Witaj
Gość

Wątek: [CORE] [Event] Kiermasz z okazji piątej rocznicy serwera Core!  (Przeczytany 2196 razy)

 • *******
 • Wiadomości: 1185

 • Pochwał: 17

[CORE] [Event] Kiermasz z okazji piątej rocznicy serwera Core!
« dnia: Grudzień 07, 2016, 03:13:04 am »


Drodzy gracze!

Gratulujemy Core piątego roku istnienia!
Od chwili startu wiele się działo a Wy ciągle byliście za nami! Serdecznie za to dziękujemy!
Wszystkiego najlepszego, CoreEvent będzie trwał od 6 do 20 grudnia 2016 roku.
Kiermasz otwarty będzie w Fantasy Isle, gdzie kupcy każdego rodzaju z Elmoreden zbiorą się razem. Nikt nie odejdzie bez prezentu!
Zabawa zakończy się 20 grudnia 2016 roku, wtedy też kupcy wrócą do swych rodzinnych miejscowości.​

Po zakończeniu eventu niżej wypisane przedmioty zostaną usunięte:

– Membership Card - Market Five;​
– 5th Anniversary Coin;​
– Summon Scroll: Piero;​
– Magic Number Cube;​
– Piero's Victory Box;​
– Piero's Jackpot Box.​

Wszystkie pozostałe przedmioty otrzymane podczas zabawy pozostaną w plecakach.Zapraszamy do odwiedzenia rocznicowego kiermaszu aby świętować 5 rok Lineage 2 w Europie! Wyjątkowi goście będą czekać na Ciebie w Fantasy Isle. Znajdziesz ich łatwo: istnieje darmowy teleport w każdym mieście, udekorowane i widoczne z daleka namioty.

Nasi wyjątkowi goście tworzą atmosferę wielkiego święta! :)Więc proszę odwiedź: Rewards Manager Tyke, Equipment Merchant Goody, Grocer Supree, Beauty Merchant Pritty.​Gdy odwiedzisz Event Manager Miss Five, która znajduje się w każdym mieście dowiesz się od niej więcej informacji o kiermaszu i otrzymasz godzinne wzmocnienie +50% EXP, które zmieni się w +100% EXP na drugim poziomie i będzie trwało dwie godziny.Aby wziąć udział w rocznicowym kiermaszu i mieć możliwość kupowania dóbr na rynku musisz posiadać kartę członkostwa.Karta ta może być otrzymana tylko na 1 postać na danym koncie, postać ta musi mieć minimum 85 poziom doświadczenia.

Prosimy być ostrożnym podczas wyboru postaci, która ma otrzymać kartę członkostwa. Jeśli otrzymasz ją na jednej postaći nie będzie możliwości otrzymania i przeniesienia na inną. To znaczy, że nie ma możliwości otrzymania wzmocnienia i monet na kilku postaciach na tym samym koncie.

Z tym przedmiotem każdego dnia będzie możliwe otrzymanie rocznicowego wzmocnienia, które zwiększy ilość otrzymywanego doświadczenia. Możesz otrzymać ten efekt tylko raz dziennie po godzinie 6:30 rano jeśli porozmawiasz z Miss FiveRównież Miss Five da Ci 10 monet podczas brania wzmocnienia. Po tym jak wzmocnienie się zakończy otrzymasz kolejne 10 monet. Łącznie 20 monet dziennie. Prosimy mieć na uwadze: postać musi być żywa i mieć wolne miejsce w plecaku aby otrzymać monety w chwili zakończenia działania wzmocnienia.

Monety są główną walutą podczas rocznicowego targu w Fantasy Isle. Możesz użyć ich, aby kupić różne dobra podczas kiermaszu.


*Monety można przenosić na inną postać na tym samym koncie za pomocą Dimensional Merchant.

Każdy kupiec na targu sprzedaje unikalne dobra, które nie mają odpowiedników w całym Elmoraden. Lista wszystkich dóbr znajduje się poniżej:

Rewards Manager Tyke, nie lubi innych kupców, nie może żyć bez zabaw i uroczystości. W związku z tym sprzedaje wyjątkowe dobra, które są potrzebne do wzięcia udziału w innych zwariowanych grach!Oferuje ona dwa przedmioty: Scroll: Summon Piero i Magic Number Cube. Zwój jest używany do przywołania zabawnego klauna Piero z którym można zagrać w mini grę. Proszę pamiętać, że nagrody wypadają na ziemię nawet jeśli się przegrało. Trzeba podnieść je zanim zrobi to ktoś inny.Następny przedmiot jest potrzebny do tego, ażeby wziąć udział podczas codziennych wypraw mających na celu uwolnienie uroczej świnki Five. Wystarczy kupić go raz i używać przez 2 tygodnie trwania zabawy.Jednoosobowa gra: Pokonaj Piero!

Jest to prosta mini gra gdzie wygrywa ten, który wylosuje wyższy numer.

Jak grać: aby wezwać Piero dwa razy klikamy na Scroll: Summon Piero. Gra rozpocznie się natychmiastowo po pojawieniu się klauna. Jeśli odejdziesz za daleko od Piero gra zakończy się a klaun zniknie.

Piero wylosuje liczbę od 1 do 6, która pojawi się nad jego głową. Następna runda należy do Ciebie: wylosowana liczba wyświetli się nad Twoją głową. Wygrasz, kiedy wylosujesz wartość wyższą niż Piero.Jeśli twoja liczba jest mniejsza lub równa numerowi Piero, przegrasz.Kiedy gra się zakończy klaun upuści nagrodę na ziemię i zniknie. Nagroda zależy od wyniku końcowego:Jeśli wylosujesz 6 a Piero 5 wygrasz jackpot! Otrzymanie jackpot jest wielkim szczęściem!

Sprawdź tabelę poniżej i zapoznaj się z tym co jest w środku skrzynek!

Wieloosobowa gra: uwolnij świnkę Five!

Jest to grupowa wyprawa mająca na celu uwolnienie uwięzionej świnki Five. Ma ona miejsce dwa razy dziennie na Fantasy Isle i Gludin Village. Potrzebujesz specjalnego przedmiotu: Magic Number Cube, który możesz kupić za jedną monetę u Rewards Manager Tyke.​Świnka Five uwięziona jest w wielkiej kostce z ogromną ilością punktów życia. Zadaniem jest wielokrotne używanie Magic Number Cube na ogromnej kostce gdzie uwięziona jest świnka Five. Za każdym razem kiedy używasz magicznej kostki losowany jest numer od 1 do 6, który również pojawia się w systemowym czacie. Na koniec wartość się sumuje i wygrywa osoba z największą liczbą.Każde użycie kostki zadaje 5000 obrażeń. Wiezienie świnki Five nie otrzymuje obrażeń od normalnych ataków. Nie można być zaczarowana i przeklęta.

Im częściej użyjesz kostki tym szybciej zmniejszy się ilość punktów życia więzienia. Masz tylko godzinę na uwolnienie świnki Five. Jeśli gracze nie zdążą tego zrobić wielka kostka zniknie i nikt nie otrzyma nagrody.

Kiedy poziom punktów życia spadnie do 0 pojawi się ogromna i urocza świnka Five, która rozda jakąś nagrodę każdemu kto pomagał ją uwolnić. Musisz odebrać swoją nagrodę podczas rozmowy ze świnką w czasie mniejszym niż 10 minut.Wszyscy uczestniczy odzyskają 1 pasek vitality.

Gracz, który uzyska największa sumę losowych numerów z ogromnej kostki wygra główną nagrodę. Tylko 1 gracz może ją dostać. Jego nazwa wyświetli się w tytule świnki Five. Zwycięzca otrzyma nagrodę w zależności od dnia tygodnia.
Equipment Merchant Goody przybył na Fantasy Isle z specjalnymi dobrami.Goody oferuje każdemu wynajem niesamowitych broni i zbroi ulepszonych do +6. Kiedy wynajmujesz przedmiot możesz z dużą szansą dostać tymczasową broń na 30 dni i z bardzo małą szansą na zawsze. Szansa jest ustalana z każdą próbą wymiany.W przypadku zbroi wszystkie przedmioty są tymczasowe a szansa wymiany wynosi 100%. Pośpiesz się aby zyskać szansę użycia wyjątkowych zbroi i broni.Beauty Merchant Pritty jest dziewczyną na czasie z wyjątkowym poczuciem stylu i mody. Przyniosła ze sobą kilka przedmiotów, które mogą zmienić wygląd twojego sprzętu.Pritty oferuje Blessed Appearance Stones, które możesz użyć aby zmodyfikować wygląd zbroi, broni lub akcesoriów na głowę. Wielka szansa aby otrzymać kilka wyjątkowych wyglądów bez tracenia przedmiotów.

