Witaj
Gość

Wątek: World Of Warcraft: Cataclysm  (Przeczytany 12540 razy)

  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 01, 2009, 06:27:34 am »
Forsakeni byli też ludźmi, so?
fail. blut elfami byli. :P
w sumie motyw z panem smoczkiem ziemistym może być fajny...jak zrobią z niego RB i nie spieprzą mu statystyk to chuba będą musieli wymyślić, jak zrobić lokację, która perfekcyjnie i lagless utrzyma imba cósia+3-4k innych cusiów :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2009, 06:29:40 am wysłana przez YoungPadawan »
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 01, 2009, 10:05:59 am »
Forsakeni byli też ludźmi, so?
fail. blut elfami byli. :P
w sumie motyw z panem smoczkiem ziemistym może być fajny...jak zrobią z niego RB i nie spieprzą mu statystyk to chuba będą musieli wymyślić, jak zrobić lokację, która perfekcyjnie i lagless utrzyma imba cósia+3-4k innych cusiów :D

Lokacja jest juz gotowa.Bedzie na polnoc od SW i bedzie miala nazwe Scar of Deathwing i bedzie tam przejscie na plan zywiolow.


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Kara dla ScapeGaming!!- koniec ery priv serwow ?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 20, 2010, 01:05:33 pm »
Koniec to to nie jest na bank :P Tylko pacany sie po-_-'ja a reszta bedzie i tak na to kladla.

Cytuj
btw. chetnych grania na offie zapraszam na BurningLegion ;P

Nie dzieki za duzo tam polakow :P Mimo ze mam tam 3/4 znajomych z wow to i tak sie wieksza ekipa przenosimy do hordy w cata ^^

do Hordy ? ;D Goblinem ?;D
Ja sobie wlasnie robie przerwe od offa i czekam na cata ;p
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2010, 04:54:37 pm wysłana przez Soulern »
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Odp: Kara dla ScapeGaming!!- koniec ery priv serwow ?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 20, 2010, 01:09:31 pm »
do Hordy ? ;D Goblinem ?;D
Ja sobie wlasnie robie przerwe od offa i czekam na cata ;p

Duze zmiany przyniesie?
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Kara dla ScapeGaming!!- koniec ery priv serwow ?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 20, 2010, 02:41:57 pm »
kompletnie zmodernizowany azeroth zeby ciebie uswiadomic hmm powiedzmy barrensy to byla pustynia a teraz bedzie piekna trawa itp
kompletnie zmienia sie skile / rasy / klasy itd kompletnie nowa era WoWa
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Odp: Kara dla ScapeGaming!!- koniec ery priv serwow ?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 20, 2010, 06:04:45 pm »
Cytuj
do Hordy ? ;D Goblinem ?;D

Ta nie ma to jak Goblin Ret pal.

Cytuj
Ja sobie wlasnie robie przerwe od offa i czekam na cata ;p

Ja juz mialem a teraz pare osob w osranego LoL przestalo grac to wracam.Moze w koncu zrobie jakis 5v5 team i moi partnerzy rusza dupe zeby robic wiecej niz 10 walk tygodniowo bo i shaman i hunter sie marnuja -_-

Cytuj
kompletnie zmienia sie skile / rasy / klasy itd kompletnie nowa era WoWa

No zapowiada sie spoko ale wyjdzie na to ze na razie gra jest niedorobiona bo nas becie to 3/4 rzeczy nie jest dodane/nie dziala.


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Kara dla ScapeGaming!!- koniec ery priv serwow ?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 21, 2010, 08:38:46 am »
ja tam moge poczekac wazne by wszystko bylo elegancko dopracowane ;]
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Odp: Kara dla ScapeGaming!!- koniec ery priv serwow ?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 21, 2010, 01:11:23 pm »
ja tam moge poczekac wazne by wszystko bylo elegancko dopracowane ;]

Ja tam tez ale teraz z moja ekipa zabieramy sie za pvp.Problem w tym ze kazdy pracuje i jestesmy dosc starzy (23-26 lat) wiec refleksu juz takiego nie mamy jak kiedys zeby przy 1 wolnym GCD sciagac CC :P


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 22, 2010, 04:53:16 pm »
Podzieliłem trochę temat o Scapegaming do starego tematu o Cataclysmie... Wszystko jest teraz na swoim miejscu. ^^

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 22, 2010, 06:49:23 pm »
Podzieliłem trochę temat o Scapegaming do starego tematu o Cataclysmie... Wszystko jest teraz na swoim miejscu. ^^

Oh you!

//Soulern: Stick to the topic.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2010, 12:51:31 am wysłana przez Soulern »


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 24, 2010, 08:38:05 pm »
Trailer Cataclysmu już jest od jakiegoś czasu dostępny:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Wq4Y7ztznKc[/youtube]

"Imma badass dragon with wings! Everyone will die!" W cinematiku do WotLKa było jakoś więcej inteligencji, choć trochę mniej fajnych efektów.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2010, 08:42:33 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 25, 2010, 08:14:08 am »
Mowili cos o tym na blizzconie? Ogladalem to kilka godzin i tylko diablo i starcraft.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 27, 2010, 08:27:12 am »
Jak dla mnie to dno :p grafika strasznie przestarzała no nie oszukujmy się jak jeszcze w starym poczciwym l2  dodają jakieś wodotryski i wyciągają 400% z archaicznego silnika to w wowie od lat widzimy to samo. Do tego w przyszyłym roku zacznie się era zupełnie nowych mmo ja tam nie przepowiadam wielkiej przyszłości wowi

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 27, 2010, 02:15:55 pm »
Jak dla mnie to dno :p grafika strasznie przestarzała no nie oszukujmy się jak jeszcze w starym poczciwym l2  dodają jakieś wodotryski i wyciągają 400% z archaicznego silnika to w wowie od lat widzimy to samo. Do tego w przyszyłym roku zacznie się era zupełnie nowych mmo ja tam nie przepowiadam wielkiej przyszłości wowi

Grafika jest kreskówkowa, KOTOR będzie miał podobną i taka jest dewiza mmo - dla jak największego grona, pomimo takiego czegoś koszt SWTORA wynosił 300 mln $ - (prawie 4x tyle co wowa)

edit:

a L2 jaka mial grafike a skonczyl o wiele gorzej ... zadnej innowacji nie bedzie w grach mmorpg no target to zwykle sztuczki, zwyczajnie jeszcze technologia nie pozwala na implementacje pewnych pomyslow, ale to sie szybko zmieni. WoW o tym wie, ale ma wszystko dobrze wyliczone, poza tym to jak sie "czujesz" podczas gry w wowa a inne shity to dwie rozne rzeczy. WoW ma klimat a gry komputerowe maja przedewszystkim zapewniac rozrywke.



T.E.R.A - nic nowego,
SWTOR - nowe nie nowe polaczenie dwoch torow mmo - eve/rpg


o przelomie porozmawiamy kiedy poziom technologii pozwoli przeniesc mmorpg (juz pozwala ale jest to nie dostepne ze wzgledu na koszta) na poziom 3d/pelni glosowy.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 02:19:08 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 27, 2010, 05:21:31 pm »
+ Solar, zobacz sobie filmik http://www.youtube.com/watch?v=6kRtNqiIp88 (na co najmniej 720p, albo, jeśli masz kompa z wowem u kogoś, to poproś go o pokazanie tego filmiku - jest w folderze z grą, odkodowany i do oglądania w każdym playerze) i porównaj jakość np. tekstur, ruchów (nie tych matriksowych, które były zrobione specjalnie dla filmiku, ale ogólnie animacji przeciwników; postacie niby są "kanciaste"... ale nie do końca) z filmikami typu http://www.youtube.com/watch?v=08zq3C_6ErA (jakość na jutubie do odbytu, ale widać różnicę) - WoW również się zmienia, nie jest to unreal engine jak w L2, ale też widać zmiany :>

Btw, można też zobaczyć, jak bardzo zmieniły się metody zachęcania graczy do gry - pierwszy filmik to pokazanie paru napisów i walących się po łbach ludziach i orkach, nagrane niczym FRAPSem z gry, a ten drugi (cinematic niby nie jest patchem, ale te filmiki 'reklamujące' patche są tak samo staranne, tylko, że krótsze) był zrobiony... kunsztownie i elegancko, z przekazem, dubbingiem i w ogóle. Yay for Blizzard.


Edit: Albo lepiej: Jakość itemów, z vanilla..
http://www.wowhead.com/item=15784#modelviewer (włącz flash)
...i z WOTLKa
http://www.wowhead.com/item=40459/valorous-mantle-of-faith#modelviewer (też włącz flasha, nie chodzi mi tu o te pierdółkowate światełka, tylko o tekstury)
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 05:39:24 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 27, 2010, 07:44:55 pm »
Cytuj
grafika strasznie przestarzała no nie oszukujmy się jak jeszcze w starym poczciwym l2  dodają jakieś wodotryski i wyciągają 400% z archaicznego silnika to w wowie od lat widzimy to samo.

