odróżnia nas od pozostałych klanów:
- Jesteśmy pokojowym klanem.
- Dla nas liczy się gracz, a nie jego postać.

Rekrutacja: Wszystkie klasy i levele, tylko pełnoletni Polacy, konieczność posiadania i używania TeamSpeak'a. Bardzo nas interesują osoby nowe na serverze, nowi gracze w Lineage2.

Akademia: Przyjmujemy osoby, które nie spełniają warunków koniecznych do przystąpienia do klanu głównego. Oczekujemy jednak, że członkowie Akademii będą szanować nasze prawa i obyczaje.

Kontakt w sprawie rekrutacji: liderzy.

Dodatkowe informacje: W klanie panuje zwyczaj, że przed uruchomieniem gry wchodzimy na TS'a oraz, że mówimy do siebie po imionach (nie nickach). Codziennie, poza sobotą (która jest dniem wolnym), odbywa się o godzinie 20.00 obowiązkowe (jeśli jesteśmy oczywiście w grze) Party Klanowe. 2 razy w tygodniu ubijamy RB'ki. Z chęcią i poczuciem obowiązku pomagamy innym klanowiczom w robieniu questów na 3 profesję, noblessa, subkę itp. Nasz wcześniejszy server to stare Roxy (przed wipem pod koniec wakacji w 2008).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 12:34:52 pm wysłana przez Dymasek »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 02, 2009, 10:48:28 pm »
Hehe kojarze ten klan xD. Zgadza się graliscie na roxy i tam juz caly server was mieszał z błotem,i na wrath jest to samo chodz w mniejszym stopniu bo malo was widac. Ciekawi mnie rzecz jakie w rb bijecie ? Wszystkie rb godne uwagi stoja max 1 h i trzeba o nie walczyc wiec smię watpic w wasze rb raidy.Nie polecam tego klanu iż gralem na roxy i gram na wrath i wiem jak sytuacja wyglada. Jest kilka innych klanów ktore sa napewno lepczym wyborem(FG,AA,PRIDE  i jeszcze kilka nie wliczajac dh i ph)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 03, 2009, 09:52:33 am »
Mówisz, że cały server nas mieszał z błotem... Z tego co pamiętam to tylko jakieś zakompleksione małolaty (do których pewnie sam należysz,jednak mogę się mylić) bo nie odpisywaliśmy na ich prymitywne wyzwiska. Części osób nie pasowały zwyczaje naszego klanu, jednak milczały. Inni natomiast nas szanowali, bo wiedzieli, że zamiast uganiać się za pvp zdobywaliśmy recki dla naszego crafta i potem, w dużej mierze dzięki nam, chodzili w s gradach, bo nasz crafter, jako jedyny miał wszystkie recki s gradowe.
Mówisz, że nas nie widać. Zgadza się - nie jest nas super dużo, jednak powoli przybywają do nas nowi klanowicze. Nie widać nas także dlatego, że zamiast kampić w mieście, siedzimy całą paczką na spotach i expimy, a jeśli nas tam nie spotkałeś to po prostu mało wiesz o l2 i nie wiesz gdzie można expić. Co do RB i odradzania przyjścia do nas - to jak możesz tak twierdzić skoro nei było Cię u nas. To tak jakbyś powiedział, że nie smakuje Ci np. wódka Finlandia, chociaż nigdy byś jej nie pił...
Co do innych klanów to i bez Twojej uwagi każdy wie, ze takowe istnieją. A to, czy ktoś będzie chciał siedzieć przy kompie po kilkanaście godzin, żeby zdobyć sprzęt i lvl potrzebny do wstąpienia do niektórych z tych klanów, czy po prostu dobrze się bawić i śmiać z żartów kolegów na TSie, to wyłącznie jego sprawa i ani moje, ani Twoje posty nic tutaj nie wniosą.
Także pozdrawiam i mam nadzieję, ze nie obraziłem Cię, chciałem jedynie pokazać bezsens Twojego posta.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 03, 2009, 02:03:11 pm »
Z tego co pamiętam to tylko jakieś zakompleksione małolaty
Hmm czyli mowisz miedzy innymi  DAII, RB którzy dominowli na severze.
Nie widać nas także dlatego, że zamiast kampić w mieście, siedzimy całą paczką na spotach i expimy, a jeśli nas tam nie spotkałeś to po prostu mało wiesz o l2 i nie wiesz gdzie można expić.
Bardzo ciekawe gdzie expicie bo miejsca takie jak fog , it, pagan,odwiedzam po kazdego dnia po kilkanascie razy, raz was widzialem na samym dole IT gdzie expi sie solo a wy byliscie w full pt. Czasami na ketrze ale to tez sporadycznie wiec gdzie expicie?
Co do RB i odradzania przyjścia do nas - to jak możesz tak twierdzić skoro nei było Cię u nas. To tak jakbyś powiedział, że nie smakuje Ci np. wódka Finlandia, chociaż nigdy byś jej nie pił...
I tu sie grubo myslisz bo na roxy bylem w waszym ally i na dexie tez wiec wiem jak sytuacja wygladala i jak teraz wyglada, to tej pory mam znajomych w waszym klanie choc juz coraz mniej bo odchodza z klanu. A co do crafta na roxy to mowidsz chyba o okresie przed samym wipe gdzie na servie gralo 100 osob, wczesnij bylo takich craftow od groma, nie mowiac juz ze kazdy szanujacy sie klan mial swoich i niepotrzebowali akurat waszego.   


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 03, 2009, 02:53:40 pm »

Hmm czyli mowisz miedzy innymi  DAII, RB którzy dominowli na severze.
Nie wiem w jakim wieku byli członkowie tych klanów, ale skoro ich wypisałeś...


Bardzo ciekawe gdzie expicie bo miejsca takie jak fog , it, pagan,odwiedzam po kazdego dnia po kilkanascie razy, raz was widzialem na samym dole IT gdzie expi sie solo a wy byliscie w full pt. Czasami na ketrze ale to tez sporadycznie wiec gdzie expicie?
widocznie expimy w innej porze, pewnie wtedy kiedy Ty ownujesz...

I tu sie grubo myslisz bo na roxy bylem w waszym ally i na dexie tez wiec wiem jak sytuacja wygladala i jak teraz wyglada, to tej pory mam znajomych w waszym klanie choc juz coraz mniej bo odchodza z klanu. A co do crafta na roxy to mowidsz chyba o okresie przed samym wipe gdzie na servie gralo 100 osob, wczesnij bylo takich craftow od groma, nie mowiac juz ze kazdy szanujacy sie klan mial swoich i niepotrzebowali akurat waszego. 

czyli nie wiesz o nas nic. Bo jak możesz coś o nas wiedzieć, skoro byleś w ally, a nie w klanie. A z allayem chodziliśmy tylko na rbki.
Mówisz, że każdy klan miał swojego wypasionego crafta, to dlaczego ich liderzy i vice pisali do nas, aby im crafta wystawić??
Taki Becks to prosił nawet o skrystalizowanie broni :P


I nie pisz już nic więcej bo to nie ma sensu. I tak będziesz czul się cwaniakiem wiec szkoda Twojego i mojego czasu na odpisywania. Zresztą to nie temat na takie rozmowy...
Jednoczesne przepraszam adminów/modów za tego i poprzedniego posta. W sumie nadają się one do wykasowania, podobnie jak posty kolegi...


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 12, 2009, 11:20:19 am »
Brise odświeżacz


Które z klanów wymienionych przez Zorgo jeszcze istnieją na wrath i do których warto dołączyć.
Ps. w ogóle warto tam grać ??
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 12, 2009, 02:05:44 pm »
Brise odświeżacz


Które z klanów wymienionych przez Zorgo jeszcze istnieją na wrath i do których warto dołączyć.
Ps. w ogóle warto tam grać ??

wymienie tylko te warte uwagi+nowo powstale warte uwagi


Clan : ph34r :  X
Clan : FinalFate :  X
Clan : DreamHunters :  X
Clan : HellJumpers :   X
Clan : NeoMoon : 
Clan : AncientAssassins : 
Clan : Crash :   
Clan : UrbaN : 
Clan : Plaudite :  X
Clan : 911 :  X
Clan : ELAS :  X
Clan : Lms : 
Clan : MagicGods : 
Clan : Pride : 
Clan : Revival : 
Clan : Zoosadism : (alt clan)

X - oznaczone lepsze clany
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 12, 2009, 02:22:40 pm »
Dzieki Ci :)
Jeszcze jakbyś nicki CL do tych lepszych klanów dopisał to już całkiem Bóg zapłać.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 12, 2009, 02:29:10 pm »
ph34r :  Nemain (pl/eng/ro clan)
FinalFate :  Sengo/Shane54 (do mnie tez mozesz ^^ "razieliii) (pl clan)
DreamHunters :  DarkAss (pl/eng/ro clan)
HellJumpers :  TreeKiller (engo/ro clan)
Plaudite :  Hotzomanca (ro clan)
911 :  MaNkS (euro clan)
ELAS :  Bravery ( euro clan)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 13, 2009, 08:08:33 am »
No fajnie.
Zależy od którego lvl przyjmujecie. Jak na razie mam WC na 55lvl. Jak cos to dojdę do jakiegoś klanu i się doexpie do odpowiednie poziomu.
Namiary na stronke forum ??
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 13, 2009, 12:18:38 pm »
raczej nikt sie nie bawi w lol strony ;p
wszystko jest zalatwiane na ts/vt
a co do rekrutacji, to wiekszosc rekrutuje 76+ z 3rd+supp na subie
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 14, 2009, 02:53:03 am »
No fajnie.
Zależy od którego lvl przyjmujecie. Jak na razie mam WC na 55lvl. Jak cos to dojdę do jakiegoś klanu i się doexpie do odpowiednie poziomu.
Namiary na stronke forum ??


Do ph34r/hj/elas to nawet nie pisz bez noblessa, a do ph to pewnie w sgr+nobless, bo fulla mają, oraz dużo chętnych.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 14, 2009, 10:53:52 am »
Brise odświeżacz


Które z klanów wymienionych przez Zorgo jeszcze istnieją na wrath i do których warto dołączyć.
Ps. w ogóle warto tam grać ??

wymienie tylko te warte uwagi+nowo powstale warte uwagi


Clan : ph34r :  X
Clan : FinalFate :  X
Clan : DreamHunters :  X
Clan : HellJumpers :   X
Clan : NeoMoon : 
Clan : AncientAssassins : 
Clan : Crash :   
Clan : UrbaN : 
Clan : Plaudite :  X
Clan : 911 :  X
Clan : ELAS :  X
Clan : Lms : 
Clan : MagicGods : 
Clan : Pride : 
Clan : Revival : 
Clan : Zoosadism : (alt clan)

X - oznaczone lepsze clany
ff, 911 czy hj to nie sa 'lepsze' klany. zoo to unactive box clan. ;]


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 04, 2009, 11:25:18 pm »
Siema - mam poki co 56 lvl necro. ogolnie gre zaczynam - gralem wczesniej w ragnaroka w topowych klanach lecz niestety gra w sumie padla wiec sie przerzucilem na L2:P
w sumie eq mam w sumie spoko (b-grade jeszcze nie jest takie drogie, a o a-grade poki co nie marze:P)  no i poszukuje jakiegos klanu ktory by mi pokazal swiat i tlumaczyl takiemu nobowi jak ja podstawowe rzeczy:)

jesli chodzi o radzenie sobie z postacia (ogolne czy w party) to wiadomo ze ogarniam - gralo sie pare lat w mmorpg mam te 15 skilli co caly czas uzywam i jakos sobie radze - wiadomo to trzeba wytrenowac - a party wyglada wszedzie w sumie podobnie - trzeba poprostu robic swoje i nie padac (co jak sie chce cdl-a uzywac jest nie lada wyzwaniem:P) takze jakbyscie mogli mi cos doradzic bylbym wdzieczny:)


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 05, 2009, 01:24:05 pm »
Siema - mam poki co 56 lvl necro. ogolnie gre zaczynam - gralem wczesniej w ragnaroka w topowych klanach lecz niestety gra w sumie padla wiec sie przerzucilem na L2:P
w sumie eq mam w sumie spoko (b-grade jeszcze nie jest takie drogie, a o a-grade poki co nie marze:P)  no i poszukuje jakiegos klanu ktory by mi pokazal swiat i tlumaczyl takiemu nobowi jak ja podstawowe rzeczy:)

jesli chodzi o radzenie sobie z postacia (ogolne czy w party) to wiadomo ze ogarniam - gralo sie pare lat w mmorpg mam te 15 skilli co caly czas uzywam i jakos sobie radze - wiadomo to trzeba wytrenowac - a party wyglada wszedzie w sumie podobnie - trzeba poprostu robic swoje i nie padac (co jak sie chce cdl-a uzywac jest nie lada wyzwaniem:P) takze jakbyscie mogli mi cos doradzic bylbym wdzieczny:)

Nobów nikt nie szuka jak już to newbie a to duża różnica.
Ja ci mogę coś doradzić zmień temat bo chyba ci się coś pomyliło.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Lista Klanów [WRATH x9]
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 05, 2009, 03:15:45 pm »
Widzisz kazdy newbie przypomina po czesci nooba (a przynajmniej tak moga go inni odbierac) poniewaz nie wiedzac moze robic cos zle i przez to wkurzac innych ludzi (np. ja ciebie tym postem) moze to przypadkowo zrobic. To ze napisalem o sobie jako o noobie mialo charakter humorystyczny poniewaz czlowiek inteligentny wiedziałby z kontekstu zdania ze chodzi o newbie. No ale jesli wszyscy tak jak ty traktuja newbie na tym forum to ja dziekuje.
PS.
dzieki za sensowna odpowiedz na temat ;]
to ty sprowokowales odejscie od tematu ktorym byly klany - a moje pytanie wlasnie dotyczylo owych klanow dlatego nie zakladalem nowego tematu.