Witaj
Gość

Wątek: Warrior Tyr  (Przeczytany 101493 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 23, 2011, 06:38:12 pm »
tak samo dobrze jak każda inna klasa typu DD (wliczając w to summonera)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 23, 2011, 06:39:35 pm »
Bo kraza pogloski ze nie jest zbyt zbalansowany ale widocznie to ploty:)


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 23, 2011, 09:04:42 pm »
jesli ma ktos link ktore skille woja z poprzednich prof wymienia sie na nowe albo ktore znikaja instant to milo by bylo gdyby sie podzielił :P


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 23, 2011, 09:21:26 pm »
Dobrze tylko Warriorem się dużo trudniej gra, albo trudniej nim DOBRZE grać.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 26, 2011, 02:28:55 pm »
Myślałem o rozpoczęciu gry gladiatorem. Jak ta postać wygląda po przebudzeniu?


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 26, 2011, 02:35:33 pm »
Myślałem o rozpoczęciu gry gladiatorem. Jak ta postać wygląda po przebudzeniu?
Identycznie jak każdy inny warrior, jedyne co działa na jego plut to, że jako glad używasz duali więc nie musisz od razu zmieniać broni.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 26, 2011, 03:53:37 pm »
warrior moze uzywac takze fistow, pole, 2h miecza, itp.. wiec warrior przebudzony z tyranta, deski czy warlorda takze nie musi zmieniac broni.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 26, 2011, 04:19:44 pm »
warrior moze uzywac takze fistow, pole, 2h miecza, itp.. wiec warrior przebudzony z tyranta, deski czy warlorda takze nie musi zmieniac broni.

Owszem ale z tego co widziałem to wydaje mi się że większość ich skilli wymaga duala?


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 26, 2011, 04:24:01 pm »
zgadza się - większość skili wymaga duali, w tym te od dmg


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 26, 2011, 08:17:45 pm »
2H miecz podobno jest najlepszy P.atk/SA wise

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 26, 2011, 08:20:39 pm »
zgadza się - większość skili wymaga duali, w tym te od dmg
Czyli pole jak główna broń odpada?


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 26, 2011, 08:58:37 pm »
przeczytaj sobie opisy skilli i sam zobacz, ja slyszalem ze pole sprawdza sie rownie dobrze w pvp jak reszta broni. ale nie mowie ze 100procentową pewnościa


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 26, 2011, 09:03:40 pm »
Defro (nasz tyrr w CP)
biega właśnie z piką, podobno z tego jest dodatkowy skill dmg czy coś
Anyway pika = must have na exp

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 26, 2011, 09:18:28 pm »
warrior moze uzywac takze fistow, pole, 2h miecza, itp.. wiec warrior przebudzony z tyranta, deski czy warlorda takze nie musi zmieniac broni.

Owszem ale z tego co widziałem to wydaje mi się że większość ich skilli wymaga duala?
Pokaz gdzie ty to widziales.
Wbijajac 99 pole to najlepszy wybor.
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 26, 2011, 09:56:52 pm »
Jak sprawuje sie warrior na pvp przy lvlach 85-90?
O end game raczej nie pytam bo poki co to pozostaje zagadka.

warrior na 99lvl nie wypada najlepiej w pvp, jest analiza możliwości warrora 99 na goha
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 26, 2011, 10:50:46 pm »
Jak sprawuje sie warrior na pvp przy lvlach 85-90?
O end game raczej nie pytam bo poki co to pozostaje zagadka.

warrior na 99lvl nie wypada najlepiej w pvp, jest analiza możliwości warrora 99 na goha
A kiedyś mówili, że party na 3 healerów, tanka i 2DD się nie ogarnia bo nie ma powera  hahaha

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 27, 2011, 12:30:28 am »
Jak sprawuje sie warrior na pvp przy lvlach 85-90?
O end game raczej nie pytam bo poki co to pozostaje zagadka.

warrior na 99lvl nie wypada najlepiej w pvp, jest analiza możliwości warrora 99 na goha
A kiedyś mówili, że party na 3 healerów, tanka i 2DD się nie ogarnia bo nie ma powera  hahaha

zobaczymy, na goha jest filmik z testem dmg warriora 99lvl, dodatkowo na ru off jest bug dzięki któremu można zmniejszyć dmz z crityc o 30%, który nie został naprawiony w ostatnim pachu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2011, 12:47:37 am wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 27, 2011, 12:41:57 am »
http://www.youtube.com/watch?v=KKq0WJFJt3o&feature=related   h5 no ale jako DD tutaj występuje tylko ps.  :D A sry i jakiś nuk, wcześniej mieli tylko ps'a w innych filmikach


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 27, 2011, 01:03:40 am »
ogólnie to bullsh1t, mówiło się też (kiedyś), że glad to słaby DPS. W h5 się obudzili, że dobrze(!) przygotowany i prowadzony glad jest jednym z lepszych DD.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 27, 2011, 01:14:36 am »
ogólnie to bullsh1t, mówiło się też (kiedyś), że glad to słaby DPS. W h5 się obudzili, że dobrze(!) przygotowany i prowadzony glad jest jednym z lepszych DD.
Oh hai yubica!  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 27, 2011, 10:06:29 am »
zobaczymy, na goha jest filmik z testem dmg warriora 99lvl, dodatkowo na ru off jest bug dzięki któremu można zmniejszyć dmz z crityc o 30%, który nie został naprawiony w ostatnim pachu.
a juz myslalem, ze zachorowales, bo dawno tego nie slyszelismy !
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 28, 2011, 11:55:58 am »
W tej chwili na lancer warrior 95 lev jest najwiekszym farmerem oli 1000 pkt 210 walk w tym 9 przegranych. Wierze ze na end game ma wiekszego powera niz sobie wyobrazacie a testy z goha mozna o kant tylka rozbic. Jak ta postacia gra sierota to choćby mial zestaw epikow i sety/ bronie to i tak kazdy go zjedzie.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 29, 2011, 07:20:00 pm »
Mnie jedna sprawa zastanawia. Zaczynają grę gladem to czy warto brać tego berserker rage. Czy nie lepiej zostawić duel spirit którego może dać mocnego kopa pod koniec gry ( mowa o o full zenchantowanym). Mniejszym drukiem, neo kidy niech nie wiedzą ;p


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 29, 2011, 07:22:16 pm »
wszystkie skille, bez względu czy zostawiłeś jakieś stare, czy nowe, można po przebudzeniu enchantować max na +10 z wg nowej tabelki % i z dosyć dużymi kosztami w adenie (skill z 4 profki na +4 to już 9kk samej adeny)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 29, 2011, 07:55:51 pm »
Mnie jedna sprawa zastanawia. Zaczynają grę gladem to czy warto brać tego berserker rage. Czy nie lepiej zostawić duel spirit którego może dać mocnego kopa pod koniec gry ( mowa o o full zenchantowanym). Mniejszym drukiem, neo kidy niech nie wiedzą ;p

To nie jest taki zły pomysł, jako, że możesz go mieć non-stop up i mimo wszystko jest to jakies 15% bonusowego dmg (nie jestem pewien ile daje na +10), podczas, gdy Berserk ma stały, niemodyfikowalny re-use (5min), trwa minute i nie zdziwiłbym się gdyby opcja enchantu na +Time dodawała 1s. co enchant (co jest n/c ale widziałem na którymś frapsie test łucznika z Third Eye +10 i to dodawało 10s.). Do tego należy dodać, że Warrior na Berku to nie jest już to samo co niegdyś Tyranci czy Deski na Zealocie, więc wybór pomiędzy perma +10-15% dmg w PvP (i chyba +12% do atk.speed regularów?) a 1-minutowym boostem wiekszości statsów, lecz bez żadnych fajerwerków jest jak najbardziej do zastanowienia dla przyszłych Tyrr Warriorów przebudzanych z Duelistów.
Taka opinia może wynika z faktu, że sam nie przepadam za Berserkiem- marna, mocno okrojona wersja Zealota+Bison totem, ale Warrior robi się na tym groźny dopiero na 30% HP (co przy konfigu na hp i tak wynosi góra jakieś 10k HP) i wtedy bez dobrego ogarnięcia celestiali, giant barrier itp. można paść na 1-2 hity od takiego łuka/nuka.