Witaj
Gość

Wątek: Klan ArtOfWar poszukuje członków i ally  (Przeczytany 2037 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Klan ArtOfWar poszukuje członków i ally
« dnia: Luty 21, 2011, 04:06:50 pm »
Klan na serwerze jest od około miesiąca. Obecnie mamy 7 lvl i sporo skilli klanowych. W ciągu tygodnia będzie 8 lvl klanu. Szukamy aktywnych graczy, najchętniej support: ol, se, ,wc. Przedział wiekowy w klanie jest 15 - 45, więc idzie się dogadać :-). Do maina przyjmujemy od 61+, do akademii bez wymagań lvl. Każdy, kto przejdzie przez aka, może dojść do maina bez wymagań lvl.

Co oferujemy:
- średni online 10 - 15 osób - wieczorami i weekendy 20-30
- zależnie od potrzeb robione są trainy na exp dla klanowiczów
- aktywnym klanowiczom pomagamy złożyć sprzęt A - S80
- TW na odznaki i siedge na fame (na razie ;-))

Czego wymagamy:
- Team Speak obowiązkowy - przynajmniej na nasłuchu

Poszukujemy Polskich klanów do ally. Rekrutacja do klanu oraz info o ally - PM tu, lub w grze - nick: Vallium


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Klan ArtOfWar poszukuje członków i ally
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 25, 2011, 10:48:28 am »
 klan już umarł praktycznie, i wywala prawie każdego :/ ...
... przeszli na Interlude  :beksa:


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Klan ArtOfWar poszukuje członków i ally
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2011, 09:05:18 pm »
Zapraszamy w takim razie do Arystokracji, bardzo zgrana ekipa okolo 25~~ online siege, tw, rb, instancje. Clan lider Pawand
Always demand another sacrifice!


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Klan ArtOfWar poszukuje członków i ally
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2011, 03:58:27 am »
Witam klanowiczy Art Of War ;)

Na poczatku sie przedstawie -> TastyB liderka HolyBlood

Wypowiedzieliscie na wara i good oddam Wam go dzisiaj coby bylo ciekawiej ;] tylko zwyczajnie chcialabym wyjasnic Wam za co tego wara nam wypowiedzieliscie (i bez tekstow ze palcze bo akurat tak nie jest - zostaliscie oklamani).

Jeden z moich klanowiczy Zerbo kilka osob przegonil z Pagan (zwyczajnie prawo silniejszego) i to wszystko. Wasz klanowicz Semaj poczul sie strasznie urazony i powiedzial Wam, ze wielu (sic!!!) z mojego klanu pekuje Was co jest absolutna nieprawda - byl jeden jedyny incydent w Pagan. Jezeli Was satysfakcjonuje war z tego powodu to nas rowniez (i to jak najbardziej).

Skad wiem, ze Was oklamal? Poniewaz w tym czasie rozmawialam z nim na prv i zamiast Wam na klanowce napisal wyjasnienie do mnie na prv... Fail... :P
Chce tylko zebyscie wiedzieli z jakiego powodu giniecie - urazonej ambicji gracza Semaj ktory jest takim kozakiem, ze zamiast sytuacje wyjasnic na prv to wolal mnie zablokowac... Nic dodac nic ujac...



Pozdrawiam i zycze fragow, TastyB

p.s.
niejednokrotnie bylam "ofiara" prawa silniejszego na Cerberusie i nie robilam z tego problemu
p.p.s.
@Semaj
nie wywale z klanu Zerbo i nie jest on "glupim dzieciakiem" jak to okresliles... a stwiedzenie "odpowiedzialnosc zbiorowa" nie tlumaczy Twojego wyjasnienia w klanie ze WIELU z mojego klanu pekuje ludzi - TO NIE TO SAMO ;)
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)