Jak uwzasz ze grafa ciagle jest ta sama to dawno nie grales w ta gre.Dobrym przykladem jest chociazby woda po patchu 4.0.Grafa zmienia sie ciagle (jak ogladam ss z burning crusade a teraz to widze roznice) z tym ze w wow na niskich wymaganiach da sie grac skoro moj kumpel na 1,4 ghz i 2k ramu dal rade grac (chociaz na wintergrasp,valley czy Isle of conquest mu mulilo strasznie).Efekty sa ciagle dodawane i to dobrze widac na nowych spellach czy raidach.

Cytuj
WoW o tym wie, ale ma wszystko dobrze wyliczone, poza tym to jak sie "czujesz" podczas gry w wowa a inne shity to dwie rozne rzeczy. WoW ma klimat a gry komputerowe maja przedewszystkim zapewniac rozrywke.

Dokladnie tak.WoW ma poprostu genialne pvp (a jak ktos mi powie ze przy siege odpada to niech zobaczy Tol Batrol albo Wintergrasp) i poprostu (szczegolnie po 4.0) CC jest tutaj wazna rzecza zeby wygrac.

Roznica ogolnie jest tylko trzeba ciagle grac zeby zobaczyc roznice.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 28, 2010, 10:58:24 pm »
Cytuj
grafika strasznie przestarzała no nie oszukujmy się jak jeszcze w starym poczciwym l2  dodają jakieś wodotryski i wyciągają 400% z archaicznego silnika to w wowie od lat widzimy to samo.

Jak uwzasz ze grafa ciagle jest ta sama to dawno nie grales w ta gre.Dobrym przykladem jest chociazby woda po patchu 4.0.Grafa zmienia sie ciagle (jak ogladam ss z burning crusade a teraz to widze roznice) z tym ze w wow na niskich wymaganiach da sie grac skoro moj kumpel na 1,4 ghz i 2k ramu dal rade grac (chociaz na wintergrasp,valley czy Isle of conquest mu mulilo strasznie).Efekty sa ciagle dodawane i to dobrze widac na nowych spellach czy raidach.

Cytuj
WoW o tym wie, ale ma wszystko dobrze wyliczone, poza tym to jak sie "czujesz" podczas gry w wowa a inne shity to dwie rozne rzeczy. WoW ma klimat a gry komputerowe maja przedewszystkim zapewniac rozrywke.

Dokladnie tak.WoW ma poprostu genialne pvp (a jak ktos mi powie ze przy siege odpada to niech zobaczy Tol Batrol albo Wintergrasp) i poprostu (szczegolnie po 4.0) CC jest tutaj wazna rzecza zeby wygrac.

Roznica ogolnie jest tylko trzeba ciagle grac zeby zobaczyc roznice.
Do wowa miałem 3 podejścia i za żadnym się nie przekonałem. Grafika jest taka jak była czyli wszystko do bólu kanciaste i szpiczaste:P na dodatek to wszystko wygląda wczesne gry na ps2 :P Dla mnie wow jak i l2 stają się reliktami gdzie innowacyjność wypaliła się lata temu.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 31, 2010, 05:52:54 pm »
Cytuj
grafika strasznie przestarzała no nie oszukujmy się jak jeszcze w starym poczciwym l2  dodają jakieś wodotryski i wyciągają 400% z archaicznego silnika to w wowie od lat widzimy to samo.

Jak uwzasz ze grafa ciagle jest ta sama to dawno nie grales w ta gre.Dobrym przykladem jest chociazby woda po patchu 4.0.Grafa zmienia sie ciagle (jak ogladam ss z burning crusade a teraz to widze roznice) z tym ze w wow na niskich wymaganiach da sie grac skoro moj kumpel na 1,4 ghz i 2k ramu dal rade grac (chociaz na wintergrasp,valley czy Isle of conquest mu mulilo strasznie).Efekty sa ciagle dodawane i to dobrze widac na nowych spellach czy raidach.

Cytuj
WoW o tym wie, ale ma wszystko dobrze wyliczone, poza tym to jak sie "czujesz" podczas gry w wowa a inne shity to dwie rozne rzeczy. WoW ma klimat a gry komputerowe maja przedewszystkim zapewniac rozrywke.

Dokladnie tak.WoW ma poprostu genialne pvp (a jak ktos mi powie ze przy siege odpada to niech zobaczy Tol Batrol albo Wintergrasp) i poprostu (szczegolnie po 4.0) CC jest tutaj wazna rzecza zeby wygrac.

Roznica ogolnie jest tylko trzeba ciagle grac zeby zobaczyc roznice.
Do wowa miałem 3 podejścia i za żadnym się nie przekonałem. Grafika jest taka jak była czyli wszystko do bólu kanciaste i szpiczaste:P na dodatek to wszystko wygląda wczesne gry na ps2 :P Dla mnie wow jak i l2 stają się reliktami gdzie innowacyjność wypaliła się lata temu.

To są już stare gry, przy nowosciach i hitach ktore powstaja/powstana wypadaja słabo.
Mimo to wow ma klimat :) i to trzyma graczy, L2 klimat sie wypalil jakies 4 kroniki/5 kronik temu :/
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 07, 2010, 09:59:21 pm »
World of Warcraft: Cataclysm od dziś jest lajv. W całej Polsce lekarzom skończyły się L4, a w szkołach zapanowały tajemnicze epidemie i plagi złamanych na śliskim śniegu nóg.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2010, 10:01:19 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 08, 2010, 09:53:51 pm »
11h i ludzie u nas mieli 84-85 lvl...Ja po swoj cata jade w piatek dopiero i mysle czy nie walnac sobie worgena wara skoro kumpel z recruit a friend chce skorzystac.


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 11, 2010, 12:22:59 pm »
ja aktywuje mojego cata na swieta ;p
i jak to wszystko wyglada hm ? ;>
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 11, 2010, 08:36:03 pm »
Vashj jest poprostu zajebiste.Motyw z piratow z karaibow (atak krakena),szczek i innych tego typow filmow i mitologi (atlantyda itp.).Genialnie poprostu.Hyjal chcialem robic ale z kumplami koxamy razem wiec na Vashj poszlismy.Jak patrze na ta lokacje to juz wiem ze kasa jednak na cos idzie kasa ktora im placimy.Wyplynelismy z groty na lagune ktora wygladala jak zdjecie,wszystko plywalo tam i zylo + duzo mobow to bossowie jak np.Rekin Wielorybi czy Węże morskie.Genialnie zrobione nie ma co grafa tez genialna jest.

Co do worgenow to tez sa genialni ich Q chain pokazuje jak stales sie worgenem + odbijacie stolice od sylvanas.Ogolnie rasa jest naprawde fajna ta animacja zamiany w worgena.

Oprocz tego duzo jest fajnych Q jak np. napelnianie balonu powietrzem czy quest zeby dostac podwodnego mounta (a jak) ktory jest duzym koniem morskim i dosc fajny sposob zeby go oswoic ^^

Animacje spelli tez sa zarabiste jak np.Time Wrap i zegar ktory pojawia sie pod nogami,Camouflage w stylu predatora czy Archangel Priesta.

na razie jezeli chodzi o pvp to magowie sa przewalni u mnie to w pip ludzi to magowie.Tak z melee to warriorzy sa przewaleni bo z colossus smash maja 100% arp a czesto sudden procuje ktory refreshuje to (bynajmniej na moim warku czesto to procuje).

Jezeli chodzi o mnie to poprostu sie opieprzam bo wczoraj kupilem cata i tylko 1 lvl wbilem bo potem zaczeleismy z kumplem gankowac horde (bah nawet 85 padaly) granie razem w 2v2 nie poszlo na marne jak widac ^^


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 12, 2010, 02:45:25 pm »
Ogólnie jak się zaprzesz to możesz w 2 dni wbić 85 lvl , ale to psuje zabawe szkoda że jest cap 85 lvl powinien być tak jak w Lichu . Ogólnie moją zabawę z wow'em skończyłem pół roku temu więc jak się lognełem to musiałem wszystko sobie poprzypominać . Mó main to palek ale sądzę że go zostawię i inną postać zrobię mainem bo palek przestaje mi się podobać przynajmiej retri


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: World Of Warcraft: Cataclysm
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 13, 2010, 12:05:22 am »
Palkiem mam spore problemy.Koxam z kumplem magiem na fire to on sobie radzi lepiej niz ja a ja lecze go wiecej niz bije :P

Ret jezeli chodzi o pvp jest z dupy szczerze.Moj arms war i unholy dk radza sobie dobrze w pvp (zwlaszcza jakbym je dobrze ogarnol).na razie mysle czy resto druida Worgena nie robic ale pierw paladynowi wbije 85 i pobawie sie w S9.

Co do 85 to u nas w 11h mieli 84-85 ale mnie sie nie chcialo jak cholera a chce sie wyspac dobrze to sobie rano wstane.