Witaj
Gość

Wątek: Reflect DMG (GoD)  (Przeczytany 3421 razy)

  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Reflect DMG (GoD)
« dnia: Kwiecień 24, 2012, 12:37:02 pm »
Witam.
(Sytuacje tu przytoczone sa ciezkie do zrealizowania, ale zakladamy w teorii ze mamy dostep do wszystkich agumentacji, skilli itp)
Czy ktos wie czy jest reflect dmg cap ? I czy mozna wyciagnac 100% ? Widzialem ostatnio na oli jak lucznik bijac robe usera sam sie zabil przez reflect...

freezing skin + song of vengeance to jakies 33% reflectu. agumentacja aktywna i pasywna to juz 73% + skill tanka i rasowy krasia + epic jewelery = 100% ??

Ilosc obrazen odbitych zalezy od faktycznego zadanego obrazenia ? Czy moze inaczej sie to liczy ?

Czy na RB dalej dziala reflect ? Zakladajac 2 party po 4 summonerow w kazdym. Kazdy po 4 summony. Czyli 32 summony z freezing skin, active reflect i song of vengeance (lacznie jakies 50% reflecta). RB sam sie zabije ? ;p
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 12:39:08 pm wysłana przez Zosienka »


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Reflect DMG (GoD)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2012, 09:31:25 am »
Nie jestem pewny jak to jest teraz dokładnie w GoD, aczkolwiek, na antku używając spike shield, na jego earth attack, odbija około 10k-15k dmg.
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Reflect DMG (GoD)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2012, 11:46:57 am »
cap na reflect dmg to 70% w god. Na pve marginalne znaczenie, chyba ze ktoś zbufuje frezzing skin moby ktore ty bijesz :). Co innego na pvp, im masz większy reflect dmg tym lepiej. Reflect dmg liczy sie od zadanego dmg tobie.

Na olimpiadzie tank może mieć cap czyli 70% reflect, reszta 60/65%, biorąc pod uwagę ze masz dostęp do wszystkiego
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Reflect DMG (GoD)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2012, 12:32:01 pm »
warto wziąć pod uwagę, że freezing skin ofc, ale z songiem od SWS-a to się nie stakuje gdy masz jakąkolwiek sonatę. Passive reflect to może mieć w broni raczej tylko tank, iss i ew healer (jak lubi leczyć i debuffować z C grade na PvP).

Szukanie passive reflecta w broniach R/R95/R99 to wydatek od kilku do kilkudziesięciu kk za 1 próbę augu. Oczywiście ktoś może mieć farta i znaleźć za max 50 razem (jak ta dziwka topless) a ktoś może mieć większego pecha i znaleźć za +700 razem (jak ja), są i tacy co włożyli ze 3k LS-ów i nei znaleźli, dlatego sam widzisz Zosiek, że szukanie tego w broniach RR to ew zabawa dla ludzi co kupili setki milinów adeny i nie mają z nią co robić...

freya to 5% reflecta
istina neckl 3%
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Reflect DMG (GoD)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2012, 11:05:25 am »
Dziekuje, w koncu konkretne info. Ciezko bylo znalezc potwierdzenie wiarygodne potwierdzenie w necie. Plusik dla tego pana poprosze :) Jest to wazna informacja az nie wejdzie "glory days", wiec jeszcze sporo czasu :)