Witaj
Gość

Wątek: O kobiecych atrybutach @ L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)  (Przeczytany 20465 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Cytuj
Cytuj
Zaczęłam grać w l2 bo gdzieś kątem oka przyuważyłam BladeDancerkę jak rzuca dance:)
Dlatego ja za jakiś tydzień czym prędzej pędzę do biedronki bo będzie nowy rzut gier LINK a wśród nich X-blades - h'n's bardzo podobny do Devil May Cry ale z ładnie "ubraną" heroiną w roli głównej :P

Ta gra do DMC nawet się nie umywa, jest wręcz nie godna czyścić DMC butów. (tak w przenośni :P )
I jest nudna
I płytka..

Sorry, że tak wcinam się w topic ale jakoś spokoju mi to nie daje  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Ah te dziewczyny, z nimi zle a bez nich gorzej  :bump:
to nie tak,



bez nich zle, z nimi swietnie, a potem bez nich jeszcze gorzej


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Cytuj
bez nich zle, z nimi swietnie, a potem bez nich jeszcze gorzej
Tja, jak chodzi o te z powyższymi żądaniami co do biżuterii to faktycznie potem bez nich jeszcze gorzej. Bo nie ma już za co chleba kupić ...  hahaha

@Armias
Powaga? :/ A ja się tak napalałem. Kurde pograłbym w coś DMCowego a nie chce mi się wzorem koreańczyków bić rekordów w masterowaniu 3 i 4.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 06:09:17 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Cytuj
bez nich zle, z nimi swietnie, a potem bez nich jeszcze gorzej
Tja, jak chodzi o te z powyższymi żądaniami co do biżuterii to faktycznie potem bez nich jeszcze gorzej. Bo nie ma już za co chleba kupić ...  hahaha

@Armias
Powaga? :/ A ja się tak napalałem. Kurde pograłbym w coś DMCowego a nie chce mi się wzorem koreańczyków bić rekordów w masterowaniu 3 i 4.
Sprawdź nowego warhammera space marine

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Cytuj
bez nich zle, z nimi swietnie, a potem bez nich jeszcze gorzej
Tja, jak chodzi o te z powyższymi żądaniami co do biżuterii to faktycznie potem bez nich jeszcze gorzej. Bo nie ma już za co chleba kupić ...  hahaha

nie mowilem konkretnie o tym ale tez dobry argument ;p


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

A tak na marginesie to ja świetnie potrafię się dogadywać z dziewczynami. A to dlaczego?
Heh...to proste, po prostu każdej dziewczynie trzeba mówić to co chce usłyszeć, choćby miało to być kłamstewko :)
I o to mój cały sekret :D


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Lardil nie wszystkie takie sa.
To jest ten dualbox ?!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Ja sie nie zgodze. Wszystki takie sa, a jak chociazby znajdzie sie jakis wyjatek to tylko potwierdzi regole.
Kobieta trzeba mowi to co chca uslyszec, poniewaz dzieki temu sa szczesliwie. Tak samo jak trzeba zawsze przyznawac im racje dziewczyny lubia miec ta swiadomosc ze to one maja racje, chociaz czasami tak nie jest


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

pytanie do Lardila i Domana:

wtf?? jak to powiedziały wam ze chca/nie chca pierścionka za tyle i tyle?

Chyba nie jebnęliście tekstu typu: Wiesz co kochanie? chciałbym Ci się oświadczyć. Za ile mam kupić pierścionek?

Oo

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Ja kupiłem pierścionek za część pierwszych zarobionych pieniędzy. Grunt, żeby szło w nim wyjść i go nosić - takie było główne założenie. Czy to 200 zł czy 20000 zł - nie ma znaczenia. Jeśli dla niej tak - weź się dooobrze zastanów czy warto go w ogóle kupować  :roll:
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2011, 11:06:10 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Ale ja o tym doskonale wiem. Nosze sie z takim zamiarem od dawna, ale jeszcze gówniarz jestem. Zrobi się chociaż inżyniera to sie pomysli, bo w tym momencie "nie mam jeszcze nic do zaoferowania" QQ

Chodzi mi o to ze skoro tych dwóch ziomków wyżej wiedziało za jaka kasę przyszła narzeczona chce pierścionek to musieli sie jakoś zapytać, co szczerze mówiąc dla mnie jest trochę dziwne. To tak jakby zapytać sie co ktos chce jako prezent niespodziankę i kiedy chce ja dostać

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Ale żeście poważne tematy nakręcili.
Sama znam sytuacje gdzie dziewczyna z małego miasteczka oznajmiła że nie przeprowadzi się do swojego chłopaka do Poznania dopóki on nie będzie miał domu bo ona w mieszkaniu na osiedlu na pewno mieszkać nie będzie. Nie ma co takich sytuacji roztrząsać bo do normalnego myślenia trzeba dojrzeć a nie dopiero co liznąć swojego dowodu i stawiać wymagania. Tak samo lardil ze swoim podejściem....teraz trafia na rozchichotane laseczki co im się mokro robi od byle tekstu i wydaje mu się ze panem świata jest:) Wystarczyłaby jedna ogarnięta i biegałby taki maślany klusek jak w zegarku.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
IMO tatuaz taki sobie

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

mój? wzór jak wzór jednak przez mój dermografizm plany na coś innego upadły, zostało co zostało i czeka cały czas na poprawki. Muszę znaleźć na prawdę dobrego tatuażystę


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Nom wygrzebalem gdzies tam. Takie znaczki albo chinskie litery itp. nie za bardzo mi sie podobaja, a tatuaze generalnie uwielbiam. Moglbym to projektowac. Sam nie mam, ale to raczej kwestia czasu czego troche sie obawiam zreszta. No, ale troche nie na temat, bo bylo o piersiach(lub cyckach jak kto woli).

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0


to biohazard jest. Od praktycznie 5 lat używam w l2 nicku Toxic  lub coś w ten deseń jeśli zajęte. Dodatkowo były plany na succuba z dragon valley + księżyc z 7s ale niestety po mojej skórze można czymś ostrym dosłownie pisać i tatuażysta nie sprostał.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2011, 09:37:12 pm wysłana przez Fabienne »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
temat jest o atrybutach, czyli niekoniecznie o piersiach ^^


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odpowiedz dla Quentim: Otóż kiedyś w raz ze swoja dziewczyna zeszedłem na taki temat jak zaręczyny i zapytałem się jej wprost jaki chciała by dostać pierścionek zaręczynowy. Odpowiedz była prosta ze z brylantem oczywiście ona wie ile takie coś kosztuje wiec mi powiedziała ze to kosztuje min 2 tys. A le to nie wszystko, powiedziała mi ze dla niej to nie ważne będzie jaki dostanie ten pierścionek, ważne jest tylko to żeby był. Nawet jakby miał być on z automatu za złotówkę:) I stąd mówię że dla mnie to nie ważne ile za to zapłacę, bo choćbym miał dać 2 tys. czy 60tys. to mam świadomość tego ze dla niej nie liczy się rzecz tylko gest. Proste

Fabienne tobie natomiast powiem ze po części możne i masz racje ale nie całkiem,bo tu się moja droga mylisz. Ja wiem i jestem że moja dziewczyna mnie bardzo kocha i wiem że mnie nie zostawi. Przyznam się sam że czasem trochę nadużywam tego ale wiem gdzie są moje granice których nie mogę przekroczyć. Ale chciałbym ci powiedzieć że ja tylko mówiłem że dziewczyny lobią usłyszeć to co chcą usłyszeć. Sama mi przyznasz racje że cieszy cie to jak twój mąż czy narzeczony mówi ci że miałaś racje i że się z tobą zgadza. Nieprawdaż??? I to że swojego czasu przebywałem w takim otoczeni jak tam mówiłaś to wcale o niczym nie świadczy. A moja kobieta nie dała się złapać na banalny tekst o jakim tam mówiłaś lecz sama przyszła do mnie:P, ale nie powiem bo trochę musiałem się napocić, żeby było jak teraz :D


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Fabienne tobie natomiast powiem ze po części możne i masz racje ale nie całkiem,bo tu się moja droga mylisz.
to zdanie wprowadzilo na moja twarz pierwszy pelny usmiech tegoz szarego dnia choc jest juz pozno  :D

@Fabienne czyli masz tak twarda skore ze tatuaze sie zle przyjmuja czy ja cos zle zrozumialem bo nie jestem pewien ?
To jest ten dualbox ?!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Nie. Po prostu w miejscach gdzie nawet delikatnie zadrapnę się paznokciem pojawia się "opuchlizna". Tatuaże miały być w miejscach gdzie ten efekt nie jest mocno widoczny ale nawet przy tak prostym wzorku pojawiły się problemy. Może kiedyś to dokończę ale będę musiała znaleźć tatuażystę, który już miał z czymś takim do czynienia.

http://4.bp.blogspot.com/_tIy-068xs3Q/SXshG0GvdqI/AAAAAAAAAsY/ek4NkW171iU/s400/dermografizm2.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_tIy-068xs3Q/SX4vZwkg1BI/AAAAAAAAAt8/z7zIADDp7c4/s400/dermografizm6.jpg


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Ten drugi screen kojarzy mi się z książką "Ostre Przedmioty", tam dziewczyna miała całe ciało "wycięte" w różne wyrazy. Odnośnie tatuaży i tatuażysty, w większym mieście na pewno znajdziesz jakiegoś, który Ci to zrobi. Z tym że musisz się liczyć z ceną.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Jeżeli chodzi o mnie i moją dziewczynę to my bardzo praktycznie podchodzimy do sprawy wszelkich prezentów. Po prostu bierzemy kasę i idziemy oboje na szaleńcze zakupy. Może nie ma elementu zaskoczenia ale nie ma ryzyka zawodu, dostajemy to co chcemy i bardzo fajnie spędzamy czas. Ogólnie to lubimy chodzić ze sobą na zakupy.
Moja dziewczyna ma bardzo rozsądne i chłodne podejście do spraw pienieżnych. Jej mama nawet mówi że jest skąpa. To ja muszę ją wyciągać na jakieś większe zakupy i to ja zazwyczaj więcej chcę łazić po sklepach z ciuchami.

W przypadku pierścionka też było tak że po prostu nie podobał się jej pierścionek zaręczynowy z brylantem jej najlepszej koleżanki. I faktycznie choć był kupiony w APARcie to nie wyglądał jakoś tak nadzwyczajnie. Więc doszła do wniosku że zamiast kupować coś co nie będzie wyglądało jak ósmy cud świata i wydać na to kupę kasy to wybrać coś co może nie będzie z brylantem ale będzie jej się podobało a za zaoszczędzoną kasę jakieś fajne ciuchy sobie kupić. Więc obeszliśmy większość jubilerów w mieście i w jednym z nich zobaczyliśmy śliczny pierścionek z dużym czerwonym oczkiem z białymi oczkami naokoło niego. Od razu jej się spodobał i jak się okazało był w rozsądnej cenie. Kupiłem i później dziewczyna nie mogła się doczekać aż go będzie mogła go nosić.

Może ktoś nam zarzuci że brak nam romantyzmu. Ale mając 7 lat za sobą razem trochę już inaczej podchodzimy do pewnych spraw, bardziej przyziemnie. Mniej jak Romeo i Julia a bardziej jak stare dobre małżeństwo. Nie idziemy też za modą. Kiedyś nasi dziadowie w ogóle nie kupowali pierścionków do oświadczyn. Ta moda jak wszystko inne przywędrowała z zachodu.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

A tak a propos tatuaży to ja właśnie ma zamiar se taki sprawić:-) Będzie to mój pierwszy tatuaż wiec pójdę na całość i wytatuuje sobie całe plecy na raz:-P Oj będzie bolało ale ty się akurat nie przejmuje, jedynie ciekawi mnie co powie moja dziewczyna jak to zobaczy:-D


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Zależy co sobie wytatuujesz. Moja propozycja:



będzie zachwycona