Witaj
Gość

Wątek: [Dzielę Pliki] NPC'ki  (Przeczytany 2979 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

[Dzielę Pliki] NPC'ki
« dnia: Październik 23, 2010, 03:34:05 pm »
Witam chciałem wam przedstawić npc'ki do własnych serwerów nie pokazywałem wyglądu,ponieważ każdy w każdej chwili może zmienić

1.NPC VOTER, Których sam chodzi po mieście i "mówi"                                                                                                                         



2.NPC S-Grade [ bez SA i z SA ]



3.NPC Misc



4.NPC Armor-weapons



5.NPC Items



6.NPC Teleport




możecie ściągnąć z mego chomika, ponieważ tam wszystko wrzucam, a jeżeli byście chcieli linka z megauplad to mogę wam zrobić tylko proszę napisać w poscie albo na prive  :oops:


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 1

Odp: [Dzielę Pliki] NPC'ki
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2010, 03:42:26 pm »
Super kolekcja a teraz powiedz gdzie te pliki sie wsadzalo :D


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: [Dzielę Pliki] NPC'ki
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2010, 04:12:15 pm »
1.NPC VOTER - gameserver->data->html->default
2.NPC S-Grade - gameserver->data->html->merchant + do multiselli
3.NPC Misc - gameserver->data->html->merchant + do multiselli
4.NPC Armor-weapons - gameserver->data->html->merchant + do multiselli
5.NPC Items  - gameserver->data->html->merchant + do multiselli
6.NPC Teleport - gameserver->data->html->default->teleporter

i chyba tyle, jeszcze standardowo do tego sqle wgrać :D
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 1

Odp: [Dzielę Pliki] NPC'ki
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2010, 05:35:45 pm »
Ok dzieki, ale jak w navicacie biore excute sql file to pisz ze zakonczono niepowodzeniem. Chcialem podkreslic ze posiadam pliki l2j oczywiscie interlude ;)


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 5

    • kompania obrony wybrzeża ASG
Odp: [Dzielę Pliki] NPC'ki
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2010, 01:39:29 am »
porównaj strukturę tabeli z plikiem sql.
WWW.KOMPANIA-OW.XORG.PL
ASG to nie tylko zabawa- to sposób życia


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 1

Odp: [Dzielę Pliki] NPC'ki
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2010, 09:50:14 am »
w mysql>>>npc sa takie kolumny: id, idTemplate, ServerSideName, title, serverSideTitle, class, collision_radius, collision_height, level, sex, type, attackrange, hp, mp, hpreg, mpreg, str, con, dex, int, wit, men, exp, sp, patk, pdef, matk, mdef, atkspd, aggro, matkspeed, rhand, lhand, armor, walkspd, runspd, faction_id, faction_range, isUndead, absorb_levelNatomiast plik sql wygląda tak

    INSERT INTO `npc` (`id`,`idTemplate`,`name`,`serverSideName`,`title`,`serverSideTitle`,`class`,`collision_radius`,`collision_height`,`level`,`sex`,`type`,`attackrange`,`hp`,`mp`,`hpreg`,`mpreg`,`str`,`con`,`dex`,`int`,`wit`,`men`,`exp`,`sp`,`patk`,`pdef`,`matk`,`mdef`,`atkspd`,`aggro`,`matkspd`,`rhand`,`lhand`,`armor`,`walkspd`,`runspd`,`faction_id`,`faction_range`,`isUndead`,`absorb_level`,`absorb_type`) VALUES
    (970,30098,'Alexi',1,'Trader',1,'NPC.priest_of_dusk',25.00,25.00,15,'male','L2Merchant',40,195,164,3.95,1.21,40,43,30,21,20,25,0,0,9,19,3,17,282,0,333,0,0,0,26,137,NULL,0,0,0,'LAST_HIT')
No może coś źle wpisane jest. Nie wiem jak to zedytować bo pewnie zaraz cos popsuje ^^ Jesil ktos moze niech mi pomoze ;P Lub wytlumaczy po kolei co i jak.

I liczba kolumn sie nie zgadza, ale boje sie to edytowac.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2010, 10:30:54 am wysłana przez devil12pl »


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 5

    • kompania obrony wybrzeża ASG
Odp: [Dzielę Pliki] NPC'ki
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2010, 05:32:38 pm »
W tabeli niema przypadkiem jeszcze kolumny 'ID' i "Name"?

nie dam Ci gotowca, wiem, że uznasz to za chamstwo/wredotyzm ale przynajmniej następnym razem będziesz wiedział o co chodzi.

nazwy z komendy sql muszą być identyczne z nazwami tabel, bo jak inaczej ma się do tego odwołać?

skorzystaj z takiego fajnego narzędzia jakim jest phpmyadmin on pokaże ci jak działa sql(zmieniając ręcznie wpisy pokazuje komendy jakie powinieneś wykonać)


WWW.KOMPANIA-OW.XORG.PL
ASG to nie tylko zabawa- to sposób życia