Witaj
Gość

Wątek: Dropy A grade  (Przeczytany 2402 razy)

  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Dropy A grade
« dnia: Wrzesień 17, 2005, 07:50:41 am »
Ma ktos stronkę z dropami A grade coś ala drop calculator, ale A grade. Ponieważ kolekcjonowanie setów i broni B grade mi się znudziło, a na naszym servie właśnie toi zaczyna działać :P
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Dropy A grade
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2005, 05:14:31 pm »
Ogolnie rzeczy A grade jest bardzo malo. Jezeli chcesz szukac to napewno bedzie to ciezko wydropic. Sprobuj Lord Ishka, on dropi demon sword chyba A grade. A co do setow, to na prawde nie widzialem zeby cos dropilo A grade.


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Dropy A grade
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2005, 08:52:08 pm »
U nas właśne dodali moby, które dopią A grade i chodzi o stronke z dokładnymi dropami  typu dop calculator.
Tak na marginesie mamy już parę części, ale narjardziej nteresuje nas recepta na SSA.
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Dropy A grade
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2005, 10:18:06 pm »
Z tego co ja sie orintuje obecnie czegos takiego nie ma pamietam ze kiedys byla stronka z A Garde ale ja usuneli wiec nie moge Ci pomoc jedynie to mozesz popytac ludkow na Globalu oni tak duzo wiedza ostatnio u kolegi pytalem sie o questy na Globalu to nie bylo problemu w 1 min podali rozwiazanie... I tam na 100% bys cos znalazl...
Server:Zenith x5
Postacie: Dark Wizard 21lev
              Dark Fighter 8lev
              Human Fighter 14lev

Clan:Shadow FighterS


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 3

    • eXistence
Dropy A grade
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2005, 04:07:39 pm »
O ile sie orientuje to drop A grade ustalają GM. Ponieważ w standardowych plikach serwerowych nie ma ustawionego dropa. Dlatego najlepiej dowiadywać się u GM serwera z czego lecą A grade itemki.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dropy A grade
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2005, 04:40:37 pm »
Zapoluj na Lilith lub na Anakim powodzenia...


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Dropy A grade
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2005, 04:49:46 pm »
Cytat: Kret
Ogolnie rzeczy A grade jest bardzo malo. Jezeli chcesz szukac to napewno bedzie to ciezko wydropic. Sprobuj Lord Ishka, on dropi demon sword chyba A grade. A co do setow, to na prawde nie widzialem zeby cos dropilo A grade.

Heh akurai Ishka ma ~50lvl (55lvl bihsop go soluje) a Demon's Sword to B grade  :)


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Dropy A grade
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 27, 2005, 06:01:22 pm »
a ja jak szukalem servera c3, to znalazlem drop kalulator ktory pokazuje a grade, pytanie tylko czy wszedzie tak jest, czy tylko na tym serverze... oto link http://lineage2kidz.com/drop.html
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem