Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker vs Destroyer  (Przeczytany 8275 razy)

Abyss Walker vs Destroyer
« dnia: Maj 26, 2007, 04:33:41 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2007, 08:35:13 pm »
technika na AW hymm może tak :D  na początek sprzęt: polecam majestic set, broni to 2h sword A i blunt(wystarczy b grade) łuk soul bow jest dobry(nie ma wielkiej różnicy międz crange a soule w strzelaniu bo i tak strzelamy wolno)

Teraz tak powiem dlaczego aw nie ma szans z destrem po
1.ma duży p def jak i p atk
2.jego CP i HP jest na batlle roar z helht w mieczu 10k hp + 4k cp=czyli około 14k do zbicia nie licząc odnowienia batle roarem :P
3.destro ma hammer crusha(jak stunnie to przeciwnik ma mniejszy p def), frenzy a w ewentulnym przypadku ma guts doliczam jeszcze crush of doom i fatal stirke

jak by były wonpliwości i ktoś by zadał takie pytania:
AW odpali UE i destro będzie chybił...
... uwieżcie mi ze skilla napewno trafi a poza tym destro ma acurry(toggle) dzięki któremu częstotliwość trafienia jest większa(oczewiście jak UE nie jest wbite bo wtedy destro ma problemy nawet z acurry ale przy normalnych cisach bez UE to z acurry destestro napewno trafi :P)

AW może wykoniczyć destra na odległość...
... nawet jeśli to destro wkonicu dogoni aw i go po pierwsze zestunuje a potem wżuci kombo jeśli jednak nie dopadnie, destro w c4 ma łuk i frenzy a jeśli aw wtedy odpali UE to i tak destro ma dłużej działające frenzy(po UE będzie troche zezował ale i tak wkonicu coś trafi a wtedy AW będzie kwiczał :P) w c5 destro + zealot i aw nie ucieknie :P

Technika walki: więć najpierw mamy w łapie blunt biegniemy na AW hammer crush raczej wejdzie chyba że aw ma majestic to może nie wejść zmiana na 2h sword crush, fatal seria ciosów na acurry(żeby nie zezować :) ) następnie zmieniamy zaraz na blunt i znowu hammer crush, cruch of dooom fatal itp itd gdyby ewentualnie destro miał by zbite hp do 30%(wątpię) to frenzy batle roar i wyciągamy łuk a w c5 to zealot i gonimy dziada :P kiedy UE odpala AW bijemy jak najczęściej ze skili

3rd:
tutaj destro może być odwrucony bluffem ale wątpie żeby go zestunowało więc destro od razu się odwraca i bije GH, titan jednak ma armor crusha który wbija się z 2h sworda więc i tak ma tylko lepiej :D

Technika walki: praktycznie to samo co u destra ale możemy użyć zamiast hammer crusha to armor crusha możemy też używać nie pamiętam nazwy wiem jednak że to skill przy użyciu pole i zadaje niezłe obrażenia wszystkim w obrębie działania :D

porady:GH ma bluffa, który odwraca nas ale powiem tak kiedy bijemy normalnymi ciosami to klikajmy na GH bo jak nas odwruci to sie od razu robimy wzrot w jego stronę w ten sposób zdąży nam załadować jednego blowa(jeśli nas jakimś cudem zestunuje bluff to klikamy na strzałkę w bok na klawiaturze wtedy destro zaczyna się obracać i nie wszystki blowy są ładowane od tyłu :P a i jeszcze jedno nie używajmy armor crusha na początek zwarcia bo może nam go GH przerwać bluffem lepij poczekać aż nam wbije potem stnujemy :D

to chyba wszystko co znam z mojego doświadczenia grając destrem
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2007, 09:25:04 pm »
no to lecimy ...
Cytuj
jego CP i HP jest na batlle roar z helht w mieczu 10k hp + 4k cp=czyli około 14k do zbicia nie licząc odnowienia batle roarem
CP mozna zbic bardzo szybko lethale effect 1 wchodza czesto ...

Cytuj
destro ma hammer crusha(jak stunnie to przeciwnik ma mniejszy p def)
destro ma hammer crusha ale hammer crush nie zmniejsza p.defa ... robi to Armor Crush ...

Cytuj
w c5 destro + zealot i aw nie ucieknie
O Rly? zealot dodaje TYLKO 30 speeda ... AW wrzuci blinding blow i ma okolo 230 albo i wiecej ...

Cytuj
porady:GH ma bluffa, który odwraca nas
GH ma takze trick ktory zdejmuje targeta ...


Cytuj
gdyby ewentualnie destro miał by zbite hp do 30%(wątpię)
to jest bardzo mozliwe ... jezeli AW ma Maj seta ... i ma jeszcze +4 con dye .. a ma napewno ... to stun nie ebdzie wchodzil tak czesto ... wystarczy ze AW bedzie wrzucal serie blowow/tricka(w odwrotnej kolejnosci ale co tam :D ) potem odbiegnie i tak w kolko ... moze mu sie mana skonczyc zanim wykonczy destro ale nie musi :D


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2007, 06:22:37 pm »
Ja mialem walke z kumplem GH (ja bylem titanem) i za cholere 5 razy pod rzad nie mogl mnie rozwalic. Tzn raz prawie rozwalil bo wrzucil FS, hex i zaczal kitowac z luku. Po pol godziny wkoncu zbil mi hp do frenzy a ja dwa celne strzaly z luku z accuracy (a niecelnych bylo z 20 :D) i aw spadl :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2007, 09:03:15 am »
Ja mialem walke z kumplem GH (ja bylem titanem) i za cholere 5 razy pod rzad nie mogl mnie rozwalic. Tzn raz prawie rozwalil bo wrzucil FS, hex i zaczal kitowac z luku. Po pol godziny wkoncu zbil mi hp do frenzy a ja dwa celne strzaly z luku z accuracy (a niecelnych bylo z 20 :D) i aw spadl :D

Jakis frajer sie wypowiedzial co gra pewnie na abyss na ktorym bluff wchodzi w DA z Majesticiem :P


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 20, 2007, 09:38:41 am »
w c4 chyba tak wchodził naprawdę ale w IL już tak nie ma w destra stun wejdzie jak ma on dye na -9con i maja nie ma(a często tacy destro są) ale w aw też stun nie wjedzie większość aw biega w maj i +con wiec 1/10 może stun destra wchodzi
podstawa w walce z destro to go dobrze zdebufowac na początku uciekamy i to trzeba wrzucić, SB, hex, pb, fs do tego bleed i posion potem trick/bluff seria blowów i ucieczka z łuku/drain walimy do czasu az trick/bluff będzie gotowy i znowu podbiegamy z seria blowów, jak zarzuci frenzy to nie podchodzimy bo mieczem nas na 1-2 hit ściągnie walimy z łuk/drain aż padnie jak zrobi guts to tylko nuki bo guts nie zwiększa m.defa tylko p.def, albo druga taktyka w ogóle bez podchodzenia tylko caly czas nukowac/łukiem bic  dużo dłuższe ale destro praktycznie nie ma szans z sb na sobie nie trafi nas nawet z łuku
to pierwsze to taka wersja na arene/oli bardziej a druga na open pvp, ale w sumie obie można na obu terenach zastosować
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 20, 2007, 06:06:51 pm »
A jeśli destro ma łuk?


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2007, 07:42:08 pm »
...i MJ heavy? ^_^
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 20, 2007, 09:46:49 pm »
Nie wiem jak wy ale ja na stuna z Bluffa nie licze(jee cale 40% bazowo) tylko raczej na detarget lub odwrocenie plecami.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 21, 2007, 08:40:52 pm »
ja własnie pisałem o blufie jako o detargeicie
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 21, 2007, 10:37:58 pm »
A jeśli destro ma łuk?

No i co ma niby z nim zrobic?


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 22, 2007, 10:44:14 am »
A jeśli destro ma łuk?

No i co ma niby z nim zrobic?

Cytuj
albo druga taktyka w ogóle bez podchodzenia tylko caly czas nukowac/łukiem bic

Hmm... jeśli obydwaj waliliby z łuku to destro by wygrał raczej, dlatego łuk mógłby się przydać.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 22, 2007, 11:40:21 am »
Aw ma skile..  np taki pw ma raidsota czy ja to sie piszę.. aw ma z łuku wiekszy zasięg.. lepiej będzie walił i ma 2 skile..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 22, 2007, 02:12:06 pm »
Wypowiem się tylko odnośnie 2giego transferu i tylko odnośnie c4. Inaczej jeszcze nie miałem możliwości sprawdzic więc nie będę snuc teorii:
AW jest w tym starciu praktycznie bez szans. Sam walczyłem niedawno na arenie na self buffie z kumplem (destro, lvl identyczny, ta sama klasa eq), mój najlepszy wynik to zaliczenie gleby podczas gdy jemu zostało ~500 HP. Jest jedno 'ale', w żadnym z pojedynków nie użył frenzy (lada moment mieliśmy iśc expic), nie miał przy sobie blunta. Gdyby miał blunta i normalnie używał frenzy walka wyglądała by zupełnie inaczej - dużo trudniej dla AW. W c4 frenzy daje kopa z każdą bronią. Frenzy trwa 1,5min, UE 0,5min. Po skończeniu UE destro może z łatwością wykończyc AW z łukiem.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 22, 2007, 04:09:21 pm »
Aw ma skile..  np taki pw ma raidsota czy ja to sie piszę.. aw ma z łuku wiekszy zasięg.. lepiej będzie walił i ma 2 skile..
Aha, a destro 3x więcej hp+cp.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 22, 2007, 05:09:49 pm »
Aw ma skile..  np taki pw ma raidsota czy ja to sie piszę.. aw ma z łuku wiekszy zasięg.. lepiej będzie walił i ma 2 skile..
Aha, a destro 3x więcej hp+cp.

A patrzysz na szczegóły ^^
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 22, 2007, 08:22:22 pm »
I więcej p. defa, albo więcej p. atc jak odpali rage...


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 22, 2007, 08:27:04 pm »
A p atk to tak potrzebny daggerowi ,że... no ale jak już o bowach mówicie aw ma bow mastery ^^ i tak co 2 hit to bedzie krytyk wiec..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 22, 2007, 08:29:40 pm »
Frenzy daje tylko +50% z lukiem od C5.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 22, 2007, 09:02:33 pm »
Frenzy daje tylko +50% z lukiem od C5.
A kto tu mówi o frenzy. Destro łukiem i bez tego zadziabie AW.

Żeby crit był co 2 hit to trzeba mieć 500 criticala. Destro i AW na takim  samym sprzęcie łuczniczym będą mieli praktycznie taki sam crit. chance. Więc kto tu będzie walił co 2 hit crita, ten będzie.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 22, 2007, 09:30:13 pm »
Destro nie bedzie trafial, ja trafialem co 5 shot. Ale i tak mam x3 wiecej hp i jeszcze do tego moge podleczyc sobie polowe :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 22, 2007, 09:33:50 pm »
Kurwa dagger co powinien sztyletow uzywac,warrior co 2 recznych broni a ci pieprza o lukach...wezcie walke najlepiej na te misc ksiazki no grade o to bedzie to...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 22, 2007, 10:05:10 pm »
No ale skoro dobiec ni mozemy, bo przeciwnik za szybki, to czemu by tak nie mieć łuku? To chyba logiczne, trzeba umieć się dostosować, niż w dupę dostawać bo my przecież mamy nosić miecz.... A jak AW odechce się uciekać to sieczemy z łuku.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 22, 2007, 10:12:47 pm »
Ta tylko ten temat zrobil sie tematem:"kto lepiej strzel a z luku destro czy aw?" to tak samo jak zalozyc temat:"ktora reka sie lepiej masturbowac,lewa czy prawa?".


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Abyss Walker vs Destroyer
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 23, 2007, 02:08:01 pm »
Ta tylko ten temat zrobil sie tematem:"kto lepiej strzel a z luku destro czy aw?" to tak samo jak założyć temat:"ktora reka sie lepiej masturbowac,lewa czy prawa?".


Źle to odbierasz. My dyskutowaliśmy co robić jeśli nie możemy dobiec Destro do AW. Wiec wyciągamy łuk. Nawiązała się dyskusja, czy to opłacalne.
Tu nawiązałeś wątek, że Destro nie powinien z łukiem biegać, my go bronimy.