Witaj
Gość

Wątek: Bishop - prezentacja  (Przeczytany 61975 razy)

  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 23, 2010, 12:22:09 pm »
Cały czas Teon :)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 23, 2010, 12:44:45 pm »
stigma na ee i jakiś rezsit na bisha. np wind fire co tam macie na serwerze :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 31, 2010, 06:16:45 pm »
Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie certyfikaty na bisha wrzucić...

Moje przemyślenia:
celestial, ud, i BOOST CP, ma ktos jakieś lepsze opcje? Jeśli tak to proszę o uzasadnienie.

Pzdr.


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 1

  • Jihad Noobs
Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 15, 2011, 04:26:04 pm »
Odkopie trochę te archiwa mam zamiar zagrac 1 raz Biszkoptem:) Na serverze z kronika freya i  tu  moje pytanie czy  Biszkopcik może sam  koksać czy nieodzowne w koksaniu  tej  postaci jest pt? Jeśli  zaś pt to czy biskup jest lubiana postacią wśród dd w czasie expu , czy  raczej  szukać klanu  i  tam  smucić plz pt plz pt:) 
 A może jest jakaś  w miarę sensowna taktyka postaci  Bischopa solo expienia,  to poproszę o  nią:)
(pytam  bo  nie wiem  na ile  sa wiarygodne informacje z 1 postu tego  tematu  w obecnych  realiach  kroniki  freya)
W obliczu śmierci nie ma sprytnych nie ma odważnych, straszy brak uzyskania drugiej szansy...<br /><br /><br /><br /><br />


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 15, 2011, 04:46:58 pm »
Możę koksac sam jak i w pt. Ta, jest 'lubianą' postacią. Taktyka? chyba Alarion coś pisał w swoim poradniku o expie: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,39485.0.html
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 15, 2011, 08:15:46 pm »
Jest lubiany ale raczej w full pt. W mniejszych grupach lepiej wziąć ee lub se (bufki, mana, heal, pow, powi).


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 15, 2011, 09:59:17 pm »
Odkopie trochę te archiwa mam zamiar zagrac 1 raz Biszkoptem:) Na serverze z kronika freya i  tu  moje pytanie czy  Biszkopcik może sam  koksać czy nieodzowne w koksaniu  tej  postaci jest pt? Jeśli  zaś pt to czy biskup jest lubiana postacią wśród dd w czasie expu , czy  raczej  szukać klanu  i  tam  smucić plz pt plz pt:) 
 A może jest jakaś  w miarę sensowna taktyka postaci  Bischopa solo expienia,  to poproszę o  nią:)
(pytam  bo  nie wiem  na ile  sa wiarygodne informacje z 1 postu tego  tematu  w obecnych  realiach  kroniki  freya)

Odsyłam do mojego poradnika gry cardim. Może znajdziesz info dla siebie jakieś. Jacol podał 2 posty wyżej linka.

Ostrzegam też, że grasz na privie (nawet nie na w pełni działających jak RPG), więc jeżeli coś nie będzie działać tak jak pisałem, to proszę nei zgłaszać pretensji do mnie, tylko admina swojego serwera  ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 15, 2011, 10:03:59 pm »
bez urazy dla autora, ale może nadszedł czas by odkleić ten poradnik? jest z 2007 roku jakby nie patrzeć a teraz mamy 2011  :D
tym bardziej, że jest 2 o niebo lepszy poradnik :)
taka mała sugestia z mojej strony, po co 2 podklejone skoro Alarion nie zastrzegłeś pisania w tamtym? trzeba zamknąć pewien rozdział by rozpocząć nowy :)


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 17, 2011, 12:32:47 pm »
Ogolnie to sie tyczy wszystkich poradników bo czesc z nich jest bardzo stara. Wrzucic do archiwum i niech tam lezą. Zreszta ja na mój gust poradnik powinien sie znajdowac w dziale okreslonej "Rasy" tak jak w przypadku BP ktos wejdzie w dzał "Ludzie" i tam jak byk pod ogolnymi dyskusjami powinien znajodwac sie w miare aktualny poradnik. Ale to juz pozostawiam admina.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 09, 2011, 11:23:01 pm »
faktycznie moglby to ktos to ogarnac, bo zeby sie czegos dowiedziec, to trzeba przeczytac kilka prezentacji/poradnikow ;p z czego nie ktore nadaja sie do archiwum. moze znajdzie sie ktos tak mily i ktoregos pieknego dnia zrobi z tym porzadek :)


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 09, 2011, 11:37:17 pm »
Proponowałem coś takiego, żeby wywalić stare poradniki/prezentacje i dać możliwość napisania nowych i skasowania ostrzeżeń/dostania plusów. Problem w tym, że mało kto ma możliwość napisania aktualnego poradnika, a żeby on był jeszcze dobry to już całkiem. Na forum są takie 3?, z czego całkiem aktualne to chyba 1. Bo prezentacje z opisem skilli to każdy sobie może wejść na rochanda np. i sprawdzić, sety dobrać patrząc na bonusy też chyba każdy sobie umie.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 10, 2011, 09:39:40 am »
Proponowałem coś takiego, żeby wywalić stare poradniki/prezentacje i dać możliwość napisania nowych i skasowania ostrzeżeń/dostania plusów. Problem w tym, że mało kto ma możliwość napisania aktualnego poradnika, a żeby on był jeszcze dobry to już całkiem. Na forum są takie 3?, z czego całkiem aktualne to chyba 1. Bo prezentacje z opisem skilli to każdy sobie może wejść na rochanda np. i sprawdzić, sety dobrać patrząc na bonusy też chyba każdy sobie umie.

no dokładnie, już samo posiedzenie na tym forum+ jakiś l2j ew. h rate+ opis skili i każdy może zrobić coś ma wzór niektórych poradników jakie tu są, niestety suche fakty


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Bishop - prezentacja
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 10, 2011, 10:43:56 am »
Trochę offtopic się robi no ale, modek może wyodrębnić tą dyskusję do offtopic. Weźcie pod uwagę, że znaczna część userów gra na javie/g final RPG-a a garstka osób co gra na offie nie będzie pisać poradników bo nie musi bo im się nie chce, nie mają czasu itd (oczywiście są chlubne wyjątki). Niestety jedna bądź dwie nowe kroniki potrafią całkowicie namieszać. Przykładem może być mój poradnik o spoilu. 2 nowe kroniki, całkowita zmiana spotów, namieszanie w spotach, edycje ich i stworzenie nowych i część poradnika nie nadaje się do niczego.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3: