Witaj
Gość

Wątek: Dział Bugi!  (Przeczytany 121670 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #700 dnia: Październik 10, 2010, 10:23:54 am »
jak mi kradziej [61 lv] wrzucil na moja sube - tyrant 62 - dissarma to umarlem oO hahaha
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #701 dnia: Październik 10, 2010, 12:04:49 pm »
blagam zróbcie coś z tymi debuffami bo się nie da praktycznie z magiem wygrać czy takim TK bo jego cubic ma 100% landrate roota +arest T-T lionheart+ic+mental i 100% wejścia


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #702 dnia: Październik 10, 2010, 02:20:35 pm »
jak mi kradziej [61 lv] wrzucil na moja sube - tyrant 62 - dissarma to umarlem oO hahaha

Dissa można mieć w agu :P. Mieli we frey-i dodać dissa kilku klasom ale nie kradziejowi oO
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #703 dnia: Październik 10, 2010, 03:03:23 pm »
jak mi kradziej [61 lv] wrzucil na moja sube - tyrant 62 - dissarma to umarlem oO hahaha

Dissa można mieć w agu :P. Mieli we frey-i dodać dissa kilku klasom ale nie kradziejowi oO

SB ma disarm chyba 1 czy 2 lvl.


Uploaded with ImageShack.us


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #704 dnia: Październik 10, 2010, 03:24:59 pm »
jak mi kradziej [61 lv] wrzucil na moja sube - tyrant 62 - dissarma to umarlem oO hahaha

Dissa można mieć w agu :P. Mieli we frey-i dodać dissa kilku klasom ale nie kradziejowi oO

SB ma disarm chyba 1 czy 2 lvl.

No ma z 1 profy. Jednak by na tym lvl wszedł to aż dziwne. Gdyby go w bił na 40-49 to jeszcze ujdzie ale na 60 bez sens
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #705 dnia: Październik 10, 2010, 03:34:05 pm »
z jednej strony dziwne zeby taki disarm wchodzil w kogos. z drugiej strony widzialem na filmikach roznych sb hero, z offa i nie tylko, ze mieli disarm na pasku skilli.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #706 dnia: Listopad 01, 2010, 09:34:19 am »
Tak więc btw proszę uważajcie na maile w grze. Parę dni temu kiedy wysyłałem między krasiem a sobą przerobione SSA po 10k w paczce, straciłem w ten sposób blisko 800k SSA. Maile mam jako otrzymane ale nie mogę ich usunąć i dalej jest pineska że w środku jest zawartość - tylko tak naprawdę są puste... Taka sama sprawa ma się na krasiu. Są jako wysłane nie odebrane ale zawartości również brak.

Mam ten problem zgłosić w petycji Angielskim-translatorowym czy normalnie na forum Cerberusa napisać do jakiegoś admina?
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2010, 09:36:03 am wysłana przez Pronto »


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: -1

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #707 dnia: Listopad 01, 2010, 02:10:15 pm »
Na cerberusie jest Epilogue?


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #708 dnia: Listopad 02, 2010, 07:37:01 pm »
Tak, niedługo może Freya.
L2 Phoenix:
Faraday - Sorc/BP


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #709 dnia: Listopad 09, 2010, 06:42:31 pm »
blagam zróbcie coś z tymi debuffami bo się nie da praktycznie z magiem wygrać czy takim TK bo jego cubic ma 100% landrate roota +arest T-T lionheart+ic+mental i 100% wejścia


Dziwne bo znowu paladynowi to za holere nic nie chce wejść, nawet stun gladowi który ma taki sam level i identyczne buffy jak paladyn nie chce wejść, wchodzi 1 raz na 6 prób ( sprawdzane chyba z 80 razy walniecie stuna). Glad miał talluma 76 level, paladyn 76 leevel
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2010, 06:45:59 pm wysłana przez rexl »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #710 dnia: Listopad 11, 2010, 07:25:23 am »
A ja chciałbym zgłosić, że item skill fear lvl 10 działa tylko przez 1 sekundę gdy stun na ponad 5 sekund. Więc coś tu jest nie tak. (active fear z ls lvl 76)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #711 dnia: Listopad 13, 2010, 06:48:58 am »
Fanuel a kogo tym fear'em biłeś? Może użytkownik Smart Cubica?

1. OL może wrzucać Seal Of Limit na ludzi bez flagi?
2. OL może wrzucać Seal OF Blockade na ludzi bez flagi?
3. SH może wrzucać Lightning Strike na ludzi bez flagi (pomijam fakt że 99% landrate na podobnych lvl i sprzęcie [imperial/dyna ~80-81 lvl] ?

Bo te wszystkie 3 rzeczy się dzieją, ale jakoś to mi nie pasuje.. Na żadnym innym serwie (l2j :D) nie widziałem takiego bajeru :P
Jeśli będzie chociaż raz "NIE" Insomnia proszę potraktuj to jako bug :)


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #712 dnia: Listopad 13, 2010, 07:55:09 am »
Jeśli coś jest nie tak to zawsze traktuje to jako bug, mimo tego co ludzie myślą. A to jest już zgłoszone na naszym forum.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #713 dnia: Listopad 13, 2010, 07:33:37 pm »
okk, nie zauważyłem prawdopodobnie :)
Sorry za zamieszanie


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #714 dnia: Grudzień 22, 2010, 01:36:59 am »
PArty mozna miec postac 78+ z 40 i za kazdego obka w pagan dostaje sie lvl up na 40-stce.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 01:04:12 pm wysłana przez SFM »


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #715 dnia: Grudzień 22, 2010, 01:11:31 pm »
PArty mozna miec postac 78+ z 40 i za kazdego obka w pagan dostaje sie lvl up na 40-stce.

Naprawione, bring up with love tez, cytadela tez, w mos moby maja mental resistance który blokuje lethale, to samo jest na offie. Co do Plains of lizardman, nikt nie powiedział że zostanie zaraz naprawione, powiedziałem że jak naprawimy główne błędy wtedy zacznę wprowadzać nowe questy.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #716 dnia: Grudzień 22, 2010, 01:53:17 pm »
Mam pytanie. Jak rozumiem, różnica lvli pomiedzy postaciami w pt aby był exp musi byc mniejsza niz 20, da?

Mam w pt sh 52 lvl i spoilera lvl 35 na boxie. Biore ich na moby ktore maja lvle 45-48 i klepie sh. Sh dostaje exp, a spoiler w ogóle, ani jednego punktu exp.
WTF?


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #717 dnia: Grudzień 22, 2010, 07:58:48 pm »
Mam pytanie. Jak rozumiem, różnica lvli pomiedzy postaciami w pt aby był exp musi byc mniejsza niz 20, da?

Mam w pt sh 52 lvl i spoilera lvl 35 na boxie. Biore ich na moby ktore maja lvle 45-48 i klepie sh. Sh dostaje exp, a spoiler w ogóle, ani jednego punktu exp.
WTF?

we Freya 15 lvli.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #718 dnia: Grudzień 22, 2010, 09:23:45 pm »
skad takie info? gram na freyi na ru ofie i jest 20 nadal..
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #719 dnia: Grudzień 22, 2010, 10:19:52 pm »
skad takie info? gram na freyi na ru ofie i jest 20 nadal..

tak było na Freya pts.
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #720 dnia: Grudzień 23, 2010, 08:02:29 pm »
Zaniżony został drop rate na IoP kamyków: Fire Stones.

Wcześniej w ciągu godziny dropiło przynajmniej 4 kamyki a teraz grałem 4 godziny i wyleciały tylko 2 kamyki. Uważam to za bug ponieważ z White Sand Mirage jest szansa 561 przy rate x1 więc zdecydowanie coś jest nie tak.

Proszę o poważną odpowiedź.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #721 dnia: Grudzień 23, 2010, 08:08:09 pm »
skad takie info? gram na freyi na ru ofie i jest 20 nadal..

tak było na Freya pts.

bullshit
Aion > Lineage 2 - Sad but true.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #722 dnia: Grudzień 24, 2010, 02:13:46 am »
-_-' jest ta freya na cerbie.
Praktycznie wszystkie moby w high loc dostały boosta do statów, na pi solo magiem strach koksać, bo zagruje się grupka zasypią stunami, trzeba każdego lać po kilka razy i jeszcze mają fest -_-'ęcie, podczas gdy kiedyś koks tam to była czysta przyjemność.
Robiliśmy trainy w gc up z trzech roomów, potem btb na shacza i się fajnie lało aoe, teraz połowa 1 rooma rozpieprza 2 sh na btb w sekundy.
Trainy w gc down robiliśmy z całego dużego rooma, z 15 moba, lało się to dłuższą chwilę 2 sh, ale bez problemu z bishem, tankiem, d/s, teraz leje się je co najmniej dwa razy słabiej to jeszcze one jak i inne robią -_-'.
Weszły te 3 elementale do zbroi, to pozmieniali dropy prawie wszystkich ele stonów na w -_-' niskie, kiedy zapotrzebowanie gigantycznie wzrosło to właśnie wtedy drop stonów został skopany totalnie. To samo lsy 'bul i rzal' wydropić cokolwiek.
-_-'ło mi ze 2k qi z pi, innym w sumie też, topic olany.
O ile przed freya magami trzeba było dość specyficznie wybierać miejsca do koksania cpt, bo w większości po pół godziny całe pt nie miało many to teraz jest po prostu n/c. Ale nie chodzi tu nawet o samych magów, tylko o wszystkie zmiany na minus, po co -_-'ć graczy i psuć to co jest naprawdę ok.
Jakieś raid cursy bez ikony blokujące absolutnie każdy przycisk skill scroll podczas normalnego expa w toi widziałem. Oo
Stale lagi ze wskazywanym reusem skilli...
Rzadko, ale zdarzają się dziwne teleportacje do bitego moba/gracza, tego to nawet nie ogarniam co się działo.
Większość rzeczy opisywana po grze do trzech dni po wprowadzeniu frei, ale skoro ją testowali AŻ PIĘĆ MIESIĘCY bez pośpiechu to to nie ma znaczenia.
PS. Przynajmniej tyle, że w zbugowanym Pagans dało się zrobić 40-60lv w parę h (ze 400k xp dla 40 lv chara na vitcie co cztery sek?) oraz w dzień 79-83 w bugged cytadeli (5kk expa w duo co jakieś 10sek?).
PS2. Większość magic debuffów gigantycznie leci/leciało w -_-' +10 silence (wiem mało dla wielu uber pr0 gamerz, ale wali mnie to) na equal level nie wszedł ani razu przy jakichś 30 próbach, inne podobnie, nie tylko ja miałem z tym problem. Nawet na enli.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2010, 02:33:17 am wysłana przez Dexter69 »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #723 dnia: Grudzień 24, 2010, 03:32:50 pm »
Bug dotyczy petów w inventory.

Wyciągnąłem wszystkie itemy z Kookabury i wrzuciłem je na wilka (będącego w tym samym inwentarzu). Po odwołaniu wilka i przywołaniu kookabury itemy spowrotem były na kurze. Postanowiłem odesłać kurę i przyzwać wilka i na wilku też były. Po zdjęciu itemów do inwentarza na żadnym pecie nie było sprzętu.

Wniosek:

Po wrzuceniu itemków do inwentarza jednego peta itemki znajdją się w inwentarzach wszystkich petów gracza.


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Dział Bugi!
« Odpowiedź #724 dnia: Grudzień 25, 2010, 03:58:00 pm »
PS2. Większość magic debuffów gigantycznie leci/leciało w -_-' +10 silence (wiem mało dla wielu uber pr0 gamerz, ale wali mnie to) na equal level nie wszedł ani razu przy jakichś 30 próbach, inne podobnie, nie tylko ja miałem z tym problem. Nawet na enli.

Weź poprawkę na to że ludzie od dawna biegają w biżuteri dynasty + TW biżuteria (już nie mówie o epikach) + enchant pasywa na mental attack. Ale co tam, przecierz SH i +10 debuff powinien karać all...
Najśmieszniejsze jest to że na poprzedniej kronice nawet zasrany SE wrzucał we mnie roota i inne dziadostwo jak chcial wystarczyło żeby miał wyenchantowane na +7. A na swoim SM wyciągałem lekko 2k+ m.defa + enchant pasywa + TW biżu. Ale to wam nie przeszkadzało.
Reasumując prawda jest taka że w L2 nastała znowu era fighterów. C1 jak w morde strzelił. Tyle że tam z tanków najmocniejszy był DA, z dagerów TH, łucznicy nie mieli tak bardzo przesrane jak teraz (SR i HE można było się pięknie pobawić). Nukerzy robili kuku ale nie zabijali tak szybko jak teraz do tego mieli nad sobą bat w postaci łuczników. Teraz łuczników zabrakło to inne klasy fighterów musiały przejąć ich rolę.
Dlatego niech ci którzy nukerami "grają w L2 od xxx lat" a na oczy C1 czy C2 nie widzieli niech lepiej przestaną narzekać bo jeszcze nie macie źle.

P.S. Aha, oddam w dobre ręce SM+ full dynasty bard {pvp} armor, dynasty Sword, Bow, AS {pvp}, dynasty,TW biżu etc. Więcej info na PM.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2010, 04:03:14 pm wysłana przez Rake »
[