Witaj
Gość

Wątek: Mówiłem Ci  (Przeczytany 3059 razy)

  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Mówiłem Ci
« dnia: Sierpień 04, 2018, 08:49:18 am »
Mówiłem Ci ze low rate to juz strata kasy i czasu w tych latach.  Jak stac Cie tylko na IL ( nie obrazam ), a pliki masz dobre,  to sie stawia serwer x50 full buff shoping i inne pierdoly, to moze 500online na stałe bys mial. a z tego donate. Tylko nie jakies farmy w cruma tower to co wczesniej miales. ludzie chca mid/craft. wzoruj sie na la2dream (nie mow mi ze masz własny pomysly) Ogolnie to Cie cenie za wytwałosc, tylko jestes chyba z licznego grona osób co mysli ze on wie lepiej i choy, innie sie mylą (tzw uparciuchy). pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2018, 08:54:50 am wysłana przez Niqez »


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Mówiłem Ci
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2018, 03:01:23 pm »
nie masz racji. Ten serwer odniósł sukces... było tam dużo więcej typa niż myślałem ze będzie.. jak widziałem betę to myślałem ze max 50 online.. tylko myślenie admina ze w tych czasach ludzie z doświadczeniem 100+ serwerów będą grac na takim gównie okazało się mrzonką..


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Mówiłem Ci
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2018, 10:33:55 am »
sukcesem jest mieć kilkaset *kont* na start i 100 po paru tygodniach? czy 100 na start i kilkaset po paru tygodniach?

już nawet nie będe nic komentował więcej bo szkoda strzępić ryja ;o
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Mówiłem Ci
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2018, 12:11:05 pm »
sukcesem jest mieć jakichkolwiek graczy na EU serwerze na dłużej niż tydzień.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Mówiłem Ci
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2018, 12:41:43 pm »
Serwer był sukcesem pod względem ilości graczy, wyłożył się na bugach.
Chyba większość zaskoczyło, że dobił 1k online.
Szukanie teraz dziury w całym czy koncepcie, czy które bugi były krytyczne, szukanie winnych to głupie jest chyba, c'nie?
Padł, po co drążyć temat.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Mówiłem Ci
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2018, 05:50:30 pm »
Serwer był sukcesem pod względem ilości graczy, wyłożył się na bugach.
Chyba większość zaskoczyło, że dobił 1k online.
Szukanie teraz dziury w całym czy koncepcie, czy które bugi były krytyczne, szukanie winnych to głupie jest chyba, c'nie?
Padł, po co drążyć temat.

dokładnie .... ja gram tam ciągle (dla relaksu) ale widać ze admin odpuścił.... lagi dziś jak stąd do budki z piwem ...   jak na serwer , który powstawał tyle dni  , za duzo bugów i nie przemawia do mnie  , że nie byłem na becie ...
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Mówiłem Ci
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2018, 09:15:30 pm »
Nikt nie odpuścił, nadal pracujemy nad plikami, pisałem na Angielskiej części forum że mamy pewne problemy co nam trochę miesza, ale nvm.

Co do słowa "Padł" ciągle online utrzymuje się w granicach 200-250, rozumiem że dla niektórych serwer z mniej niż 1k online to padło, ale nie dla wszystkich, zwłaszcza że to serwer z europejskim community.

Jedno jest pewne, wyciągnęliśmy dużo ale to bardzo dużo wniosków z tej edycji i powoli układa się plan na kolejną, ale to jeszcze przed nami... ;)

Co do dzisiejszych lagów, tak serwer nie miał dość długo restartu i to było tego powodem, niestety restart byłem w stanie wykonać dopiero po 18.



  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Mówiłem Ci
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 06, 2018, 11:35:07 pm »
Nikt nie odpuścił, nadal pracujemy nad plikami, pisałem na Angielskiej części forum że mamy pewne problemy co nam trochę miesza, ale nvm.

Co do słowa "Padł" ciągle online utrzymuje się w granicach 200-250, rozumiem że dla niektórych serwer z mniej niż 1k online to padło, ale nie dla wszystkich, zwłaszcza że to serwer z europejskim community.

Jedno jest pewne, wyciągnęliśmy dużo ale to bardzo dużo wniosków z tej edycji i powoli układa się plan na kolejną, ale to jeszcze przed nami... ;)

Co do dzisiejszych lagów, tak serwer nie miał dość długo restartu i to było tego powodem, niestety restart byłem w stanie wykonać dopiero po 18.
+1 VIT  :afro:


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Mówiłem Ci
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2018, 05:23:28 pm »
niqez kogo to obchodzi? po co te zale? idz na inny serwer albo do innej gry. Szkoda miejsca na forum na takie wypociny.