Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2550218 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22000 dnia: Lipiec 26, 2016, 07:23:29 am »
No to łapcie tu screen z wczorajszego czekania na PvP - przejechali jak wał po ciepłym asfalcie :D



Trzeba koksać łucznika nie ma co tym tytanem nawet się pokazywać na pvp (dodam, że cieżki armor również testowałem i nic nie daje, dostałbym za 140k więc i tak dentka i tak dentka)... a tu dopiero Yul 99 ehhh
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2016, 09:40:13 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22001 dnia: Lipiec 26, 2016, 03:41:25 pm »
z takim armorem to 21st ci strzelil za 113k bez zadnego odpalonego skilla...


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22002 dnia: Lipiec 26, 2016, 04:13:28 pm »
Co to znaczy z takim armorem ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22003 dnia: Lipiec 26, 2016, 05:10:48 pm »
chodzi mu o to, że set jest czysty bez pvp, pdef jest nie istotny w tej kronice vs 6 cyfrowy dmg,
nie wspominając już, że mogłeś dostać jakikolwiek aoe debuff i pobić własny rekord :D


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22004 dnia: Lipiec 26, 2016, 05:32:15 pm »
PvP w tym secie nie sprawi, że dostałbym za 20k

Nie wiem co ten Negnal ćpa, ale chyba coś mocnego ^^ Goście z EN na open pvp ciągają boxy z buffkiem Spirit of Shilen, aby się w trakcie odpalać. Takie hity wchodzą od łuczników na tym buffie, Battle Rhapsody i aktualnie zbyt mocnym Counter Instinct plus różnego rodzaju inne wspomagacze i debuffy. Po tej walce nawet jeden z ich party pisał mi, że odpaleni byli i nie powinniśmy się przejmować tym, jak Nas porobili bo to norma przy aktualnej mechanice gry.

No ale lepiej jest napisać, że w takim secie... muahaha Nie wiem co Typ myśli, że wszyscy inni mają R99 na +20 ? Niestety pvp dziś polega głównie na celkach, ud, celkach, resach, celkach i różnego rodzaju celkach :D Olimpiada w sumie to samo.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22005 dnia: Lipiec 26, 2016, 06:48:19 pm »
Miałeś chaosa na ryju i byłeś w light secie 150k to na full odpale mało, ja w 1/2 robe pvp setu wyłapałem lotkę 170 i to z pare miesięcy temu a teraz pewnie są kolejne bonusiki do dmg z l2store xD
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22006 dnia: Lipiec 27, 2016, 12:38:38 am »
over debuf i cya :D możesz grać i tankiem, ale jak masz na ryju pasek debufów to i tak dostajesz XXX dpsa xd póki co łuk tak bije nic nie poradzisz tu masz filmik z cadmusa jak party insticta "bije" to takie 150k to nie wyczyn xd  https://www.youtube.com/watch?v=fSh4CVRiNIo


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22007 dnia: Lipiec 27, 2016, 02:49:51 pm »
PvP w tym secie nie sprawi, że dostałbym za 20k

Nie wiem co ten Negnal ćpa, ale chyba coś mocnego ^^ Goście z EN na open pvp ciągają boxy z buffkiem Spirit of Shilen, aby się w trakcie odpalać. Takie hity wchodzą od łuczników na tym buffie, Battle Rhapsody i aktualnie zbyt mocnym Counter Instinct plus różnego rodzaju inne wspomagacze i debuffy. Po tej walce nawet jeden z ich party pisał mi, że odpaleni byli i nie powinniśmy się przejmować tym, jak Nas porobili bo to norma przy aktualnej mechanice gry.

No ale lepiej jest napisać, że w takim secie... muahaha Nie wiem co Typ myśli, że wszyscy inni mają R99 na +20 ? Niestety pvp dziś polega głównie na celkach, ud, celkach, resach, celkach i różnego rodzaju celkach :D Olimpiada w sumie to samo.

Nie wiem jak Ci moge pomoc z twoją niewiedza :/


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22008 dnia: Lipiec 27, 2016, 04:03:08 pm »
@Negnal

Zobacz co tu inni w tym temacie piszą. Takie hity to norma a Ty wciskasz bzdury, że spowodowane jest to tym iż nie mam jeszcze PvP w secie. Wiesz ile mnie ten set kosztował ? 25 bilionów adeny co w przeliczeniu na złotówki i aktualną zaniżoną przez event cenę (1b/60zł) wychodzi 1500 zł. Więc jak widać ani za real kasę ani z poziomu gry łatwo takie coś nie przychodzi.

Żeby teraz dodać PvP musiałbym kupić (bo nawet jak będziesz chodził dropić to i tak za darmo nie dostaniesz od party) 63 Dark Eternal Enhancement Stone po 650kk za sztukę co daje 41 bilionów adeny (2500zł), czyli więcej niż wydałem na ten set a Ty mi piszesz, że w takim secie... No sorry, ale nie każdy jest milionerem, który może sobie wydawać po 50 000 złotych na grę, bo przecież sama zbroja to nie wszystko.

"W takim secie" no nie mogę ^^ Pochwal się teraz jaki Ty masz i powiedz mi jeszcze, że go ugrałeś beż wydania złotówki na grę.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22009 dnia: Lipiec 27, 2016, 06:26:08 pm »
Nie no sorry weż wyluzuj ja jestem tylko biednym krasiem z wystawionym sklepikiem do crafcenia shotow :/

PS: ale jednak w takim secie to 112k od najbardziej zdotowanego typa na serwie jakim jest 21st to jest u niego krytyk bez zadnego odpalonego skilla. Przykro mi ze sie ze mna nie zgadzasz :(


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22010 dnia: Lipiec 27, 2016, 06:44:06 pm »
Jezu jaka drama się zaczęła :D A jak tam Naito stoisz z diamondem, obsidianem, paskami, bo widzę z desirem chyba biegasz tylko
a z broszek + talizmanow można wyciągnąć spory resist dmg bo tu 5% tu 15% tu 2k defa itp... Mnie ten dmg nie przestraszył, bo DeathAngel kumpla na tanku zgasił za 90k a seta na +++ talizmany itp badziewia posiada tylko różnica lvli robi spora róznice w dmg xd


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22011 dnia: Lipiec 27, 2016, 08:25:52 pm »
Bo tank w l2 to już nie tank...


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22012 dnia: Lipiec 27, 2016, 08:28:07 pm »
nie no tank to tank, ale musi mieć tez sprzęt XD


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22013 dnia: Lipiec 27, 2016, 09:13:08 pm »
@DzuDzak

- Obsidian i Diamond obecnie tylko lvl 3
- Lidia's Belt
- Tauti's Ring
- Blessed Antharas' Earring
- Talisman Hunter - Abundance

Cudów nie ma, ale niestety wszystko to kosztuje biliony adeny, czyli o wiele za dużo a drop z daily sam pewnie wiesz jaki :D Chociaż dziś do mnie BEWR więc tylko za niego samego 100kk do przodu.

Ogólnie ten screen dałem bo do tej pory jak gram na tym serwerze nikt mocniej mi nie przywalił, nawet 21st, więc wydaje mi się iż xSzakaLx ładnie uderzył i warto, ażeby inni wiedzieli na tym forum iż jednym z najlepszych graczy na serwerze Core jest właśnie Polak :) Gram tu już kawałek czasu i dopiero tydzień temu dowiedziałem się, że jedno z najlepszych CP na serwerze jest w pełni polskie i grają w najlepszym klanie, czyli EvilNation.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22014 dnia: Lipiec 27, 2016, 09:21:44 pm »
ty chyba zartujesz z tym ostatnim akapitem prawda?


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22015 dnia: Lipiec 27, 2016, 09:23:18 pm »
A co tam wygląda na żart ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22016 dnia: Lipiec 27, 2016, 09:23:57 pm »
Jak szakal jest jednym z top playerów na Core, to Core jest na niższym poziomie, niż było Lilith. W sumie nawet Blejd miał hero na Core :)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22017 dnia: Lipiec 27, 2016, 09:30:19 pm »
azeron i negnal są twarzą top PL CP, lf confirm?


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22018 dnia: Lipiec 27, 2016, 09:30:26 pm »
Co ma hero do open pvp i całego cp w którym jest ? W trakcie pvp i open pvp gra łucznikiem na dual klasie. O hero walczy Tytanem i za przeciwnika ma solidnego dotera czyli 85kw z TheHorde. O ile dobrze pamiętam to w poprzedniej oli Szakal był 2, więc bardzo dobry wynik jak na ten serwer.

/Edit

@DzuDzak

Dziś Longing wyszedł :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2016, 11:28:56 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22019 dnia: Wrzesień 07, 2016, 08:57:45 pm »
Zmieniły mi się hasła na wszystkich kontach i jakieś losowe postacie pododawane na wszystkich slotach, nic nie zginęło.
wtf?

Potraciłem wszystkie boxy znajomych :-(

ok juz znalazlem

Lately we have been dealing with many cases of hacking Lineage 2 accounts. That is why we kindly ask you to change credentials. Set your up-to-date e-mail address and a password never used in other services.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2016, 09:13:51 pm wysłana przez roli »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22020 dnia: Wrzesień 07, 2016, 09:05:09 pm »
ja dostałem maila, że moje hasło zostało zresetowane i mam napisać do supportu, konto nie było logowane wieki xD


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22021 dnia: Wrzesień 07, 2016, 10:11:52 pm »
Innova to devowe newby :>


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22022 dnia: Wrzesień 08, 2016, 10:11:38 am »
Jak się używa na privach tych samych passów to tak jest :oops:


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22023 dnia: Październik 21, 2016, 09:12:35 am »
Miałem przerwe 4 letnią i dużo się od tamtego czasu zmieniło. Mam w związku z tym kilka pytan i może ktoś mi odpisze. :)
1. Dlaczego ludzie 99+ łowią ryby, jakieś lepsze profity teraz z tego są.? Jak tak to jaką wedke potrzebuje.?
2. Broszka, skąd wziąć broszkę 2 slotowa? Bo podobno są 2,3,4slotowe ale ja tylko widziałem jak tym sprzedaje drogo chyba 4.
3. Skąd brać freya art of seduction( taka czerwona róże buff, bo niebieską to z PA punktów widziałem)
 Dzieki za odpowiedzi. :)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #22024 dnia: Październik 21, 2016, 03:59:46 pm »
Miałem przerwe 4 letnią i dużo się od tamtego czasu zmieniło. Mam w związku z tym kilka pytan i może ktoś mi odpisze. :)
1. Dlaczego ludzie 99+ łowią ryby, jakieś lepsze profity teraz z tego są.? Jak tak to jaką wedke potrzebuje.?
2. Broszka, skąd wziąć broszkę 2 slotowa? Bo podobno są 2,3,4slotowe ale ja tylko widziałem jak tym sprzedaje drogo chyba 4.
3. Skąd brać freya art of seduction( taka czerwona róże buff, bo niebieską to z PA punktów widziałem)
 Dzieki za odpowiedzi. :)

1. Łowią z kilku powodów. Im więcej łowisz, tym większy poziom frakcji zdobywasz. Łowiąc dostajesz ryby, które wymienisz na potki +3 STR +3 DEX itp lub runę, która pozwala na poziomie mniejszym niż 85 używać przedmiotów R-grade. Również jakieś doświadczenie z tego jest, czy większe od treningu czy nie, ciężko powiedzieć nie sprawdzałem.

2. Broszkę 3 slotową chyba dostaniesz po ukończeniu 10-days quest. Bierzesz go u Minstrel Tulesir w Aden, przy kościele. Również u Mammona możesz kupić taką na 2 sloty, 3 i 4. Te na 5 slotów są do kupienia od graczy, którzy kupili u Mammona Shadai Box i wylosowali lub kupili Shadai Box w l2store i również wylosowali. Ewentualnie sam kup i losuj, ale tanie to nie będzie.

3. Czerwona róża różni się tym od niebieskiej, że działa na całe party i dodatkowo dodaje chyba 10 speed. Kupuje się ją w L2store za 3 euro. Rose Spirit Coupon. Dostaniesz od razu 100 sztuk Rosse Essence, które są potrzebne do jej używania. Można to chyba też jakoś kupić, ale nie wiem nie używam, zawsze ktoś tą róże daje ^^
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans