Witaj
Gość

Wątek: Postac na Interlude.  (Przeczytany 29086 razy)

  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Postac na Interlude.
« dnia: Grudzień 03, 2007, 08:07:48 pm »
Jakie postacie sa waszym zdaniem najlepsze w interlude(jesli chodzi o koks i pvp)?? Myslalem nad lucznikiem ale slyszalem ze zadaja w IL mniejszy damage, prawda to? Tez zastanawiam sie nad jakims takiem, np SK, jak z kolei on sobie radzi w IL?
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2007, 08:25:19 pm »
Jakie postacie sa waszym zdaniem najlepsze w interlude(jesli chodzi o koks i pvp)?? Myslalem nad lucznikiem ale slyszalem ze zadaja w IL mniejszy damage, prawda to? Tez zastanawiam sie nad jakims takiem, np SK, jak z kolei on sobie radzi w IL?

Jeśli chodzi o koks --> destro z pole.
pvp --> nie ma najlepszych

Łucznik zadaje mniejsze obrażenia bo DW i dance of fire są nieco osłabione.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2007, 08:11:10 am »
W pvp to ta postac ktora jest w lepszym klanie (lepszy sprzet , pt i organizacja ) . a malym pvp i koxie to stawiam na summonerów (szczegolnie na serwerach gdzie dozwolony jest dualboxing i wszystkie propy to marionetki :P )


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2007, 08:25:48 am »
Jeśli chodzi o koks --> destro z pole.
pvp --> nie ma najlepszych

Łucznik zadaje mniejsze obrażenia bo DW i dance of fire są nieco osłabione.

Co to kurde gadasz? A może Warcrayer z sztyletem?! Ludzie, niedługo Warlord to będzie nie wiem od czego. Co do koksu, to byle jaki   nuker, zależy, jak grasz na serwerze z większymi ratami (x7-x15) to pewnie nie ma problemu z mana drug od krasiów, to wtedy bierz któregokolwiek, ja tam lubie SpS, ten jest w szczególności na pvp, ale koksi też nieźle. Najlepszy do koksu, gorzej  z pvp to Dark Elf Spellhowler, ma nawet czar Body to Mind (BtM) który wysysa troszkę życia, a dodaje many i wtedy koksisz non-stop.

I nie wiem, moderatorze drogi, czy opłaca się to zamykać, bo za parę godzin ktoś wejdzie, i założy temat... Chociaż, nawet jak jakiś temat o tym się przypnie, to czy ktoś go zauważy? Czy ktoś użyje takiego bajeru jak <a href="http://forum.lineage2.com.pl/index.php?action=search">SZUKAJ</a>
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2007, 08:30:47 am wysłana przez Rzezim »
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2007, 08:30:36 am »
:O  Jakich kurna mana drugów? omg. Rzezim, nie wypowiadaj się najlepiej w ogóle jak masz przeżycia z HR mówić. ^^

Destro tak się składa, że ma expertise do polearma, i nie widzę nic dziwnego w tym, że ktoś tak właśnie go ustawia. SpS do koksu to się w ogóle nie nadaje, mana się wypala w 5min i potem 10 min regenu i tak w kółko. Już lepiej SH. Ale i tak najlepsze są jakieś DD typu Destro, czy tyrant, bo dobrze się nimi koksa a i do RBków się przydadzą.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2007, 08:33:33 am »
Taa.. Tyrant = ogromne ilości SS, co się = ogromne ilości wydatków na low'ach.

Mana Drug? Ja go na jakimś x3 spotkałem co go krasnolud sprzedawał, a wydaje mi się że i w Grocery Store też jest jakiś Mana coś tam co to w hiper,super,extra,cudownie wolnym czasie ci z 2 many przywróci. I racja, SpS też żre dużo SS, tak jak Tyrant. Po prostu bierz SH. On wcale nie jest taki zły do PvP, tyle że wolny, ale i tak umie tego Silence nieraz wcisnąć, tym bardziej, że jak wynika z prezentacji nukerów SH ma największe szansę na wejście debuffów, a silencea do tego zaliczam.
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2007, 09:07:13 am »
Jeśli chodzi o koks --> destro z pole.
pvp --> nie ma najlepszych

Łucznik zadaje mniejsze obrażenia bo DW i dance of fire są nieco osłabione.

Co to kurde gadasz? A może Warcrayer z sztyletem?! Ludzie, niedługo Warlord to będzie nie wiem od czego. Co do koksu, to byle jaki   nuker.

Najlepszy koks robi sie na AOE, najlepsze AOE robi destro z pole. Aktualnie najlepszy exp w L2 to AOE w FoGu i nie spotkasz tam nic innego jak destroyerów z pole. Żaden nuker bijąc pojedyncze mobki nie jest w stanie szybciej expić.

Tu macie krótki filmik AOE FOG z destro, spróbuj tego samego z warlordem GL.

http://mihd.net/jxf8qp
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 04, 2007, 09:55:17 am »
coshoo Mały train :P Rekord mój 0,40% za jeden train w Darknessie :) 3 Ludzi z pole, 2óch daggerów i archer :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2007, 10:30:02 am »
coshoo Mały train :P Rekord mój 0,40% za jeden train w Darknessie :) 3 Ludzi z pole, 2óch daggerów i archer :)

Wiem że mały, kilku leacherów w tym 1 low lvl (brak bonusa) + brak 78 buffów jeśli chodzi o filmik. Chodziło mi o idee, warlord by nie dał rady bo zadaje za mały dmg a przeżycie tam zalezy od HP z vr. Zazwyczaj koksam tam w 4-5 osobowym party. Poza tym aktualnie wcale nie gorszy koks mam solo w hero rifcie, 56k za moba kekeke.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2007, 10:35:04 am wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 04, 2007, 10:34:32 am »
Na to bym nie wpadł, że healer może sobie rifty solować :P Dobre :D BD wchodzi z tobą do pokoju pierwszego, daje dance i soe :?:
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 04, 2007, 10:35:48 am »
Na to bym nie wpadł, że healer może sobie rifty solować :P Dobre :D BD wchodzi z tobą do pokoju pierwszego, daje dance i soe :?:

Nie, wchodze tam sam. mam w party statyste który gdzieś sobie tam siedzi bo inaczej sie nie da wejść.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: -4

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 04, 2007, 11:51:41 am »
Rzezim jakie mana drugi w jakim grocery czy ty kiedyś grałeś na normalnym serwerze?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 04, 2007, 11:53:21 am »
No ja wiem, myślałem, że sobie boxujesz jakiegoś BD49+, zeby an Concentraion i Mysticu było łatwiej pokój czyścić...no ale lol i tak :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 04, 2007, 12:57:01 pm »
No ja wiem, myślałem, że sobie boxujesz jakiegoś BD49+, zeby an Concentraion i Mysticu było łatwiej pokój czyścić...no ale lol i tak :)

Wyglada to mniej więcej tak:

http://mihd.net/zi51ta

 :P

Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 04, 2007, 01:22:20 pm »
 :o Ok, nie mam pytań :P Te lethale tak normalnie czesto siadaja czy sie tylko tak złożyło :P :?:
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 04, 2007, 01:26:46 pm »
:o Ok, nie mam pytań :P Te lethale tak normalnie czesto siadaja czy sie tylko tak złożyło :P :?:

Różnie to bywa, ale srednio co 3 gdzieś tak.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 04, 2007, 01:33:05 pm »
Rzezim jakie mana drugi w jakim grocery czy ty kiedyś grałeś na normalnym serwerze?

Człowieku weź mnie nie denerwuj bo na jakimś serwerze, Abbysie, l2crazy czy jakimś innym LR siedział kraś i po 500 adena sprzedawał Mana Drug (niebieska menzurka, okrągła) która powoli odnawiała manę przez 15 sekund i nie gadaj że nie grałem na normalnym serwerze bo grałem i to więcej niż ty, Geajsie czy jak ty tam masz.
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 04, 2007, 01:37:16 pm »
Co nie zmienia faktu, że to wymysł privów jakieś Mana Drugi.
Cytuj
Różnie to bywa, ale srednio co 3 gdzieś tak.
Ok, to ide szukać EE co mnie z pwrleveluje :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 04, 2007, 02:49:54 pm »
Człowieku weź mnie nie denerwuj bo na jakimś serwerze, Abbysie, l2crazy czy jakimś innym LR siedział kraś i po 500 adena sprzedawał Mana Drug (niebieska menzurka, okrągła) która powoli odnawiała manę przez 15 sekund i nie gadaj że nie grałem na normalnym serwerze bo grałem i to więcej niż ty, Geajsie czy jak ty tam masz.

My god... to sobie skocz na retaila i sprawdź...

To jest custom z Abyssa.
wannabe
]|[


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 04, 2007, 02:54:34 pm »
Co nie zmienia faktu, że to wymysł privów jakieś Mana Drugi.
Cytuj
Różnie to bywa, ale srednio co 3 gdzieś tak.
Ok, to ide szukać EE co mnie z pwrleveluje :P


Hehe, lepszy jest bishop bo można go rechargować a ja musze mane restować :P
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 2

  • WC Rulez :)
Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 04, 2007, 04:00:42 pm »


Człowieku weź mnie nie denerwuj bo na jakimś serwerze, Abbysie, l2crazy czy jakimś innym LR siedział kraś i po 500 adena sprzedawał Mana Drug (niebieska menzurka, okrągła) która powoli odnawiała manę przez 15 sekund i nie gadaj że nie grałem na normalnym serwerze bo grałem i to więcej niż ty, Geajsie czy jak ty tam masz.

Omg Rzezim jak czytam twoje posty to mi sie płakać chce. Nie ma takiego czegoś jak ,,Mana Drug" nie wiem skąd to zabrałeś ale pewnie z jakiegoś high-ratowego shitu bo na normalnym low rate chyba nigdy niegrałeś.




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 04, 2007, 04:10:18 pm »
Człowieku weź mnie nie denerwuj bo na jakimś serwerze, Abbysie, l2crazy czy jakimś innym LR siedział kraś i po 500 adena sprzedawał Mana Drug (niebieska menzurka, okrągła) która powoli odnawiała manę przez 15 sekund i nie gadaj że nie grałem na normalnym serwerze bo grałem i to więcej niż ty, Geajsie czy jak ty tam masz.

My god... to sobie skocz na retaila i sprawdź...

To jest custom z Abyssa.

Na Retialu masz elixiry z mana :P


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 04, 2007, 04:19:22 pm »
noo z tym pvp sie musze nie zgodzic :] na serverach z very high ratami na pvp rzadza HE, necro, daggerowie i sps.. ofc na IL
Dragon x15 forever!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 04, 2007, 05:07:59 pm »
noo z tym pvp sie musze nie zgodzic :] na serverach z very high ratami na pvp rzadza HE, necro, daggerowie i sps.. ofc na IL

Zapomniałeś jeszcze dodać gladiatora, tyranta, PRa, SRa, SH i Sorca.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Postac na Interlude.
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 04, 2007, 06:54:25 pm »
Destro i Warlorda też :)
HATE ME MOAR!