Grocer Supree jest młoda, ale utalentowana. Dzięki jej ciężkiej pracy i oddaniu doprowadziła do przekonania grupy wpływowych kupców odwiedzających Fantasy Isle, aby zabrali ją ze sobą. Na kiermaszu oferuje ona użyteczne zwierzaki (Agathions), zwoje do transformacji i fajerwerki.Nie przegap dwóch wyjątkowych zwierzaków z świetnymi i przydatnymi umiejętnościami. Supree zrobiła je specjalnie na 5 rocznicę serwera Core!

Jak zapewne zdążyłeś już zanotować, Agathion - Matryoshka daje 1 specjalny podarunek co 12 godzin. Sprawdź tabelę poniżej i sprawdź co to jest:Supree oferuje także trochę drobnostek. Możesz znaleźć kilka przydatnych rzeczy do wykonania pamiątkowego zrzutu ekranu z twoimi znajomymi. Użyj petard i zamień się w jednego z Raid Bossów w Lineage 2!Efekt przemiany trwa 10 minut. Pośpiesz się i zrób świetny zrzut ekranu!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2016, 02:10:32 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


 • Wiadomości: 2

 • Pochwał: 0

Odp: [CORE] [Event] Kiermasz z okazji piątej rocznicy serwera Core!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2016, 04:12:28 am »
Napewno sie jeszcze przyda.  :D


 • *******
 • Wiadomości: 1185

 • Pochwał: 17

Odp: [CORE] [Event] Kiermasz z okazji piątej rocznicy serwera Core!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2016, 04:55:22 am »
Napewno sie jeszcze przyda.  :D

Nie wiem co masz na myśli konkretnie, ale dodam iż nie wszyscy grają aktywnie w Lineage 2 i są na bieżąco. Nie każdy zna też angielski, więc z pewnością się przyda i to nie jednej osobie. Sam gdybym sporadycznie zaglądał do gry lub miał mało czasu na grę zainteresowałbym się wejściem tylko na sam event bo warto. Każdy ma taką samą szansę wygrać a nagrody zacne. Co do czasu w którym to opublikowałem. No niestety jak się gra do 4 czy 5 rano to i wstaje się również późno. Jestem aktywnym graczem, więc cały wieczór spędzam aktywnie w grze z moim const-party. Przykro mi ale napisanie tego nie zajmuje 5 minut, więc jest o takiej porze o jakiej jest. Event nadal trwa, więc nadal aktualne.

Pozdrawiam i prosiłbym nie czepiać (o ile dobrze to odebrałem) się takich szczegółów. Dzięki i powodzenia w zabawie!
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


 • Wiadomości: 220

 • Pochwał: 1

Odp: [CORE] [Event] Kiermasz z okazji piątej rocznicy serwera Core!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2016, 06:59:05 am »
Jemu pewnie chodzi o to że napisałeś iż event trwa w od 6listopada do 20, zamiast grudnia. :)


 • Wiadomości: 70

 • Pochwał: 0

  • Dwarven Manufacture
[CORE] [Event] Kiermasz z okazji piątej rocznicy serwera Core!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2016, 07:21:50 am »
Dobra robota, dzięki za guide :)
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


 • Wiadomości: 64

 • Pochwał: 0

Odp: [CORE] [Event] Kiermasz z okazji piątej rocznicy serwera Core!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2016, 09:33:34 am »
jak mnie to boli jest 2 dzien tego eventu a ludzie dalej nie wiedza co robic z RB co pojawia sie w gludin / fantasy XDDD


 • *******
 • Wiadomości: 1185

 • Pochwał: 17

Odp: [CORE] [Event] Kiermasz z okazji piątej rocznicy serwera Core!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2016, 01:54:35 pm »
Jemu pewnie chodzi o to że napisałeś iż event trwa w od 6listopada do 20, zamiast grudnia. :)

Już poprawiłem, dzięki :P
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans