Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019  (Przeczytany 24844 razy)

  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 14, 2019, 10:12:57 am »
wbiłem na serwer zobaczyć co się dzieje , typowy low rate z '' tamtych czasów '' no p2w , jedynie co za dote można wziąć to czapke , 1/2 profke no i vipa który daje global chat i jeszcze jakis syf , świetna opcja z chapterami , serwer dla ludzi którzy nie mogą grać 24/24 tylko przysiąść na 2h , online nie szaleje , moim zdaniem max 600-800 ale komu wiecej trzeba na takim low , cały czas kogoś widać na lokacjach , wydaję mi się , że serwer może dorównywać dawn-owi o ile postoi, osobiście życzę jemu żeby tak właśnie było bo ma warunki
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 14, 2019, 11:54:57 am »
Góra 2tyg przy takim online jak teraz i skończy jak mordor
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 15, 2019, 08:40:43 am »
Czyż nie było aby przypadkiem tak, że Dawn też zaczynał od niskiego online?

Wg mnie jest jednak różnica między Mordorem - nie ma botów, to i rusherzy sobie gorzej radzą, albo po prostu nie przyszli, bo nie widzę żeby licznik lvl wyskoczył poza skalę jak na Mordorze już na samym starcie. Sam jestem casualem, więc dobrze się czuję w takim community.

Nie żebym był jakimś fanatycznym obrońcom, ale pożyjemy zobaczymy. Admin jest aktywny i szybko reaguje na zgłoszenia bugów etc., ale sam  przecież community nie zbuduje, to zależy od graczy, czy chcą gdzieś osiąść na dłużej czy zmieniać serwery co 2 miesiące. Takim gadaniem, że online już na początku był mały bo tylko 1400, a teraz to już w ogóle lipa bo 800-1000 to nie pomożemy. Pograjmy do czasu L2Dawn i wtedy się zobaczy co dalej, jakoś sensownej alternatywy nie widzę, a zmienianie serwerów co chwila mnie już wnerwia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2019, 08:44:39 am wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 17, 2019, 08:30:25 am »
Fota z wczoraj - https://i.gyazo.com/a496f4919cac5230e21fba90b74320a3.jpg

Nie widać tam za dużo przekoksów poza tymi KMR-Icarus może, z tego co widzę to pierwsze 60 wbije ich kowal. Lvl cap 60 jest do 26 kwietnia, to reszta jako tako chyba nadgoni. Klany z crestami to póki co Forteca, FiftyCasuals, TroubleMakers.

Może i będzie to ostoja dla casuali, przynajmniej póki bliżej nie wiadomo co/kiedy/w ogóle z Dawn. Pożyjemy, zobaczymy.
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 18, 2019, 05:43:03 pm »
Moim zdaniem , calkiem sensowny serwer .... nawet ze sklepami za 60k .... to eliminuje stawianie mass shopów :P (btw 50 k na starcie , to raczej sporo kasy :P)
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 18, 2019, 10:04:53 pm »
Fota z wczoraj - https://i.gyazo.com/a496f4919cac5230e21fba90b74320a3.jpg
screen dla tych którzy wierzą w świętego mikołaja :D


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 19, 2019, 12:46:51 pm »
Gra się naprawdę przyjemnie . Jest kogo spekowac  i jakieś pvp porobić. Farma lajtowa bez spiny.Dopiero pierwsze 60 wystąpiły wczoraj.
Online nie za mały ale i nie za duży , ale na pewno na dłuższy czas serwer.
Pojawia się tez dużo nowych osób  wiec jak najbardziej wbijajcie na serwer .


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 19, 2019, 01:48:52 pm »
Właściwie na server nie ma co nadawać, bo 800 online przy 1+2box mówi samo za siebie. Admin to jakiś dzieciak, który banuje za krytykę i udostępnia posiadane dane prywatne na temat poszczególnej jednostki na forum publicznym. Gorąco odradzam.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 19, 2019, 02:24:06 pm »
Właściwie na server nie ma co nadawać, bo 800 online przy 1+2box mówi samo za siebie. Admin to jakiś dzieciak, który banuje za krytykę i udostępnia posiadane dane prywatne na temat poszczególnej jednostki na forum publicznym. Gorąco odradzam.

Tobie ktoś płaci za te hate posty? Gdzie się nie udzielasz tam hate.



ps. nie musisz mi pisać pmów "twoja matka mi płaci", możesz to napisać tutaj :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2019, 02:51:15 pm wysłana przez Djiinn »
Franc/TooHotForYou


  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 20, 2019, 08:44:30 am »
co prawda brakuje tego online 300-500 więcej ale co do samej gry bo o to  właśnie tu chodzi gra się przyjemnie tak jak kolega wspominał wyżej , osoby , które wyskoczyły z levelem to jednostki , większość serwera stoi +30 i co cieszy dochodzą nowi gracze i coś tam pomału się zagęszcza , akurat tu czy ktoś wystartuje dzisiaj czy za pare dni nie zrobi różnicy bo nikt się nie spina i można to szybko nadgonić  , zrobili w końcu broń od kota bo tak to trzeba było sie początkową farmić do 20 chyba , że się wydropiło :P Serwer to nie jest ani pvp ani p2w , jeżeli ktoś lubi sobie przypomnieć jak się robi 2 profe nie wydawając ani złotówki to polecam  a te całe komentarze na temat słabego onlinu czy coś w tym stylu raczej nie pomagają bo ktoś musi ten online zrobić a siedząc i pisząc różne bzdury można by było sie samemu do czegoś przyczynić a nie narzekając , że są serwery na 2-3 miesiące z całym zapleczem dotacji.
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 22, 2019, 09:20:39 am »
Jak dla mnie to najlepszy serwer ostatnich lat. Przypomina mi dawne, najlepsze czasy L2. Zero P2W. Nie da się kupić broni, zbroi. Coiny nie są tradowalne - dla mnie bajka. Zero spamu gold sellerów. Zero chamstwa na chat.
Nie mam pojęcia czy działa adrenalina bo nigdy tego nie używałam, jestem oldschoolowym graczem. Raty x3 - idealnie bo trochę pofarmić trzeba. Newbie bufy do 25 lvlu więc support ma znaczenie. Poza tym dobre pliki, ogarnięty admin. Mam nadzieję, że serwer pożyje.
Podsumowując: L2Remorse - respect, good job!


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 23, 2019, 09:45:38 am »
Właściwie na server nie ma co nadawać, bo 800 online przy 1+2box mówi samo za siebie. Admin to jakiś dzieciak, który banuje za krytykę i udostępnia posiadane dane prywatne na temat poszczególnej jednostki na forum publicznym. Gorąco odradzam.

Na samym początku sądziłem, że jesteś kolejnym trollem forumowym. Ale po kolejnych Twoich postach sądzę, że powinieneś się zgłosić na terapię, po jakąś pomoc. To nie jest normalne, że wypisujesz takie rzeczy, tylko po to, aby ktoś zwrócił na Ciebie uwagę? Ewentualnie czy sprawia Ci to satysfakcję lub czy może "lubisz to", że tak drażnisz ludzi, że pozwalają Ci się poznać z najgorszej strony? Lata temu miałem klanowicza, który grał SE, bo chciał "czuć się komuś potrzebny". Czy także czujesz taką potrzebę, aby być w centrum uwagi? Sądzę, że jeśli co chwile ktoś Ci pisze, że jesteś "nienormalny" w tym czy innym kontekście doboru słów, to nie powinieneś tego odbierać jako "chcą mnie tylko powyzywać" albo kolejny "flame", tylko zastanowić się dlaczego tak jest, że aż tylu ludzi zwraca Ci na to uwagę, że Twoje zachowania znacząco odbiega od "normy społecznej". Umów się na jakieś spotkanie z terapeutą, porozmawiaj, niech ktoś z zewnątrz Twojego najbliższego otoczenia powie Ci, jak to "wygląda z boku". To w dzisiejszych czasach normalna sprawa, żaden temat tabu, każdemu może zdarzyć się sytuacja, że pod ciężarem życia klęknie i będzie potrzebował pomocy. Z doświadczenia wiem, że problemy same się nie rozwiązują, a brnięcie w to dalej przysporzy Ci tylko nowych. Ale jeśli porozmawiasz z właściwymi ludźmi, to pomogą Ci spojrzeć na życie w inny sposób, od tej lepszej strony, to naprawdę nie musi tak wyglądać jak to widzisz ze swojej perspektywy.

Co do samego serwera, to naprawdę jestem daleki od koloryzowania rzeczywistości, chociaż faktem jest, że zawsze daję komuś/czemuś szansę - gramy swoje, pożyjemy zobaczymy. Wg mnie Administrator Remorse to jeden z lepszych z jakimi miałem okazję rozmawiać - komunikatywny, stara się, fixy są można powiedzieć "instant" jak na realia które dotychczas znałem, potrafi chociażby kodzić w Core serwera (gdzie chyba większość pozostałych kupuje gotową przystawkę AdvExt i czeka na fixy, ewentualnie dokupi sobie wierzę "Saurona" i kolorowego NPC jak na Mordor). Nie zawsze utożsamiam się z jego decyzjami, ale zarzucanie mu, że to dzieciak albo że brakuje mu skilla.. tylko osoba kompletnie nie czująca tematu może napisać takie rzeczy.

Online wczoraj bodajże dobił do 1000+, tak wiem, że część community powie, że to mało. Ale rośnie, jakoś wczoraj dołączyło np. TheSaints - po tygodniu od startu i w kolejne 2 tygodnie spokojnie do 60lvl dobiją. Spójrzcie na listę klanów, nie ma tam za dużo "rusherów". LVL gap 60 z tego co mówią plotki, ma być przedłużony o kolejny tydzień. Ok nie ma 2-5k online, ale z drugiej strony jaki ma mieć skro NIE ma botów a Remorse NIE płacił CP/klanom za dołączenie (a pisał,  że nawet Polskie CP/klany zgłaszały się do niego, że chcą siano za granie). Online jest mniejszy, ale też bardziej miarodajny - grają ludzie którzy chcą grać a nie Ci którym się za to płaci + nie ma słupów 24h na automacie.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2019, 09:54:42 am wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 23, 2019, 10:30:51 am »
......

Co do samego serwera, to naprawdę jestem daleki od koloryzowania rzeczywistości, chociaż faktem jest, że zawsze daję komuś/czemuś szansę - gramy swoje, pożyjemy zobaczymy. Wg mnie Administrator Remorse to jeden z lepszych z jakimi miałem okazję rozmawiać - komunikatywny, stara się, fixy są można powiedzieć "instant" jak na realia które dotychczas znałem, potrafi chociażby kodzić w Core serwera (gdzie chyba większość pozostałych kupuje gotową przystawkę AdvExt i czeka na fixy, ewentualnie dokupi sobie wierzę "Saurona" i kolorowego NPC jak na Mordor). Nie zawsze utożsamiam się z jego decyzjami, ale zarzucanie mu, że to dzieciak albo że brakuje mu skilla.. tylko osoba kompletnie nie czująca tematu może napisać takie rzeczy.

Online wczoraj bodajże dobił do 1000+, tak wiem, że część community powie, że to mało. Ale rośnie, jakoś wczoraj dołączyło np. TheSaints - po tygodniu od startu i w kolejne 2 tygodnie spokojnie do 60lvl dobiją. Spójrzcie na listę klanów, nie ma tam za dużo "rusherów". LVL gap 60 z tego co mówią plotki, ma być przedłużony o kolejny tydzień. Ok nie ma 2-5k online, ale z drugiej strony jaki ma mieć skro NIE ma botów a Remorse NIE płacił CP/klanom za dołączenie (a pisał,  że nawet Polskie CP/klany zgłaszały się do niego, że chcą siano za granie). Online jest mniejszy, ale też bardziej miarodajny - grają ludzie którzy chcą grać a nie Ci którym się za to płaci + nie ma słupów 24h na automacie.

Ale wiesz że ten admin nie ma dostępu do Core serwera?  :D  btw. te pliki też są kupione od AdvExt, do tego admin nie potrafił nawet wprowadzić recek x25 bo powiedział że to tylko na javie :D
Logowałem wczoraj znajomym konta, chcieliśmy przekręcić 7s, moby na festivalu nawet nie biją, są zbugowane.
TheSaints gra od początku, bo czasami oglądałem ich na twitchu, nawet teraz streamują - https://www.twitch.tv/peeinggoat

Nie mam nic do tego serwera, nie gram nie chce oceniać, ale z tym że boty nie działają czy online 1000 to mnie trochę śmieszy  :)
Adrenalina z "fixem" działa od samego początku, online na tym serwerze nigdy nie był większy niż 370 osób z boxami.
Nie zniechęcam do serwera tylko uświadamiam tych którzy chcą tam grać, dobry serwer dla casualowych graczy którzy nie lubią pvp.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 23, 2019, 11:01:55 am »
Ale wiesz że ten admin nie ma dostępu do Core serwera?  :D  btw. te pliki też są kupione od AdvExt, do tego admin nie potrafił nawet wprowadzić recek x25 bo powiedział że to tylko na javie :D
Logowałem wczoraj znajomym konta, chcieliśmy przekręcić 7s, moby na festivalu nawet nie biją, są zbugowane.

Wydawało mi się, że pisał ostatnio o Core serwera właśnie w związku z festiwalami, źle zrozumiałem?
Tak wiem, że też ma soft AdvExt, było to napisane przy logowaniu na betę. Nie mniej zrozumiałem, że część rzeczy łatał w Core a nie w AdvExt.




Adrenalina z "fixem" działa od samego początku [...]

Ktoś to może potwierdzić? Bo z tego co pisał Remorse, to chyba nawet chciał zapłacić 200 EUR, o ile ktoś odpali na jego serwerze bota?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2019, 08:23:19 am wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 28, 2019, 11:26:02 am »
Jakieś frapsy z pierwszego AQ?

btw. online z boxami i offline shopami.


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 28, 2019, 12:19:38 pm »
Przypominam, że...

Taki jak na każdym low rate IL ostatnio bo takie się zostało community, 500-700 realnych graczy, 1,5-2k na liczniku na stronie

Co jak co ale gadasz durnoty :P
Samych ruskich którzy wbija na serwer jest około 400-500 z tego co mi wiadomo jak nie więcej + PL/EU comunity wiec prawdziwy online kolo 1.5k +.
Oczywiście + boxy  to coś kolo 2- 2.5k

( liczba osob RU chodzi tutaj o clany ktore sie zadeklarowaly aktualnie wiec mozna jeszcze smialo troche dodac)

Więc to muszą być jakieś pomówienia z tym online.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 29, 2019, 06:53:14 am »
Jakieś frapsy z pierwszego AQ?

btw. online z boxami i offline shopami.


Akurat wczoraj chyba admin coś zje*ał i parę razy serwer restartował, plus niedziela przed południem więc niekoniecznie taki pomiar musi być aż tak miarodajny. Co nie zmienia faktu że licznik na stronie jest kręcony i głupotą było jego wstawianie. Przy takich licznikach ludzie zaraz komentują jak duży fejk, a nie daj Boże wartośc spadnie o 100-200 to już zaczyna działac efekt owczego pędu. Dawn/Evoke nigdy nie miał licznika i to jest najwłaściwsze posunięcie.

Ja mam nikła nadzieję że coś tu się jeszcze ruszy, bo jak nie to raczej pozostanie mi jako casualowi tylko zmienić kronike/grę.

Btw. Licze muvek na taką samą aktywność w kwestii pomiarów online z innych serwerów IL, również tych na których będziesz grał. Bo w Twoich wcześniejszych postach w innych tematach takowej aktywności nie zaobserwowałem :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2019, 06:56:20 am wysłana przez chiv »


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 29, 2019, 08:32:54 am »
Tak wczoraj były jakieś problemy, serwer co chwilę padał i wstawał, w zasadzie nie dało się za bardzo grać. Pisał, że popełnił jakiś błąd przy aktualizacji stąd problemy, połatał to wieczorem.

Jakieś frapsy z pierwszego AQ?

Ktoś tam nagrywał - https://www.youtube.com/watch?v=bmiYZifNVEo&feature=youtu.be - części ludzi nie było ze względu na święta w Grecji, niektórzy nie mieli nawet 5x to też nie przyszli.

W każdym razie jak już zostało ustalone - online jest daleki od zapowiadanych 2k, ale casualom gra się spoko.
W ciągu 2-3 dni ma być jakiś update + niespodzianka cokolwiek to znaczy ;].
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 29, 2019, 01:04:13 pm »
Szybko poszło. Fajnie się grało?


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 29, 2019, 03:09:12 pm »
Online slaby, tak jak muvek na screenach pokazuje. Nawet jak server offline jest to wczorja licznik na stronie pokazywal stala wartosc 778, a gdy serwer wstal spowrotem, to przybylo 100 onlinu. Lepeij by bylo, jakby admin otworzyl nowy server, ale bez tylu customowcyh shitow z wyzszych kronik. Mysle, ze wtedy zainteresowanie serwerem byloby o wiele wieksze. Dla mnie na plus nerf desek i wprowadzenie aren z h5, reszta slaba. Jeszcze co do nerfu desek, duzo nie zmienia tam na serwie, ze wzgledu na exp penalty z wyzszych kronik.


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 29, 2019, 11:41:54 pm »
Przypominam, że...

Taki jak na każdym low rate IL ostatnio bo takie się zostało community, 500-700 realnych graczy, 1,5-2k na liczniku na stronie

Co jak co ale gadasz durnoty :P
Samych ruskich którzy wbija na serwer jest około 400-500 z tego co mi wiadomo jak nie więcej + PL/EU comunity wiec prawdziwy online kolo 1.5k +.
Oczywiście + boxy  to coś kolo 2- 2.5k

( liczba osob RU chodzi tutaj o clany ktore sie zadeklarowaly aktualnie wiec mozna jeszcze smialo troche dodac)

Więc to muszą być jakieś pomówienia z tym online.


Przepraszam za to co napisze ale tak trzeba.
Jesteś totalnym idiota i nim będziesz. Ruskich było sporo na starcie przez 30min serwa .  Dali quita z serwera bo nie było RU packa zrobionego a 80% z nich ma praktycznie 0 wiedzę o angielskim.
A dla twojej informacji same 3 clany które były na starcie miały razem 300 osób .
No ale pan SizeMatters musi robić drame bo inaczej żyć nie może...


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 30, 2019, 02:04:49 am »
 :o  :o  :o masz racje, to tylko moje urojenia że interlude community jest martwe, jak zwykle oderwani od rzeczywistości forumowicze, najlepsi gracze l2 wiedzą coś, czego nie dało mi granie na każdym ILu w ostatnich 4 latach, przepraszam 

edit: oczywiście zapomniałem dodać, że jestem idiotą, jak mogłem nie zauważyć tych 300 osób z 3 klanów na starcie, głupi ja  :P pewnie myślałem, że te 300 postaci to 100 osób na triple boxie, ale jestem naiwny hehe

edit2: żeby nie było, sam chilloutuje na remorse ale nie lubie się oszukiwać jak większość tutaj.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2019, 02:12:15 am wysłana przez SizeMatters »


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 30, 2019, 08:36:46 am »
.......interlude community jest martwe, jak zwykle oderwani od rzeczywistości forumowicze..

W punkt... Tylko kiedy to ludzie zrozumieja i przestana sie meczyc na tej kronice... Nie rozumiem jej fenomenu jest do oporu nudna i mdła
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 30, 2019, 10:02:16 am »
W punkt... Tylko kiedy to ludzie zrozumieja i przestana sie meczyc na tej kronice... Nie rozumiem jej fenomenu jest do oporu nudna i mdła

Wydaje mi się, że ludzie grają na C6, bo jest ono "policzalne", do osiągnięcia dla "casuali". A wyższe kroniki to nielubiane Kamaele, elementy i never ending farma? Jeszcze wyższe jak GOD+ to już dla wielu osób totalnie inna gra.

C6 jest spoko jak ktoś nie gra jak kiedyś po 12h dziennie albo w jednym CP w 18 osób.

Lepeij by bylo, jakby admin otworzyl nowy server, ale bez tylu customowcyh shitow z wyzszych kronik. Mysle, ze wtedy zainteresowanie serwerem byloby o wiele wieksze. Dla mnie na plus nerf desek i wprowadzenie aren z h5, reszta slaba. Jeszcze co do nerfu desek, duzo nie zmienia tam na serwie, ze wzgledu na exp penalty z wyzszych kronik.

Jak jest sens kopać się z koniem typu ruskie które mają takie serwery, albo odgrzewać kolejny raz ten sam "nudny" kotlet?
Wg mnie właśnie dobrze zrobił szukając swojej niszy.
Nerf desek wiele zmienia - mniejsza ilość adeny, dropów, spoila (a jest mass spoil przypominam). Tak samo suby (destro) by ludzie porobili w krótkim czasie jak już będzie chapter2 + VR dance, nawet bez CoV.

Dla chilloutu można pograć, a może serwer ustoi i stanie się jak Dawn ostoją dla casuali. Zobaczcie, że tu nie ma rage quitów, bo żadne przekoksy nie dostały EUR i nie zaczęły tu w ogóle grać. Być może casualom uda się zbudować stabilne community. To po prostu nie jest serwer dla każdego.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2019, 10:40:06 am wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Remorse - IL x3 - START 12.04.2019
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 30, 2019, 01:48:51 pm »
W punkt... Tylko kiedy to ludzie zrozumieja i przestana sie meczyc na tej kronice... Nie rozumiem jej fenomenu jest do oporu nudna i mdła

Wydaje mi się, że ludzie grają na C6, bo jest ono "policzalne", do osiągnięcia dla "casuali". A wyższe kroniki to nielubiane Kamaele, elementy i never ending farma? Jeszcze wyższe jak GOD+ to już dla wielu osób totalnie inna gra.

C6 jest spoko jak ktoś nie gra jak kiedyś po 12h dziennie albo w jednym CP w 18 osób.

Lepeij by bylo, jakby admin otworzyl nowy server, ale bez tylu customowcyh shitow z wyzszych kronik. Mysle, ze wtedy zainteresowanie serwerem byloby o wiele wieksze. Dla mnie na plus nerf desek i wprowadzenie aren z h5, reszta slaba. Jeszcze co do nerfu desek, duzo nie zmienia tam na serwie, ze wzgledu na exp penalty z wyzszych kronik.

Jak jest sens kopać się z koniem typu ruskie które mają takie serwery, albo odgrzewać kolejny raz ten sam "nudny" kotlet?
Wg mnie właśnie dobrze zrobił szukając swojej niszy.
Nerf desek wiele zmienia - mniejsza ilość adeny, dropów, spoila (a jest mass spoil przypominam). Tak samo suby (destro) by ludzie porobili w krótkim czasie jak już będzie chapter2 + VR dance, nawet bez CoV.

Dla chilloutu można pograć, a może serwer ustoi i stanie się jak Dawn ostoją dla casuali. Zobaczcie, że tu nie ma rage quitów, bo żadne przekoksy nie dostały EUR i nie zaczęły tu w ogóle grać. Być może casualom uda się zbudować stabilne community. To po prostu nie jest serwer dla każdego.

zgadzam się z każdym zdaniem z Twojego postu :)